Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Έχει κρατησει κανεις επαφη με Δαναη απο Deluxe ? Εχει μεν σταματησει αλλα μεχρι λιγο καιρο πριν την έβρισκες στο τηλ . Πλεον οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μασάζ κατ'οίκον νωρίς το πρωί, να κάτι που φαίνεται να λείπει από την αγορά
αν το κανονισεις απο πριν γινετε. εγω τουλαχιστον το εχω κανονισει 3 ημερες πριν και όλα καλα
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
601
Like
1.390
Πόντοι
206
αν το κανονισεις απο πριν γινετε. εγω τουλαχιστον το εχω κανονισει 3 ημερες πριν και όλα καλα
Ωραίο δεν το ήξερα, ευχαριστώ, αν και γενικά αναφέρομαι ότι ξυπνάς και έχεις την όρεξη για μασαζάκι επι τόπου... δεν το προγραματίζεις αυτό
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλημέρα για Ροδούλα από μασαζστο σπίτι ξέρουμε κάτι ;; Ωραιο φαίνεται
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
354
Like
1.754
Πόντοι
201

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Ρε παιδια αφηστε και καμια απο τις καλες ελευθερες..δεν μπορουμε να στραβωσουμε ραντεβου ! Δοκιμη με Αντριαννα απο τζοι εφοσον ολες οι αλλες δεν ηταν διαθεσιμες και μπορω να πω οτι παρολο κοντουλα και λιγο τσουπωτη για τα δικα μου δεδομενα περασα ενα ομορφο βραδυ,μασαζ μετριο αν και δεν ειχα κ μεγαλες προσδοκιες ωστοσο το κοριτσι οπως ειχε πει κ ενασ φιλος κανει τα παντα στο δευτερο μερος για να μεινεις ευχαριστημενος .Στα + επισης οτι οταν ρωτησα για λεφτα μ ειπε οτι ειναι 60 το μασαζ χωρις να ζητησει κατι επιπλεον.εγω εδωσα αλλα 30 απο μονος
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.684
Like
8.583
Πόντοι
1.056
εισαι ο αστυνομικος του φορουμ δηλαδη;;;; μπραβο σαινι με αποκαλυψες
Σε κάθε φόρουμ υπάρχει αυτό που λες ειρωνικά, "αστυνομικός".
Αποτελείται από τους συντονιστές ,τα μέλη της ομάδας διαχείρισης και τον administrator και δουλειά τους είναι να εξασφαλίζουν την ομαλή λειτουργία γιατί αλλιώς κάτι παιδάκια σαν και του λόγου σου θα γάμαγαν την ομαλή ροή των θεμάτων.
Αν δε σου αρέσει, ξεγράψου και φτιάξε δικό σου φόρουμ να κάνεις κουμάντο με τους δικούς σου κανόνες
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Την έχουν κάνει πολλές ή ιδέα μου; Κουράστηκαν από τις μαλάξεις;:jerking:
Κάποιες ίσως κουράστηκαν και τώρα που άνοιξαν και τα έξω μαγαζιά και έπεσε και η δουλειά είπανε να κάνουν διακοπές,οι καλές στο μασάζ επίσης μετακόμισαν στα νησιώτικα spa-ότι και να σημαινει αυτο-
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.928
Πόντοι
456
Η Μιλάνα(delux) έλειπε κάμποσο καιρό ,αφού γύρισε λοιπόν είπα να δοκιμάσω, πολύ καλύτερη απο κοντά και αυτό είναι σημαντικό,ευχάριστη προσωπικότητα , πρόσωπο 6/10 ,σώμα7/10,μασάζ 8/10! δεν το περίμενα λίγο πιό κάτω απο της Αγάπης, περναέι όμορφα απο το πρώτο στο δεύτερο μέρος και χωρίς διαπραγματεύσης εκείνη τη στιγμή πράγμα που το θεωρώ πολύ τίμιο και σημαντικό ,εν ολίγοις συνιστάται, 50+20 από μενα !
 
Τελευταία τροποποίηση:

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλημέρα στα Μέλη του Φόρουμ

Να σας ενημερώσω
οτι μετα της 10:30 ανοίγει το τηλεφωνικό κέντρο για πληροφορίες .

Για πρωινά ραντεβού Πριν της 13:00 , θα πρέπει να τα κλείνετε απο το προηγούμενο βράδυ .

Γενικά καθημερινά τα ραντεβού ξεκινάνε μετα της 12:00 το πρωί
με τελευταίο ραντεβού στις 24:00 το βράδυ .

Για να ενημερωθείτε για τις νέες θεραπεύτριες και λεπτομέρειες
στείλτε μήνυμα στη γραμμή VIBER στο : 6980972778

Η εταιρία μου διαθέτει συνολικά 15 Θεραπεύτριες μασάζ
Οι περισσότερες Ελληνίδες .

Με εκτίμηση
Χρυσα
Vip manager
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.387
Πόντοι
1.706
Ο CEO του γραφείου/εταιρίας/incorporated business είναι εν Ελλάδι παρακαλώ? Θέλω ειδική επικοινωνία ως VIP. ....
 

Trx4

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η Έλενα που ήταν joy?? Είτε ανεξάρτητη είτε σε γραφείο???
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει η Έλενα που ήταν joy?? Είτε ανεξάρτητη είτε σε γραφείο???
Έχει αποχωρήσει απο το Joy η κοπέλα και νομίζω δεν έκανε και τίποτα άλλο εκτός απο μασαζ!
όχι δεν γνωρίζω που έχει πάει(αν έχει πάει κάπου)
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
986
Κριτικές
4
Like
3.339
Πόντοι
446
Η Μιλάνα(delux) έλειπε κάμποσο καιρό ,αφού γύρισε λοιπόν είπα να δοκιμάσω, πολύ καλύτερη απο κοντά και αυτό είναι σημαντικό,ευχάριστη προσωπικότητα , πρόσωπο 6/10 ,σώμα7/10,μασάζ 8/10! δεν το περίμενα λίγο πιό κάτω απο της Αγάπης, περναέι όμορφα απο το πρώτο στο δεύτερο μέρος και χωρίς διαπραγματεύσης εκείνη τη στιγμή πράγμα που το θεωρώ πολύ τίμιο και σημαντικό ,εν ολίγοις συνιστάται, 50+20 από μενα !
Πολύ καλά όντως, συνεχίζει να είναι στις top επιλογές μασάζ μαζί με Αγάπη που είναι εξίσου καλή στο μασάζ ! :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom