Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ερπετό @tenkate θα σε αφήσω να σερνεσαι και δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Δε σε βλέπω καν,δεν υπάρχεις πουθενά, εξάλλου δεν έχεις να μας πει και κάτι... το πουλί σου παίζεις με τα γραφόμενα μας
Συνέχισε!!!!
Μόνο σε αντιπαραθέσεις μπαίνεις... παντού εχθρούς και διαβόλους βλέπεις και περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά εδώ μέσα.
Ίσως να ασχοληθούν μαζί σου επειδή σου έδωσα εγώ σημασία κακομοίρη
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
1
Like
5.146
Πόντοι
1.056
λειπει νημα για τα ζωδια και η συνταγη της μερας απο την αργυρο και υπερκομπλε η σελιδα..το "σουπερ κατερινα" ειναι κατοχυρωμενο να βρουμε καλυτερο καινουργιο ονομα....
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Παιδια ολα αυτα ξεκινησαν απο μια ερωτηση μου , που να μην την εκανα αχαχαχ
Και τελικα βρηκα και την λυση μονος χαχαχα
Δε ξαναμιλαω αν ειναι να προκαλεσω με ερωτηση τετοιο διπλωματικο χαος
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
1
Like
5.146
Πόντοι
1.056
Παιδια ολα αυτα ξεκινησαν απο μια ερωτηση μου , που να μην την εκανα αχαχαχ
Και τελικα βρηκα και την λυση μονος χαχαχα
Δε ξαναμιλαω αν ειναι να προκαλεσω με ερωτηση τετοιο διπλωματικο χαος
δε φταις εσυ τυπε,ολοι εχουν δικαιωμα στη μλκ..
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους ξέρει κανείς αν η Άννα,από το Osmose masaz δίνει μπριζόλα ?
 

fifiris

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Παιδες,σκεφτομαι να καλεσω κοριτσι απο το masazstospiti.Βλεπω ωραιες μασεζ.Τι προτεινετε?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους ξέρει κανείς αν η Άννα,από το Osmose masaz δίνει μπριζόλα ?
μπριζολα θα φας,μασαζ δεν νομιζω να ξερει,μαλλον θα πρεπει να πας πιο πριν σε καποιο μασατζιδικο !!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Χαιρετώ τα αλάνια του φόρουμ
Η κυρα χρυσά του vip
Ξεκίνησε νέα τεματια
Επειδή το κασέρι είναι περιορισμένο στις μέρες μας για φόλες

Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα νέο καλό τεμάχιο σε νορμαλ τιμές με καλό πακετάκι υπηρεσιών από καλαμάκι έως μπριζολιτσα

Καλή συνέχεια μάγκες μου
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.336
Πόντοι
5.896
Παιδες,σκεφτομαι να καλεσω κοριτσι απο το masazstospiti.Βλεπω ωραιες μασεζ.Τι προτεινετε?
...μαγκα μου, μηχανακι pos για πληρωμη στο ραντεβου, κρεβατι μασαζ κτλ, χωρις να ειμαι ειδικος προβλεπω οτι μασαζ θα παρεις μονο και τιποτα παραπανω!!!! :dunno:
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Χαιρετώ τα αλάνια του φόρουμ
Η κυρα χρυσά του vip
Ξεκίνησε νέα τεματια
Επειδή το κασέρι είναι περιορισμένο στις μέρες μας για φόλες

Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα νέο καλό τεμάχιο σε νορμαλ τιμές με καλό πακετάκι υπηρεσιών από καλαμάκι έως μπριζολιτσα

Καλή συνέχεια μάγκες μου
Αδερφέ μακρυά.
Το φόλα είναι πολύ λίγο.
Σου στέλνουν φωτό 20 χρόνια πριν ρετουσαρισμενες.
Τη πρώτη φορά την πατάω... Λέω ας δοκιμάσω άλλη μια φορά μπορεί να έτυχε....
Της λέω σε παρακαλώ στείλε μου μόνο πραγματικές φωτογραφίες κοριτσιών κ μου στέλνει ακριβώς τις ίδιες.
Διάβασε προηγούμενη κριτική μου.

Από δω κ πέρα μονο σε καταστήματα μασαζ που έχεις άμεση εικόνα.
 
Εγγρ.
12 Δεκ 2022
Μηνύματα
60
Like
273
Πόντοι
20
Συμφωνω με τους τυπους πανω, μακρια απο vip ειναι το νεο "osmose" πλεον...τιμοκαταλος και ακραια επεξεργασια.
Σε αλλα νεα δοκιμασα Χριστινα απο ντελουξ, απογοητευση. Μασαζ μετριο, στα εξτρα ηθελε 30-40 ευρω για χερι και χωρις καν αγγιγματα (για να βγαλει ρουχα ουτε λογος). Προφανως δεν πηρα τιποτα και την εστειλα.
 

balance23

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2023
Μηνύματα
6
Like
14
Πόντοι
0
νέος εδώ στο άθλημα - να ρωτήσω κάτι, το τι έξτρα κάνει η κοπέλα στο μασάζ , το ρωτάτε πρώτα στο viber ή οταν ερθει απευθειας με την κοπελα ?
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
14
Like
2.071
Πόντοι
2.487
απευθειας, δε θα σου τα παραδεχτει συνηθως τα εξτρα το γραφειο. οπου βλεπεις βαση τιμης μασαζ 60 ευρω και ανω, θα πρεπει να υπαρχουν εξτρα.οσες δεν τα προσφερουν τις αποβαλλει η πιατσα(μεσω μη ζητησης) εκτος αν ειναι σε κατι τοπ π.χ μασαζ(οντως) η δε ξερω γω τι, ψυχολογες.ειναι χρησιμο να καταγραφουμε τις εμπειριες μας για να καθαριζει η πιατσα πιο γρηγορα
 

PAPASTAUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
184
Κριτικές
6
Like
323
Πόντοι
281
Τελευταία φορά που ασχολούμαι με ιδρύματα τύπου μασαζ κλπ ... απάτη το osmose άλλη διάλεξα στην φώτο άλλη στείλανε ... υπηρεσίες μέτριες χρεώσεις, 50 μασαζ μέτριο, 30 κλαρίνο με σκούφο πολύ μέτριο , μπριζόλα plus 50 διεκπαιρεωτικο εν ολίγοις νέοι και παλιοί μακριά από όλα αυτά τα ιδρύματα
Τελείωσα την συνεδρια νωρίτερα έστειλα μνμ στην τσατσά ότι μου έστειλε άλλη κοπέλα ...το αρνήθηκε και τέλος.
Για την ιστορία επειδή είχα καεί από άλλο πριν 10 μέρες τράβηξα εχτές που έκλεισα το ραντεβού screenshot την κοπέλα που ήθελα την έστειλα στην τσατσά αν θα έρθει αυτή ... μου είπε οκ και προχώρησα στο κλείσιμο ... σήμερα μου είπε ότι έστειλε την Άννα την κοπέλα που συμφωνήσαμε ... να πα να γαμηθουν λεω ... προχωράμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom