Νέα

Sin Gentlemen's Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
επειδη ειμαι απο πειραια και εχω μαγαζι στο πειραια (ξερουν καποιοι) πιο παλια κυκλοφορουσα στα περιξ του πειραια αρκετα...πιο παλια εννοω πριν 7- 12 χρονια....στο κλεοπατρα δεν ηταν καθαρα στριπ το μαγαζι...προσφερε και υπηρεσιες ...εκτος εδρας...το ξερω απο προσωπικες εμπειριες  :2funny: :2funny: :grin: :grin:...γι αυτο ρωτησα αν ξερουμε ποιος το χει..αλλωστε σε καποιο αλλο θρεντ καπου...ειχα ρωτησει και τον μαστερ φραπανταρ τις προαλλες.... :2funny: :2funny: :2funny:
φιλε εγο με αγιγμα χεριου ,μπουτιου και χαμογελακι χινο στο πανταλονακι μου οποτε τα αλα που λες θα νε πολι ντουγκανταματο το γαμαζι
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Να εκφράσω και εγώ τη δικιά μου απορία ...

Τι ώρα κλείνει ???

επειδή σαν παντρεμένος δεν έχω συχνές βραδυνές εξόδους ... μου είναι πιο εύκολο να ξυπνήσω το πρωί να πάω (στις 5-5.30) από το να πάω το βράδυ ...

φραπέ σερβίρει ? και ενοώ παραδοσιακό φραπέ, με καφέ, ζάχαρη και γάλα για να φύγει η τσίμπλα ...!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Να εκφράσω και εγώ τη δικιά μου απορία ...

Τι ώρα κλείνει ???

επειδή σαν παντρεμένος δεν έχω συχνές βραδυνές εξόδους ... μου είναι πιο εύκολο να ξυπνήσω το πρωί να πάω (στις 5-5.30) από το να πάω το βράδυ ...

φραπέ σερβίρει ? και ενοώ παραδοσιακό φραπέ, με καφέ, ζάχαρη και γάλα για να φύγει η τσίμπλα ...!!!
θα σου πο αβριο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Να εκφράσω και εγώ τη δικιά μου απορία ...

Τι ώρα κλείνει ???

επειδή σαν παντρεμένος δεν έχω συχνές βραδυνές εξόδους ... μου είναι πιο εύκολο να ξυπνήσω το πρωί να πάω (στις 5-5.30) από το να πάω το βράδυ ...

φραπέ σερβίρει ? και ενοώ παραδοσιακό φραπέ, με καφέ, ζάχαρη και γάλα για να φύγει η τσίμπλα ...!!!

για καφε "εσωτερικο" σε κοβω λιγο χλωμο,το γωνιακο καταστημα παντως σερβιρει coffee.Τσεκαρισμενο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
λοιπον...ροστερακι...

1)κιττυ(πρωην dd ουγγαρια)
2)αννα(μελαχροινη πρωην dd)
3)μαρια(μελαχροινο αδυνατο ψηλο με δικτυωτο πιτσιρικα)
4)βικτωρια(ex alkatraz n' mousses,ξανθια ρωσιδα ψηλη γυναικαρα με τα ουλα της,φιλη της σερβας ντανιελας απο πρωην μικρο-μεγαλο αφροδιτη και baby'o,gold)
5)κλαουντια(ψηλη μελαχροινη)
6)λιλυ(μελαχροινη)
7)ντολορεζ(το γνωστο μπαζο απο dd)
8)samantha(ξανθια σγουρομαλλα)
9)τζενη μαυρουλα
10)ναομι(μελαχροινο μετριο)
11)αναστασια(κοντο μαλλι ξανθο πιπινι,πρωην baby o χαμηλα συγγρου..διογενης)
12)αλις(ξανθια ψηλη κοπροσκυλε φατσα)
13)στελλα(ψηλη με καμπυλες,νταρντανοειδες,καστανομαλλουσα)
14)αννιτα μελαχροινη με αφελειες μετρια)
15)αλεξανδρα(ψηλο πιπινι καλο κορμι ρουμανα)
16)λαρισα(μπαζακι)
17)τσαρλι(πρωην baby gold?) :think:
18)η ξανθια νταρντανα φιλη της βικτωριας απο το αλκατραζ με το κοντο ξανθο μαλλι και τις στητες βυζαρες.
19)η ινα ή αλλιως ξενια(πρωην αφροδιτη και λιντο) με πολιτικα στο μπαρ,απεχωρησε μαζι με ετερα φιλη της προφανως αναζητωντας το επαγγελματικο τους μελλον)
20)βαλερια(μελαχροινη ψηλη με κοτσο το μαλλι)..οχι κατι ιδιαιτερο
21)μια ξανθια με κοοκινο φορεμα η οποια καθοταν απεναντι ακριβως απο την πιστα,αλλα δεν καταλαβα ποια ηταν καθως και κινηθηκε ολη νυχτα σχεδον (μεχρι το πρωι περιμενα να σηκωθει,αλλα τζιφος)
22)αλλη μια ωραια ξανθια που δεν την θυμαμαι ακριβως)

και 4,5 ακομη ΑΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ! :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
23)ζετα ελληνιδα...(πρωην baby o υπογα,αφροδιτη),μου ρθε ξαφνικα η στριποκαταγραφη.. :grin:
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον...ροστερακι...

1)κιττυ(πρωην dd ουγγαρια)
2)αννα(μελαχροινη πρωην dd)
3)μαρια(μελαχροινο αδυνατο ψηλο με δικτυωτο πιτσιρικα)
4)βικτωρια(ex alkatraz n' mousses,ξανθια ρωσιδα ψηλη γυναικαρα με τα ουλα της,φιλη της σερβας ντανιελας απο πρωην μικρο-μεγαλο αφροδιτη και baby'o,gold)
5)κλαουντια(ψηλη μελαχροινη)
6)λιλυ(μελαχροινη)
7)ντολορεζ(το γνωστο μπαζο απο dd)
8)samantha(ξανθια σγουρομαλλα)
9)τζενη μαυρουλα
10)ναομι(μελαχροινο μετριο)
11)αναστασια(κοντο μαλλι ξανθο πιπινι,πρωην baby o χαμηλα συγγρου..διογενης)
12)αλις(ξανθια ψηλη κοπροσκυλε φατσα)
13)στελλα(ψηλη με καμπυλες,νταρντανοειδες,καστανομαλλουσα)
14)αννιτα μελαχροινη με αφελειες μετρια)
15)αλεξανδρα(ψηλο πιπινι καλο κορμι ρουμανα)
16)λαρισα(μπαζακι)
17)τσαρλι(πρωην baby gold?) :think:
18)η ξανθια νταρντανα φιλη της βικτωριας απο το αλκατραζ με το κοντο ξανθο μαλλι και τις στητες βυζαρες.
19)η ινα ή αλλιως ξενια(πρωην αφροδιτη και λιντο) με πολιτικα στο μπαρ,απεχωρησε μαζι με ετερα φιλη της προφανως αναζητωντας το επαγγελματικο τους μελλον)
20)βαλερια(μελαχροινη ψηλη με κοτσο το μαλλι)..οχι κατι ιδιαιτερο
21)μια ξανθια με κοοκινο φορεμα η οποια καθοταν απεναντι ακριβως απο την πιστα,αλλα δεν καταλαβα ποια ηταν καθως και κινηθηκε ολη νυχτα σχεδον (μεχρι το πρωι περιμενα να σηκωθει,αλλα τζιφος)
22)αλλη μια ωραια ξανθια που δεν την θυμαμαι ακριβως)

και 4,5 ακομη ΑΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ! :cheesy: :rockon: :rockon: :rockon:


ρε vaso με μπλοκάκι πας κάθε φορά στα μαγαζιά? Αν είναι έτσι μπορείς να βγάλεις και χρήματα. Το έχεις σκεφτεί? Θα μας χρειαστείς στο μέλλον είμαι σίγουρος.....
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
τι γινεται ρε παιδες? σβήνονται μηνύματα από το συγκεκριμένο θέμα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
προπαντός η ενημέρωση
για τα πολιτισμένα ιδρύματα.....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
πιγα χτεσ
με καπιονα πολι γνοστο
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
21)μια ξανθια με κοοκινο φορεμα η οποια καθοταν απεναντι ακριβως απο την πιστα,αλλα δεν καταλαβα ποια ηταν καθως και κινηθηκε ολη νυχτα σχεδον (μεχρι το πρωι περιμενα να σηκωθει,αλλα τζιφος)

Γειά σου vaso συμπληρώνω...
21) Μάλλον είναι η Κρύσταλ ρωσίδα από DD.
Επίσης Νίκυ ξανθιά ουγγαρέζα ωραίος κώλος πρώην mousses.
 

Επισκέπτης
Μετά απο λαϊκή απαίτηση...αποφασίσαμε με τον Βοθρούλη να γράψουμε τις εμπειρίες μας απ’το Cleopatra....κ γενικά απ’την επεισοδιακή βραδιά....:)
Κατ’αρχήν να πούμε ξανά οτι το μαγαζί είναι παράρτημα του D&D…ίσως όμως να γίνει το βασικό κομμάτι...μιας κ σαν club είναι μεγαλύτερο κ καλύτερο.....(ο βοθρούλης είπε βέβαια οτι οι μπιντέδες δεν είναι καλής κατασκευής...απλά ποιότητα κ τίποτα παραπάνω....ζήτημα χρόνου να βουλώσουν)!!!
Απο γκόμενες,γύρω στις 7 αναγνώρισα εγώ απο το παράρτημα,5 απο πειραιώς είδε ο βοθρούλης...
Επίσης,είδαμε 1-2 απο Λολίτα....κ μια 5αδα μαύρες....που μάλλον το έσκασαν απο το δουλεμπορικό που άραξε ανοιχτά της Σαλαμίνας...Εκτός του οτι το στόμα τους βρώμαγε περισσότερο απ’του χοντρούλη αλλά ανοιχτόκαρδου βοθρούλη....ήταν κ μπάζα κ χοντρές....
Οι περισσότερες γκόμενες του μαγαζιού ήταν Β’ διαλογής...όπως διαπίστωσε κ ο βοθρούλης...ο μέγας στριποκοιλαρούλης....κοντοπούτανα στην πλειοψηφία τους...(αυτό δεν ήταν το κακό)...αλλά με κώλους που χρειάζονταν τόρνο....
Θυμήθηκα το πριβέ....ρε παιδιά τι να σας πω....ήταν τόσο φωτεινό το σημείο...που όπως έβγαινα απ’τις τουαλέτες ...νομίζω οτι είδα το μονόποντο του βοθρούλη που είχε ξεσαλώσει με 2 πιπίνια....(βάλτε κ τα γρυλίσματα του άρχοντα....κ θα έχετε την φάση μπροστά σας)!!!!
Πάντως σαν πριβέ δεν λέει τίποτα πέραν του φραπέ...απλά τα κορίτσα,ο θεός να τα κάνει,χορεύουν 3,4 τραγούδια....κ παίζουν κλαρίνο....
Η πίστα που γίνεται η παρέλαση....μάλλον γλυστράει....γιατί αλλιώς δεν εξηγείται το οτι οι γκόμενες ήταν σαν σφουγγαρίστρες στα χέρια ατζαμή καθαριστή....ακόμη κ ο Αχμέτ...θα έμοιαζε σα τον Νουρέγιεφ εκεί επάνω...
Σε κάποιο σόου....χτύπησε το κινητό του βοθρούλη....κ ήταν το μωράκι του...επειδή το σόου ήταν με εκκλησιαστική μουσική...της είπε πως βρισκόταν σε μια καθολική εκκλησία κ κανόνιζε το γάμο τους...(είναι απίστευτο το αφεντικό....σας λέω πρέπει να βγείτε μαζί του να σας κεράσει κ εσάς)!!!
Το καλό του μαγαζιού είναι οτι τα γκομενάκια είναι χαρούμενα κ γλυκά......τουλάχιστον εμείς περάσαμε καλά...μας χάιδευαν συνέχεια τα κάμπριο....μας έπιαναν τα χεράκια...κ μας έλεγαν γλυκά λογάκια....παρότι δεν κεράσαμε πάνω απο 4.7 ποτά στο σύνολον....(ο βόθρος πλήρωσε,καθότι είναι το αφεντικό,βάλτε κ το χούφτωμα...τα βυζιά των κοριτσιών ήταν κόκκινα όταν φύγαμε....βέβαια μουνάκι δεν πιάσαμε...)!!!
Στα συν της βραδιάς...το σόου του βοθρούλη με τα γκομενάκια....με την κοιλάρα του να γουργουρίζει κ να γίνεται πανικός....αφού νόμιζαν οτι είχε ωρολογιακή βόμπα μέσα του....σαν τους ταλιμπάνιδες....
Αφού ξεμπερδέψαμε με αυτό το ζήτημα....πήγε στην τουαλέτα....εκεί έγινε το μεγάλο σόου....
Παρότι τα ποτά δεν ήταν βόμπες...το αντίθετο μάλιστα....εκείνος σάλεψε κ άρχισε να μελετά τον χώρο κ τη διαμόρφωση των καμπινέδων....κ το απίστευτο ήταν όταν έβγαινε απ’το χεστήριο....οπου το περπάτημα της περίφανης πάπιας δεν μπορούσε να ξεφύγει απο κανενώς θαμώνα τα μάτια....
Τέλος να μην ξεχάσω....όταν ήταν να παραγγείλουμε...ο βοθρούλης  ο τιτάνας ζήτησε βαρέλι μπύρας....κ κοτομπίφτεκο....μας ρεζίλεψε...παρόλο που το παληκάρι που σέρβιρε μας έφερε τους ουζομεζέδες κ όλα τα σχετικά.....

Η βραδιά έκλεισε στο κοτοπουλάδικο.....ο βόθρος τσάκισε μια 4αδα κοτοσάντουιτς ,2 καλαμόκοτες κ 3 πράσινες....
Εγώ πάλι έμεινα στα 2 καλκοτοσάντοιτς...κ έχασα κ το στοίχημα....βέβαια τον πήρα στα μπυρόνια καθώς ήπια 6 κόκκινες...γιατί είμαι κ θρυλιμπάνης....
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Σε κόβω για θαμώνα στο τέλος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Μια ολλανδεζα ξερουμε ονομα?μελαχρινη μιλαει μονο αγγλικα...

μου πε οτι ειναι ενα χροβνο στο επαγγελμα και οτι το καλοκαιρι δουλευε σαμο και μυκονο...
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μπραβο για την περιγραφη McLein... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom