Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (3 μέλη και 51 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Παιδιά το prive εκλεισε;
Το τηλέφωνο λέει δεν υπάρχει κ στο instagram δεν το βρίσκω
με τις υπηρεσίες που είχανε και τα χρήματα που ζητάγανε ήταν σίγουρο ότι θα γινότανε και αυτό!
 

AlexGuinnesss

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
ΤΟΠ Επιλογη για μενα προσωπικα απο VIP Massage
ειναι η Μαριλια 25 ετων ελληνιδα αισθητικος , καλο μασαζ και φουλ προγραμμα και καλαμακι ΑΚΑ
Συναγωνιστή, η Μαρίλια που αναφέρεις, είναι αυτή που έχει κάνει μεταγραφή στο Deluxe, ως Μαρίλια **NEW** ;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Παιδιά το prive εκλεισε;
Το τηλέφωνο λέει δεν υπάρχει κ στο instagram δεν το βρίσκω
σοβαρά τώρα!
Το prive δημιουργήθηκε απο τις χαζές που έγραφαν εδώ με αντρικά ονόματα και αποπροσανατόλιζαν τον κόσμο με fake κριτικές.
Μετά έφυγαν Θεσ/νική οπου ένα μέλος εδώ με ονοματεπώνυμο nick name ,έστελνε ενημερώσεις για να βοηθήσει στο promo.
Αφού δεν ευδοκίμησε και αυτό και τις ξέρασε η αγορά, μιας και ήταν όλες χοντρές και υπηρεσίες χάλια , έφτιαξαν το empire massage και κάποιες άλλες πήγαν στο γνωστό μεγάλο group που μας βάζει κλωνάρια εδώ να διαφημιστεί!
Τα εξηγώ ωραία?
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
99
Like
25.069
Πόντοι
26.236
σοβαρά τώρα!
Το prive δημιουργήθηκε απο τις χαζές που έγραφαν εδώ με αντρικά ονόματα και αποπροσανατόλιζαν τον κόσμο με fake κριτικές.
Μετά έφυγαν Θεσ/νική οπου ένα μέλος εδώ με ονοματεπώνυμο nick name ,έστελνε ενημερώσεις για να βοηθήσει στο promo.
Αφού δεν ευδοκίμησε και αυτό και τις ξέρασε η αγορά, μιας και ήταν όλες χοντρές και υπηρεσίες χάλια , έφτιαξαν το empire massage και κάποιες άλλες πήγαν στο γνωστό μεγάλο group που μας βάζει κλωνάρια εδώ να διαφημιστεί!
Τα εξηγώ ωραία?
Άψογος
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια η Λυδια που ηταν στο Velvet σταματησε ;;;
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Μην του απαντάς μωρέ!
όλο ερωτήσεις κάνει και πληροφορία μηδέν!
ξερεις εσυ αν εχω δωσει πληροφορια και λες στους αλλους τι να κανουν ; κοιτα τη δουλιτσα σου απλα και ωραια χωρις να σχολιαζεις εκτος αν το μαγαζι εδω ειναι δικο σου και πρεπει να σου παρουμε την αδεια
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
99
Like
25.069
Πόντοι
26.236
ξερεις εσυ αν εχω δωσει πληροφορια και λες στους αλλους τι να κανουν ; κοιτα τη δουλιτσα σου απλα και ωραια χωρις να σχολιαζεις εκτος αν το μαγαζι εδω ειναι δικο σου και πρεπει να σου παρουμε την αδεια
Έλα όμως που ξερει .... γιατί ρε φίλε δε ρωτάς το γραφείο δηλαδή ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Μην του απαντάς μωρέ!
όλο ερωτήσεις κάνει και πληροφορία κρατ

Έλα όμως που ξερει .... γιατί ρε φίλε δε ρωτάς το γραφείο δηλαδή ?
θα μου πεις εσυ τι να ρωτησω η οχι;;; αμα θες μην απαντησεις απλα και ομορφα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
ξερεις εσυ αν εχω δωσει πληροφορια και λες στους αλλους τι να κανουν ; κοιτα τη δουλιτσα σου απλα και ωραια χωρις να σχολιαζεις εκτος αν το μαγαζι εδω ειναι δικο σου και πρεπει να σου παρουμε την αδεια
ισχυει οσα λενε οι απο πανω φιλοι οτι κανει και φραπε ;; εχει παρει κανεις καμια κοπελα να μας πει καμια παραπανω πληροφορια ;
Ενα παιδι εδω ειχε γραψει οτι η Λινα απο οσμοσε ειναι τραβελι ισχυει εχει δοκιμασει κανεις μαζι της ??? Αν ναι ας στειλει καποιος πμ παρακαλω
καλησπερα παιδια καποιος που εχει δοκιμασει αντζυ η ελενα απο deluxe ας στειλει πμ για ανταλλαγή πληροφοριών
Καλησπερα αν εχει δοκιμασει κανεις με Δαναη απο deluxe η Φροσω απο κινγς ας στειλει ενα μηνυμα να μ πει εντυπωσεις και αν θελει να του πω με ποιες εχω δοκιμασει εγω!
καλησπερα αδερφια.. εχει δοκιμασει κανεις απο Joy massage ;;; αν ναι ας μ στειλει μηνυμα για πληροφοριες τι παιζει με τις κοπελες εκει... εχω και εγω απο deluxe και οσμο αν μπορω να βοηθησω ευχαριστωωω ;)
καλησπερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με ελενα απο οσμοσε ;;; αν ναι ας στειλει πμ να ανταλλαξουμε πληροφοριες
εχει δοκιμασει κανεις προσφατα ελλη απο ντελουξ πως ειναι ;; ευχαριστω!
παιδια απο joy massage περα απο γκονζαλες π δοκιμασα κ δεν ηταν τπτ ιδιαιτερο πραγματικα εχετε δοκιμασει με καποια αλλη κοπελα ;;;
Κάλήσπέρά παιδιά ξέρουμε κάτι για το lotus είναι στα δεν όποιος ξέρει κάτ εδώ η pm
Καλησπερα καλησπερα εχει δοκιμασει κανεις τη Νεφελη απο οσμοσε ;;;
Εχει δοκιμάσει κανείς Αλεξάνδρα από Ντελουξ πρόσφατα;; αν ναι στείλτε κανενα μήνυμα ευχαριστώ!!
καλησπερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με Αννα απο Velvet η massage lux Νεκταρια ;;; αν ξερει καποιος κατι ας στειλει ενα πμ ευχαριστω πολυ!!!
καλησπερα παιδια για βικτωρια χριστιανα και αριαδνη απο ντελουξ εχουμε καμια πληροφοριο οποιος μπορει πμ ευχαριστω πολυ!
καλημερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με κοπελα απο εδω ;; ειναι μονο μασαζ η κανουν και τιποτα αλλο ; :think: :coolcondom:
παιδια με αυτο τι παιζει; εχει δοκιμασει κανεις ; (ειναι μονο μασαζ);

Μόνο ερωτήσεις και καμία πληροφορία!
Εδώ μέσα συγκεκριμένα αυτή είναι η δουλειά μου, να ανταλλάζω πληροφορίες με τα μέλη και να ξεβρωμίζω κάποια νήματα απο κλώνους και προμότορες!
Εσύ που όλη την ώρα ρωτάς ποιος ο ρόλος σου?
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Μόνο ερωτήσεις και καμία πληροφορία!
Εδώ μέσα συγκεκριμένα αυτή είναι η δουλειά μου, να ανταλλάζω πληροφορίες με τα μέλη και να ξεβρωμίζω κάποια νήματα απο κλώνους και προμότορες!
Εσύ που όλη την ώρα ρωτάς ποιος ο ρόλος σου?
εισαι ο αστυνομικος του φορουμ δηλαδη;;;; μπραβο σαινι με αποκαλυψες
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
99
Like
25.069
Πόντοι
26.236
Μόνο ερωτήσεις και καμία πληροφορία!
Εδώ μέσα συγκεκριμένα αυτή είναι η δουλειά μου, να ανταλλάζω πληροφορίες με τα μέλη και να ξεβρωμίζω κάποια νήματα απο κλώνους και προμότορες!
Εσύ που όλη την ώρα ρωτάς ποιος ο ρόλος σου?
Στις 20 ερωτήσεις κερδίζουν κανονάκι ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
εισαι ο αστυνομικος του φορουμ δηλαδη;;;; μπραβο σαινι με αποκαλυψες
στην έχει πέσει κι άλλο μέλος εδώ όταν ήθελες pm για να ανταλλάξεις πληροφορίες αν θυμάσαι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στις 20 ερωτήσεις κερδίζουν κανονάκι ?
:alivedick:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
εισαι ο αστυνομικος του φορουμ δηλαδη;;;; μπραβο σαινι με αποκαλυψες
έχεις ''γαμήσει'' τη ροή του τόπικ άπειρες φορές τουλάχιστον φίλε , αυτό και μόνο για μένα φτάνει,φαντάζεσαι να το κάνανε και κάμποσοι άλλοι αυτό ; τώρα αν είσαι και τίποτα παραπάνω θα το βρεί η υπηρεσία !
 

nilo

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
19
Πόντοι
0
καλημερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με κοπελα απο εδω ;; ειναι μονο μασαζ η κανουν και τιποτα αλλο ; :think: :coolcondom:
ναι φτιχνει ωραιο κέικ
 

jigis4799

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2021
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά το Παρασίου 36 έκλεισε?? Την Μαρία (πρώην τρελοκοτσιδού) την έχει δει κανένας μετά το άνοιγνα???
 

giorgos21024

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
0
Συναγωνιστή, η Μαρίλια που αναφέρεις, είναι αυτή που έχει κάνει μεταγραφή στο Deluxe, ως Μαρίλια **NEW** ;
Οχι δεν ειναι αυτη....Αν δουλευει ακομα και δεν εχει σταματησει θα την βρεις μονο στο viber του vip massage!Αυτη του DELUXE ειναι αλλη....Αν δοκιμασεις αυτη του deluxe πες μας και μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom