Νέα

Libido Strip Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Libido Strip Live Show
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Καλησπέρα!

(συγνώμη για την επανάληψη αλλά το γράφω μπας και πιάσει τόπο)

Ρε παιδιά είχα πάει τα χριστούγεννα στο λίμπιντο και ήταν ένα μελαχροινό με τρομερά οπίσθια :kneel: και μεγάλη καβλιάρα (μπορεί και Ελληνίδα) όπως μίλαγε κλπ, όταν ήρθε για να μου πλασάρει χορό. Είχα πιει τα ποτά μου και δεν θυμάμαι όνομα. Μήπως γνωρίζει κανένας όνομα και αν παίζει μπαλίτσα εκτός ιδρύματος :knockinb: ; Δεν έχω πάει τόσο καιρό λόγω αφραγκίας για να το μάθω μόνος μου. Ευχαριστώ.

Sorry φίλε αλλά αποκλείεται να σου απαντήσεις κάποιος, αφού πρώτον, δεν ξέρεις όνομα και δεύτερον, δεν ξέρεις καν εθνικότητα και τρίτον, η περιγραφή που κάνεις δεν λέει τίποτα...
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Sorry φίλε αλλά αποκλείεται να σου απαντήσεις κάποιος, αφού πρώτον, δεν ξέρεις όνομα και δεύτερον, δεν ξέρεις καν εθνικότητα και τρίτον, η περιγραφή που κάνεις δεν λέει τίποτα...

Ναι, το ξέρω ότι ζητάω πολλά αλλά είπα να κάνω μια προσπάθεια "μπας και" μέχρι να ξαναπάω.

Μπορεί και Ελληνίδα (όπως είπα) γιατί δεν παρατήρησα προφορά, αν δεν κάνω λάθος είπε οτι δουλεύει εκεί από τον Οκτώβρη, μετρίου αναστήματος, μελαχρινή με σπαστό μαλλί λίγο πιο κάτω από τον ώμο, στήθος κανονικό και δεν είμαι σίγουρος για ταττου στο ένα κωλομέρι.

Τώρα ελπίζω να βγει καμια άκρη με τις extra πληροφορίες  :grin:
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Εξω λεει οτι το.. προγραμμα ξεκιναει στις 21,30 αν δεν κανω λάθος?

ειναι δυνατον..?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Ναι, το ξέρω ότι ζητάω πολλά αλλά είπα να κάνω μια προσπάθεια "μπας και" μέχρι να ξαναπάω.

Μπορεί και Ελληνίδα (όπως είπα) γιατί δεν παρατήρησα προφορά, αν δεν κάνω λάθος είπε οτι δουλεύει εκεί από τον Οκτώβρη, μετρίου αναστήματος, μελαχρινή με σπαστό μαλλί λίγο πιο κάτω από τον ώμο, στήθος κανονικό και δεν είμαι σίγουρος για ταττου στο ένα κωλομέρι.

Τώρα ελπίζω να βγει καμια άκρη με τις extra πληροφορίες  :grin:

Mαν η μόνη που μου φαίνεται πως ταιριάζει στην περιγραφή σου απο κει μέσα είναι η Ίνγκα που πρέπει να είναι από την Αρμενία αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου. Δεν μπορώ να βοηθήσω για τα υπόλοιπα γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μαζί της.
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Mαν η μόνη που μου φαίνεται πως ταιριάζει στην περιγραφή σου απο κει μέσα είναι η Ίνγκα που πρέπει να είναι από την Αρμενία αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου. Δεν μπορώ να βοηθήσω για τα υπόλοιπα γιατί δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μαζί της.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Ούτε πριβέ ούτε τίποτα φίλε;;
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου! Ούτε πριβέ ούτε τίποτα φίλε;;

Να ΄σαι καλά ρε μαν. Δεν την έχω τιμήσει την συγκεκριμένη. Ελπίζω να έχει να σου δώσει καμία πληροφορία κάποιος άλλος.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Πηγα εχθές έκανα 3 χόρους απλούς
-Ναντια με γλυψιμο το μικρό βυζακι κλασικά.
-Μια Αλεξάνδρα με γυαλακια που δεν με αφησε να γλυψω βυζακι καθόλου!!
-Μια απο Λιθουανια με κοντο μαυρο μαλλί υπέροχο στητό μεγαλο στηθος
με αφησε να το γλυψω και ήταν οι κινήσεις της αργες και αισθησιακες..
Αν ξαναπήγαινα ισως τη δοκιμαζα πριβε δεν ειχα πολλα λεφτα και φοβομουνα και φολα οπως στην 2η περιπτωση που έγραψα...
 

G_Dupso

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
Πηγα εχθές έκανα 3 χόρους απλούς
-Ναντια με γλυψιμο το μικρό βυζακι κλασικά.
-Μια Αλεξάνδρα με γυαλακια που δεν με αφησε να γλυψω βυζακι καθόλου!!
-Μια απο Λιθουανια με κοντο μαυρο μαλλί υπέροχο στητό μεγαλο στηθος
με αφησε να το γλυψω και ήταν οι κινήσεις της αργες και αισθησιακες..
Αν ξαναπήγαινα ισως τη δοκιμαζα πριβε δεν ειχα πολλα λεφτα και φοβομουνα και φολα οπως στην 2η περιπτωση που έγραψα...

χόρο 5€ κανονικά ή λέγανε πράγματα του τύπου "5 έχει κανονικά αλλά εγώ είπα στο αφεντικό οτι για να δουλέψω θα το χρεώνω 10€";;
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
€5 έχει και ο χορός και το ποτό. Έχουν και τιμοκατάλογους πάνω στα τραπέζια! Μία φορά πήγα πρίν μερικούς μήνες και απότι κατάλαβα στο πριβέ δεν παίζει τίποτα παραπάνω ούτε δοκίμασα την τύχη μου. Ο χορός είναι 1-2 τραγούδια και τα κορίτσια που κεράσαμε απο ένα ποτό δεν έφυγαν ούτε μετά απο 20 λεπτά.. Εμείς φύγαμε πρώτοι και συνεχίσαμε αλλού. Αν ξέρει κανείς παραπάνω πληροφορίες για πριβέ ή για κοπέλες που κάνουν κάτι παραπάνω ας ενημερώσει και εμάς τους υπόλοιπους!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Trelage

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Τελικά τώρα ο χορός πόσο έχει; Τον Ιούνιο ήταν στα 10....
 

genuine71

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
10 euro έχει στους καναπέδες και 50 prive σε δωματιάκι δίπλα στην είσοδο.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Παίδες την τελευταία φορά που είχα πάει στο μαγαζί ο απλός χορός είχε 5. Πότε έγινε 10?
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
και εγω τα ίδια έπαθα 5 ήταν τελευταία φορά και κάθομαι και βλέπω 10 και τα ποτά και ο χορός! Ισως είχαν κανενα Happy hour ή ήταν άλλη μέρα.. Ρώτησα και μου είπαν ότι η δεύτερη μπύρα είναι 5 η πρώτη 10.. Δεν ρώτησα παραπάνω πράγματα καθώς μόνο ένα καλό κομμάτι είχε μέσα που την κέρασα ένα ποτό αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη οπότε μόλις ήπια την μπύρα μου είπα bye bye και έφυγα.. Για 5 άξιζε η καβλάντα αλλά 10 όχι.. χίλιες φορές άλλα αντίστοιχα μαγαζιά που έχουν πληθώρα καλών κομματιών μέσα χορούς στην πίστα συνέχεια κλπ κλπ
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πέρασμα το Σ-Κ. Ο απλός χορός είναι στα 5 ευρώ ακόμα παίδες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
Πέρασμα το Σ-Κ. Ο απλός χορός είναι στα 5 ευρώ ακόμα παίδες.

Γενικά από επίπεδο γυναικών τί παίζει φίλε μου? είχα κάνει ένα πέρασμα πέρσυ περίπου τέτοια εποχή και διαπίστωσα μία ψιλοπαρακμή
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
πρωτη φορα το ακουω το μαγαζι αξιζει?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Γενικά από επίπεδο γυναικών τί παίζει φίλε μου? είχα κάνει ένα πέρασμα πέρσυ περίπου τέτοια εποχή και διαπίστωσα μία ψιλοπαρακμή

Δεν υπάρχει ουσιαστική ανανέωση του ρόστερ, είναι πάνω-κάτω το ίδιο. Μια καινούρια κοπέλα είδα και λείπανε και μερικές φαντάζομαι λόγω καλοκαιριού σε νησιά/διακοπές. Να δούμε όταν αρχίσει η νέα σεζόν, προς Οκτώβριο μεριά, τι κατάσταση θα επικρατήσει...
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει ουσιαστική ανανέωση του ρόστερ, είναι πάνω-κάτω το ίδιο. Μια καινούρια κοπέλα είδα και λείπανε και μερικές φαντάζομαι λόγω καλοκαιριού σε νησιά/διακοπές. Να δούμε όταν αρχίσει η νέα σεζόν, προς Οκτώβριο μεριά, τι κατάσταση θα επικρατήσει...

μακάρι να αλλάξει γιατί ο χώρος του είναι πολύ συμπαθητικός και τα πριβέ του επίσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom