Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εμενα ομως μου περναει και το αλλο απο το μυαλο!!!

Για να κανει αυτα που κανει τοσα χρονια μαλλον βρισκει και τα κανει!!!Αυτο ειναι που με ανησυχει!!! :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Εμενα ομως μου περναει και το αλλο απο το μυαλο!!!

Για να κανει αυτα που κανει τοσα χρονια μαλλον βρισκει και τα κανει!!!Αυτο ειναι που με ανησυχει!!! :-

εμενα παλι με ανησυχει μηπως ξερει οτι ειναι τελειωμενη
και θελει να τελειωσει και αλλους.  :2funny: :2funny:
θελει προσοχη το αθλημα πιστευω
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Αν θέλει περισσότερο ανάλυση από το προφανές αυτή η μαλακία που έκανε στο παληκάρι τι να πω...
είμαστε όλοι άξιοι της μοιρας μας από εδώ και πέρα.

Ή όποιος πάει μαζί της να φοράει ολόσωμη καπότα ή να μην πατάει κανένας στο μπουρδέλο που έχει πάρε δώσε με γραφεία τελετών.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Με την επιφύλαξη πάντα ορισμένες κριτικές να τα παραλένε, εγώ αυτό που κατάλαβα ήταν ότι δεν της το σφύριξε ακάποτο, αλλά ότι του τριβόταν χωρίς το εσώρουχο πάνω στον πούτσο (όχι ότι αυτό είναι ασφαλές). Πάντως γενικά η Μπάρμπορα συνίσταται για εξτρεμιστές. Και είναι και κρίμα, κάποια στιγμή που είχα περάσει μαζί της μου ανέφερε ότι έχει και γιο.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985

τυπε μου σπιντ εχω παει 4 φορες για να βρω την συγκεκριμενη αλλα δεν την εχω πευχει ποτε
παω πρωι βρισκω μια βουλγαρα
παω απογευμα βρισκω την κατερινα την κρητικια
παω ξανα πρωι βρισκω ενα κοντο οργκ με μαυρα μαλλια
παω ξανα απογευμα βρισκω την ισαβελλα

Αχαχαχα!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Τυπε μου ή πολυ ατυχος εισαι ή δεν πας τις σωστες μερες.
Οπως εχω καταλαβει η Αντριαννα ειναι εκει Στανταρ τις Κυριακες
απο το μεσημερι (λογικα) μεχρι και τη ληξη της βαρδιας.

Δυο Κυριακες την εχω παρει ολες κι ολες!
Και μαλιστα προχθες δεν περιμενα καν να την βρω εκει.
Φαινεται πως γινεται ΜΕΓΑΛΗ ουρα για παρτη της!

Μου εχει πει πως δουλευει και σαν υπηρεσια σε ενα Στουντιακι καπου εκει κοντα!
Δεν γνωριζει ομως την λεξη!!!
Κατι για Αλκ.... καταλαβα!
Μεχρι εκει ομως.

Απο βαρδιες στο συγκεκριμενο ή αλλο μαγαζι δεν μου ανεφερε κατι στανταρ.
Το μονο που μου ειπε ηταν πως τα πρωινα ισως και τα απογευματα ειναι εκει.

Λες να εννοουσε για τις Κυριακες???  :-
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Το προσωπικο γουστο του καθενος διαφερεει κατα πολυ απο αυτο κάποιου αλλου.

Εγω στις κριτικες μου ο μικροτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 6, μιας και ενα θεωρω την εμφάνιση κάποαις κοπελς κατω απο 7 το πολυ, δεν θα παω μαζι της.
Αυτο δεν σημαινει οτι η συγκεκριμενη κοπελα για άλλον δεν θα ειναι του 8-9-10.

Οποτε θεωρω ανούσια την μεγαλου μεγεθους διαφωνια σε θεματα εμφανισης.
Σαφως υπαρχουν κοριτσια αποδεκτα κατα κοινη ομολογια ομορφα και ναλόγως άσχημα.

Ενα παραδειγμα: Με τον SPEED εχω κανει πάμπολλες τσαρκες. Ουτε στο 10% των κοριτσιων που περναει δεν θα πέρναγα, και αντιστροφα.

Ομως περι ορέξεως................

Οι γιαγιαδες εχουν τη χαρη τους ομως!
Χανεις που δεν περνας δωματιο!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
speed,η βασιλικη ειναι αυτη απο φυλης 40?
Είναι 2 διαφορετικά πρόσωπα.Η Βασιλική απο Διδυμου 27 ισόγειο είναι μπάζο απο εμφάνιση και μεγαλοκοπέλα και αποπνέει και μια βουκολική αύρα.Επίσης είναι και ελαφρώς γεμάτη με κάπώς ατσούμπαλο σώμα.Η άλλη απο Φυλής 40 λέγεται βάσω και είναι αδύνατη και είναι ομορφότερη απο την Βασιλική.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
εχω παρει τη μπαρμπορα απειρες φορες,τις περισσοτερες απο καθε αλλη πουτανα,εμενα που
με γνωριζει κιολας γιατι δε μου προτεινε ποτε κατι τετοιο και το εκανε σε αυτον που πηγε πρωτη φορα? μαλλον φουμαρα πουλαει ο τυπος...το ακαποτο τσιμπουκι βεβαια ειναι στανταρ αλλα...μονο αν εισαι καθαρος,αλλιως δεν...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Είναι 2 διαφορετικά πρόσωπα.Η Βασιλική απο Διδυμου 27 ισόγειο είναι μπάζο απο εμφάνιση και μεγαλοκοπέλα και αποπνέει και μια βουκολική αύρα.Επίσης είναι και ελαφρώς γεμάτη με κάπώς ατσούμπαλο σώμα.Η άλλη απο Φυλής 40 λέγεται βάσω και είναι αδύνατη και είναι ομορφότερη απο την Βασιλική.

Ε οχι και ελαφρως γεματη!
Αυτη που πηρα εγω ηταν αρκετα αδυνατη.
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
εχω παρει τη μπαρμπορα απειρες φορες,τις περισσοτερες απο καθε αλλη πουτανα,εμενα που
με γνωριζει κιολας γιατι δε μου προτεινε ποτε κατι τετοιο και το εκανε σε αυτον που πηγε πρωτη φορα? μαλλον φουμαρα πουλαει ο τυπος...το ακαποτο τσιμπουκι βεβαια ειναι στανταρ αλλα...μονο αν εισαι καθαρος,αλλιως δεν...
  Εν  συντομια ,η ταπεινη μου γνώμη:Πολλες απο αυτες τις κοπελλες παιδια,εμφανιζουν καποια στιγμη  ενα ειδος ψυχοπάθειας,ισως και  οι  ιδιες να μην το  αντιλαμβανονται...Παρτε  υποψη οτι σχεδον καμμια  απο αυτες  δεν  εχει νορμαλ ψυχολογια,και ειναι επομενο,με τη δουλεια  που κανουν
Σίγουρα παντως  ψυχοπαθης,για  να φερω παραδειγμα,ειναι  η  Ναταλι η "πουτσοφάγος",που καπου ειδα οτι  δουλευει ακομα,περιεργο πολυ παντως αυτο...
Ακόμα θυμαμαι  με τρομο τη δαγκωνια της στην τρυπα του πουτσου μου...
 

Akelon

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
18
Like
9
Πόντοι
10

Πως σας φαίνεται αυτή η κριτική????
Gina καινούριο τεμάχιο φαντάζομαι και αυτός ο Petros30 πολύ σιωπηλός αν και παλιός...

Μακάρι να είναι καλή η κοπελιά για να την τιμήσουμε!!!!!!!!!!!

Άλλος ίσως πιο αξιόπιστος έχει τίποτα πληροφορίες?


:rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
  Εν  συντομια ,η ταπεινη μου γνώμη:Πολλες απο αυτες τις κοπελλες παιδια,εμφανιζουν καποια στιγμη  ενα ειδος ψυχοπάθειας,ισως και  οι  ιδιες να μην το  αντιλαμβανονται...Παρτε  υποψη οτι σχεδον καμμια  απο αυτες  δεν  εχει νορμαλ ψυχολογια,και ειναι επομενο,με τη δουλεια  που κανουν
Σίγουρα παντως  ψυχοπαθης,για  να φερω παραδειγμα,ειναι  η  Ναταλι η "πουτσοφάγος",που καπου ειδα οτι  δουλευει ακομα,περιεργο πολυ παντως αυτο...
Ακόμα θυμαμαι  με τρομο τη δαγκωνια της στην τρυπα του πουτσου μου...

H Mαριάννα η βυζού στο Φ 134 ή κάπου δίπλα δεν φαινόταν να στέκει καλά. Έκανε διάφορες μούτες. Και έχω πετύχει και κάποιες που σιγουρα κάτι έχουν πάρει και είναι μέσα στη καλή χαρά και τον ενθουσιασμό.
Ενδελεχή έρευνα δεν έχω κάνει...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
H Mαριάννα η βυζού στο Φ 134 ή κάπου δίπλα δεν φαινόταν να στέκει καλά. Έκανε διάφορες μούτες. Και έχω πετύχει και κάποιες που σιγουρα κάτι έχουν πάρει και είναι μέσα στη καλή χαρά και τον ενθουσιασμό.
Ενδελεχή έρευνα δεν έχω κάνει...

Μια ψιλη ξανθια νταρντανα με πρασινο ματι
και ωραιο βυζο λες τυπε?  :think: :think: :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
 Εν  συντομια ,η ταπεινη μου γνώμη:Πολλες απο αυτες τις κοπελλες παιδια,εμφανιζουν καποια στιγμη  ενα ειδος ψυχοπάθειας,ισως και  οι  ιδιες να μην το  αντιλαμβανονται...Παρτε  υποψη οτι σχεδον καμμια  απο αυτες  δεν  εχει νορμαλ ψυχολογια,και ειναι επομενο,με τη δουλεια  που κανουν
Σίγουρα παντως  ψυχοπαθης,για  να φερω παραδειγμα,ειναι  η  Ναταλι η "πουτσοφάγος",που καπου ειδα οτι  δουλευει ακομα,περιεργο πολυ παντως αυτο...
Ακόμα θυμαμαι  με τρομο τη δαγκωνια της στην τρυπα του πουτσου μου...

Παλαιότερα είχα διαβάσει σε έγκυρο έντυπο ότι μια ισχυρή ένδειξη για επικείμενη ψυχική κατάρρευση εκδιδόμενης, είναι όταν αρχίσει να έχει συχνούς οργασμούς με άγνωστους πελάτες.

Το έχω βιώσει πέρσι στον επί της οδού Θαρύπου αρ. 10 Οίκο, με αλλοδαπή της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι.
(Οι πρώτες συνουσίες μαζί της ήταν στα τέλη των 90s όταν είχαν εμφανιστεί αρκετοί Οίκοι σε όλη την ΑΘήνα που είχαν ύφος μεαξύ Studio και Σωματοτριβείου. Μετά 1-2 χρόνια που ο αλαζόνας σωματέμπορος τους διαφήμισε στο "Αθηνόραμα" (!) έκλεισαν όλοι.)
Χαρακτηριστικό της γνώρισμα είναι ένα κενό μεταξύ των κοπτήρων οδόντων.

Μετά από τον εκρηκτικό οργασμό της, δεν ήθελε να συνεχίσω.
Κρατούσε το διακεκαυμένο και πεπρησμένο πέος και μονολογούσε κοιτώντας τον καθρέφτη: "Αυτός ο πούτσος, γαμάει πολύ και θα με τρελάνει".
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
3.007
:cheesy: :cheesy: :cheesy:...Της εκλεισες το σπιτι της κοπελας....αντε ΚΑΛΗΜΕΡΑ.... :cheesy: :cheesy:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
χαιρετισμους στο παγωμενο βορρα...και καλη χρονια...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom