Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
15
Like
2.362
Πόντοι
2.487
Εγώ παίρνω συχνά από senses, οι φωτογραφίες που στέλνουν είναι ακριβώς ότι βλέπεις αυτό θα σου έρθει και οι πεισσότερες προσφέρους φραπέ ή και καλαμάκι
αν θες κανε μια αξιολογηση τι εχεις δοκιμασει-προτεινεις δημοσια η σε pm(σε περιπτωση που χει ζητηθει εχεμυθεια απο την κοπελα π.χ) γιατι της τηλεφωνητριας δεν παιρνεις κουβεντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: a.step

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736
Εγώ παίρνω συχνά από senses, οι φωτογραφίες που στέλνουν είναι ακριβώς ότι βλέπεις αυτό θα σου έρθει και οι πεισσότερες προσφέρους φραπέ ή και καλαμάκι
Αν θες να πεις δυο λογια παραπανω
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.948
Like
4.861
Πόντοι
1.706
Εγώ παίρνω συχνά από senses, οι φωτογραφίες που στέλνουν είναι ακριβώς ότι βλέπεις αυτό θα σου έρθει και οι πεισσότερες προσφέρους φραπέ ή και καλαμάκι
Έχεις πάρει Παναγιώτα;
 

alexakoss13

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
28
Like
74
Πόντοι
0
Μάλλον αυτές που φαίνονται στο senses κάνουν μόνο μασάζ,λογικά γι αυτές που γράφουν ρωτήστε μας είναι το θέμα να κάνουν παραπάνω,που λογικά κάνουν.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
15
Like
2.362
Πόντοι
2.487
Μάλλον αυτές που φαίνονται στο senses κάνουν μόνο μασάζ,λογικά γι αυτές που γράφουν ρωτήστε μας είναι το θέμα να κάνουν παραπάνω,που λογικά κάνουν.
πιο ανουσιο σχολιο 2024
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
179
Like
546
Πόντοι
81
Μάλλον αυτές που φαίνονται στο senses κάνουν μόνο μασάζ,λογικά γι αυτές που γράφουν ρωτήστε μας είναι το θέμα να κάνουν παραπάνω,που λογικά κάνουν.
Τσάμπα λεφτά οι εταιρίες του κατ οίκον
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
160
Like
146
Πόντοι
1
Πλεον τα γραφεια δεν συμφερουν εχει πεσει το επιπεδο επισης απο μια προχειρη ματια υπαρχουν αρκετες στο face insta...
Με φθηνοτερα λεφτα και υπηρεσιες
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Like
707
Πόντοι
81
Ελένη Empire , πιτσιρικά ψηλή και μελαχρινη , στο μασάζ νουρου καλή και γυμνή με Καλαμάκι άνευ +30
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω για την αντριανα μασάζ χωρίς πετσέτα και μόνο αυτό, και για την Νάταλι από πρώην yours νην hermes μόνο μασάζ με πετσέτα.
Φαντάζομαι οχι η πρώην του joy ε.. Η όποια ήταν τιμια αλλα εχει χαθεί πλέον
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Απο secret, your senses εχει ψωνισει κανεις?
Απο secret είχα ψωνίσει πριν καιρό και δεν ήταν οτι το καλύτερο.. Εκανα 3 ώρες να συνεννοηθω, αφου καθε μισή ωρα απαντούσαν στα μηνύματα και σε κάποια φάση μου λένε θα σου στείλουμε την τάδε χωρις να τους εχω πει ποια κοπέλα θέλω.. Εν τέλει ήρθε μια Ιωάννα αλβανιδα απ οτι θυμάμαι, ωραία εμφανισιακά αλλα απο μασάζ.. Δεν. Μου έριξε μια μαλακια ντυμένη αφου για οτι αλλο και να τη ρώτησα ελεγε οτι δεν κανει τίποτα
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
343
Πόντοι
21
Εγω απο senses δυο φορες που πηρα και οι δυο δυστυχως μεχρι φραπε. Δεν γνωριζαν πολλα απο μασαζ αλλα πιτσιρικες 20χρονες και καυλιαρες. Κωσταντινα και μαλβινα λεγοντουσαν.
 

Georgelos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Το secret κατά την γνώμη μου δεν έχει καθόλου σωστή διεύθυνση, είχα κλείσει μια άρια που στην φωτογραφία φαινόταν ωραίο σκληρό γκομενάκι και μου ήρθε μια γυναίκα αλλοδαπή..με κακή ωρίμανση 35 αράς οκ μέτρια αλλά από την φωτογραφία που ελεβα ότι να νε άλλο νταλο , μετά από ένα πολύ μέτριο μασάζ προσφέρθηκε να τον ακουμπήσει και φυσικά αρνήθηκα!! ψεύτικες φωτογραφίες και καλά έξτρα προσωπικό ΚΟΡΟΪΔΊΑ και μας στέλνουν άλλες! Το γλυκό? Δεν απαντάνε καν μετά την συνεδρία στα παράπονα
Είμαι καινούργιος στο χόμπι αλλά άμα έτσι πάνε όλα μλκες πετάμε ξεκάθαρα απλά χρήμα και χρόνο
 

Georgelos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Επίσης.. update γιατί εφόσον δεν με βοήθησε το φόρουμ για τα αττικά πείρα το ρίσκο και έκλεισα 1,30 ώρα Μάγδα , ήρθε ένα όμορφο πιτσιρίκι (φαινόταν μεγαλύτερη στην φωτογραφία) αδύνατο σκαλομενο , μπήκε στο δωμάτιο με το λάδι στο χέρι χωρίς να ήθελε να πει πολλά πολλά , το μασάζ ευτυχώς ήταν πολύ καλό την πρώτη ώρα μέχρι που ρώτησα για έξτρα και η κοπέλα μόνο τα κλάματα δεν έβαλε, άρχισε σόου ότι την προσβάλλω ..δεν το συνέχισα μετά από αυτό έγινε πολύ περίεργο το κλήμα ζήτησα να το τελειώσουμε στη μία ώρα και έφυγα ..
Δεν ξέρω αν είναι όλες τα ίδια , αλλά μάλλον δεν αξίζει η δοκιμή ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.214
Κριτικές
15
Like
2.362
Πόντοι
2.487

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
Σταματηστε να πετατε τα λεφτα σας ρε με την καθε απατεωνισα καριολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom