Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Επίσης.. update γιατί εφόσον δεν με βοήθησε το φόρουμ για τα αττικά πείρα το ρίσκο και έκλεισα 1,30 ώρα Μάγδα , ήρθε ένα όμορφο πιτσιρίκι (φαινόταν μεγαλύτερη στην φωτογραφία) αδύνατο σκαλομενο , μπήκε στο δωμάτιο με το λάδι στο χέρι χωρίς να ήθελε να πει πολλά πολλά , το μασάζ ευτυχώς ήταν πολύ καλό την πρώτη ώρα μέχρι που ρώτησα για έξτρα και η κοπέλα μόνο τα κλάματα δεν έβαλε, άρχισε σόου ότι την προσβάλλω ..δεν το συνέχισα μετά από αυτό έγινε πολύ περίεργο το κλήμα ζήτησα να το τελειώσουμε στη μία ώρα και έφυγα ..
Δεν ξέρω αν είναι όλες τα ίδια , αλλά μάλλον δεν αξίζει η δοκιμή ...
Απο περιεργια σ εκανε μασαζ χωρίς πετσετα και ζήτησες εχτρα ; Η σου εκανε μασαζ με την πετσετα ;
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
160
Πόντοι
0
Επίσης.. update γιατί εφόσον δεν με βοήθησε το φόρουμ για τα αττικά πείρα το ρίσκο και έκλεισα 1,30 ώρα Μάγδα , ήρθε ένα όμορφο πιτσιρίκι (φαινόταν μεγαλύτερη στην φωτογραφία) αδύνατο σκαλομενο , μπήκε στο δωμάτιο με το λάδι στο χέρι χωρίς να ήθελε να πει πολλά πολλά , το μασάζ ευτυχώς ήταν πολύ καλό την πρώτη ώρα μέχρι που ρώτησα για έξτρα και η κοπέλα μόνο τα κλάματα δεν έβαλε, άρχισε σόου ότι την προσβάλλω ..δεν το συνέχισα μετά από αυτό έγινε πολύ περίεργο το κλήμα ζήτησα να το τελειώσουμε στη μία ώρα και έφυγα ..
Δεν ξέρω αν είναι όλες τα ίδια , αλλά μάλλον δεν αξίζει η δοκιμή ...
Αφου δεν πήρε το 100 συναγωνιστή φτηνά καθάρισες...
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.521
Κριτικές
7
Like
2.980
Πόντοι
736
Αφου δεν πήρε το 100 συναγωνιστή φτηνά καθάρισες...

Επίσης.. update γιατί εφόσον δεν με βοήθησε το φόρουμ για τα αττικά πείρα το ρίσκο και έκλεισα 1,30 ώρα Μάγδα , ήρθε ένα όμορφο πιτσιρίκι (φαινόταν μεγαλύτερη στην φωτογραφία) αδύνατο σκαλομενο , μπήκε στο δωμάτιο με το λάδι στο χέρι χωρίς να ήθελε να πει πολλά πολλά , το μασάζ ευτυχώς ήταν πολύ καλό την πρώτη ώρα μέχρι που ρώτησα για έξτρα και η κοπέλα μόνο τα κλάματα δεν έβαλε, άρχισε σόου ότι την προσβάλλω ..δεν το συνέχισα μετά από αυτό έγινε πολύ περίεργο το κλήμα ζήτησα να το τελειώσουμε στη μία ώρα και έφυγα ..
Δεν ξέρω αν είναι όλες τα ίδια , αλλά μάλλον δεν αξίζει η δοκιμή ...
αν δε κανει εξτρα μια κοπέλα πρεπει να το σεβομαστε νομιζω, με το ζορι δε γινεται τιποτα
 

Georgelos

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Λέω για καταδρομικη σε λίγο καιρο απο dm massage marilena, εχουμε κανα feedback?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
28
Like
18.166
Πόντοι
7.415
ειπα να ασχοληθω παλι,να παρω μια γευση του σπιτομασαζ
το empire απανταει καθε αγιου πουτσου,εστειλα και στο massaua,αυτοι απαντανε στο καπακι.
απο massaua λοιπον μου εστειλαν οσες ειχαν διαθεσιμες,κατι γιαγιαδες και θειαδες,τους ειπα
οτι δε μου αρεσει καμια και μου εστειλε στο τελος ενα ωραιο μωρακι με το ονομα Τζουλια. ακομα
δε ξερει αν θα ειναι διαθεσιμη και θα μου πει στα σιγουρα σε μια ωρα. οποτε περιμενω.
καμια κριτικη για Τζουλια κανεις?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
28
Like
18.166
Πόντοι
7.415
το empire για το μπουτσο,αν και εχουν ωραιες γκομενες απ'οτι ειδα,απαντανε μονοχνωτα,οποτε να πανε να γαμηθουν. εκλεισα με Τζουλια απο massaua που ειναι και ευγενικοι στα μηνυματα τους.
 

George0009

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
το empire για το μπουτσο,αν και εχουν ωραιες γκομενες απ'οτι ειδα,απαντανε μονοχνωτα,οποτε να πανε να γαμηθουν. εκλεισα με Τζουλια απο massaua που ειναι και ευγενικοι στα μηνυματα τους.
Μόνο μασάζ κάνουν ή προχωράνε.Αν ξέρεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λέω για καταδρομικη σε λίγο καιρο απο dm massage marilena, εχουμε κανα feedback?
Dmassage μόνο μασάζ ή προχωράνε και παρακάτω;;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
28
Like
18.166
Πόντοι
7.415
Μόνο μασάζ κάνουν ή προχωράνε.Αν ξέρεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Dmassage μόνο μασάζ ή προχωράνε και παρακάτω;;
απο empire δε ξερω καθολου,για τη Τζουλια που εκλεισα απο massaua θα γραψω κριτικη το βραδυ. παντως μου ειπαν οτι ειναι ''ανετη''.
 

George0009

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρουμε καμία καλή για μασάζ και τα περεταιρω ρε μάγκες;;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
15
Like
2.365
Πόντοι
2.487

George0009

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
διαβασε μερικες εκατονταδες σελιδες και ξαναρωτα κατι πιο συγκεκριμενο
Πιο συγκεκριμένα γιατί διαβάζω εδώ αλλά δεν βρίσκω άκρη.Ανεξαρτητη μασέρ εκτός γραφείου και εκτός studio . Για μασάζ αλλά και φραπέ ή σεξ αν προκύψει.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
15
Like
2.365
Πόντοι
2.487
Πιο συγκεκριμένα γιατί διαβάζω εδώ αλλά δεν βρίσκω άκρη.Ανεξαρτητη μασέρ εκτός γραφείου και εκτός studio . Για μασάζ αλλά και φραπέ ή σεξ αν προκύψει.
παρτην αριαδνη.πουτανα ειναι(επισημως) αλλα μασαζ θα σου κανει body to body(απο μασαζοκοριτσο ξεκινησε) και θα ριξεις 2 γυρους γαμησι και ολα σε vfm.
Κίνδυνος σοβαρος να εμφανιστει καθυστερημενη η καθολου η να την παρει ο υπνος(εχει αναφερθει απο αλλους, σε μενα δεν εχει συμβει οσες φορες πηρα)πανω στην πιπα
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
130
Like
151
Πόντοι
1
Καμία σχέση με την αντριανα του joy είναι άλλη κοπέλα
Κρίμα. Προσωπικά εχω το θέμα οτι αν μια κοπέλα μου κάνει το κλικ και εχει το πακέτο αξιας/τιμής προσπαθώ να την κάνω στανταρακι και η συγκεκριμένη ήταν μια απο αυτές.. Την είχα συναντήσει 4-5 φορές, ειχα πάρει και τηλ της, αλλα πλέον δε μπορώ να την εντόπισω. Είτε το άλλαξε ειτε σταμάτησε το άθλημα. Άλλη μια περίπτωση λιγο διαφορετική είναι η Ελένη η κομμωτρια για την οποια κάποιοι θα διαφωνησουν στο θέμα της εμφανισης και εν μέρει θα το δεχτώ, ομως στο κομμάτι του μαζαζ αλλα και στο ερωτικό ειναι πολυ δυνατή και ειδικά οσο αφορά το πρώτο βρίσκει και καινούριες κινήσεις/τεχνικές ώστε να μην ειναι ενα πρόγραμμα ρουτινιασμενο/αποστειρωμενο. Για να μην κουράζω αλλο, αυτα τα λεω γιατί για τους περισσότερους απο εμας δεν είναι και το πιο εύκολο να πετάμε συνέχεια λεφτα για πετύχουμε πχ 2 στις 10 περιπτώσεις καλές που θα μας κάνουν. Τα παράδειγματα που ανεφερα τυχαία φυσικά και δεν ειναι απαραίτητο να συμφωνούμε η να έχουμε τα ίδια γουστα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παρτην αριαδνη.πουτανα ειναι(επισημως) αλλα μασαζ θα σου κανει body to body(απο μασαζοκοριτσο ξεκινησε) και θα ριξεις 2 γυρους γαμησι και ολα σε vfm.
Κίνδυνος σοβαρος να εμφανιστει καθυστερημενη η καθολου η να την παρει ο υπνος(εχει αναφερθει απο αλλους, σε μενα δεν εχει συμβει οσες φορες πηρα)πανω στην πιπα
Εχει καπου αγγελία η συγκεκριμένη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.222
Κριτικές
28
Like
18.166
Πόντοι
7.415
Σχετικα με Τζουλια απο massaua,δεν ειχε και πολυ σχεση με τη φωτογραφία που μου εστειλαν,ειχε ωραιο σωμα και απιστευτο κωλο τουλαχιστον.Μην τα πολυλογω,το κομπλε πακετο πηγε 150,εκλαψα λιγο αλλα τα εδωσα.Προσωπικα δεν προκειται να ξαναπαρω,ετσι για να δοκιμασω εστω μια φορα ηθελα. Κοροιδια ειναι,στην τελικη βιζιτογραφεια ειναι με τον μανδύα του μασαζ.Προτιμω να δωσω 150 για παραδειγμα στον μαγο και να παρω μουνετο δυνατο και να ριξω δυο γεματες πιστολιες.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
15
Like
2.365
Πόντοι
2.487
Κρίμα. Προσωπικά εχω το θέμα οτι αν μια κοπέλα μου κάνει το κλικ και εχει το πακέτο αξιας/τιμής προσπαθώ να την κάνω στανταρακι και η συγκεκριμένη ήταν μια απο αυτές.. Την είχα συναντήσει 4-5 φορές, ειχα πάρει και τηλ της, αλλα πλέον δε μπορώ να την εντόπισω. Είτε το άλλαξε ειτε σταμάτησε το άθλημα. Άλλη μια περίπτωση λιγο διαφορετική είναι η Ελένη η κομμωτρια για την οποια κάποιοι θα διαφωνησουν στο θέμα της εμφανισης και εν μέρει θα το δεχτώ, ομως στο κομμάτι του μαζαζ αλλα και στο ερωτικό ειναι πολυ δυνατή και ειδικά οσο αφορά το πρώτο βρίσκει και καινούριες κινήσεις/τεχνικές ώστε να μην ειναι ενα πρόγραμμα ρουτινιασμενο/αποστειρωμενο. Για να μην κουράζω αλλο, αυτα τα λεω γιατί για τους περισσότερους απο εμας δεν είναι και το πιο εύκολο να πετάμε συνέχεια λεφτα για πετύχουμε πχ 2 στις 10 περιπτώσεις καλές που θα μας κάνουν. Τα παράδειγματα που ανεφερα τυχαία φυσικά και δεν ειναι απαραίτητο να συμφωνούμε η να έχουμε τα ίδια γουστα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχει καπου αγγελία η συγκεκριμένη;
@Ariadnaki εχει προφιλ
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.702
Like
8.671
Πόντοι
1.056
Λέω για καταδρομικη σε λίγο καιρο απο dm massage marilena, εχουμε κανα feedback?
Αν σου δώσουμε feedback, τότε δεν θεωρείται καταδρομική :sunglasses::sunglasses:
Άλλη μια περίπτωση λιγο διαφορετική είναι η Ελένη η κομμωτρια ...
Από πότε δίινει μπριζόλα η κομμώτρια;
 

Klewn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έκλεισα ραντεβού από empire για απόψε πριν από λίγο 120 για 2 ώρες... ξέρει κανείς αν προχωράνε? Αν δεν... δε βαριέσαι τουλάχιστον θα ξεκουραστει το κορμί μου.... επίσης δεν με ρώτησε αν έχω προτίμηση σε κοπέλα μιας και όλες πάνω κάτω στις φωτο καλές είναι για ξεσκούριασμα... αν έχει κάποιος εμπειρία από την εν λόγω μασαζ υπηρεσία ας πει
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.215
Κριτικές
15
Like
2.365
Πόντοι
2.487

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
93
Like
234
Πόντοι
20
Σχετικα με Τζουλια απο massaua,δεν ειχε και πολυ σχεση με τη φωτογραφία που μου εστειλαν,ειχε ωραιο σωμα και απιστευτο κωλο τουλαχιστον.Μην τα πολυλογω,το κομπλε πακετο πηγε 150,εκλαψα λιγο αλλα τα εδωσα.Προσωπικα δεν προκειται να ξαναπαρω,ετσι για να δοκιμασω εστω μια φορα ηθελα. Κοροιδια ειναι,στην τελικη βιζιτογραφεια ειναι με τον μανδύα του μασαζ.Προτιμω να δωσω 150 για παραδειγμα στον μαγο και να παρω μουνετο δυνατο και να ριξω δυο γεματες πιστολιες.
φιλος ολοι πλεον αυτό λεμε δεν αξιζει το σπορ μέτριες - κακές γκομενες με απαιτησεις μοντέλων ειναι πολυ λιγα τα καλα εργαλεια εκει εξω ,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom