Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Που τη θυμήθηκες αυτή;
Υπάρχει ακόμη;
ε ξεχνιεται?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περναγε και λιγο την γλώσσα από εκεί. Αλλά είναι διαφορετικές κοπέλες.
αν εννοεις περναγε οτι τον εγλειφε λιγο και ισα τον ακουμπαγε στα χειλη ισχυει.mouthfuck μια φορα επιχειρησα και με σταματησε.εχει κανεις αλλη εμπειρια?
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
Deluxe ηταν η Δαναη. Handjob σε ολους, χωρις εξτρα αλλα μεχρι εκει.εχει αποσυρθει,νομιζω παντρευτηκε
Άρα αυτή που στέλνουν από deluxe φωτος με τις βυζαρες ειναι άλλη Δαναη;τι μπαλόνια έχει πάλι αυτή ποοο..
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Εν ταχυ ενημέρωση για πρόσφατες συναντήσεις:

Στέλλα massaua,όπως είπαν και άλλοι φουλ επεξεργασία σε πρόσωπο και σώμα.Ευγενικο δε κορίτσι,πολύ κάτω του μετρίου το μασάζ, στοχοποιεί με το καλημέρα την έναρξη body to body... Κορίτσια χαλαρώστε,δεν αρέσουν όλοι οι σωματότυποι σε όλους, οπότε αυτόματα δεν μας ενδιαφέρει και το body to body από όλες.
Ένα καλαμάκι είναι αρκετό και αυτό για να μη πάει στράφι η συνεδρία.

Πάμε στη γνωστη Ρωσίδα του deluxe που ήταν χρόνια και στη Δήμητρα ,και εδώ καμία σχέση οι φωτογραφίες που στέλνουν με την πραγματικότητα,την ξέρουμε όλοι και από το vip αλλωστε .
Το μασάζ βέβαια άνω του μετρίου,ευγενική, προσπαθεί με κάθε τρόπο να σε ικανοποιήσει,επίσης +καλαμάκι (δε ζήτησα κάτι άλλο, γενικά φουλαρε από παλιά)

Δανάη silk, Ελληνίδα ,ψηλή νταρντανα γυναίκα..
Φωτογραφίες επεξεργασμένες και εδώ ,αλλά ευτυχώς οι υπηρεσίες της σε δικαιώνουν.Καλο μασάζ, εξαιρετικό στοματικό...
Θα ξανά τιμηθεί,έχω την αίσθηση ότι το τερματίζει
Αυτά.... επιστροφή Σαλόνικα!
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
1
Like
5.295
Πόντοι
1.056
Εν ταχυ ενημέρωση για πρόσφατες συναντήσεις:

Στέλλα massaua,όπως είπαν και άλλοι φουλ επεξεργασία σε πρόσωπο και σώμα.Ευγενικο δε κορίτσι,πολύ κάτω του μετρίου το μασάζ, στοχοποιεί με το καλημέρα την έναρξη body to body... Κορίτσια χαλαρώστε,δεν αρέσουν όλοι οι σωματότυποι σε όλους, οπότε αυτόματα δεν μας ενδιαφέρει και το body to body από όλες.
Ένα καλαμάκι είναι αρκετό και αυτό για να μη πάει στράφι η συνεδρία.

Πάμε στη γνωστη Ρωσίδα του deluxe που ήταν χρόνια και στη Δήμητρα ,και εδώ καμία σχέση οι φωτογραφίες που στέλνουν με την πραγματικότητα,την ξέρουμε όλοι και από το vip αλλωστε .
Το μασάζ βέβαια άνω του μετρίου,ευγενική, προσπαθεί με κάθε τρόπο να σε ικανοποιήσει,επίσης +καλαμάκι (δε ζήτησα κάτι άλλο, γενικά φουλαρε από παλιά)

Δανάη silk, Ελληνίδα ,ψηλή νταρντανα γυναίκα..
Φωτογραφίες επεξεργασμένες και εδώ ,αλλά ευτυχώς οι υπηρεσίες της σε δικαιώνουν.Καλο μασάζ, εξαιρετικό στοματικό...
Θα ξανά τιμηθεί,έχω την αίσθηση ότι το τερματίζει
Αυτά.... επιστροφή Σαλόνικα!
αυτο που εχουν μουφα και ψευτικες φωτο και παρολα αυτα εσεις πατε και τις πληρωνετε αντι να μουτζωσετε και να φυγουν μπας και μαθουν να μη κοροιδευουν τον κοσμο με ξεπερναει ρε μαγκες,πρεπει να σας αρεσει λιγο ο τζογος δεν μπορω να δωσω αλλη λογικη εξηγηση για τους ανω των 25-30...
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Εν ταχυ ενημέρωση για πρόσφατες συναντήσεις:

Στέλλα massaua,όπως είπαν και άλλοι φουλ επεξεργασία σε πρόσωπο και σώμα.Ευγενικο δε κορίτσι,πολύ κάτω του μετρίου το μασάζ, στοχοποιεί με το καλημέρα την έναρξη body to body... Κορίτσια χαλαρώστε,δεν αρέσουν όλοι οι σωματότυποι σε όλους, οπότε αυτόματα δεν μας ενδιαφέρει και το body to body από όλες.
Ένα καλαμάκι είναι αρκετό και αυτό για να μη πάει στράφι η συνεδρία.

Πάμε στη γνωστη Ρωσίδα του deluxe που ήταν χρόνια και στη Δήμητρα ,και εδώ καμία σχέση οι φωτογραφίες που στέλνουν με την πραγματικότητα,την ξέρουμε όλοι και από το vip αλλωστε .
Το μασάζ βέβαια άνω του μετρίου,ευγενική, προσπαθεί με κάθε τρόπο να σε ικανοποιήσει,επίσης +καλαμάκι (δε ζήτησα κάτι άλλο, γενικά φουλαρε από παλιά)

Δανάη silk, Ελληνίδα ,ψηλή νταρντανα γυναίκα..
Φωτογραφίες επεξεργασμένες και εδώ ,αλλά ευτυχώς οι υπηρεσίες της σε δικαιώνουν.Καλο μασάζ, εξαιρετικό στοματικό...
Θα ξανά τιμηθεί,έχω την αίσθηση ότι το τερματίζει
Αυτά.... επιστροφή Σαλόνικα!
για massaua ειναι +50 το καλαμακι, +100 μπριζολα οπως ειπωθηκε?αρα εσυ πληρωσες 110 για καλαμακι ενω αυτη προτεινε 160 με body to body και μια μπριζολα?
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Για να μην γίνει παρεξήγηση εγώ δεν ανέφερα ούτε τιμές ούτε υπηρεσίες....
Δε γνωρίζω τους υπολογισμούς που έχει κάνει ο φίλος πιο πάνω,ούτε πότε αναφέρθηκαν.
Στη Στέλλα εγώ έδωσα 60€ μασάζ +40€ καλαμάκι.
Δεν με ενδιέφερε κάτι άλλο,δεν έκανα παζάρια για κάτι άλλο ,δε ξέρω τιμές.
 

The Big Bang

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
46
Πόντοι
0
Μία Δανάη μασαζ που την αναφέρουν στο Instagram και στο βάιμπερ που έχει μια φωτογραφία μία πιτσιρίκα με ροζ φόρμα αλλα δεν φαίνεται πρόσωπο γιατί έχει το κινητό μπροστά.... ΜΑΚΡΥΑ!!!!!
Καμία σχέση. ΜΟΥΦΑ όλο το σκηνικό. Πας εκεί και περιμένεις να δεις μία κοπελίτσα μεταξύ 22-26 και βλέπεις μια θείτσα 40φεύγα. Σίγουρα ειναι γραφείο από πίσω ή κάποιος σπρώχτης.
Εννοείται την έδιωξα αυτή την φορά, γιατί μέρες πριν την πάτησα με αλλη και από ντροπή την κράτησα και μετά έκλαιγα τα λεφτά.

Tα λέω και εδώ και στο νήμα με τις ανεξάρτητες γιατί την πάτησα 2 φορες μεσα σε ενα μηνα. Μία με ανεξάρτητη μπόγο 100 κιλών και μία τωρα με υποτιθέμενη μικρή που μας βγήκε γκίλφ.

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ να γράφετε όλοι εσεις ΟΙ ΑΡΧΙΔΟΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ .
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Τα έχουμε κάνει μαντάρα εδώ μέσα.... Αλλά λέει ο ένας,αλλά εννοεί ο άλλος,αλλά καταλαβαίνουν αυτοί που δεν ξέρουν . Ευτυχώς υπάρχουμε και εμείς που ξέρουμε,που κάνουμε όντως μασάζ και ξεκαθαρίζουμε την κατάσταση.Εσυ λες άλλη Δανάη,ο παραπάνω αναφέρεται σε άλλη Δανάη απο γράφειο και οι πιο παραπάνω σε άλλη ....
Εάν δεν είστε σίγουροι για κάτι η δεν το γνωρίζετε μη μπερδεύεται το κόσμο με αναρτήσεις εντυπωσιασμού.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Τα έχουμε κάνει μαντάρα εδώ μέσα.... Αλλά λέει ο ένας,αλλά εννοεί ο άλλος,αλλά καταλαβαίνουν αυτοί που δεν ξέρουν . Ευτυχώς υπάρχουμε και εμείς που ξέρουμε,που κάνουμε όντως μασάζ και ξεκαθαρίζουμε την κατάσταση.Εσυ λες άλλη Δανάη,ο παραπάνω αναφέρεται σε άλλη Δανάη απο γράφειο και οι πιο παραπάνω σε άλλη ....
Εάν δεν είστε σίγουροι για κάτι η δεν το γνωρίζετε μη μπερδεύεται το κόσμο με αναρτήσεις εντυπωσιασμού.
εσυ σαινι που καταλαβες για εξηγησε.εγω καταλαβα πως παιζαν 2 δαναες, μια στο αττικα μια στο ντελουξ.ο big bang εγραψε για τη danaemasaage, καπως ετσι, εχει ξανασχολιαστει πολλακις οτι ειναι στα δεν.
Εγω αυτο που δεν εχω καταλαβει και θελω τη βοηθεια σου σαινι μου, ειναι ποσο πληρωνεις για καλαμακι και μπριζολα στο massaua.εντυπωσιασε μας μυστη του μασαζ
 

The Big Bang

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
46
Πόντοι
0
Τα έχουμε κάνει μαντάρα εδώ μέσα.... Αλλά λέει ο ένας,αλλά εννοεί ο άλλος,αλλά καταλαβαίνουν αυτοί που δεν ξέρουν . Ευτυχώς υπάρχουμε και εμείς που ξέρουμε,που κάνουμε όντως μασάζ και ξεκαθαρίζουμε την κατάσταση.Εσυ λες άλλη Δανάη,ο παραπάνω αναφέρεται σε άλλη Δανάη απο γράφειο και οι πιο παραπάνω σε άλλη ....
Εάν δεν είστε σίγουροι για κάτι η δεν το γνωρίζετε μη μπερδεύεται το κόσμο με αναρτήσεις εντυπωσιασμού.
Ξέρω πολύ καλα τι έγραψα. ΔΕΝ μιλησα για την Δανάη που λένε τα αλλα δύο παιδιά και δουλεύει σε γραφείο. Απλά έφαγα φλασιά με το όνομα Δανάη και είπα για αυτή την Δανάη που είδα εγω (άλλη δηλαδή από αυτή λενε τα παιδια πιο πάνω) και είπα να αναφέρω το συμβάν ώστε να ΜΗΝ την πατήσει κι αλλος από εδω μεσα. Με αυτό το σκεπτικό. Γιατί και η Δανάη που αναφέρω εγώ εδώ μεσα την "διαφήμιζαν" και προς αποφυγή παρεξηγήσεως για αυτό είπα οτι αυτή η Δανάη που λέω εγώ έχει μια φωτο στο βάιμπερ με ροζ φόρμα και το πρόσωπο της δεν φαίνεται γιατί το κρύβει το κινητό.
 

The Big Bang

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
46
Πόντοι
0
εσυ σαινι που καταλαβες για εξηγησε.εγω καταλαβα πως παιζαν 2 δαναες, μια στο αττικα μια στο ντελουξ.ο big bang εγραψε για τη danaemasaage, καπως ετσι, εχει ξανασχολιαστει πολλακις οτι ειναι στα δεν.
Εγω αυτο που δεν εχω καταλαβει και θελω τη βοηθεια σου σαινι μου, ειναι ποσο πληρωνεις για καλαμακι και μπριζολα στο massaua.εντυπωσιασε μας μυστη του μασαζ
Μπράβο ρε αδερφε. Ορίστε... μια χαρα. Ακριβώς ετσι όπως τα λες. Για την danaemassage μιλαω. Σε ευχαριστώ αδερφέ.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Ξέρω πολύ καλα τι έγραψα. ΔΕΝ μιλησα για την Δανάη που λένε τα αλλα δύο παιδιά και δουλεύει σε γραφείο. Απλά έφαγα φλασιά με το όνομα Δανάη και είπα για αυτή την Δανάη που είδα εγω (άλλη δηλαδή από αυτή λενε τα παιδια πιο πάνω) και είπα να αναφέρω το συμβάν ώστε να ΜΗΝ την πατήσει κι αλλος από εδω μεσα. Με αυτό το σκεπτικό. Γιατί και η Δανάη που αναφέρω εγώ εδώ μεσα την "διαφήμιζαν" και προς αποφυγή παρεξηγήσεως για αυτό είπα οτι αυτή η Δανάη που έω εγώ έχει μια φωτο στο βάιμπερ με ροζ φόρμα και το πρόσωπο της δεν φαίνεται γιατί το κρύβει το κινητό.
καλα εκανες αν και αν ειχες διαβασει, την εχουν κραξει ηδη πολλοι και θα γλιτωνες τη φολα. επισης ειναι σκατοχαρακτηρας, φαινεται απο το πως γραφει. κατσε τωρα να μας λυσει τις υπολοιπες αποριες ο μυστης που κανει οντως μασαζ και ευτυχως που υπαρχει αναμεσα μας για να ξεκαθαριζει τις καταστασεις
 

The Big Bang

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
46
Πόντοι
0
καλα εκανες αν και αν ειχες διαβασει, την εχουν κραξει ηδη πολλοι και θα γλιτωνες τη φολα. επισης ειναι σκατοχαρακτηρας, φαινεται απο το πως γραφει
Την έδιωξα στο τέλος. Δεν την είδα ποτέ. Με το που είδα οτι καμία σχεση με την ηλικία που διαφημίζει.... αντε γεια. Απλά χαλάστικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrEco

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Χαχα;
εσυ σαινι που καταλαβες για εξηγησε.εγω καταλαβα πως παιζαν 2 δαναες, μια στο αττικα μια στο ντελουξ.ο big bang εγραψε για τη danaemasaage, καπως ετσι, εχει ξανασχολιαστει πολλακις οτι ειναι στα δεν.
Εγω αυτο που δεν εχω καταλαβει και θελω τη βοηθεια σου σαινι μου, ειναι ποσο πληρωνεις για καλαμακι και μπριζολα στο massaua.εντυπωσιασε μας μυστη του μασαζ
Χαχαχ
Βρε καραγκιοζακο ξέρεις να διαβάζεις η μόνο να τον παίζεις και να γράφεις εδώ μέσα???
Έγραψα εγώ ότι έκανα από massaua ???
Άντε σάλτα παρά πέρα....που θες και τιμες να σου πω για να τσεκαρεις. Ποιος ασχολήθηκε μαζί σου ρεεε ??
Ξανά ανέβα πάνω να διαβάσεις πόιος γράφει και τι ?????
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Χαχα;

Χαχαχ
Βρε καραγκιοζακο ξέρεις να διαβάζεις η μόνο να τον παίζεις και να γράφεις εδώ μέσα???
Έγραψα εγώ ότι έκανα από massaua ???
Άντε σάλτα παρά πέρα....που θες και τιμες να σου πω για να τσεκαρεις. Ποιος ασχολήθηκε μαζί σου ρεεε ??
Ξανά ανέβα πάνω να διαβάσεις πόιος γράφει και τι ?????
εσυ τζουτζουκο ασχοληθηκες μαζι μου και πηγες να πουλησεις ειρωνεια.αρα δεν εχεις ιδεα γιατο τι μιλαμε ουτε καποια πληροφορια να προσφερεις και ειπες απλα να το παιξεις εξυπνος.
Καλη επετειο κιολας,κλεινεις 1 χρονο.σου ευχομαι του χρονου να χεις ανοιχτο προφιλ, να χεις γραψει καμια κριτικη για να σε παρει κανεις σοβαρα μικρουλη.Ξεκαθαρισε τωρα η κατασταση νομιζω, ευτυχως που υπαρχετε και σεις τα παρασιτα να γελαμε λιγο με το χαμηλο iq και το μικρο πουλακι σας
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
εσυ τζουτζουκο ασχοληθηκες μαζι μου και πηγες να πουλησεις ειρωνεια.αρα δεν εχεις ιδεα γιατο τι μιλαμε ουτε καποια πληροφορια να προσφερεις και ειπες απλα να το παιξεις εξυπνος.
Καλη επετειο κιολας,κλεινεις 1 χρονο.σου ευχομαι του χρονου να χεις ανοιχτο προφιλ, να χεις γραψει καμια κριτικη για να σε παρει κανεις σοβαρα μικρουλη.Ξεκαθαρισε τωρα η κατασταση νομιζω, ευτυχως που υπαρχετε και σεις τα παρασιτα να γελαμε λιγο με το χαμηλο iq και το μικρο πουλακι σας
Χαχα..
Τα χυσια σου πετάχτηκαν στα μάτια σου και δε βλέπεις μπροστά σου . Εγώ δε πάω με πουτανες μαλακακο,δεν έχω λόγο και δεν ξέρω να γράψω κριτική ....
Εχώ γκόμενα βλέπεις (αμφιβάλλω αν ξέρεις την λέξη)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: MrEco

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
283
Πόντοι
21
Έχει και νταηδες το νήμα????
Οι υπήρχαν και ξύπνησαν?
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
14
Like
2.264
Πόντοι
2.487
Χαχα..
Τα χυσια σου πετάχτηκαν στα μάτια σου και δε βλέπεις μπροστά σου . Εγώ δε πάω με πουτανες μαλακακο,δεν έχω λόγο και δεν ξέρω να γράψω κριτική ....
Εχώ γκόμενα βλέπεις (αμφιβάλλω αν ξέρεις την λέξη)
χαχαχαα εισαι τελειως γελοιος
σταματω εδω γιατι μαλλον εχεις ιατρικα χαμηλο iq και εμαθα προσφατα δεν ειναι κουλ να κραζεις ΑΜΕΑ
Αν δε σου καθονται ουτε οι πουτανες, μαλλον πρεπει να τις δωροδοκησεις παραπανω.κανα σπιτι,κανα αμαξι, αν δεν εχεις κανα ποδηλατο,κανα κοσμημα της μαμας σου...αλλιως ξερεις, τριχες, τυφλωμα και συναφη...και αποτι φαινεται δε σε παιρνει να χεις κιαλλα κουσουρια...ελπιζω να τα καταφερεις και να ξεπαρθενιαστεις,μεχρι τοτε σου προτεινω να διαγραψεις το προφιλ γιατι εδω γαμαμε πουτανες(οχι σαν τη "γκομενα σου", εννοω γυναικες με μουνι το οποιο νοικιαζουμε) και γραφουμε για τις εμπειριες μας.αν δε γαμας πουτανες γιατι ουτε αυτες σου καθονται, αναδιατυπωνω, περα απο παρασιτο εισαι και αχρηστο παρασιτο χωρις λογο υπαρξης εδω μεσα,οποτε αντε στην "γκομενα σου" να ξαλαφρωσεις γιατι πιεστηκες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom