Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.400
Like
3.165
Πόντοι
456
Ευχαριστώ για την τοποθέτηση. Μασάζ με πίπες και σεξ είναι αυτό που μου κινεί το ενδιαφέρον. Ως 120€ την ώρα το πολύ.
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
139
Like
213
Πόντοι
21
Καλησπέρα για το massage way τι γνωρίζουμε; είναι τύπου osmose ή joymassage η είναι με πετσέτα;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
14
Like
2.225
Πόντοι
2.487
Ευχαριστώ για την τοποθέτηση. Μασάζ με πίπες και σεξ είναι αυτό που μου κινεί το ενδιαφέρον. Ως 120€ την ώρα το πολύ.
massaua θα σου προτεινα η Αριαδνη στο budget που προτεινεις
Μασαζ με πιπες χωρις σεξ μπορεις να κοιταξεις και στης Τεας
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
Την ειδε κανεις τελικα την κοπελα?
Μόνο μασάζ και δεν αφήνει πολλά αγγίγματα στη διάρκεια του μασάζ, στο τέλος χειρωνακτική ανακούφιση, γενικά βγάζει μια ξινίλα, προσωπική άποψη πάντα ότι δεν αξίζει για τα εκατό ευρώ.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
14
Like
2.225
Πόντοι
2.487
Μόνο μασάζ και δεν αφήνει πολλά αγγίγματα στη διάρκεια του μασάζ, στο τέλος χειρωνακτική ανακούφιση, γενικά βγάζει μια ξινίλα, προσωπική άποψη πάντα ότι δεν αξίζει για τα εκατό ευρώ.
ναι αυτο που περιγραφεις 60-80 κοστιζει
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
14
Like
2.225
Πόντοι
2.487
100 μια ώρα με μία εκτόνωση
μπερδευτηκαμε.ειπες μασαζ+φραπες οχι σεξ 100 ευρω.λεω(συμφωνωντας σε αυτο που ειπες οτι δεν ειναι vfm) ναι κανονικα γιαυτο επρεπε να σου ζητησει 80 μαξ. με μπερδεψες ομως εσυ τωρα, 1 ωρα μια εκτονωση τι εννοεις?ειχε και σεξ τελικα?
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
μπερδευτηκαμε.ειπες μασαζ+φραπες οχι σεξ 100 ευρω.λεω(συμφωνωντας σε αυτο που ειπες οτι δεν ειναι vfm) ναι κανονικα γιαυτο επρεπε να σου ζητησει 80 μαξ. με μπερδεψες ομως εσυ τωρα, 1 ωρα μια εκτονωση τι εννοεις?ειχε και σεξ τελικα?
όχι σεξ μόνο handjop
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
7
Like
2.901
Πόντοι
736
Μόνο μασάζ και δεν αφήνει πολλά αγγίγματα στη διάρκεια του μασάζ, στο τέλος χειρωνακτική ανακούφιση, γενικά βγάζει μια ξινίλα, προσωπική άποψη πάντα ότι δεν αξίζει για τα εκατό ευρώ.
Από όσο βλέπω στο ινστα, γενικά έχει ξινίλα στο πρόσωπο. Καλό κορμάκι αλλά γράφει παντού πως δεν κάνει τίποτα πέρα από φραπέ.
Σε καβαλάει γυμνή για b2b αλλά δεν επιτρέπει πολλά.
Για μένα είναι βασανιστήριο αυτό και μιας και δεν παίρνω φραπέ, με προδιαθέτει αρνητικά να δώσω 100€ μόνο μέλι και τηγανίτα τίποτα.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
σε απάντηση της,μου έστειλε τον εξης τιμοκατάλογο:
Price for massage starts from 1 hour program. There are two options for hour program: 1 hour with 1 relaxation (100€) and 1 hour with 2 relaxations (120€). Program 1.5 hours with 2 relaxations (150€), 2 hours program will be 200€, also with 2 relaxations. I make classical and erotic massage. Erotic massage (nuru massage) - massage body to body with using oil. During the massage, we are completely naked, at the end of massage relaxation with hands No sex, no blowjob! You can touch my body except panties zone. Relaxation only by hands, I don’t have extra.
Με λίγα λόγια θέλει το λιγότερο 100 για χέρι και οπως το θέλει η ουκρανή.Μάλλον τα βρίσκει για να εχει τέτοιες απιτήσεις.....
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
14
Like
2.225
Πόντοι
2.487
Περιμενετε ακομα να σας στειλει εσεις οι 3 ε?
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
86
Like
216
Πόντοι
20
Ολγα απο DLuxe , μιλφαρα νταρτανα με μπροστινη κίνηση να σου φύγει το σαγονι . μασαζ 6.5/10
Με κερασε ενα φραπε με το μπροστινό συστημα ,,, + 20€ . Τιμια επιλογη για καποιον που του αρεσουν αυτα για πιο προχο πραγματα αφησε υπονοουμενα .... αλλα μαλλον θελει στανταρ πελατακια να ποτιζουν την γλαστρα ..... και να πηγαινεις στο επομενο και στο επομενο και παει λεγοντας ..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
Εννοειται, αλλα υπαρχουν και κακοπροαιρετοι ατομα εδω μεσα! Αν θες, σου στελνω !
Δε ξέρω εάν έχει νόημα να το στέλνεις στον καθένα προσωπικό μήνυμα...αν θές το γράφεις σαν πληροφορία για όλους μας εδώ μέσα.. και ποιος θέλει προχωράει..

Έχει νόημα το προσωπικό μήνυμα ? Φιλικά ρωτάω...μην το παρεξηγείς..
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Δε ξέρω εάν έχει νόημα να το στέλνεις στον καθένα προσωπικό μήνυμα...αν θές το γράφεις σαν πληροφορία για όλους μας εδώ μέσα.. και ποιος θέλει προχωράει..

Έχει νόημα το προσωπικό μήνυμα ? Φιλικά ρωτάω...μην το παρεξηγείς..
Δεν ειναι κοπελα απο το χωρο του μασαζ φιλε μου, γι αυτο! Δεν εχω θεμα να το κοινοποιησω! Οπως, ειπα υπαρχουν κακοπροαιρετοι ανθρωποι, που σχολιαζουν !
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 6john9

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom