Νέα

Sin Gentlemen's Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.355
Κριτικές
31
Like
2.242
Πόντοι
4.655
Αυτο το μαγαζι ειχε ανεκαθεν κακιστη φημη..Τωρα κ καλα του εκαναν πληρη ανακαινιση..Αν εχει παει καποιος ας μας πει τι ειδους ανακαινιση του εκαναν.. :grin:
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αγαπητε Σολι..

Επειδη ανοιξε ενα ιδιο θεμα ο φιλτατος φραπανταρ, σε παρακαλω κανε delete αυτο το θεμα. Τhx.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ  μου  καλως ορίσατε !
Να υποθέσω  ότι ευρισκόσουν εις το  Βατοπαίδι , για προσκυνηματικούς λόγους ?
οχι, κατι επιδοτουμενα σεμιναρια μαρκετινγκ πηγα να κανω..  :boobies:

και για να μην βγουμε και εντελως off-topic, το νεο κλεοπατρα (πολυ νεο ομως, μια βδομαδα ζωης μετραει), δειχνει να εχει ωραια αυρα. νομιζεις βεβαια καποιες στιγμες οτι βρισκεσαι στο diamonds dolls  :cheesy:, αλλα το ψιλο-σώνουν οι υπολοιπες μεταγραφες.
πριβε χωρος παπαρια, το αντιθετο του πριβε ειναι αυτο, τα σοου στην πιστα θελουν δουλεια ακομη, ομως τα κοριτσια ειναι τοσο φορτικα οσο χρειαζεται και με το απαραιτητο κεφι διαρκως. χοροι στα γνωστα 12 ευρω και πριβε στα 50.

υ.γ. μην ξεχασω να πω οτι καλλιτερα να πατε με ταξι, καθοτι το παρκινγκ στην ευρυτερη περιοχη ειναι για τον πουτσο.

υ.γ.2 φραπε δεν θυμαμαι αν ηπια..  :tooth:
 

Επισκέπτης
υ.γ. μην ξεχασω να πω οτι καλλιτερα να πατε με ταξι, καθοτι το παρκινγκ στην ευρυτερη περιοχη ειναι για τον πουτσο.

υ.γ.2 φραπε δεν θυμαμαι αν ηπια..  :tooth:

1.Ρε μάστορα....ή καλύτερα...ρε πάτερ...ολόκληρο village κ κολυμβητήριο...δεν σου έφταναν ???????

2.Δύσκολο να ήπιες ρόφημα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1.Ρε μάστορα....ή καλύτερα...ρε πάτερ...ολόκληρο village κ κολυμβητήριο...δεν σου έφταναν ???????

2.Δύσκολο να ήπιες ρόφημα....
1. ρε μακ, αφου ξερεις οτι ειμαι τεμπελης..

2. πολυ..  :cheesy:
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
παλια παντως που ταν απο πανω το καταστημα εχει απ ολα τα καλα....τωρα δεν πηγα που ανοιξε αν και ειμαι κοντα...α παρκιν απεναντι στο εμπορικο διπλα στο βιλλατζ...τα πουτα πρεπει να ναι δυναμιτες παντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παλια παντως που ταν απο πανω το καταστημα εχει απ ολα τα καλα....τωρα δεν πηγα που ανοιξε αν και ειμαι κοντα...α παρκιν απεναντι στο εμπορικο διπλα στο βιλλατζ...τα πουτα πρεπει να ναι δυναμιτες παντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όντως το κατάστημα παλιά είχε απ'όλα...αλλά κ τώρα έχει....βέβαια διαφωνώ με τον πάτερ....οι γκόμενες δεν είναι κάτι τρομερό...κ δεν είναι κ ιδιαίτερα δραστήριες....τέσπα,μπορεί να έτυχε τη μέρα που πέρασα....
Τα ποτά είναι κομπλέ....καλύτερα κ απ'του Αλκατράζ....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Όντως το κατάστημα παλιά είχε απ'όλα...αλλά κ τώρα έχει....βέβαια διαφωνώ με τον πάτερ....οι γκόμενες δεν είναι κάτι τρομερό...κ δεν είναι κ ιδιαίτερα δραστήριες....τέσπα,μπορεί να έτυχε τη μέρα που πέρασα....
Τα ποτά είναι κομπλέ....καλύτερα κ απ'του Αλκατράζ....
οι γκομενες οντως δεν ειναι κατι τρομερο, αλλα ειναι αρκετα δραστηριες και το παιζουν κεφατες. τα ποτα ναι, οντως ειναι οκ..
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Όντως το κατάστημα παλιά είχε απ'όλα...αλλά κ τώρα έχει....βέβαια διαφωνώ με τον πάτερ....οι γκόμενες δεν είναι κάτι τρομερό...κ δεν είναι κ ιδιαίτερα δραστήριες....τέσπα,μπορεί να έτυχε τη μέρα που πέρασα....
Τα ποτά είναι κομπλέ....καλύτερα κ απ'του Αλκατράζ....
ο παλιος που το χε πανω τ ανοιξε ε?ε αυτος θα το στρωσει  :2funny: :2funny: :2funny:.θα χει θα χει το μενου απ ολα τα καλα σε λιγο καιρο λογικα...τι θυμηθηκατε ρεσ σεις απο κοπελες  :headbang: :rolleyes: :o :grin: :2funny:
 

Επισκέπτης
ο παλιος που το χε πανω τ ανοιξε ε?ε αυτος θα το στρωσει  :2funny: :2funny: :2funny:.θα χει θα χει το μενου απ ολα τα καλα σε λιγο καιρο λογικα...τι θυμηθηκατε ρεσ σεις απο κοπελες  :headbang: :rolleyes: :o :grin: :2funny:

Toυ D&D λέμε είναι παράρτημα ρε μάστορα....τα δικά σου λες ??? Κ δεν βγάζουν κ νόημα.....
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
πες φιλε ΑΡΙ να μαθουμε και μης,καλο μαγαζι,μπιρουλα προσφερη???
πριβρε χορο εχη???γδισιμο κιλοτας εχη???
επειδη ειμαι απο πειραια και εχω μαγαζι στο πειραια (ξερουν καποιοι) πιο παλια κυκλοφορουσα στα περιξ του πειραια αρκετα...πιο παλια εννοω πριν 7- 12 χρονια....στο κλεοπατρα δεν ηταν καθαρα στριπ το μαγαζι...προσφερε και υπηρεσιες ...εκτος εδρας...το ξερω απο προσωπικες εμπειριες  :2funny: :2funny: :grin: :grin:...γι αυτο ρωτησα αν ξερουμε ποιος το χει..αλλωστε σε καποιο αλλο θρεντ καπου...ειχα ρωτησει και τον μαστερ φραπανταρ τις προαλλες.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
επειδη ειμαι απο πειραια και εχω μαγαζι στο πειραια (ξερουν καποιοι) πιο παλια κυκλοφορουσα στα περιξ του πειραια αρκετα...πιο παλια εννοω πριν 7- 12 χρονια....στο κλεοπατρα δεν ηταν καθαρα στριπ το μαγαζι...προσφερε και υπηρεσιες ...εκτος εδρας...το ξερω απο προσωπικες εμπειριες  :2funny: :2funny: :grin: :grin:...γι αυτο ρωτησα αν ξερουμε ποιος το χει..αλλωστε σε καποιο αλλο θρεντ καπου...ειχα ρωτησει και τον μαστερ φραπανταρ τις προαλλες.... :2funny: :2funny: :2funny:
Αααααααααααααααααααα

Έτσι πες το ρε μαστορα....τώρα κατάλαβα...πριν δεν σε εννοούσα συντακτικά....

Απόλυτα σωστός...ακόμη κ σαν μπειμπι ο....δούλευε εκτός έδρας...φυσικά με περιορισμένες διαδρομές....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom