Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Δεν ειναι κοπελα απο το χωρο του μασαζ φιλε μου, γι αυτο! Δεν εχω θεμα να το κοινοποιησω! Οπως, ειπα υπαρχουν κακοπροαιρετοι ανθρωποι, που σχολιαζουν !
η ειπες μια παπατζα οτι θα παρεις καποια δεν πηρες καμια γιατι εισαι τσιπης φτωχομπινες που απλα σπαμαρει ερωτησεις για να κραταει σημειωσεις μηπως και καποια στιγμη γαμησει καμια με 100-120 ευρω οταν θα παρεις καποιο δωρο η επιδοματακι. Σε καθε περιπτωση πρεπει να δινεις τροφη στους "κακοπροαιρετους ανθρωπους"(τους οποιους τσιμπουριαζεις με γλοιωδη σαλιαρικα pm αλλα αλλο αυτο) για να στην πεφτουν
 

Adrikos13124

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2023
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες έχει κανείς το κινητό της
Screenshot_20240301-210221.png
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπέρα εχει κάποιος εικόνα για DM Massage εστειλα ενημερωση , λιγες κοπέλες αρκετά ομορφες ομως εαν υπαρχει καποια πληροφορία για να μην φάμε πακέτο θα εκτιμήθει
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Εννοειται, αλλα υπαρχουν και κακοπροαιρετοι ατομα εδω μεσα! Αν θες, σου στελνω !
Φιλε johnny θα το εκτιμουσα και εγω! Εχει πεσει πολυ το επιπεδο παντου και ειναι πανακριβο. Καθε αματουρι ανεξαρτητο ειναι ευπροσδεκτο!
 

xristaris1

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γενικα δε μ αρεσει αυτο που βλεπω σα σταση, οχι ειδικα.Αν δεν εχεις λεφτα για το σπορ περιορισου στα μπουρδελα, ειναι ακομψο το να σπαμαρεις ερωτησεις και να μη συνεισφερεις τιποτα,αν δεν το καταλαβαινεις πασο.Προσωπικα δε χρειαζεται να το παρω αλλιως, οπου γραφω συμμετεχω κανοντας και κασκαντεριλικια και η τσεπη μου το σηκωνει αλλ7ως δε θα συμμετειχα στα φορουμ που συμμετεχω.Δικαιωμα σου να σπαμαρεις ερωτησεις αλλα αν δε συνεισφερεις καπως σου εξηγω γιατι σε λιγο δε θα σου απανταει κανεις.Το χω ξαναδει το εργο πολλακις
Μπορείς να στείλεις και σε μένα ευχαριστώ
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.892
Πόντοι
736
Ολγα απο DLuxe , μιλφαρα νταρτανα με μπροστινη κίνηση να σου φύγει το σαγονι . μασαζ 6.5/10
Με κερασε ενα φραπε με το μπροστινό συστημα ,,, + 20€ . Τιμια επιλογη για καποιον που του αρεσουν αυτα για πιο προχο πραγματα αφησε υπονοουμενα .... αλλα μαλλον θελει στανταρ πελατακια να ποτιζουν την γλαστρα ..... και να πηγαινεις στο επομενο και στο επομενο και παει λεγοντας ..
την ρωτησες αν κανει εξτρα ή σου εκανε εξεινη κουβεντα;
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
την ρωτησες αν κανει εξτρα ή σου εκανε εξεινη κουβεντα;
φιλε η φάση κύλησε μόνη της .... μεχρι το σημείο του φραπε με το μπροστινό σύστημα ,,, μολις ζήτησα για παραπανω μου έιπε τα γνωστά να γνωριστούμε την επομενη φορά κλπ .... εγω δεν την εκοψα να κάνει παραπάνω πράγματα ( τουλάχιστον με μενα ) μάλλον για χορηγίες ψαχνει δίνοντας την ελπίδα οτι κάτι μπορεί να γίνει .. και αυτό κατέθεσα .. σε οποιον φθάνει αυτή η φάση και δεν θελει παραπανω πράγματα ειναι μια χαρα
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Κωνσταντινα τελος απο gm,ευα τελος απο massaua.Βικτωρια ενδιαφερουσα προσθηκη στο massaua, δημητρα στο gm.Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν, πουτσο δεν ειδα να χει(δεν επιασα), εκανε καλο ως αρκετο καλο μασαζ και τα κλασικα φραπες καλαμακι.Εχω νευρα τωρα γιατι ηταν μολις η 3η που χω βρει τοσα χρονια να κανει τιμιο μασαζ, τη φαγαν τα κωλο προμο σας μαλακες
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216

stavrosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
0
Κωνσταντινα τελος απο gm,ευα τελος απο massaua.Βικτωρια ενδιαφερουσα προσθηκη στο massaua, δημητρα στο gm.Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν, πουτσο δεν ειδα να χει(δεν επιασα), εκανε καλο ως αρκετο καλο μασαζ και τα κλασικα φραπες καλαμακι.Εχω νευρα τωρα γιατι ηταν μολις η 3η που χω βρει τοσα χρονια να κανει τιμιο μασαζ, τη φαγαν τα κωλο προμο σας μαλακες

Τελικά ήταν τραβέλι; Εγώ είχα γράψει πως ήταν μουνάρα. Αν ήταν τραβέλι μπράβο του/της ( και βάζω μία εμπειρία πλέον στο ζωνάρι μου, γιατί ήταν τρομερό καλαμάκι) , αν όχι κρίμα.

Αλλά θα διαφωνήσω στο κομμάτι μαζάς. αυτό δεν το κατείχε καθόλου.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Κωνσταντινα τελος απο gm,ευα τελος απο massaua.Βικτωρια ενδιαφερουσα προσθηκη στο massaua, δημητρα στο gm.Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν, πουτσο δεν ειδα να χει(δεν επιασα), εκανε καλο ως αρκετο καλο μασαζ και τα κλασικα φραπες καλαμακι.Εχω νευρα τωρα γιατι ηταν μολις η 3η που χω βρει τοσα χρονια να κανει τιμιο μασαζ, τη φαγαν τα κωλο προμο σας μαλακες
Λοιπον το θεμα για το αν ηταν παντα γυναικα το εθιξα εγω. Και απλα ρωτησα γιατι ειχα μια υποψια και ξενερωσα. Ουτε προμοτορας ειμαι - και αυτο νομιζω φαινεται απο τις αναρτησεις μου οι οποιες ειναι κατατοπιστικες και πολλες - ουτε τον χαρακτηρισμο μαλακας δεχομαι επειδη εγραψα κατι το οποιο μου φανηκε περιεργο και ηθελε να το μοιραστω.

Ουτε απο κωλο τη γαμησα, ουτε τιποτα. Αν εφυγε για την ερωτηση μου λυπαμαι. Αν δεν εχει αλλαξει φυλο, κακως εφυγε καθως θα με αποδυκνειε λαθος και θα συνεχιζε να εχει πολλη δουλεια αφου ηταν τοσο καλη για τους περισσοτερους. Γιατι εφυγε λοιπον;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Τελικά ήταν τραβέλι; Εγώ είχα γράψει πως ήταν μουνάρα. Αν ήταν τραβέλι μπράβο του/της ( και βάζω μία εμπειρία πλέον στο ζωνάρι μου, γιατί ήταν τρομερό καλαμάκι) , αν όχι κρίμα.

Αλλά θα διαφωνήσω στο κομμάτι μαζάς. αυτό δεν το κατείχε καθόλου.
εγω το αντιθετο θα λεγα, μασαζ καλυτερο απο καλαμακι
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
14
Like
2.088
Πόντοι
2.487
Λοιπον το θεμα για το αν ηταν παντα γυναικα το εθιξα εγω. Και απλα ρωτησα γιατι ειχα μια υποψια και ξενερωσα. Ουτε προμοτορας ειμαι - και αυτο νομιζω φαινεται απο τις αναρτησεις μου οι οποιες ειναι κατατοπιστικες και πολλες - ουτε τον χαρακτηρισμο μαλακας δεχομαι επειδη εγραψα κατι το οποιο μου φανηκε περιεργο και ηθελε να το μοιραστω.

Ουτε απο κωλο τη γαμησα, ουτε τιποτα. Αν εφυγε για την ερωτηση μου λυπαμαι. Αν δεν εχει αλλαξει φυλο, κακως εφυγε καθως θα με αποδυκνειε λαθος και θα συνεχιζε να εχει πολλη δουλεια αφου ηταν τοσο καλη για τους περισσοτερους. Γιατι εφυγε λοιπον;
φιλε εγραψα γενικα τι εχω δει τοσο καιρο εδω να γραφεται.κυριως το παλιαρχιδο το gravity ειχα στο μυαλο μου, πρεπει να με χει ενοχλησει πολυ και επανηλειμμενα καποιος για να συγκρατησω ονομα η να ναι φιλαρακι,οποτε οχι δεν το λεγα και μη το παιρνεις προσωπικα, αλλα διαβαζω τοσο καιρο μαλακιες, για κωλογαμησια(οταν η κοπελα ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΡΙΖΟΛΑ) και γενικα ωμες παπατζες, τον κυριο παπατζολογο τον gravity τον μπαναραν 2 φορες(ειναι και ανθεκτικος σαν τις κατσαριδες)αλλα το θεμα ειναι σκαγανε ο ενας και ο αλλος με τη μπουτσα εξω ε φρικαρε η κοπελα και ειπε γεια σας.Τοσα χρονια 3 κοπελες που το χαν με το μασαζ(μονο η 1 προσφερε μπριζολα-δεν ξερω αν συνδεεται και η οποια παντρευτηκε και σταματησε),οι αλλες 2 φυγαν για τον ιδιο λογο, γραφανε καποιοι προμοτορες φιδια, το αναπαραγαν αλλοι παπατζολογοι, διαβαζαν οι διαφοροι εδω, τα πιστευαν, σκαγαν με τη μπουτσα εξω και καναν και τσαμπουκαδες αμα τους ελεγαν οχι οι κοπελες(που ξαναλεω ΔΕΝ διναν μπριζολα) ε και μας στειλανε στο διαολο και τωρα αντε παλι κασκαντεριλικια να ξαναβρω κατι αξιολογο.Πληρωνω γω δηλαδη που δε φταιω σε κατι τις μαλακιες αυτες καταλαβες γιατι εχω νευρα?Πατε σε πουτανες ρε μαλακες, πιο φτηνα θα σας ερθει σε τελικη αναλυση,η φαση εδω ειναι μασαζ +εξτρα αλλα πρωτιστως μασαζ. Συνελθετε μην φερεστε σα ζωα αν δεν μπορειτε να μην ειστε
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
356
Κριτικές
5
Like
7.163
Πόντοι
1.321
Παίδες ξέρουμε κάτι για εδώ .....
Και κάτι άλλο έχετε καμία καλή πρόταση μασάζ στο σπίτι που να έχει και σεξ το μενού;
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
φιλε εγραψα γενικα τι εχω δει τοσο καιρο εδω να γραφεται.κυριως το παλιαρχιδο το gravity ειχα στο μυαλο μου, πρεπει να με χει ενοχλησει πολυ και επανηλειμμενα καποιος για να συγκρατησω ονομα η να ναι φιλαρακι,οποτε οχι δεν το λεγα και μη το παιρνεις προσωπικα, αλλα διαβαζω τοσο καιρο μαλακιες, για κωλογαμησια(οταν η κοπελα ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΡΙΖΟΛΑ) και γενικα ωμες παπατζες, τον κυριο παπατζολογο τον gravity τον μπαναραν 2 φορες(ειναι και ανθεκτικος σαν τις κατσαριδες)αλλα το θεμα ειναι σκαγανε ο ενας και ο αλλος με τη μπουτσα εξω ε φρικαρε η κοπελα και ειπε γεια σας.Τοσα χρονια 3 κοπελες που το χαν με το μασαζ(μονο η 1 προσφερε μπριζολα-δεν ξερω αν συνδεεται και η οποια παντρευτηκε και σταματησε),οι αλλες 2 φυγαν για τον ιδιο λογο, γραφανε καποιοι προμοτορες φιδια, το αναπαραγαν αλλοι παπατζολογοι, διαβαζαν οι διαφοροι εδω, τα πιστευαν, σκαγαν με τη μπουτσα εξω και καναν και τσαμπουκαδες αμα τους ελεγαν οχι οι κοπελες(που ξαναλεω ΔΕΝ διναν μπριζολα) ε και μας στειλανε στο διαολο και τωρα αντε παλι κασκαντεριλικια να ξαναβρω κατι αξιολογο.Πληρωνω γω δηλαδη που δε φταιω σε κατι τις μαλακιες αυτες καταλαβες γιατι εχω νευρα?Πατε σε πουτανες ρε μαλακες, πιο φτηνα θα σας ερθει σε τελικη αναλυση,η φαση εδω ειναι μασαζ +εξτρα αλλα πρωτιστως μασαζ. Συνελθετε μην φερεστε σα ζωα αν δεν μπορειτε να μην ειστε
Ok φιλος ετσι οπως το θετεις σεβαστο! Μακαρι να την ξαναβρεις την κωσταντινα και να σταματησουν οι κλωνοι. Οντως εχουν κουρασει.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
φιλε εγραψα γενικα τι εχω δει τοσο καιρο εδω να γραφεται.κυριως το παλιαρχιδο το gravity ειχα στο μυαλο μου, πρεπει να με χει ενοχλησει πολυ και επανηλειμμενα καποιος για να συγκρατησω ονομα η να ναι φιλαρακι,οποτε οχι δεν το λεγα και μη το παιρνεις προσωπικα, αλλα διαβαζω τοσο καιρο μαλακιες, για κωλογαμησια(οταν η κοπελα ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΡΙΖΟΛΑ) και γενικα ωμες παπατζες, τον κυριο παπατζολογο τον gravity τον μπαναραν 2 φορες(ειναι και ανθεκτικος σαν τις κατσαριδες)αλλα το θεμα ειναι σκαγανε ο ενας και ο αλλος με τη μπουτσα εξω ε φρικαρε η κοπελα και ειπε γεια σας.Τοσα χρονια 3 κοπελες που το χαν με το μασαζ(μονο η 1 προσφερε μπριζολα-δεν ξερω αν συνδεεται και η οποια παντρευτηκε και σταματησε),οι αλλες 2 φυγαν για τον ιδιο λογο, γραφανε καποιοι προμοτορες φιδια, το αναπαραγαν αλλοι παπατζολογοι, διαβαζαν οι διαφοροι εδω, τα πιστευαν, σκαγαν με τη μπουτσα εξω και καναν και τσαμπουκαδες αμα τους ελεγαν οχι οι κοπελες(που ξαναλεω ΔΕΝ διναν μπριζολα) ε και μας στειλανε στο διαολο και τωρα αντε παλι κασκαντεριλικια να ξαναβρω κατι αξιολογο.Πληρωνω γω δηλαδη που δε φταιω σε κατι τις μαλακιες αυτες καταλαβες γιατι εχω νευρα?Πατε σε πουτανες ρε μαλακες, πιο φτηνα θα σας ερθει σε τελικη αναλυση,η φαση εδω ειναι μασαζ +εξτρα αλλα πρωτιστως μασαζ. Συνελθετε μην φερεστε σα ζωα αν δεν μπορειτε να μην ειστε
Τα είπες όλα ρε φίλε!!! Την πληρώνουμε και εμείς για κάποιους μλκς και ψάχνουμε κάτι αξιόλογο, για αυτό και έκοψα πριν καιρό το σπορ του μασάζ γιατί δεν βρίσκω τίποτα να αξίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom