Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Σολωμού 54, 6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Όμορφα.Τώρα τι ωραρια παιζουνε εκει..ζαριά είναι.ισως να παω αποψε να ριξω μια ματια
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
δε πηγα τελικα.μλκιες με τη δουλεια κ μπλεξιμο :(
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Σήμερα επισκέφτηκα το Ζανόσπιτο, η Ζάνα από χτες είναι διακοπές, η Δέσποινα το ίδιο.
Ναταλί και Λία έχουν μείνει για την εξυπηρέτηση του κοινού ...
Πήρα Νάταλι γιατί ή Λία ήταν απασχολημένη, και μετά από μασαζάκι, φραπεδάκι και καλαμάκι ακάποτο της ζήτησα να ανέβει πάνω μου για μπριζολίτσα ...
Και με ρωτάει αν έχω προφυλακτικό γιατί η ίδια δεν έχει ... αυτό ειλικρινά δεν το είχα ξανακούσει ... έπεσα σε τρελή γκίνια που τέλειωσε το στοκ ή τι ???
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
π'ηγα σήμερα για πρώτη φορά

είχε 2 κοπέλες την άννα που πήρα και μια άλλη

ΑΝΝΑ μελαχρινή κοντούλα απο μολδαβία μπαζάκι αλλα με αρκετά μεγάλο στήθος (εγώ έχω πάθος με το μεγάλο βυζί)
70 ΕΥΡΟ με καλό μασάζ και οπισθεν και μπρός
στοματικό χωρίς καπό
καλο σέξ (φώναζε συνέχεια και ήταν μούσκεμα)
τελείωμα στο στόμα αφού η ίδια το ήθελε σαν παλαβή και δεν ειδα τον κόπο μου

πάντως οι μέτριες μπαζάκια κάνουν τα πάντα οι όμορφες που δεν υπαρχουν το παιζουν και ειναι κρύες
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Θα ήθελα να μάθω πότε γυρίζει η Ζάνα από τις διακοπές
 

Επισκέπτης

Ας προσθέσω και εδώ τη κριτική που είναι μαζεμένες για το Ζανόσπιτο..
Σημερινή επίσκεψη Σολωμού 54 6ος. Κοπέλες Αντζελίνα Λία.. Η Αντζελίνα απασχολημένη μου λέει η κυρα Σοφία πέρασε με τη Λία θα περάσεις καλά λέω δε γαμ...ται ας κάνω τον scouter.. Λέω θέλω το δωμάτιο με το ντουζ μου λέει κανένα πρόβλημα.. Έρχεται μετά η Λία χαμογελαστή της λέω θες να μπούμε μαζί στο ντουζ μου λέει όχι..και πως να μη μου πει οχι έτσι ψαρωμένη που ήταν...Παιδιά η κοπέλα είναι πολύ φοβισμένη τους βλέπει όλους μπάτσους..παρόλο που δε πάω πρώτη φορά εκεί και δεν είμαι μπατσόφατσα με ρώτησε 3 φορές αν θα της δημιουργήσω πρόβλημα και αν είμαι της ασφάλειας  :o Τη καθησύχασα και της είπα ότι αν είμουν μπάτσος δεν θα είχα έρθει τόσες φορές στο μαγαζί. Μετά άρχισε ψιλοανάκριση με ποιες κοπέλες έχω πάει και πως είναι εμφανισιακά..

Τέλος πάντων είναι μιλφ απο Μολδαβία ηλικία 31 μου πε μπορεί και παραπάνω γλυκό πρόσωπο ωραία μάτια σώμα χαλαρό..μασάζ δε ξέρει..Από υπηρεσίες ξέρει να χρησιμοποιεί ωραία τη γλώσσα της και γλύφει ωραία και παντού..επίσης χαιδεύει ωραία και αισθησιακά.. Μου κανε body to body και ποδομαλακεία που της ζήτησα..Επίσης πήγε να μου βάλει κωλ...δακτυλο και δεν την άφησα προς ενημέρωση κάθε μερακλή ενδιαφερόμενου.. Φραπές όχι τπτ σπουδαίο φραπές με καλαμάκι ψιλοκαλός... Μπριζολίτσα δε πήρα δεν είχα όρεξη..  Κουλούρι δε δίνει από ότι ρώτησα και cim cif δε κάνει.. Γενικά σε σύγκριση με τις άλλες υπολείπεται αλλά είναι καινούργια και φοβάται ίσως βελτιωθεί..
Γενικα για τους μιλφάκιες μια δοκιμή αξίζει αλλά αν έχετε μπατσόφατσα μπορεί να μείνετε με τον υπερνομάρχη στο χέρι...  :grin:
Δε ξέρω γιατί δε της μιλάει η κυρα Σοφία ή οι άλλες να μη φοβάται τόσο πολύ ειδικά τους παλιούς πελάτες..
 
OP
OP
D

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Συναθλητές καλημερούδια,
Χτεσινη επίσκεψη στο εν λόγο κατάστημα μιας και η προχθεσινή στην Κ48 με άφησε λιγο πεινασμένο,
Λοιπών η Δέσποινα έχει επιστρέψει απο διακοπές ανανεωμένη με πολύ όρεξη αλλά ξέχασε και τα λίγα Ελληνικά που ήξερε, ας βοηθήσουμε το κορίτσι να τα δουλέψει λίγο  :dancing: :dancing: :dancing: ,στο μενού τώρα, μασαζακι χαλαρό για κανα 20λεπτο που το γυρίσαμε σε body to body CIM την πρώτη φορά και συνέχεια με διαφορες στασεις οπου επιλήλθε το μοιραίο για 2η φορά. όλο το πακέτο 100 (60 το σπίτι 20 + 20 στην κοπέλα)
Για τα δικά μου γούστα το καλύτερο GFE που έχω συναντήσει σε αυτά τα ιδρυματα.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η κριτικές είναι προσωπικές κρίσεις του καθε ένα από εμας και όσο κι αν θέλουμε δεν μπορεί να είναι 100% αντικειμενικές.
Όπως επίσεις να έχετε κατα νου πώς ναι μεν τα κορίτσια πρέπει να μας ικανοποιούν σε αυτά τα ιδρύματα αλλά σκεφτείτε για λίγο εμείς τι κάνουμε για να τους ανεβάσουμε την διάθεση ώστε να θέλουν να μας ικανοποιήσουν και να μήν το κάνουν διεκπερεωτικά????

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Όπως επίσεις να έχετε κατα νου πώς ναι μεν τα κορίτσια πρέπει να μας ικανοποιούν σε αυτά τα ιδρύματα αλλά σκεφτείτε για λίγο εμείς τι κάνουμε για να τους ανεβάσουμε την διάθεση ώστε να θέλουν να μας ικανοποιήσουν και να μήν το κάνουν διεκπερεωτικά????


Μπράβο βρε dimi! Η τοποθέτησή σου είναι πολύ σωστή. Πρέπει κι εμείς (όσο μπορούμε) να τους δίνουμε πάτημα για να μπορούν να γκαζώσουν κι αυτές στο πεδίο της μάχης έτσι ώστε κι εμείς να μείνουμε ευχαριστημένοι.
 

alex zanon

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τρελα βυζομπαλα και προσωπακι οκ.πηγα λιωμα αγχωμενος και βγηκα αλλος ανθρωπος.πολυ καλυτερο μιλφ απο αντιστοιχο σιλικοναρισμενο της ιλιαδος....και πανω απο ολα φιλοτιμη.Κυρια σε ολα της αλλα μισοψημενη μας σερβιρε τη μπριζολα.
απο μασαζ το κατεχει παντως το αθλημα!
 

Επισκέπτης
Mαλλον Σολωμου 59 ειναι το Ζανοσπιτο...
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ολοι λενε η Ζανα και η Ζανα..μα ποια ειναι πειτελους αυτη η Ζανα? :tickedoff: :tickedoff:
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
μια μιθικη πριγκιπεσα των παραμυθιων!
Σε κατι παλιοτερα ποστ ελεγαν οι συναγωνιστες οτι η Ζανα ειναι στην υποδοχη της Σολωμου 54(διπλα απο Παλλαντιουμ)στο μαγαζι του 6ου οροφου,αλλα εκει στην πορτα σε υποδεχεται ενα GILF κακασχημο!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom