Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
χαχαχαα εισαι τελειως γελοιος
σταματω εδω γιατι μαλλον εχεις ιατρικα χαμηλο iq και εμαθα προσφατα δεν ειναι κουλ να κραζεις ΑΜΕΑ
Αν δε σου καθονται ουτε οι πουτανες, μαλλον πρεπει να τις δωροδοκησεις παραπανω.κανα σπιτι,κανα αμαξι, αν δεν εχεις κανα ποδηλατο,κανα κοσμημα της μαμας σου...αλλιως ξερεις, τριχες, τυφλωμα και συναφη...και αποτι φαινεται δε σε παιρνει να χεις κιαλλα κουσουρια...ελπιζω να τα καταφερεις και να ξεπαρθενιαστεις,μεχρι τοτε σου προτεινω να διαγραψεις το προφιλ γιατι εδω γαμαμε πουτανες(οχι σαν τη "γκομενα σου", εννοω γυναικες με μουνι το οποιο νοικιαζουμε) και γραφουμε για τις εμπειριες μας.αν δε γαμας πουτανες γιατι ουτε αυτες σου καθονται, αναδιατυπωνω, περα απο παρασιτο εισαι και αχρηστο παρασιτο χωρις λογο υπαρξης εδω μεσα,οποτε αντε στην "γκομενα σου" να ξαλαφρωσεις γιατι πιεστηκες...
Φίλε ... νομίζω εσένα δε χρειαζόμαστε.
Νταηλικια αλλού ,όχι εδώ
Στο συγκεκριμένο νήμα ο τύπος έχει βοηθήσει και συνεχίζει να βοηθάει.
Ξεκινήσες από το πρωί με τζαμπουκαδες επειδή τολμησαμε να διαφωνήσουμε μαζί σου.
Ρεεεεεε ουστ !!!!
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Φίλε ... νομίζω εσένα δε χρειαζόμαστε.
Νταηλικια αλλού ,όχι εδώ
Στο συγκεκριμένο νήμα ο τύπος έχει βοηθήσει και συνεχίζει να βοηθάει.
Ξεκινήσες από το πρωί με τζαμπουκαδες επειδή τολμησαμε να διαφωνήσουμε μαζί σου.
Ρεεεεεε ουστ !!!!
Εν τω μεταξύ εσύ έβαλες κριτική,εσύ έγραψες μετά για τιμές αλλά ο φίλος μας για κάποιο λόγο που μόνο αυτός ξέρει ήθελε να τα βάλει με εμένα....
:2funny:
:2funny:......και γαμω τα μυαλα
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.266
Πόντοι
2.487
μαθε και λιγη ορθογραφια επισης, εχεις ενα θεμα με το "αι" και το "οι" απο οποιο εκ των 2 προφιλ γραφεις. δημοτικο τελειωσες η σε φαγανε οι γκομενες απο τοτε μοντελοπνιχτη μου?
ξαναρωτω, αφου εχεις γκομενα και δε γαμας πουτανες, εδω τι κανεις?
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
μαθε και λιγη ορθογραφια επισης, εχεις ενα θεμα με το "αι" και το "οι" απο οποιο εκ των 2 προφιλ γραφεις. δημοτικο τελειωσες η σε φαγανε οι γκομενες απο τοτε μοντελοπνιχτη μου?
ξαναρωτω, αφου εχεις γκομενα και δε γαμας πουτανες, εδω τι κανεις?
Πωωωωωω....έλα γλύψε τα αρχιδια μου και θα σου πω.
Χαχαχα χαχαχαχαχα συνέχισε μας διασκεδάζεις
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.266
Πόντοι
2.487
Ποιους να διασκεδαζω?ενα ατομο εισαι και ξαναρωτω για 3η φορα:λες δε γαμας πουτανες.γραφεις με το αλλο προφιλ οτι "βοηθας".γιατι εισαι μελος σε ενα πουτανοσαιτ αφου δε γαμας πουτανες και πως "βοηθας"? εισαι απο τις πιο γελοιες και braindamaged περιπτωσεις κλωνων που χω δει εδω, και εχω δει πολλες τοσα χρονια.και προσπαθω να καταλαβω ποιο μαγαζι προσπαθεις να προμοταρεις απλα για να ξερω να αποφυγω καθως απο τις τσατσαδες τους καταλαβαινεις τι θα φας μετα
Μπερδευτηκες, εννοουσες γλυψαι και συνεχισαι μαλλον
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: panos

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Ποιους να διασκεδαζω?ενα ατομο εισαι και ξαναρωτω για 3η φορα:λες δε γαμας πουτανες.γραφεις με το αλλο προφιλ οτι "βοηθας".γιατι εισαι μελος σε ενα πουτανοσαιτ αφου δε γαμας πουτανες και πως "βοηθας"? εισαι απο τις πιο γελοιες και braindamaged περιπτωσεις κλωνων που χω δει εδω, και εχω δει πολλες τοσα χρονια.και προσπαθω να καταλαβω ποιο μαγαζι προσπαθεις να προμοταρεις απλα για να ξερω να αποφυγω καθως απο τις τσατσαδες τους καταλαβαινεις τι θα φας μετα
Μπερδευτηκες, εννοουσες γλυψαι και συνεχισαι μαλλον
Και εγώ είμαι το τρίτο προφίλ γιατί έτσι σε βολεύει...ρε όργιο μας ζαλισες
Τελείωνε το !!!!!
Άντε στα μπούρδελα σου και στις πουτανες,τι ψάχνεις εδώ πέρα ??
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Make peace, no war
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Ποιους να διασκεδαζω?ενα ατομο εισαι και ξαναρωτω για 3η φορα:λες δε γαμας πουτανες.γραφεις με το αλλο προφιλ οτι "βοηθας".γιατι εισαι μελος σε ενα πουτανοσαιτ αφου δε γαμας πουτανες και πως "βοηθας"? εισαι απο τις πιο γελοιες και braindamaged περιπτωσεις κλωνων που χω δει εδω, και εχω δει πολλες τοσα χρονια.και προσπαθω να καταλαβω ποιο μαγαζι προσπαθεις να προμοταρεις απλα για να ξερω να αποφυγω καθως απο τις τσατσαδες τους καταλαβαινεις τι θα φας μετα
Μπερδευτηκες, εννοουσες γλυψαι και συνεχισαι μαλλον
Παντως με αυτα και με εκείνα, κατάφερες και τους ξαναεσμιξες αυτους τους 3… και παλαιότερα σε διαφωνίες συμπλήρωνε ο ενας τον αλλον, ετσι εντελώς τυχαία.. και ειχε παει να καταφερει να με μπερδεψει ο ενας..
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Παντως με αυτα και με εκείνα, κατάφερες και τους ξαναεσμιξες αυτους τους 3… και παλαιότερα σε διαφωνίες συμπλήρωνε ο ενας τον αλλον, ετσι εντελώς τυχαία.. και ειχε παει να καταφερει να με μπερδεψει ο ενας..
Εσύ που γλύφεις και μετά φτύνεις, πρόσεξε μη βγάλω στη φόρα μνμ σου . ...που παρακαλάς σχεδόν να σου δώσω πληροφορίες.
Σε αγνόησα παντελώς και τώρα δεν ξέρεις τι να γράψεις για να ξανά βγεις στο προσκήνιο.
Στα 60 μνμ σου ,μόνο κρίνεις τους υπόλοιπους, κράζεις,ειρωνεύεσαι...και τίποτα άλλο.
Αλλά πρέπει να σε πάρουμε στα σοβαρά
:jerking:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Αυτό εδώ.......για να δούνε όλοι τι γίνεται πραγματικά.
Σε εσάς προσπαθούν να δημιουργήσουν την εντύπωση ότι προμοταρω κάτι,δεν έχουν καταλάβει ούτε οι ίδιοι τι...αλλά έτσι ρε γαμωτο να δημιουργούμε θέμα στο τίποτα.
Screenshot_2023-10-04-22-28-36-981_org.mozilla.firefox-edit.jpg
Screenshot_2023-10-04-22-28-55-122_org.mozilla.firefox-edit.jpg
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Τα έχουμε κάνει μαντάρα εδώ μέσα.... Αλλά λέει ο ένας,αλλά εννοεί ο άλλος,αλλά καταλαβαίνουν αυτοί που δεν ξέρουν . Ευτυχώς υπάρχουμε και εμείς που ξέρουμε,που κάνουμε όντως μασάζ και ξεκαθαρίζουμε την κατάσταση.Εσυ λες άλλη Δανάη,ο παραπάνω αναφέρεται σε άλλη Δανάη απο γράφειο και οι πιο παραπάνω σε άλλη ....
Εάν δεν είστε σίγουροι για κάτι η δεν το γνωρίζετε μη μπερδεύεται το κόσμο με αναρτήσεις εντυπωσιασμού.

μιλαμε για 4 Δαναες ασχετες μεταξυ τους και κανενας δεν μπερδευτηκε. και οποιος δεν ξερει ρωταει και μαθαινει
δεν θα σταματησουμε να μιλαμε για Δαναες επειδη ειναι συχνο ονομα
στο μασαζ
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
μιλαμε για 4 Δαναες ασχετες μεταξυ τους και κανενας δεν μπερδευτηκε. και οποιος δεν ξερει ρωταει και μαθαινει
δεν θα σταματησουμε να μιλαμε για Δαναες επειδη ειναι συχνο ονομα
στο μασαζ
Προφανώς @dem ....αυτό λέω και εγώ παραπάνω,ότι μιλάμε για 4 διαφορετικές.
διάβασες κατι άλλο εσύ σε αυτά που έγραψα που να δικαιολογεί τέτοια επίθεση??
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Προφανώς @dem ....αυτό λέω και εγώ παραπάνω,ότι μιλάμε για 4 διαφορετικές.
διάβασες κατι άλλο εσύ σε αυτά που έγραψα που να δικαιολογεί τέτοια επίθεση??

δεν εκανα και καμια επιθεση, τι να πουν αλλοι που βριζομαι :cheesy::cheesy:

και εμενα μου φανηκε επιθετικο ετσι οπως το ειπες για αυτο το εγραψα
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
δεν εκανα και καμια επιθεση, τι να πουν αλλοι που βριζομαι :cheesy::cheesy:

και εμενα μου φανηκε επιθετικο ετσι οπως το ειπες για αυτο το εγραψα
Σου φάνηκε επιθετική;;; Αλήθεια τώρα;;;
Ότι έχουμε μπερδευτεί εδώ μέσα με τα πολλά ίδια ονόματα σου φάνηκε επιθετική???
Ότι αναφέρθηκα μόνο σε αυτό σου φάνηκε επιθετική?
Ξεκίνησε ένας πόλεμος όλο το απόγευμα και εσύ πρόσεξες ότι η ανάρτηση η δική μου ήταν επιθετική???
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Αυτό εδώ.......για να δούνε όλοι τι γίνεται πραγματικά.
Σε εσάς προσπαθούν να δημιουργήσουν την εντύπωση ότι προμοταρω κάτι,δεν έχουν καταλάβει ούτε οι ίδιοι τι...αλλά έτσι ρε γαμωτο να δημιουργούμε θέμα στο τίποτα.
Screenshot_2023-10-04-22-28-36-981_org.mozilla.firefox-edit.jpg
Screenshot_2023-10-04-22-28-55-122_org.mozilla.firefox-edit.jpg
Δεν βλεπω κατι το περιεργο.. κατ’ αρχας στο εχω πει στα ίσια και ύστερα οπως ειπα και προηγουμένως πηγες να με μπερδέψεις.. Δεν εισαι ο μονος, εχω ζητησει απο αρκετους συμβουλες και πληροφοριες οπως θα εκανε καθε απλός Πελάτης, σε περίπτωση που δε γνωρίζεις…Αλλα ρε φιλε εξήγησε μου και θα το πιστέψω ειλικρινα.. πως στο καλο γινεται να κάθεσαι να τσακώνεσαι εσυ και να βγαίνουν 2 ακυροι να σε υπερασπιστούν ή να τους υπερασπιστείς εντελώς τυχαία .. και εντελώς τυχαία να αλληλουπερασπιζεστε και εντελώς τυχαία να συμφωνείται με την ιδια διαφήμιση και τελος εντελώς τυχαία να εχετε γεννηθεί εδω μεσα με διαφορα ενός μηνα οι κλώνοι;;;
Τελος για να μην αφήνουμε υπονοούμενα, μπορει ο καθενας να δει τι γραφω δημοσίως και με ποιους εχω εμμονές.. θα καταλαβει οτι εχω εμμονή με κατι βλακες που το παίζουν δήθεν πελάτες και δεν μπορούν να κανουν ενα ποιοτικό προμο χωρις να τους καταλαβαινει ευκολα ο καθενας..
Αλλα οπως λενε θελει η πουτανα να κρυφτεί και η χαρα δε σας αφηνει…
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Εσύ που γλύφεις και μετά φτύνεις, πρόσεξε μη βγάλω στη φόρα μνμ σου . ...που παρακαλάς σχεδόν να σου δώσω πληροφορίες.
Σε αγνόησα παντελώς και τώρα δεν ξέρεις τι να γράψεις για να ξανά βγεις στο προσκήνιο.
Στα 60 μνμ σου ,μόνο κρίνεις τους υπόλοιπους, κράζεις,ειρωνεύεσαι...και τίποτα άλλο.
Αλλά πρέπει να σε πάρουμε στα σοβαρά
:jerking:
Και για να μην αφήνουμε τιποτα αναπάντητο, δεν επιδιώκω να μεινω στο προσκήνιο, αφορμές βρισκω να ξαναβγώ και εσυ απλως καποια θα μου εδωσες οπως και οι 2 υπερασπιστές σου. Προφανως απο οτι θα Ειδες δεν σχολίασα τιποτα απο ολο τον τσακωμό σας γιατι δεν τον παρακολούθησα ολο, απλα συμφώνησα με το τελευταιο κομματι με καποιον πιο παλιό εδω μεσα που καποια πραγματα τα μυρίζεται ευκολότερα.
Περιέργως εισαι αρκετα νεο προφιλ με τοσες!! εμπειριες και γνώσεις, πιο κρυφός απο τους αλλους 2 για να μπορεις να φαίνεσαι έμπιστος σε dm, που ποιος ξερει τι θα προτεινεις.. αρκετα επιθετικός πολλες φορες σύνηθες για ατομα που δουλεύουν στα γραφεία αυτα..
Δειχνεις μηνυματα προσωπικα που το κανουν μονο ρουφιάνοι αδερφές πουτανες, μολις βρουν τα δυσκολα, πραγμα που εμενα ειλικρινα δε με πειραξε καθολου γιατι μπορει ευκολα να αντιληφθεί κανεις και την ειρωνία και τον σκοπο μου…
Και τελος ενα σχολιακι για κατι που εγραψες πριν στο αλλο το παλικαρι και μίλαγες για γκομενα και καυχιόσουν…
Γνωμουλα αλλα με τοσες εμπειριες εδω μεσα και γκομενα ταυτόχρονα Κατι δεν κολλαει.. Ή εισαι μεγαλος παραμυθάς ή πρεπει να την αλλαξεις…
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.266
Πόντοι
2.487
ποιοι αλλοι 2 μωρε ενα γελοιο ατομο ειναι...wannabe μικρονταβατζακος με μικρο iq και πουλι
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.469
Like
3.692
Πόντοι
456
Φίλε ... νομίζω εσένα δε χρειαζόμαστε.
Νταηλικια αλλού ,όχι εδώ
Στο συγκεκριμένο νήμα ο τύπος έχει βοηθήσει και συνεχίζει να βοηθάει.
Ξεκινήσες από το πρωί με τζαμπουκαδες επειδή τολμησαμε να διαφωνήσουμε μαζί σου.
Ρεεεεεε ουστ !!!!
Ρε τυπε εισαι στο μπου 1 χρονο και την λες σε καποιον που ειναι μελος 14 χρονια.
Ενταξει δεν υπαρχει και επετηριδα αλλα ειναι λιγο ακομψο.
Cool
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ερπετό @tenkate θα σε αφήσω να σερνεσαι και δε θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Δε σε βλέπω καν,δεν υπάρχεις πουθενά, εξάλλου δεν έχεις να μας πει και κάτι... το πουλί σου παίζεις με τα γραφόμενα μας
Συνέχισε!!!!
Μόνο σε αντιπαραθέσεις μπαίνεις... παντού εχθρούς και διαβόλους βλέπεις και περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά εδώ μέσα.
Ίσως να ασχοληθούν μαζί σου επειδή σου έδωσα εγώ σημασία κακομοίρη
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
1
Like
5.295
Πόντοι
1.056
λειπει νημα για τα ζωδια και η συνταγη της μερας απο την αργυρο και υπερκομπλε η σελιδα..το "σουπερ κατερινα" ειναι κατοχυρωμενο να βρουμε καλυτερο καινουργιο ονομα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom