Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (7 μέλη και 46 επισκέπτες)

pasquale7

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2024
Μηνύματα
14
Like
44
Πόντοι
0
Σχετικα με Τζουλια απο massaua,δεν ειχε και πολυ σχεση με τη φωτογραφία που μου εστειλαν,ειχε ωραιο σωμα και απιστευτο κωλο τουλαχιστον.Μην τα πολυλογω,το κομπλε πακετο πηγε 150,εκλαψα λιγο αλλα τα εδωσα.Προσωπικα δεν προκειται να ξαναπαρω,ετσι για να δοκιμασω εστω μια φορα ηθελα. Κοροιδια ειναι,στην τελικη βιζιτογραφεια ειναι με τον μανδύα του μασαζ.Προτιμω να δωσω 150 για παραδειγμα στον μαγο και να παρω μουνετο δυνατο και να ριξω δυο γεματες πιστολιες.
60+90 για φουλ?δωσε καμια παραπανω πληροφορια!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παρτην αριαδνη.πουτανα ειναι(επισημως) αλλα μασαζ θα σου κανει body to body(απο μασαζοκοριτσο ξεκινησε) και θα ριξεις 2 γυρους γαμησι και ολα σε vfm.
Κίνδυνος σοβαρος να εμφανιστει καθυστερημενη η καθολου η να την παρει ο υπνος(εχει αναφερθει απο αλλους, σε μενα δεν εχει συμβει οσες φορες πηρα)πανω στην πιπα
επιβεβαιωνω τα περι υπνου!!εγω την ειχα διωξει παντως!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
28
Like
18.179
Πόντοι
7.415
Ε τι αλλο θα ηταν,60 το μασαζ του κωλου και 90 καλαμακια μπριζολες.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
28
Like
18.179
Πόντοι
7.415
φιλος ολοι πλεον αυτό λεμε δεν αξιζει το σπορ μέτριες - κακές γκομενες με απαιτησεις μοντέλων ειναι πολυ λιγα τα καλα εργαλεια εκει εξω ,
Γαμησε τα,και με αυτα τα λεφτα παιρνεις μουναρες οπως τη Yuki. Αφαιρεσα ολα τα τηλεφωνα σκατομασαζογραφειων που ειχα στο κινητο,ρε ουστ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
987
Κριτικές
4
Like
3.349
Πόντοι
446
Συνάντηση από γραφείο BU Massage... σου στέλνουν κάτι θείτσες..40++ διάλεξα την KATE ή αλλιώς Κατερίνα, ήρθε σπίτι με έναν αέρα τύπου Φυσικοθεραπεύτρια γιατί δουλεύει εκεί κατά τα λεγόμενα της τα πρωϊνά και τα απογεύματα κάνει τα extraδακια της .. δεν μου βγήκε για κάτι extra.. αν και φραπέ θα έκανε.. 60 του γραφείου κ δρόμο..

2η απόπειρα με Ελίνα από Redmassage... καλό μασάζ στα 60,00 κ εκεί - ρώτησα για extra ενώ ήμουν κάγκελο...μου είπε είναι στα δεν.. παρεμπιπτόντως καλό μασάζ.. μεγαλούτσικη κ εκεί κοντά στα 40...
που είναι κανένα πιπίνι ρεεεε ???? Πείτε τίποτα μην τα κρατάτε για πάρτη σας !!!
 

gkas1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
85
Like
210
Πόντοι
20
Κρίμα. Προσωπικά εχω το θέμα οτι αν μια κοπέλα μου κάνει το κλικ και εχει το πακέτο αξιας/τιμής προσπαθώ να την κάνω στανταρακι και η συγκεκριμένη ήταν μια απο αυτές.. Την είχα συναντήσει 4-5 φορές, ειχα πάρει και τηλ της, αλλα πλέον δε μπορώ να την εντόπισω. Είτε το άλλαξε ειτε σταμάτησε το άθλημα. Άλλη μια περίπτωση λιγο διαφορετική είναι η Ελένη η κομμωτρια για την οποια κάποιοι θα διαφωνησουν στο θέμα της εμφανισης και εν μέρει θα το δεχτώ, ομως στο κομμάτι του μαζαζ αλλα και στο ερωτικό ειναι πολυ δυνατή και ειδικά οσο αφορά το πρώτο βρίσκει και καινούριες κινήσεις/τεχνικές ώστε να μην ειναι ενα πρόγραμμα ρουτινιασμενο/αποστειρωμενο. Για να μην κουράζω αλλο, αυτα τα λεω γιατί για τους περισσότερους απο εμας δεν είναι και το πιο εύκολο να πετάμε συνέχεια λεφτα για πετύχουμε πχ 2 στις 10 περιπτώσεις καλές που θα μας κάνουν. Τα παράδειγματα που ανεφερα τυχαία φυσικά και δεν ειναι απαραίτητο να συμφωνούμε η να έχουμε τα ίδια γουστα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εχει καπου αγγελία η συγκεκριμένη;
η Ελένη η κομμωτρια...
Υπάρχει τηλέφωνο η αγγελία;
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
24
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω για 3 κοπέλες οποίος ξέρει που βρίσκονται να με ενημερώσει ευχαριστώ
Μιλανα(deluxe,royal)
Kira (tea)
Ίριδα (tea )
Αν ξέρετε που βρίσκονται στείλτε ένα μήνυμα
 

Katapeltis7

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Σεπ 2021
Μηνύματα
75
Κριτικές
31
Like
1.238
Πόντοι
2.390
Γαμησε τα,και με αυτα τα λεφτα παιρνεις μουναρες οπως τη Yuki. Αφαιρεσα ολα τα τηλεφωνα σκατομασαζογραφειων που ειχα στο κινητο,ρε ουστ.
Πράγματι δεν είναι να ασχοληθεί κάποιος
Χρονο χάνει
Και το κυριότερο
Στέλνεις σε ένα site στέλνεις σε άλλο και έχουν τις ίδιες :confused:
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
93
Like
234
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτήσω για 3 κοπέλες οποίος ξέρει που βρίσκονται να με ενημερώσει ευχαριστώ
Μιλανα(deluxe,royal)
Kira (tea)
Ίριδα (tea )
Αν ξέρετε που βρίσκονται στείλτε ένα μήνυμα
Μιλανα ειχα ακουσει καλα λόγια δεν πρόλαβα , Κιρα φοβερο μασαζ και 2ο μέρος
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
93
Like
234
Πόντοι
20
Μιλάνα μέχρι αρχές Απριλίου τουλάχιστον ήταν στο Royal
φιλος ευχαριστώ , εχεις εμπειρία μαζί της ??? και dm θα το εκτιμουσα εχω ακουσει καλά λογια αλλα αλλοι μου τα λενε αλλιώς αλλοι καπως αλλιως ( μεχρι που φθάνει το εργο εννοω )
 

Kkostas890

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα...καινούργιος σχετικά εδώ.... ψάχνω για γνωριμία με κοπέλα ενεργητική...είναι 44...οποια θέλει να στείλει μνμ προσωπικό
Ευχαριστώ
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.062
Like
2.934
Πόντοι
456
φιλος ευχαριστώ , εχεις εμπειρία μαζί της ??? και dm θα το εκτιμουσα εχω ακουσει καλά λογια αλλα αλλοι μου τα λενε αλλιώς αλλοι καπως αλλιως ( μεχρι που φθάνει το εργο εννοω )
Αριστη στο πρώτο μέρος ,στο δεύτερο σίγουρα πολύ καλό φραπέ αλλά για περαιτέρω ανάλογα με την διάθεσή της και την χημεία μεταξύ σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
15
Like
2.371
Πόντοι
2.487
Καλημέρα...καινούργιος σχετικά εδώ.... ψάχνω για γνωριμία με κοπέλα ενεργητική...είναι 44...οποια θέλει να στείλει μνμ προσωπικό
Ευχαριστώ
Λαθος site, δοκιμασε badoo η tinder.Εδω πληρωνουμε και γαμαμε δεν κανουμε γνωριμιες
 

Vor

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
9
Πόντοι
0
Έχουμε κάποιο νεο απο Καρολίνα Βραζιλιάνα?Υπάρχει ακόμα?Έχει κανείς εμπειρία τωρα τελευταία ή εχει σταματήσει?, γτ καπου διάβασα οτι εχει σταματήσει εδω και κανα μήνα.ΑΝ ναι θα ήθελα ενα τηλ σε π/μ. Ευχαριστώ
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
9
Like
1.652
Πόντοι
3.145

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.918
Κριτικές
126
Like
21.813
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα μάγκες τι ξέρουμε για τα γραφεία Crystal massage και La Vita Athens massage;;;
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
432
Πόντοι
21
Καλημέρα...καινούργιος σχετικά εδώ.... ψάχνω για γνωριμία με κοπέλα ενεργητική...είναι 44...οποια θέλει να στείλει μνμ προσωπικό
Ευχαριστώ
Κοπέλα ενεργητική τι εννοείς strapon?Πάντως κερδίζεις το μετάλλιο για το πιο άκυρο μήνυμα.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
850
Like
1.245
Πόντοι
206
Καλημέρα...καινούργιος σχετικά εδώ.... ψάχνω για γνωριμία με κοπέλα ενεργητική...είναι 44...οποια θέλει να στείλει μνμ προσωπικό
Ευχαριστώ


44 ε? Για την ηλικία σου καλή και η μαλακία σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom