Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η Έλενα που ήταν joy?? Είτε ανεξάρτητη είτε σε γραφείο???
Έχει αποχωρήσει απο το Joy η κοπέλα και νομίζω δεν έκανε και τίποτα άλλο εκτός απο μασαζ!
όχι δεν γνωρίζω που έχει πάει(αν έχει πάει κάπου)
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Η Μιλάνα(delux) έλειπε κάμποσο καιρό ,αφού γύρισε λοιπόν είπα να δοκιμάσω, πολύ καλύτερη απο κοντά και αυτό είναι σημαντικό,ευχάριστη προσωπικότητα , πρόσωπο 6/10 ,σώμα7/10,μασάζ 8/10! δεν το περίμενα λίγο πιό κάτω απο της Αγάπης, περναέι όμορφα απο το πρώτο στο δεύτερο μέρος και χωρίς διαπραγματεύσης εκείνη τη στιγμή πράγμα που το θεωρώ πολύ τίμιο και σημαντικό ,εν ολίγοις συνιστάται, 50+20 από μενα !
Πολύ καλά όντως, συνεχίζει να είναι στις top επιλογές μασάζ μαζί με Αγάπη που είναι εξίσου καλή στο μασάζ ! :thumbsup:
 

Erprak7777

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Δοκιμη με Αλικη απο Diamonds ,Συνεννοήση με γραφείο άψογη,την κοπελα την περιμενα πως και πως εχοντας διαβασει αρκετες καλες κριτικες εδω μεσα .Ηρθε ακριβως στην ωρα της με μια μινι φουστα δερματινη ,η κοπελα μιλαμε εχει ΤΟ κορμι ! Αυτό επιβεβαιώθηκε βέβαια και την ώρα του ντους όπου μιλάμε για την κωλαρα Και ωραίο μικρο στητο βυζί για πιπιλιμα !Πολυ ευχεριστη παρουσια και γλυκο κοριτσι π δεν σε ταραζει με τν πολυλογια της .Στα του μασαζ η κοπελα
δεν βιαζεται καθολου και προσπαθει να κανει τα παντα για να σε χαλαρωσει με τα χερια της αλλα και με τα ποδια της,αξιζει να Σημειωθεί ότι η κοπέλα κάνει ημιγυμνη μασάζ κ επειτα χωρις ;) στα του αγωνα η κοπελα δεν εχει αναστολες κ κανει τα παντα για να μεινεις χαροθμενος με χερι ή με στομα ! εγω προσωπικα πηρα φραπε με καλαμακι .θα ξαναδοκιμαστει σιγουρα με τη πρωτη ευκαιρια μαζι με τεα για ενα μασαζ με 4 χερια
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!Για την Μονικα του deluxe πληροφοριες?Εχει δοκιμασει κανεις?Προσπαθω να την κλεισω και ολο κλεισμενη ειναι?Προχωραει?Οποιος ξερει ας πει εδω η σε pm..
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Καλησπερα παιδια!Για την Μονικα του deluxe πληροφοριες?Εχει δοκιμασει κανεις?Προσπαθω να την κλεισω και ολο κλεισμενη ειναι?Προχωραει?Οποιος ξερει ας πει εδω η σε pm..
Πάνω δεξιά υπάρχει ένα φακουδάκι. Το φακουδάκι στον ιντερνετικό κόσμο σημαίνει συνήθως αναζήτηση. Κάποιος τύπος είχε γράψει πρόσφατα κάτι αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες, αν ψάξεις θα το βρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Πάνω δεξιά υπάρχει ένα φακουδάκι. Το φακουδάκι στον ιντερνετικό κόσμο σημαίνει συνήθως αναζήτηση. Κάποιος τύπος είχε γράψει πρόσφατα κάτι αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες, αν ψάξεις θα το βρεις.
Εχω ψαξει στο φακουδακι και ολο για την αλλη Μονικα της τεας και του diamonds γραφουν οι συναγωνιστες!Για την συγκεκριμενη του deluxe δεν μπορω να βρω καμια μα καμια πληροφορια!
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
136
Like
249
Πόντοι
21
Μήπως ξέρει κάποιος αν η Δανάη που ήταν ντελουξ συνεχίζει ως ανεξάρτητη?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Εχω ψαξει στο φακουδακι και ολο για την αλλη Μονικα της τεας και του diamonds γραφουν οι συναγωνιστες!Για την συγκεκριμενη του deluxe δεν μπορω να βρω καμια μα καμια πληροφορια!
Μήπως είναι η ίδια ? Πολλές μεταγραφές γίνονται και έγιναν τελευταία
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Αλλη μιά κριτική που χρωστάω με την Βικτώρια(delux) ,πριν καιρό βέβαια αλλά δεν νομίζω νάχει αλλάξει κάτι ,για μένα ο σωματότυπος της Βικτώρια είναι ο ιδανικός ,petit , ωραίο σώμα έχει και η Καρίνα αλλά είναι στυλ αλόγας πολύ ψηλή για τα γούστα μου, χαμηλών τόνων,ευχάριστη,θα κάνει το εμβόλιο άρα στέκει στα καλά της !!! μασάζ 6/10,πρόσωπο 8/10 ,σώμα 9/10 ,λίγο μεγαλύτερη απότι στις φωτό γύρω στα 35+ ,προσφέρει καφεδάκι στο τέλος όχι κάτι ιδιαίτερο,ίσα-ίσα να φύγει η ένταση , 50+20,συνιστάται για μιά δοκιμή τουλάχιστον!
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Μήπως είναι η ίδια ? Πολλές μεταγραφές γίνονται και έγιναν τελευταία
Την φωτο που ειδα στο viber του deluxe και τις πιο παλιες που κοιταξα στο diamonds δεν μου φαίνεται η ίδια... Βέβαιο τα γραφεία μας ξεγελανε πολλές φορές με τόσα φίλτρα!Καποιος που την έχει πάρει απο το deluxe ας μας πει με σιγουριά πιο πολύ μέχρι που φτάνει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Δοκιμη με Αλικη απο Diamonds ,Συνεννοήση με γραφείο άψογη,την κοπελα την περιμενα πως και πως εχοντας διαβασει αρκετες καλες κριτικες εδω μεσα .Ηρθε ακριβως στην ωρα της με μια μινι φουστα δερματινη ,η κοπελα μιλαμε εχει ΤΟ κορμι ! Αυτό επιβεβαιώθηκε βέβαια και την ώρα του ντους όπου μιλάμε για την κωλαρα Και ωραίο μικρο στητο βυζί για πιπιλιμα !Πολυ ευχεριστη παρουσια και γλυκο κοριτσι π δεν σε ταραζει με τν πολυλογια της .Στα του μασαζ η κοπελα
δεν βιαζεται καθολου και προσπαθει να κανει τα παντα για να σε χαλαρωσει με τα χερια της αλλα και με τα ποδια της,αξιζει να Σημειωθεί ότι η κοπέλα κάνει ημιγυμνη μασάζ κ επειτα χωρις ;) στα του αγωνα η κοπελα δεν εχει αναστολες κ κανει τα παντα για να μεινεις χαροθμενος με χερι ή με στομα ! εγω προσωπικα πηρα φραπε με καλαμακι .θα ξαναδοκιμαστει σιγουρα με τη πρωτη ευκαιρια μαζι με τεα για ενα μασαζ με 4 χερια
Ωραιος παντα τετοια υγεια και καυλα !!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.642
Κριτικές
15
Like
6.323
Πόντοι
8.345
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Δοκιμη με Αλικη απο Diamonds ,Συνεννοήση με γραφείο άψογη,την κοπελα την περιμενα πως και πως εχοντας διαβασει αρκετες καλες κριτικες εδω μεσα .Ηρθε ακριβως στην ωρα της με μια μινι φουστα δερματινη ,η κοπελα μιλαμε εχει ΤΟ κορμι ! Αυτό επιβεβαιώθηκε βέβαια και την ώρα του ντους όπου μιλάμε για την κωλαρα Και ωραίο μικρο στητο βυζί για πιπιλιμα !Πολυ ευχεριστη παρουσια και γλυκο κοριτσι π δεν σε ταραζει με τν πολυλογια της .Στα του μασαζ η κοπελα
δεν βιαζεται καθολου και προσπαθει να κανει τα παντα για να σε χαλαρωσει με τα χερια της αλλα και με τα ποδια της,αξιζει να Σημειωθεί ότι η κοπέλα κάνει ημιγυμνη μασάζ κ επειτα χωρις ;) στα του αγωνα η κοπελα δεν εχει αναστολες κ κανει τα παντα για να μεινεις χαροθμενος με χερι ή με στομα ! εγω προσωπικα πηρα φραπε με καλαμακι .θα ξαναδοκιμαστει σιγουρα με τη πρωτη ευκαιρια μαζι με τεα για ενα μασαζ με 4 χερια
Λίγες και κυρίως ικανοποιητικές κριτικές για Alice
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

phantomduck

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Αν και θα έπρεπε να έχω γράψει εδώ και καιρό, κάλιο αργά παρά ποτέ.

Έχω δοκιμάσει πάνω από μια φορά τα Attica, Deluxe, Velvet, VIP και Osmose. Και σχεδόν πάνω από ένα ραντεβού την βδομάδα κατά το 3ο lockdown.

Το καλύτερο massage Πωλίνα από το Deluxe, και μετά η Κατερίνα από το Attica

Η Λυδία του Deluxe κάνει πολύ καλό massage και ο φραπές είναι αρκετά δυνατός. Συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του γραφείου.

Η Ζωή του Deluxe κάνει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πολύ καλή στο social και γενικά σε κάνει να περάσεις καλά. Συνεννόηση από την αρχή για τις υπηρεσίες της που ήταν μεγάλο plus.

Για τα υπόλοιπα, να πω ότι το massage δεν είναι το αυτού τους. Και η υπηρεσίες τους στο δεύτερο μέρος διαφέρουν.

Για το Osmose δεν έχω να πω κάτι περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί. Μόνο ότι ξέρεις τι έχεις να περιμένεις. Και εκτός από κάνα 2,3 εξαιρέσεις, γενικά πέρασα καλά κατά την διάρκεια του lockdown.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.642
Κριτικές
15
Like
6.323
Πόντοι
8.345
με τις υπηρεσίες που είχανε και τα χρήματα που ζητάγανε ήταν σίγουρο ότι θα γινότανε και αυτό!
Εδώ διαφωνώ κατά μέρος. Η Ηλίανα όσο ήταν σαν Μόνικα στης Τεας ηταν από τα καλύτερα ραντεβού μου με τρομερό καλαμακι και μια χαρά σώμα.
Η πρώην Ολύμπια του βιπ ήταν όντως χοντρουλα αλλά με μπριζόλα και καλό καλαμάκι, προφανώς είναι για niche πελατολόγιο αλλά για τύπους που τους αρέσει αυτός ο τύπος ήταν πολύ καλη
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Αλλη μιά κριτική που χρωστάω με την Βικτώρια(delux) ,πριν καιρό βέβαια αλλά δεν νομίζω νάχει αλλάξει κάτι ,για μένα ο σωματότυπος της Βικτώρια είναι ο ιδανικός ,petit , ωραίο σώμα έχει και η Καρίνα αλλά είναι στυλ αλόγας πολύ ψηλή για τα γούστα μου, χαμηλών τόνων,ευχάριστη,θα κάνει το εμβόλιο άρα στέκει στα καλά της !!! μασάζ 6/10,πρόσωπο 8/10 ,σώμα 9/10 ,λίγο μεγαλύτερη απότι στις φωτό γύρω στα 35+ ,προσφέρει καφεδάκι στο τέλος όχι κάτι ιδιαίτερο,ίσα-ίσα να φύγει η ένταση , 50+20,συνιστάται για μιά δοκιμή τουλάχιστον!
,θα κάνει το εμβόλιο άρα στέκει στα καλά της !
Σωστος. Ωραιος. Οποιες δεν στεκουν στα καλα τους εξω απ την πορτα.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Δοκιμη Κριστυ απο attica.
Κοντουλα , εμφανιση σα γυφτακι , προχαραει μεχρι και μπριζολα στα 100.
Αδιαφορο μασαζ.
Την πηρα γιατι καποιος την ειχε προτεινει και ειχε μεινει πολυ ευχαριστημενος.
Καλο θα ηταν να ειστε λιγο πιο αντικειμενικοι με την εμφανιση , σιγουρα ολοι εχουμε τα γουστα μας αλλα μια σωστη περιγραφη δεν βλαπει...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
@ phantomduck

κάπου ανέφερες ότι το καφεδάκι συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του γραφείου όταν αναφέρθηκες στη Λυδία ,γίνε πιό κατανοητός πως έγινε αυτό και αν αφορά μόνο αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom