Νέα

Σκουπιδιασμα γκομενας που την επιασα με αλλον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karxies28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.230
Κριτικές
49
Like
22.150
Πόντοι
24.596
1200px-Cynictis_penicillata_%28Etosha%2C_2011%29.jpg
ρε τυπε ευκαιρία για το μεγαλύτερο φίδι ολων των εποχών και συ βαζεις σκιουρακι; :S :S :S
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Παιδιά όλοι κάνετε ένα λάθος
Τον σπρώχνετε να βρει την επόμενη σαν να τον περιμένει το χαρέμι
Μάλλον την είχε μοναδική,έβγαινε μόνο με αυτήν και μετά την προδοσία,σκέφτεται μόνο την εκδίκηση τώρα και όχι να τρέχει να βρει οποιαδήποτε,δεν είναι αυτός ο στόχος αλλά η τιμωρία της άπιστης

το παιδί σίγουρα είναι κλώνος άλλου λογαριασμού γιατί φαίνεται έμπειρο αλλά έπαθε τη ζημιά

Βιασμοί και τέτοια είναι βλακείες,θα τρέχεις χρόνια αφού έχεις κάνει οικογένεια με παιδιά και θα σε τρέχει ακόμα στα δικαστήρια,μπορεί και να την χρυσοπληρώνεις

Συνήθως στην περίπτωσή του πιστεύω ότι είχε δέσει τον γάιδαρό της αλλά έψαχνε περιπέτειες πριν παντρευτεί

Από την άλλη σκέψου αν είναι παρεξηγηση και χαλάσεις μία σχέση με τα delete και τα block,έχει ξαναγίνει.Φαντάσου να την δεις μετά από χρόνια και να σου πει ότι ήταν ο πιο καλός της φίλος που ήρθε από Αμερική και μεγάλωσαν μαζί αλλά δεν έκαναν τίποτα ποτέ,τον έβλεπε σαν φίλο αλλά υπήρχε οικειότητα.Θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Εγώ θα πρότεινα να την δεις και να το ξεκαθαρίσεις και αν δεις αμφιβολίες να το διαλύσεις πρώτος σαν άντρας αλλά όχι σαν ένα ανώριμο που ξαφνικά μπλοκάρει τα πάντα.Λογικό είναι μετά να σε ψάχνει για να σε ρωτήσει το γιατί.

Δείξε ανώτερος και μην παρασύρεσαι εύκολα.

Εγώ θα σου έλεγα αυτό,αν το έκανε έστω και καταλάθος σε στιγμή αδυναμίας,χώρισέ την γιατί θα το ξανακάνει και ας κλαίει μετανοιωμένη.
Από ότι κατάλαβα πάντως είναι βολεμένη από εσένα οικονομικά,την καλύπτεις αλλά θέλει το παραπάνω.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Σκέφτηκα κ το άλλο. Να αρχίσεις το δούλεμα για παιδιά, οικογένεια κ τα σχετικά. Έτσι ώστε να ελπίζει κ μετα να την κάνεις.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Ορθα τα εγραψες γειτονα. Εγω παντως θα του προτεινα να τη γραψει στ΄αρχιδια του και να βρει αλλη. Η αμα τον τρωει σαρακι να της κανει στραβη, να την παρει με το αμαξι να τη γαμησει σε καμια ερημια και να την παρατησει εκει (αφου τη γαμησει). Αν ειναι και ξεβρακωτη ακομα καλυτερα. Δε νομιζω οτι οι μπατσοι μπορουν να του κανουν κατι σε αυτη την περιπτωση.
Κια φυσικα μπορει να το ανακοινωσει εδω σαν event, σκηνικο να μαζευτουμε οσοι ματακιδες μπορουμε.

:heavymetalbig: :heavymetalbig:
γειτονα να την γαμισει οσες φορες θελει αλλα αυτα τα κολπα την παραταω γυμνη και φευγω δεν περνανε πλεον. Σε περιπτωση που βρουνε την γκομενα γυμνη οι μπατσοι στο δρομο μπορει να πει οτι θελει. απο το να πει οτι την ληστεψε και την βιασε εως οτι πηγε να τις ξηλωσει τα νεφρα. Και να ξερεις μολις σε μαζεψουν οι μπατσοι οτι δικαιολογια και να πεις δεν μετραει. την γκομενα πιστευουν. Και σε περιπτωση που η γκομενα επικαλεστει βιασμο, πλακωνουν νοσοκομεια και ιατροδικαστικες εξετασεις και σε αυτην και σε εσενα, και επειδη εσυ θα εισαι ακομα με τα χυσια στην πουτσα την γαμησες.
γνωστος δικος μου εκανε τετοια μαλακια και του βγηκε 50,000 ευρω ολη ιστορια. αστο σου λεω. μακρια απο ξεβρακωματα και παρατηματα σε αποθηκες-δαση και δρομους. η πιο χαζη γκομενα να ειναι θα το γυριζει το εργο οτι βιαστικε γιατι ετσι τις συμβουλευουν να κανουν οι δικηγοροι, τα φραγκα ειναι πολλα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Φιλε,αφου ειναι πουτανα,καντης ξιγα οτι την πηρες χαμπαρι και βγαλτην στο κλαρι να κονομησεις.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.909
Πόντοι
1.486
Εγω , σε αντιστοιχη περίπτωση πριν 22 χρόνια,τη χτυπησα εκεί που πονανε όλες: Τις πηρα ΟΛΑ τα δωρα ΠΙΣΩ!Εστειλα τρικυκλο ρε αδερφια,αν το πιστευετε..Από χαλι, μεχρι ασυρματο τηλεφωνο,εκεινη την εποχή,χρυσαφικα,ρολογια κλπ..Μονο ρουχα δεν πηρα πισω γιατι θα βρωμαγανε...
Εβαλα αγγελία στη Χρυση Ευκαιρια,απο διαλυση αρραβωνα και καλα και πηρα γυρω στα 800 χιλιάρικα,δραχμες ετσι? :2funny: :2funny:
Μετα από χρονια που την πετυχε καποιος γνωστος,ελεγε οτι αυτο της στοιχισε πιο πολύ...
:rockon: :rockon: :rockon:
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
πολύ σωστός  :grin:
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Από την άλλη σκέψου αν είναι παρεξηγηση και χαλάσεις μία σχέση με τα delete και τα block,έχει ξαναγίνει.Φαντάσου να την δεις μετά από χρόνια και να σου πει ότι ήταν ο πιο καλός της φίλος που ήρθε από Αμερική και μεγάλωσαν μαζί αλλά δεν έκαναν τίποτα ποτέ,τον έβλεπε σαν φίλο αλλά υπήρχε οικειότητα.Θα χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.

Εγώ θα πρότεινα να την δεις και να το ξεκαθαρίσεις και αν δεις αμφιβολίες να το διαλύσεις πρώτος σαν άντρας αλλά όχι σαν ένα ανώριμο που ξαφνικά μπλοκάρει τα πάντα.Λογικό είναι μετά να σε ψάχνει για να σε ρωτήσει το γιατί.

Δείξε ανώτερος και μην παρασύρεσαι εύκολα.

Εγώ θα σου έλεγα αυτό,αν το έκανε έστω και καταλάθος σε στιγμή αδυναμίας,χώρισέ την γιατί θα το ξανακάνει και ας κλαίει μετανοιωμένη.
Από ότι κατάλαβα πάντως είναι βολεμένη από εσένα οικονομικά,την καλύπτεις αλλά θέλει το παραπάνω.

Σε τέτοιες περιπτώσεις ΠΑΝΤΑ παρεξήγηση είναι και δε βγάζεις άκρη. Και αν πιστεύεις ότι το εξάντλησες με τον "καλό φίλο από Αμερική" είμαστε όλοι σίγουροι οτι μια γκόμενα έχει ακόμα μεγαλύτερη φαντασία.....για να δικαιολογηθεί.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Εγω , σε αντιστοιχη περίπτωση πριν 22 χρόνια,τη χτυπησα εκεί που πονανε όλες: Τις πηρα ΟΛΑ τα δωρα ΠΙΣΩ!Εστειλα τρικυκλο ρε αδερφια,αν το πιστευετε..Από χαλι, μεχρι ασυρματο τηλεφωνο,εκεινη την εποχή,χρυσαφικα,ρολογια κλπ..Μονο ρουχα δεν πηρα πισω γιατι θα βρωμαγανε...
Εβαλα αγγελία στη Χρυση Ευκαιρια,απο διαλυση αρραβωνα και καλα και πηρα γυρω στα 800 χιλιάρικα,δραχμες ετσι? :2funny: :2funny:
Μετα από χρονια που την πετυχε καποιος γνωστος,ελεγε οτι αυτο της στοιχισε πιο πολύ...
:rockon: :rockon: :rockon:

:rockon: :respect:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εγω , σε αντιστοιχη περίπτωση πριν 22 χρόνια,τη χτυπησα εκεί που πονανε όλες: Τις πηρα ΟΛΑ τα δωρα ΠΙΣΩ!Εστειλα τρικυκλο ρε αδερφια,αν το πιστευετε..Από χαλι, μεχρι ασυρματο τηλεφωνο,εκεινη την εποχή,χρυσαφικα,ρολογια κλπ..Μονο ρουχα δεν πηρα πισω γιατι θα βρωμαγανε...
Εβαλα αγγελία στη Χρυση Ευκαιρια,απο διαλυση αρραβωνα και καλα και πηρα γυρω στα 800 χιλιάρικα,δραχμες ετσι? :2funny: :2funny:
Μετα από χρονια που την πετυχε καποιος γνωστος,ελεγε οτι αυτο της στοιχισε πιο πολύ...
:rockon: :rockon: :rockon:
Ενας γνωστος της πηρε την γκαρνταρομπα και τα παπουτσια.Εκει να δεις κλαμα τυπε,πηγε στο πατρικο του κι επεσε στα γονατα να του παρει πιπα για να της τα ξαναδωσει πισω.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
O αρχηγός (Casanova) κάποτε είχε πει

"Κάθε γυναίκα με απασχολεί για τρεις μέρες: τη μία μέρα για να την κατακτήσω, τη δεύτερη για να την ικανοποιήσω και την τρίτη για να την ξεχάσω."

Επειδή είσαι νέος ακολούθα τη συμβουλή του και δεν θα χάσεις...
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Της ρίχνει ενα γαμησι γερό και μόλις τελειώσεις της σκας ενα εικοσαρι στην μάπα αν όχι δεκάρικο και της λες για της υπηρεσίες σου.
Το εχω κανει , την εχεις ρίξει την μεγαλύτερη ξεφτίλα.
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Φιλαράκι, είσαι πιτσιρικάς και λογικό είναι αυτό που σκέπτεσαι, όμως όπως σου είπαν και οι υπόλοιποι, ο βιασμός είναι ποινικά κολάσιμη πράξη και το σκηνικό όπως το παρουσίασες φέρνει λίγο σε βιασμό. Καταλαβαίνω ότι σου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι (το..πάνω), πάλι καλά που κρατήθηκες και δεν βγήκες εκείνη τη στιγμή από το αμάξι του φίλου σου. Το μόνο που έχω να σου προτείνω είναι να βγείτε για έναν καφέ (το να κρύβεσαι, είναι κομματάκι...γυναικουλίστικο αν μου επιτρέπεις) και χωρίς πολλά λόγια και εξηγήσεις να της πεις ό,τι είδες και να φύγεις ως κύριος, χωρίς καν να την βρίσεις, χωρίς χαρακτηρισμούς, αν το παίξεις και λίγο...χαλαρός και ήρεμος (ότι και καλά, στα αρχίδια και δεν καίγεσαι για το τσουλί, ακόμη καλύτερα για σένα). Καταλαβαίνω οτι όσοι είμαστε έξω από τον χορό, πολλά τραγούδια λέμε, καταλαβαίνω ότι ίσως δεν θα σου είναι εύκολο να το διαχειριστείς έτσι ήρεμα εκείνη τη στιγμή, ωστόσο, στη θέση σου αυτό θα έκανα. Ξέρεις, τα αρχίδια μας (όσοι έχουμε μεταφορικά) σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις τα δείχνουμε..κι όχι με ξύλο ή τραμπουκισμό ή ξεφτιλίκια. Τα ξεφτιλίκια, είναι για τις γκόμενες
 

Kabalaris123

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
74
Like
56
Πόντοι
0
Εγω , σε αντιστοιχη περίπτωση πριν 22 χρόνια,τη χτυπησα εκεί που πονανε όλες: Τις πηρα ΟΛΑ τα δωρα ΠΙΣΩ!Εστειλα τρικυκλο ρε αδερφια,αν το πιστευετε..Από χαλι, μεχρι ασυρματο τηλεφωνο,εκεινη την εποχή,χρυσαφικα,ρολογια κλπ..Μονο ρουχα δεν πηρα πισω γιατι θα βρωμαγανε...
Εβαλα αγγελία στη Χρυση Ευκαιρια,απο διαλυση αρραβωνα και καλα και πηρα γυρω στα 800 χιλιάρικα,δραχμες ετσι? :2funny: :2funny:
Μετα από χρονια που την πετυχε καποιος γνωστος,ελεγε οτι αυτο της στοιχισε πιο πολύ...
:rockon: :rockon: :rockon:

:respect: :respect: :respect: :hi:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.157
Πόντοι
3.556
Πολυ ωραιος φιλε! Ετσι πρεπει να σκεφτεται ένας άντρας.
Αν παντως θελει να την τιμωρησει, αυτο που ειπε ο παραπανω, σε βαρεθηκα και θέλω κατι νέο. Πηγαινε σπιτι σου και τελος, καλα περασαμε. Τιποτα παραπανω.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.157
Πόντοι
3.556
Μπορώ άνετα να καταλάβω και να αισθανθώ τον συναγωνιστή που λέει για το σκουπίδιασμα της γκόμενας.
Ηθελα να τα γράψω αλλα δεν είχα χρόνο τις προηγούμενες μέρες.
Εμένα μου έτυχε περίπτωση ελεεινίδας η οποία δεν ξανασήκωσε το τηλέφωνο επειδή της είχα πεί ψέμματα για ένα ταξίδι που θα πήγαινα. Της είχα πεί ότι θα πήγαινα σε Ευρωπαική πόλη ενώ θα πήγαινα σε Αραβική χώρα και  εγώ ως ανυπέρβλητος μαλάκας για να μην φοβάται το κορίτσι, σκεφτηκα να της το έλεγα όταν γυρίσω. Αποτέλεσμα με ανακάλυψε(γιατι δεν είχα πάρει και τα μέτρα μου να της πώ ψέματα, αφού ήθελα να της το πώ) και την έπαιρνα τηλέφωνο και δεν το ξανασήκωσε ΠΟΤΕ.....μπλοκ απο fb και τα συναφή.
Και τώρα μιλάμε για άτομο που της φέρθηκα σπαθί σε όλα. Μέχρι που την πήγαινα έξω απο το σπίτι και μου έστελνε μήνυμα ότι έφτασε ,γιατί στον  κάτω όροφο μένει ένας "ανώμαλος" που έχουνε πάει στα δικαστήρια επειδή την παρενοχλούσε και την παρακολουθούσε και φοβόταν.
Φίλε βάλε κάτω τα εξής
1)Πηγαιν'έλα με το αμαξι
2)Βγαίναμε και τα πλήρωνα όλα εγώ
3)Μου έλεγε ότι ο πρώην της (συνάδελφος της), ντρεπόταν γι αυτην και για το μυαλό της(μετά κατάλαβα το λόγο), εγώ της έδινα θάρρος(ψυχολογική υποστήριξη), όπως και για τον ανώμαλο που μένει απο κάτω της
4)Μου είχε σπάσει τ αρχίδια γιατί ενώ ήθελε να κάνουμε σεξ , δεν το κάναμε επειδή θα έφευγε για το εξωτερικό μόνιμα  και δεν ήξερε αν θα μείνει μόνιμα εδώ ή έξω(κοινώς αρκεστήκαμε μόνο στα προκαταρκτικά) και δεν ήθελε το κορίτσι να κάνουμε σεξ αν δεν ήμασταν σε σχέση :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
5)Τηλεφωνικά έξοδα γιατί το κορίτσι δεν μου έδωσε τον ελληνικό της αριθμό τηλεφώνου αλλα το ευρωπαϊκο , γιατι την ενοχλούσαν οι ανώμαλοι στον ελληνικό, για το λόγο αυτό δεν έβαζε και viber να μιλάμε ανέξοδα....

Λέω εγώ ένα αθώο ψέμα με ανακαλύπτει με αποτέλεσμα......Διαγραφή, μπλόκ και το καλύτερο να μην σηκώνει τηλέφωνο.....
Εγώ σε Αραβική χώρα και αυτή αρχικά στην Ελλάδα και μετά σε Ευρωπαϊκή
Σε σημείο να της γράφω "Σήκωσε το να πούμε ένα αντίο και καλή τύχη, δεν είμαστε εχθροί"
Να μου απορρίπτει τις κλήσεις και να με χρεώνει(γιατί έπαιρνα σε ευρωπαϊκο αριθμό)
Το αποτέλεσμα μου ήρθε ένα μηνά μετά ένα ωραίο μπουγιουρντί 400 κάτι ευρώ λογαριασμός τηλεφώνου....Τον κοίταγα και γέλαγα κι έλεγα απο μέσα μου "καλά να πάθεις μαλάκα".
Την ΄πρόσφατη όμορφη ιστορία που είναι πολύ μεγαλύτερη αλλα δεν θέλω να πλατιάσω παραπάνω σας την λέω για να σας πώ ότι..... Εσύ μπορεί να είσαι ο καλύτερος άνθρωπος. Να έχεις φερθεί σπαθί, και η άλλη η άχρηστη στο τέλος να σου φερθεί σαν σκουπίδι, δεν σου σηκώνει το τηλέφωνο να της εξηγήσεις 5 πράγματα....και  γάμησε τα και τα 5 πράγματα. Αλλα ρε παιδιά να μην σηκώνει το τηλέφωνο , να της πείς ένα καλά να περνάς κα Αντίο;;;
Χωρίς να έχεις βρίσει,χτυπήσει, μειώσει να κάνεις κάτι κακό γενικά.... Να είσαι κύριος σε όλα.
Τότε ναι σου βγαίνει το σκουπίδιασμα και το να πάθει ότι το χειρότερο.
Ένιωσα σαν να με σκοτώνουν , να με βάζουν φυλακή χωρίς να φταίω. Η παλιανθρωπία σε όλο της το μεγαλείο.
Και κατάλαβα γιατι κάποιοι κολλάγανε μαζί της και της τονώνουν το ξεφτιλοεγώ της . Εγώ απλά θα ήθελα να πούμε 5 κουβέντες και να τελειώσει εκεί και αυτο το ανθρωποειδές, ούτε αυτό. Όταν φέρεσαι έτσι στους ανθρώπους δεν μπορείς να περιμένεις κάτι καλύτερο αφού και τους φυσιολογικούς , θα τους καταντήσεις ψυχάκιδες.
Τελειώνοντας....Επείδή κι εγώ θα ήθελα τα χειροτερότερα για την τύπισσα και ένιωσα την αδικία που περιγράφεις όταν το σκέφτομαι ψύχραιμα καταλαβαίνω πόσο τυχερός υπήρξα που απο μια αθώα μαλακία κατάλαβα τι φίδι είχα τρελοκαψουρευτεί. Σκέψου να κάνεις οικογένεια παιδακια με μια τέτοια και να σου πάρει τα παιδιά και να εξαφανιστεί μια ωραιία πρωία γιατι το βράδυ κοιμήθηκε στραβά. Σκέψου να την πλακώσεις στο ξύλο και να την πληρώνει κι απο πάνω μετά.Γιατι όλα αυτά. Εγώ απλά δεν ξανα ασχολήθηκα. Πές μου ποιός έχασε;;;Εγώ ή αυτή; :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Δεν ξέρω αν το δικό σου στόρυ είναι αληθινό αλλα  τύχερος στάθηκες που την κατάλαβες.
Ο κόσμος γεμάτος γυναίκες. Εμένα μετά απο αυτό το σκηνικό , λίγο ότι ήμουν στον κόσμο μου απο την πίκρα, λίγο ότι δεν μ ένοιαζε να γαμήσω άμεσα και δεν βιαζόμουν , απ όσες γνώρισα τις περισσότερες τις γάμησα( :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:) και άλλες πόσες που δεν ήθελα και μου κάνανε στενό μαρκάρισμα(δεν το πίστευα).
Γενικο συμπέρασμα....
Δεν σας θέλουν???Προσπαθούν να σας γεμίσουν με ενοχές χωρίς να φταίτε???
Σας έχουν πικράνει???
Εκεί θα δείξετε τ @@ σας!!
Keep walking και μην ξανασχοληθείτε (μόνο για πλάκα και για γέλιο).
Αυτό που πονάει περισσότερο τις χαμούρες....
είναι.....
Να κάνεις τη ζωή σου!!!
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom