Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Αδερφέ πιστεύω δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κανείς με μαγαζιά που προσφέρουν μασαζ στο σπίτι.
Άκυρες φωτογραφίες, μεγάλο κόστος, δεν ξέρεις τι θα σου έρθει καθόλου γνώση μασαζ.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν αυτό.
Εγω το έχω κόψει το σπορ κ παω μόνο σε κατάστηματα μασαζ που βλέπω ποιες κοπέλες υπάρχουν κ επιλέγω. Συν το χαμηλότερο κόστος που το έχεις συμφωνήσει από πριν
Λεφτα για πεταμα κοροιδια χασιμο χρονου σπασιμο αρχιδιων και μετα ξενερωμα .:shit:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Σωστός ο μάστορας!πόσες φορές έχουμε πει όταν έχουν ψεύτικες φωτό είναι μλκ να τη κρατάς κ να μη τη στέλνεις στο διάολο κ αυτή κ το εν λόγο γραφείο..αλλά οι αγαπουληδες έχουν τυφλωθεί από καύλα που θα γαμουσαν κ πουστη!καλά να πάθετε λοιπόν όλοι εσείς που συνεχίζετε να υποστηρίζετε τη μλκ
Καλα να παθουν, αλλα γαμανε κι εμας.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
1
Like
5.295
Πόντοι
1.056
Καλα να παθουν, αλλα γαμανε κι εμας.
Ναι αλλα αυτό δε σημαίνει ότι θα κάνουμε και εμείς τα ίδια..άσε τους μλκς να τρώνε τη φόλα κ άσε μας κ εμάς να ψάχνουμε κάτι σωστό
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.622
Κριτικές
49
Like
5.189
Πόντοι
7.636
Αδερφέ πιστεύω δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθεί κανείς με μαγαζιά που προσφέρουν μασαζ στο σπίτι.
Άκυρες φωτογραφίες, μεγάλο κόστος, δεν ξέρεις τι θα σου έρθει καθόλου γνώση μασαζ.
Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουν αυτό.
Εγω το έχω κόψει το σπορ κ παω μόνο σε κατάστηματα μασαζ που βλέπω ποιες κοπέλες υπάρχουν κ επιλέγω. Συν το χαμηλότερο κόστος που το έχεις συμφωνήσει από πριν
Ακριβώς.
Πεταμένα λεφτά. Αν είσαι τυχερός ίσως πέσεις σε φιλότιμη που τουλάχιστον ξέρει μασάζ και πάρεις ένα αξιοπρεπές μασάζ. Οι περισσότερες όμως είναι άσχετες με το μασάζ. Εντελώς όμως.
Κάτι γυφτισες κάτι πρώην πρεζόνια κάτι ακυρες τυχάρπαστες που είδαν φως και μπήκαν.
Εξυπακούεται οι φωτογραφίες των γραφείων σε μεγάλο βαθμό παραπλανητικές όπως επίσης άλλη βλέπεις και άλλη σου έρχεται
Ρίξτε άκυρο δεν αξίζει να ασχοληθείς σοβαρά
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2023

ΓΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ MASSAGE ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΣΑΣ



90 λεπτα μυοχαλαρωτικο μασαζ μονο στα 70 ευρω

90 λεπτα body to body & Lomi Lomi
απο 100 ευρω μονο στα 80 ευρω

Οταν κλεινετε 2 μασαζ την ιδια μερα το πρωτο ειναι κανονικα στη τιμη των 60
το δευτερο μασαζ ειναι σε εκπτωση -10% δηλαδη στα 50 ευρω

Στα 5 μασαζ τον ιδιο μηνα , το 6ο μασαζ ειναι δωρο το 50%
δηλαδη 30 ευρω

Οι θεραπευτριες μας ανανεωνονται συνεχως
ενημερωθειτε στο τηλ η VIBER / WhatsApp
698 0 280 270
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
259
Like
767
Πόντοι
81
Άντρα να έρθει να κάνει μασάζ στην γυναίκα και μετά να την πάρουμε μαζί(μόνο την γυναίκα) έχει κάποιο γραφείο?
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Ετεροχρονισμένες αλλά σχετικά πρόσφατες συναντήσεις (κάτι περισσότερο από μήνα).

1. Βίκυ - vip ξανθιά : Παραπάνω κιλά από τις φωτό που στέλνουν, όχι κάτι το ιδιαίτερο. Ηλικιακά κοντά στα 30 και μάλλον λίγο μικρότερη.Δε δοκίμασα μασάζ μπήκα απευθείας στο ψητό. Προσφέρει φουλ είπε με 150 αλλά της εδωσα130 σύνολο. Και πάλι πολλά είναι, αλλά τα έδωσα και προχώρησα.

2.Λουσι ντελουξ: μπαμπατσικη (όχι χοντρή) Ρωσίδα μιλφ ξανθιά πάνω από 45 σίγουρα. Μέχρι φραπέ με +20 (80 σύνολο) δεν προχωράει παρακάτω. Δεν αφήνει να ακουμπάς κλπ. Αν της ζητήσεις μπορεί να μείνει τόπλες αλλά δώρο αδωρο. Στα θετικά ότι είναι ευγενική και στο μασάζ σε σχέση με άλλες του ίδιου χώρου κάνει μια προσπάθεια και θα έλεγα ότι είναι οκ (σε καμία περίπτωση επαγγελματικό, απλά οκ).
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Καταρχάς , να πω ενα ευχαριστω στο παλικαράκι που ξεκαθάρισε λιγο τα πραγματα και ηρεμήσαμε…
Κατ’ τα αλλα υπαρχει καμια νεα εμπειρία - ενημέρωση για καποια;
Παμε λιγο να ανασυνταχθούμε μεχρι να επανέλθουν οι διαφημίσεις με τα κλωνάρια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: pitpap

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Καταρχάς , να πω ενα ευχαριστω στο παλικαράκι που ξεκαθάρισε λιγο τα πραγματα και ηρεμήσαμε…
Κατ’ τα αλλα υπαρχει καμια νεα εμπειρία - ενημέρωση για καποια;
Παμε λιγο να ανασυνταχθούμε μεχρι να επανέλθουν οι διαφημίσεις με τα κλωνάρια..
Μέχρι να επανέλθουν οι κλώνοι εγώ να πω ότι θα θεωρώ από εδώ και στο εξής ύποπτο όποιον δεν αναφέρει με σαφήνεια υπηρεσίες και συνολικό κόστος.

Δλδ είναι τόσο δύσκολο να γράψει κάποιος ότι πήρα φραπέ/καλαμάκι/μπριζόλα με κόστος τάδε. Και όλοι γράφουν β μέρος καλο και κάτι περίεργα για τις τιμές χωρίς να λένε ακριβώς για να μπερδεύουν τον κόσμο ή να αφήνουν υπονοούμενα και μαλακίες..?
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Μέχρι να επανέλθουν οι κλώνοι εγώ να πω ότι θα θεωρώ από εδώ και στο εξής ύποπτο όποιον δεν αναφέρει με σαφήνεια υπηρεσίες και συνολικό κόστος.

Δλδ είναι τόσο δύσκολο να γράψει κάποιος ότι πήρα φραπέ/καλαμάκι/μπριζόλα με κόστος τάδε. Και όλοι γράφουν β μέρος καλο και κάτι περίεργα για τις τιμές χωρίς να λένε ακριβώς για να μπερδεύουν τον κόσμο ή να αφήνουν υπονοούμενα και μαλακίες..?
Εγω μαγκες δεν εχω πολυ εμπειρια απο μασαζ κατ οικον.
Με Νταρια απο Τεα εχω περασει.
Με εκανε μπανιο με χαιδευε με φιλαγε επιανα ωπου γουσταρα..
2 ωρες εχυσα 3 φορες με πιπα.
Συνολικα εδωσα 140€.
Και μασαζ χαλαρωτικο & b2b εμενα με καλυψε.
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
88
Like
244
Πόντοι
20
Εγω μαγκες δεν εχω πολυ εμπειρια απο μασαζ κατ οικον.
Με Νταρια απο Τεα εχω περασει.
Με εκανε μπανιο με χαιδευε με φιλαγε επιανα ωπου γουσταρα..
2 ωρες εχυσα 3 φορες με πιπα.
Συνολικα εδωσα 140€.
Και μασαζ χαλαρωτικο & b2b εμενα με καλυψε.
Και πολύ καλά κάνεις που δεν έχεις εμπειρία,μείνε εκεί που είσαι..
Έχει καταντήσει το κατ οίκον αηδία
Πρόσφατη συνάντηση με Αγγελική από massage now.
Καμία μα καμία σχέση με τις φωτογραφίες,πολλά παραπάνω κιλά,πολλά όμως...
Και στο πρόσωπο φουλ στο φίλτρο οι φωτογραφίες που στέλνει το γραφείο.
Αλβανικής καταγωγής που από μόνο του δεν είναι πρόβλημα αλλά όταν προσπαθείς να το κρύψεις εκνευριζεις.
Μασάζ δεν ξέρει καν, κατευθείαν στο παρασύνθημα εαν σε ψήσει στο οικονομικό.
Στο μισάωρο πήρε πόδι..
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Και πολύ καλά κάνεις που δεν έχεις εμπειρία,μείνε εκεί που είσαι..
Έχει καταντήσει το κατ οίκον αηδία
Πρόσφατη συνάντηση με Αγγελική από massage now.
Καμία μα καμία σχέση με τις φωτογραφίες,πολλά παραπάνω κιλά,πολλά όμως...
Και στο πρόσωπο φουλ στο φίλτρο οι φωτογραφίες που στέλνει το γραφείο.
Αλβανικής καταγωγής που από μόνο του δεν είναι πρόβλημα αλλά όταν προσπαθείς να το κρύψεις εκνευριζεις.
Μασάζ δεν ξέρει καν, κατευθείαν στο παρασύνθημα εαν σε ψήσει στο οικονομικό.
Στο μισάωρο πήρε πόδι..
Δωσε μου λιγο χρονο γιατι οδηγαω κι ερχομαι να ξεφτυλισω με ντοκουμεντα το massage now και τα αλλα μαγαζια βιτρινα που εχει ομως τα εξυπηρετει ολα με τις ιδιες κοπελες.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Και πολύ καλά κάνεις που δεν έχεις εμπειρία,μείνε εκεί που είσαι..
Έχει καταντήσει το κατ οίκον αηδία
Πρόσφατη συνάντηση με Αγγελική από massage now.
Καμία μα καμία σχέση με τις φωτογραφίες,πολλά παραπάνω κιλά,πολλά όμως...
Και στο πρόσωπο φουλ στο φίλτρο οι φωτογραφίες που στέλνει το γραφείο.
Αλβανικής καταγωγής που από μόνο του δεν είναι πρόβλημα αλλά όταν προσπαθείς να το κρύψεις εκνευριζεις.
Μασάζ δεν ξέρει καν, κατευθείαν στο παρασύνθημα εαν σε ψήσει στο οικονομικό.
Στο μισάωρο πήρε πόδι..
Λοιπον αυτο το γραφειο να ξερετε δεν κοροιδευει μονο εσας τους πελατες αλλα και τις κοπελες που πανε για δουλεια.
Στις αγγελιες που βαζει και ζηταει κοπελες γραφει οτι κατα προσεγγιση βγαζουν 600€-1000€/μερα.
Ο ανθρωπος αυτος ειχε το Paris Live Show στο Ρεντη,στην αρχη ως κωλομπαρο.
Πηγε ακλαφτο.
Το ανοιξε ως μπουζουκια.
Ακλαφτο χ2.
ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΛΗΡΩΤΟ λεγοντας απο πεμπτη σε πεμπτη θα ξοφληθειτε μεχρι που εφυγε νυχτα.
Τωρα λοιπον εχει στην κατοχη του το "MASSAGE NOW" -"MASSAGE ΜΑΧ"- Και το "max spa" ηλιουπολεως 55.
Οταν μια κοπελα δεν εχει φωτογραφιες και θελει να την βαλει για δουλεια μπαμ μπαμ ακολουθει η εξης τακτικη.
Η κοπελα ειναι ξανθια??
Γραφει στο google : sexy blonde.
Και διαλεγει ΠΙΣΩ ΟΨΗ απο κοπελες στο google που δεν φαινεται προσωπο και τις πασαρει στους πελατες.
Για αυτο βλεπεις την μουναρα και σου ρχεται η τρομαρα.
Και αλλα πολλα.
Δεν ειναι ωραιο να ξεβρακωνεις κοσμο ομως οταν παιζεις με τα λεφτα του κοσμου και οσων δουλευουν για σενα...
Ειναι το λιγότερο που σου αξιζει

Υγ: αν δειτε να χω φαει κανα μπαν μην σας κανει εντυπωση.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
1
Like
5.295
Πόντοι
1.056
Λοιπον αυτο το γραφειο να ξερετε δεν κοροιδευει μονο εσας τους πελατες αλλα και τις κοπελες που πανε για δουλεια.
Στις αγγελιες που βαζει και ζηταει κοπελες γραφει οτι κατα προσεγγιση βγαζουν 600€-1000€/μερα.
Ο ανθρωπος αυτος ειχε το Paris Live Show στο Ρεντη,στην αρχη ως κωλομπαρο.
Πηγε ακλαφτο.
Το ανοιξε ως μπουζουκια.
Ακλαφτο χ2.
ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΛΗΡΩΤΟ λεγοντας απο πεμπτη σε πεμπτη θα ξοφληθειτε μεχρι που εφυγε νυχτα.
Τωρα λοιπον εχει στην κατοχη του το "MASSAGE NOW" -"MASSAGE ΜΑΧ"- Και το "max spa" ηλιουπολεως 55.
Οταν μια κοπελα δεν εχει φωτογραφιες και θελει να την βαλει για δουλεια μπαμ μπαμ ακολουθει η εξης τακτικη.
Η κοπελα ειναι ξανθια??
Γραφει στο google : sexy blonde.
Και διαλεγει ΠΙΣΩ ΟΨΗ απο κοπελες στο google που δεν φαινεται προσωπο και τις πασαρει στους πελατες.
Για αυτο βλεπεις την μουναρα και σου ρχεται η τρομαρα.
Και αλλα πολλα.
Δεν ειναι ωραιο να ξεβρακωνεις κοσμο ομως οταν παιζεις με τα λεφτα του κοσμου και οσων δουλευουν για σενα...
Ειναι το λιγότερο που σου αξιζει

Υγ: αν δειτε να χω φαει κανα μπαν μην σας κανει εντυπωση.
Αδερφέ πολύ καλά έκανες και τα είπες και κάποιοι κτλβμ ποιος μλκς είναι που ότι και να έχει από κοπέλες σε αυτόν δε δίνω ούτε τον πυρετό μου όχι λεφτά..
Όμως για να είμαστε και πιο ειλικρινής αυτό με τις ψεύτικες φωτό από όπου να ναι το κάνουν και κάποιες κοπέλες γνωστές που παίζουν και ανεξάρτητες και αλλάζουν όνομα και φάση κάθε μήνα να τσιμπήσουν κάνα μλκ και να μη τους πάρει γραμμή οποίος έφαγε φόλα που ναι ουκ ολίγοι..από χοντρες πατσαβουρες 60αρες που το παίζουν 40αρες στην καλύτερη μέχρι και σαπιοδοντικα πρεζακια που το παίζουν μοντέλα!
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Αδερφέ πολύ καλά έκανες και τα είπες και κάποιοι κτλβμ ποιος μλκς είναι που ότι και να έχει από κοπέλες σε αυτόν δε δίνω ούτε τον πυρετό μου όχι λεφτά..
Όμως για να είμαστε και πιο ειλικρινής αυτό με τις ψεύτικες φωτό από όπου να ναι το κάνουν και κάποιες κοπέλες γνωστές που παίζουν και ανεξάρτητες και αλλάζουν όνομα και φάση κάθε μήνα να τσιμπήσουν κάνα μλκ και να μη τους πάρει γραμμή οποίος έφαγε φόλα που ναι ουκ ολίγοι..από χοντρες πατσαβουρες 60αρες που το παίζουν 40αρες στην καλύτερη μέχρι και σαπιοδοντικα πρεζακια που το παίζουν μοντέλα!
Μαζι σου 8000000000%
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Οι οποίες καργιολας δε φτάνει που μας γεμίζουν ψέματα έχουν και ύφακι 1000 καρδιναλίων ΓΤΧΤ
Ναι και Ο μαι γκοτ εγω δεν γλειφω αρχιδια μην μου βαζεις δαχτυλο μην μου πιανεις την ρογα.
Και ειναι σαν την Ροδη απο το καφε της χαρας
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
1
Like
5.295
Πόντοι
1.056
Ναι και Ο μαι γκοτ εγω δεν γλειφω αρχιδια μην μου βαζεις δαχτυλο μην μου πιανεις την ρογα.
Και ειναι σαν την Ροδη απο το καφε της χαρας
Εδώ παίρνεις τηλ να κανονίσεις και σου μιλάνε σα να κάνουν αγγαρεία η λες και χρωστάς λεφτα αλλά να ναι καλά οι αγαπουληδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
612
Κριτικές
28
Like
2.035
Πόντοι
1.196
Εδώ παίρνεις τηλ να κανονίσεις και σου μιλάνε σα να κάνουν αγγαρεία η λες και χρωστάς λεφτα αλλά να ναι καλά οι αγαπουληδες
Καλα αλλο αυτο απαντανε λες και αυτοι μας πληρωνουν λες και μας κανουν χαρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom