Νέα

Libido Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Libido Strip Live Show
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Μάγκες καλημέρα!!!!
Άνοιξε τελικά???Ξέρει κανείς τίποτα???
Αν κάποιος έχει πάει και είναι ανοιχτό ας ενημερώσει για βυζοΒικτώρια.
Τελευταία φορά την είδα σε αυτό το μαγαζί περίπου 1 χρόνο πριν,κάτι έλεγε να πάει Μούσσες,αλλά δεν νομίζω να πήγε τελικά...
Όποιος γνωρίζει ας μας δόσει τα φώτα του.
ανοιξε αλλα δεν ξερω ροστερ...
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μάγκες καλημέρα!!!!
Άνοιξε τελικά???Ξέρει κανείς τίποτα???
Αν κάποιος έχει πάει και είναι ανοιχτό ας ενημερώσει για βυζοΒικτώρια.
Τελευταία φορά την είδα σε αυτό το μαγαζί περίπου 1 χρόνο πριν,κάτι έλεγε να πάει Μούσσες,αλλά δεν νομίζω να πήγε τελικά...
Όποιος γνωρίζει ας μας δόσει τα φώτα του.

Ρε φίλε, Ορφέα δεν σε λένε;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πηγα εχθες.εκανα 2 απλους χορους με σαντρα και ναντια 2 λεπτες ρουμανες με μικρο βυζακι.
Στα αρνητικα οτι επεφταν σαν αρπακτικα με το που μπηκα για χορο και ηταν εκνευριστικο-ασε τον ανθρωπο να πιει μια γουλια μπυρα πρωτα :(-,επισης καποιες ειρωνευονται αν δεν τις παρεις :idiot:.εχει αρκετα κοριτσια ομορφουλες αλλά και μπαζα.5 ευρω ο χορος.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Πηγα εχθες.εκανα 2 απλους χορους με σαντρα και ναντια 2 λεπτες ρουμανες με μικρο βυζακι.
Στα αρνητικα οτι επεφταν σαν αρπακτικα με το που μπηκα για χορο και ηταν εκνευριστικο-ασε τον ανθρωπο να πιει μια γουλια μπυρα πρωτα :(-,επισης καποιες ειρωνευονται αν δεν τις παρεις :idiot:.εχει αρκετα κοριτσια ομορφουλες αλλά και μπαζα.5 ευρω ο χορος.
η βικτωρια η ουκρανη υπερβυζαρου ηταν εκει η εχει φυγει τυπε;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Hταν και βυζαρουδες αλλα εγω κοιταζα τις μινιον ;)
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Πηγα εχθες.εκανα 2 απλους χορους με σαντρα και ναντια 2 λεπτες ρουμανες με μικρο βυζακι.
Στα αρνητικα οτι επεφταν σαν αρπακτικα με το που μπηκα για χορο και ηταν εκνευριστικο-ασε τον ανθρωπο να πιει μια γουλια μπυρα πρωτα :(-,επισης καποιες ειρωνευονται αν δεν τις παρεις :idiot:.εχει αρκετα κοριτσια ομορφουλες αλλά και μπαζα.5 ευρω ο χορος.

Μία απ΄τα "γίδια" και εγώ χθες σε πέρασμα μου...

Αρκετά πιεστικές στο θέμα χορού ή κεράσματος όρισμένες...
Έχει αρκετές κοπέλες πάντως...Τώρα σε θέμα εμφάνισης κανά δύο αξίζουν...Λεπτομέρειες στη κριτική!
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πολύ καλό αυτό το καινούριο ξανθό μουνάκι εξ'Ουκρανίας η Βανέσσα (αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου για το όνομα).
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Αδερφέ καλησέρα,
Μήπως κατά τύχη πέτυχες στο μαγαζί την Βικτώρια με τα μαστάρια(κυρίως γνωστή από παλιό Baby Gold)????
Την έχουμε πεθυμήσει....
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Αδερφέ καλησέρα,
Μήπως κατά τύχη πέτυχες στο μαγαζί την Βικτώρια με τα μαστάρια(κυρίως γνωστή από παλιό Baby Gold)????
Την έχουμε πεθυμήσει....
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλησπέρα ρε μαν, προσωπικά δεν την έχω δει ποτέ στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Γενικά, έχω χρόνια να την δω σε μαγαζί. Κυκλοφορεί ακόμα στον χώρο δηλαδή?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
34
Like
3.066
Πόντοι
4.365

Μύστες, εκτός των απλών χωρών του 5€ τα πριβέ και κόντρα πριβέ που έχει τι παίζουν?
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Προσφατη κριτική για το χώρο εδώ




Απαντωντας και στην ερωτηση του φιλου παραπανω. Υπαρχει το πριβε υπαρχει και σουπερ πριβε.Στο απλο πριβε απλα καθονται στο χορο αντι για ενα τρια τραγουδια μαζι σου, αντε το πολυ πολυ καποιες να στην παιξουν. Δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου, αλλα αυτο ειναι και προσωπικό του καθενος.

Οπως μου εξηγησαν καποιες κοπελες που ξερω καλα, αλλα και απο προσωπική εμπειρια καμμια κοπελα δεν σου λεει ξεκαθαρα τι θα κανει στο πριβε η στο σουπερ πριβε εκτος αν σε ξερει καλα.

Συνηθως σου λενε αοριστα οτι θα σε κανουν να χυσεις. Αυτό γιατι αν δεν σε ξερουν πρωτον εχουν το φοβο μηπως εισαι στρουμφακι, και δευτερον γιατι δεν γουσταρουν να γλυφουν η να γαμιουνται με καποιον που η πουτσα του μυριζει χαλασμενη μυτζηθρα !!

Οποτε σε βολιδοσκοπουν πρωτα αν δεν σε ξερουν και δεν γινονται ξεκαθαρες εκτος αν ειναι σιγουρες για σενα.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Προσφατη κριτική για το χώρο εδώ




Απαντωντας και στην ερωτηση του φιλου παραπανω. Υπαρχει το πριβε υπαρχει και σουπερ πριβε.Στο απλο πριβε απλα καθονται στο χορο αντι για ενα τρια τραγουδια μαζι σου, αντε το πολυ πολυ καποιες να στην παιξουν. Δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου, αλλα αυτο ειναι και προσωπικό του καθενος.

Οπως μου εξηγησαν καποιες κοπελες που ξερω καλα, αλλα και απο προσωπική εμπειρια καμμια κοπελα δεν σου λεει ξεκαθαρα τι θα κανει στο πριβε η στο σουπερ πριβε εκτος αν σε ξερει καλα.

Συνηθως σου λενε αοριστα οτι θα σε κανουν να χυσεις. Αυτό γιατι αν δεν σε ξερουν πρωτον εχουν το φοβο μηπως εισαι στρουμφακι, και δευτερον γιατι δεν γουσταρουν να γλυφουν η να γαμιουνται με καποιον που η πουτσα του μυριζει χαλασμενη μυτζηθρα !!

Οποτε σε βολιδοσκοπουν πρωτα αν δεν σε ξερουν και δεν γινονται ξεκαθαρες εκτος αν ειναι σιγουρες για σενα.
  Καλησπέρα φίλτατε,που από τα γραφόμενα σου έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είσαι και αξιλογότατος άνθρωπος.Τα σέβη μου!  :hi:
Πολύ καλή η κριτική σου και με το στυλ που εμένα προσωπικά μ'αρέσει ιδιαίτερα,απλώς θα ήθελα να κάνω μια επισήμανση.
Το έχω ξαναπεί και παλαιότερα.Ναι,παίζει ρόλο ποια θα βολιδοσκοπήσεις(όπως και αυτή θα σε "μετρήσει" τρόπον τινα) για πριβέ και τα σχετικά.Ναι,παίζει ρόλο και ο τρόπος σου,τι "εκπέμπεις" και πόσο-εν δυνάμει-δυνατός ή όχι "χορηγός" είσαι.Ναι,παίζει ρόλο και ο τυχόν φόβος για οτιδήποτε επιπλέον,όπως "τι θα μάθουν οι άλλες στρίπερ,το boss,τα "στρουμφάκια" κλπ.
Θωερώ,όμως,ότι ο μέγιστος παράγοντας είναι ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!Η φιλοσοφία του στο εκάστοτε πριβέ,απλό ή σπέσιαλ.  ;)
Εάν το μαγαζί είναι "χύμα στο κύμα",θα παρατηρήσεις μεγαλύτερη ποικιλία,προσφορά,διαύγεια και ποιότητα προσφερόμενων υπηρεσιών στους πριβέ,αναλόγως του κόστους.Εάν το μαγαζί είναι-θεωρητικά-πιο "tight",θα δυσκολευτείς λίγο περισσότερο στα προαναφερθέντα!
Υπάρχουν περιπτώσεις και στα μεν και στα δε,όπου θα βρεις αυτό που ζητάς(γενικά,αυτό που τυχόν ζητάει ο οποισδήποτε αναλόγως τα γούστα του),αλλά σε κάθε μια οι παράμετροι,οι αρχικοί,οι βασικοί αλλάζουν άρδην σχετικά με την πολιτική του μαγαζιού.
  Ένα απλό παράδειγμα,στο Άθενς ή το Λίμπιντο πχ,εγώ προσωπικά μέχρι φραπέ με έχουν κεράσει και αυτό μετά απο προσεκτική επιλογή και "βολιδοσκόπηση".Είναι,γενικώς,από τα στριπ που οι περισσότερες θα σου πουν ότι είναι περιορισμένες οι δυνατότητες στα ενδότερα!  ;)
Υ.Γ:Ο Αμερικάνος επέλεξε την Μαγδαλένα,πρώην FBI?
Aυτήν την συγκαταλέγω στις απευκτέες περιπτώσεις,ανεξαρτήτως μαγαζιού!  :cheesy: :2funny:
Μάλλον τον περιποιήθηκε τον φίλου σου,αλλά με λίγο παραπάνω "τσούξιμο",ε?  :cheesy:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
   Καλησπέρα φίλτατε,που από τα γραφόμενα σου έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είσαι και αξιλογότατος άνθρωπος.Τα σέβη μου!  :hi:
Πολύ καλή η κριτική σου και με το στυλ που εμένα προσωπικά μ'αρέσει ιδιαίτερα,απλώς θα ήθελα να κάνω μια επισήμανση.
Το έχω ξαναπεί και παλαιότερα.Ναι,παίζει ρόλο ποια θα βολιδοσκοπήσεις(όπως και αυτή θα σε "μετρήσει" τρόπον τινα) για πριβέ και τα σχετικά.Ναι,παίζει ρόλο και ο τρόπος σου,τι "εκπέμπεις" και πόσο-εν δυνάμει-δυνατός ή όχι "χορηγός" είσαι.Ναι,παίζει ρόλο και ο τυχόν φόβος για οτιδήποτε επιπλέον,όπως "τι θα μάθουν οι άλλες στρίπερ,το boss,τα "στρουμφάκια" κλπ.
Θωερώ,όμως,ότι ο μέγιστος παράγοντας είναι ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ!Η φιλοσοφία του στο εκάστοτε πριβέ,απλό ή σπέσιαλ.  ;)
Εάν το μαγαζί είναι "χύμα στο κύμα",θα παρατηρήσεις μεγαλύτερη ποικιλία,προσφορά,διαύγεια και ποιότητα προσφερόμενων υπηρεσιών στους πριβέ,αναλόγως του κόστους.Εάν το μαγαζί είναι-θεωρητικά-πιο "tight",θα δυσκολευτείς λίγο περισσότερο στα προαναφερθέντα!
Υπάρχουν περιπτώσεις και στα μεν και στα δε,όπου θα βρεις αυτό που ζητάς(γενικά,αυτό που τυχόν ζητάει ο οποισδήποτε αναλόγως τα γούστα του),αλλά σε κάθε μια οι παράμετροι,οι αρχικοί,οι βασικοί αλλάζουν άρδην σχετικά με την πολιτική του μαγαζιού.
   Ένα απλό παράδειγμα,στο Άθενς ή το Λίμπιντο πχ,εγώ προσωπικά μέχρι φραπέ με έχουν κεράσει και αυτό μετά απο προσεκτική επιλογή και "βολιδοσκόπηση".Είναι,γενικώς,από τα στριπ που οι περισσότερες θα σου πουν ότι είναι περιορισμένες οι δυνατότητες στα ενδότερα!  ;)
Υ.Γ:Ο Αμερικάνος επέλεξε την Μαγδαλένα,πρώην FBI?
Aυτήν την συγκαταλέγω στις απευκτέες περιπτώσεις,ανεξαρτήτως μαγαζιού!  :cheesy: :2funny:
Μάλλον τον περιποιήθηκε τον φίλου σου,αλλά με λίγο παραπάνω "τσούξιμο",ε?  :cheesy:

Καλημέρα φίλε και ευχαριστώ για τα ''εύσημα''. :hi: :hi:

Πιστεύω υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι φίλοι στο site !!!

Θα συμφωνήσω 100% με τη παρατήρησή σου ότι ο πλεον καθοριστικός παράγοντας ώς προς το τί προσφέρεται στο πριβέ είναι η πολιτική του κάθε μαγαζιού στο συγκεκριμένο ζήτημα. Υπο την έννοια ότι ακόμη και να θέλει η κάθε κοπέλα σε συγκεκριμένο παίχτη να δώσει κάτι παραπάνω δεν θα ρισκάρει να έρθει κόντρα με τους κανόνες που τα αφεντικά σε κάθε μαγαζί υπαγορεύουν.

Πολλές φορές αυτούς τους κανόνες ένα σχετικά έμπειρο μάτι μπορεί να τους διακρινει μέσω κάποιων ενδείξων ως προς το τι προσφέρεται. Για παράδειγμα το αν οι χώροι όπου γίνεται το πριβέ είναι εντελώς απομονωμένοι η όχι είναι για εμένα μια καθοριστική ένδειξη.

Τα εντελώς απομονωμένα πατάρια του Καίσα η του Ανατολή προσωπικά με προδιέθεταν για το κάτι παραπάνω. Και έχοντάς το ελέγξει αρκετές φορές κατάλαβα ότι σωστά είχα μαντέψει. :grin: :grin:

Αλλο παράδειγμα. Το ξενοδοχείο Ελληνίς ακριβώς πάνω απο το παλιό Αφροδίτη, και κοινής ιδιοκτησίας με το Αφροδίτη, είμαι βέβαιος ότι έχει πολλές φορές τιμηθεί απο  τους παλιούς μύστες στο τέλος μιας ΄΄ενδιαφερουσας'' στο Αφροδίτη βραδιάς. Μπορεί με κάποιους απο αυτούς να έχω συναντηθεί στο ασανσέρ και να μην το ξέρω !!  :grin: :grin: :grin:

Στις περιπτώσεις όμως που η πολιτική του μαγαζιού δεν επιτρέπει και πολλά, αν πραγματικά η κοπέλα γουστάρει, και μυριστεί και ψαχνό, θα σου βρεί τρόπο για να βρεθείτε εκτός μαγαζιού. Εχει τύχει και σε εμένα αλλά και σε φίλους που δεν γράφουν στο site !!

YΓ.
Ναι ο Αμερικανός φιλοξενούμενός μου διάλεξε για πριβέ τη Μανταλένα, παρόλο που εγώ του πρότεινα τη Νάντια !!! Εγώ ούτε απλό χορό δεν έκανα μαζί της. Και τον δάγκωσε κιόλας ζητώντας δεύτερο πριβέ !!! Δεν βγαζεις άκρη !!! Περί ορέξεως...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Δράμα στενές μπανιέρες για ντουζάκι είχε ο 3ος επί βασιλείας τριών αδελφών όμως ρε γαμώτο :grin:

Three_Sisters_cover_1901.jpg
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Δράμα στενές μπανιέρες για ντουζάκι είχε ο 3ος επί βασιλείας τριών αδελφών όμως ρε γαμώτο :grin:

Three_Sisters_cover_1901.jpg

Μην ανησυχείς !!! Κάποτε θα πάς στη Μόσχα !!!!

Οι μπανιέρες εκεί είναι φαρδιές !!!  :grin: :grin: :grin:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.170
Πόντοι
786
Και οι πόρτες αψηλές με μεγάλες τις μπετούγιες  :grin:
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα!

(συγνώμη για την επανάληψη αλλά το γράφω μπας και πιάσει τόπο)

Ρε παιδιά είχα πάει τα χριστούγεννα στο λίμπιντο και ήταν ένα μελαχροινό με τρομερά οπίσθια :kneel: και μεγάλη καβλιάρα (μπορεί και Ελληνίδα) όπως μίλαγε κλπ, όταν ήρθε για να μου πλασάρει χορό. Είχα πιει τα ποτά μου και δεν θυμάμαι όνομα. Μήπως γνωρίζει κανένας όνομα και αν παίζει μπαλίτσα εκτός ιδρύματος :knockinb: ; Δεν έχω πάει τόσο καιρό λόγω αφραγκίας για να το μάθω μόνος μου. Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom