Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καλησπερα παιδια!Για την Μονικα του deluxe πληροφοριες?Εχει δοκιμασει κανεις?Προσπαθω να την κλεισω και ολο κλεισμενη ειναι?Προχωραει?Οποιος ξερει ας πει εδω η σε pm..

Την φωτο που ειδα στο viber του deluxe και τις πιο παλιες που κοιταξα στο diamonds δεν μου φαίνεται η ίδια... Βέβαιο τα γραφεία μας ξεγελανε πολλές φορές με τόσα φίλτρα!Καποιος που την έχει πάρει απο το deluxe ας μας πει με σιγουριά πιο πολύ μέχρι που φτάνει!
Η ίδια φαίνεται να είναι από φωτο που είδα

Δεν έχω δει την φωτογραφία τις στο deluxe , οπότε δεν έχω γνώμη … στο σύστημα αυτό όλα είναι πιθανά
η ίδια είναι,πήρε μεταγραφή ξανά στο deluxe απο εκεί που ξεκίνησε απλά έχει κάποιες νέες αισθητηκές παρεμβάσεις(στήθος)
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Η Ζωή του Deluxe κάνει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πολύ καλή στο social και γενικά σε κάνει να περάσεις καλά. Συνεννόηση από την αρχή για τις υπηρεσίες της που ήταν μεγάλο plus.

Για τα υπόλοιπα, να πω ότι το massage δεν είναι το αυτού τους. Και η υπηρεσίες τους στο δεύτερο μέρος διαφέρουν.

Για το Osmose δεν έχω να πω κάτι περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί. Μόνο ότι ξέρεις τι έχεις να περιμένεις. Και εκτός από κάνα 2,3 εξαιρέσεις, γενικά πέρασα καλά κατά την διάρκεια του lockdown.
Αν εννοείς την Ζωή που κάνει tantra τότε μιλάμε ότι αν κάποια ξέρει απο μασαζ είναι αυτή!
Το osmose μονο ξεπέτες!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
Αν εννοείς την Ζωή που κάνει tantra τότε μιλάμε ότι αν κάποια ξέρει απο μασαζ είναι αυτή!
Το osmose μονο ξεπέτες!
Τι ειπε ? το μασαζ δεν ειναι το ατου της ζωης ??????? αν υπαρχει πυραμιδα στο μασαζ στην κορυφη καθεται η ταντρα ζωη .
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αν και θα έπρεπε να έχω γράψει εδώ και καιρό, κάλιο αργά παρά ποτέ.

Έχω δοκιμάσει πάνω από μια φορά τα Attica, Deluxe, Velvet, VIP και Osmose. Και σχεδόν πάνω από ένα ραντεβού την βδομάδα κατά το 3ο lockdown.

Το καλύτερο massage Πωλίνα από το Deluxe, και μετά η Κατερίνα από το Attica

Η Λυδία του Deluxe κάνει πολύ καλό massage και ο φραπές είναι αρκετά δυνατός. Συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του γραφείου.

Η Ζωή του Deluxe κάνει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πολύ καλή στο social και γενικά σε κάνει να περάσεις καλά. Συνεννόηση από την αρχή για τις υπηρεσίες της που ήταν μεγάλο plus.

Για τα υπόλοιπα, να πω ότι το massage δεν είναι το αυτού τους. Και η υπηρεσίες τους στο δεύτερο μέρος διαφέρουν.

Για το Osmose δεν έχω να πω κάτι περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί. Μόνο ότι ξέρεις τι έχεις να περιμένεις. Και εκτός από κάνα 2,3 εξαιρέσεις, γενικά πέρασα καλά κατά την διάρκεια του lockdown.
όντως? στο delux συμπεριλαμβάνετε ο φραπες??? Πρώτη φορά το ακούω πολύ καλό για να είναι αληθινό.. 2 φορές έχω πάρει απο αυτούς πάντα στον κατάλογο τον βγάζανε.. τι έγινε άνοιξε ο ανταγωνισμός?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αν εννοείς την Ζωή που κάνει tantra τότε μιλάμε ότι αν κάποια ξέρει απο μασαζ είναι αυτή!
Το osmose μονο ξεπέτες!
Ιεροσυλία να λέει κάποιος ότι η Ζωή δεν κάνει καλό μασάζ... Απο το κολωνάκι την ξέρω και έχει έρθει και με το γραφείο τώρα..
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Αν και θα έπρεπε να έχω γράψει εδώ και καιρό, κάλιο αργά παρά ποτέ.

Έχω δοκιμάσει πάνω από μια φορά τα Attica, Deluxe, Velvet, VIP και Osmose. Και σχεδόν πάνω από ένα ραντεβού την βδομάδα κατά το 3ο lockdown.

Το καλύτερο massage Πωλίνα από το Deluxe, και μετά η Κατερίνα από το Attica

Η Λυδία του Deluxe κάνει πολύ καλό massage και ο φραπές είναι αρκετά δυνατός. Συμπεριλαμβάνεται στην τιμή του γραφείου.

Η Ζωή του Deluxe κάνει ολοκληρωμένο πρόγραμμα. Πολύ καλή στο social και γενικά σε κάνει να περάσεις καλά. Συνεννόηση από την αρχή για τις υπηρεσίες της που ήταν μεγάλο plus.

Για τα υπόλοιπα, να πω ότι το massage δεν είναι το αυτού τους. Και η υπηρεσίες τους στο δεύτερο μέρος διαφέρουν.

Για το Osmose δεν έχω να πω κάτι περισσότερο από αυτά που έχουν ήδη ειπωθεί. Μόνο ότι ξέρεις τι έχεις να περιμένεις. Και εκτός από κάνα 2,3 εξαιρέσεις, γενικά πέρασα καλά κατά την διάρκεια του lockdown.
Πωλίνα από το Deluxe και Κατερίνα από το Attica κανουν και φραπε μαζι με το καλο μασαζ;
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
όντως? στο delux συμπεριλαμβάνετε ο φραπες??? Πρώτη φορά το ακούω πολύ καλό για να είναι αληθινό.. 2 φορές έχω πάρει απο αυτούς πάντα στον κατάλογο τον βγάζανε.. τι έγινε άνοιξε ο ανταγωνισμός?
Δεν ισχύει
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Καλησπέρα, για Πένυ και Παυλινα από deluxe καμμία εμπειρία? Προχωράνε καθόλου ή είναι στα δεν?
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Πενυ μια φορα εχω παρει, μεχρι φραπε! Παυλινα δεν ξερω αν προχωραει
Ευχαριστώ, βρήκα κάποιες κριτικές για Πένυ, για Παυλινα δεν μπορω να βρω τίποτα.... υποθέτω πως δεν εχει σχεση με την πωλίνα που αναφερουν αρκετοι....
 

M_Lamar69

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
40
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, βρήκα κάποιες κριτικές για Πένυ, για Παυλινα δεν μπορω να βρω τίποτα.... υποθέτω πως δεν εχει σχεση με την πωλίνα που αναφερουν αρκετοι....
Οχι δεν νομιζω, εξαιρετικα χερια το σχολιο του μαγαζιου οταν ειχα ρωτησει...τωρα δεν ξερω μεχρι που φτανει
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Οχι δεν νομιζω, εξαιρετικα χερια το σχολιο του μαγαζιου οταν ειχα ρωτησει...τωρα δεν ξερω μεχρι που φτανει
αυτο εγραψαν και σε μενα..... το θέμα ειναι μεχρι που φτάνουν τα χεράκια της
:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom