Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δεν αντιλεγω...ομως κατι πρεπει να σε τραβηξει για να πας με καποια κοπελα,ετσι δεν ειναι?
σ'αλλους αρεσουν τα μεγαλα στηθη,σ'αλλους τα ωραια δαχτυλα,σ'αλλους τα μακρυα μαλλια,σ'αλλους τα μεγαλα ματια,εκτος αν κατι ειναι κοινως αποδεκτο και οφθαλμοφανες στο συνολο (πενυ για παραδειγμα)...αυτη η κοπελα λοιπον (αλινα) δεν εχει τιποτα απ'αυτα,και αν συμπεριλαβουμε και την κακιστη παρουσιαση της,τοτε δεν νομιζω οτι η βαθμολογια ειναι σωστη...
και προς θεου ετσι,δεν υπονοω οτι παω μονο με μοντελα,αντιθετως μαλιστα...απλα μπορω να δικαιολογησω το τι με τραβαει σε καποια κοπελα που παω μαζι της...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
δεν αντιλεγω...ομως κατι πρεπει να σε τραβηξει για να πας με καποια κοπελα,ετσι δεν ειναι?ΣΑΦΩΣ
σ'αλλους αρεσουν τα μεγαλα στηθη,σ'αλλους τα ωραια δαχτυλα,σ'αλλους τα μακρυα μαλλια,σ'αλλους τα μεγαλα ματια,εκτος αν κατι ειναι κοινως αποδεκτο και οφθαλμοφανες στο συνολο (πενυ για παραδειγμα)...αυτη η κοπελα λοιπον (αλινα) δεν εχει τιποτα απ'αυτα,και αν συμπεριλαβουμε και την κακιστη παρουσιαση της,τοτε δεν νομιζω οτι η βαθμολογια ειναι σωστη...
και προς θεου ετσι,δεν υπονοω οτι παω μονο με μοντελα,αντιθετως μαλιστα...απλα μπορω να δικαιολογησω το τι με τραβαει σε καποια κοπελα που παω μαζι της...
Την κοπελα δεν την εχω δει, οποτε δεν μπορω να εχω αποψη και μιλαω εντελως θεωρητικα.

Ομως για να δουλευει σημαίνει οτι σε κάποιους  κατι επανω της θα αρεσει, και το κυριοτερο θα ΦΕΡΝΕΙ ΚΕΡΔΗ στο μαγαζι, αλλοιως θα την ειχαν στειλει.......
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
δεν αντιλεγω...μπλα μπλα μπλα...

Κύριε hardcoras, παραβλέπετε μια μεγάλη αλήθεια της ζωής, που την είχε διατυπώσει γλαφυρά ο αείμνηστος Η. Πετρόπουλος: "Κι ο πιο ταπεινός κώλος μπορεί να τέρψει τον πιο απαιτητικό πούτσο".
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Φυλής 92Β

Μαυρο στο γυφτακι

Μετα απο πολλη αναμονη 20 λεπτα περιπου εμφανηζεται στο σαλονι κοντη μαυρηδερη με 2.5 προς 3 (αν δε κανω λαθος το νουμερο) βυζι και μας λεει το προγραμμα σαν ποιημα.Το τουρμπο βυζι με εκανε να πεταξω το 20αρικο γιατι καλυτερα να το εχανα.Στο δωματιο ηρθε στο 5λεπτο και το πρωτο που ειπε ηταν αν ηθελα εχτρα με 50 ευρω τελειωμα στο στηθος, στο προσωπο και στο κωλο,πως 3 τελειωματατα σε 3 μερη δεν το καταλαβα ποτε.Οταν αρνηθηκα λογο κοστους αρχησαμε τα μην ακουμπας τις ρογες μου γιατι νευριαζω εβαλε μια χουφτα αλοιφη και οταν ηρθε το τελος στο 2λεπτο στη πρωτη και μοναδικη σταση (ιεραποστολικο) μου ειπε οτι τη πεθανα κιολας ενω αν ειχε παρει το 50αρικο οπως της ειπα δεν θα ειχε προβλημα γιαυτο μαυρο στο γυφτακι.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 02-01-2011
Όνομα κοπέλας Τζένη
Προκαταρκτικά Όχι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)




H τύπισα είναι απ' τις στάνταρ απάτες που κυκλοφορούν.
Μαυρο κι άραχνο.






 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τι υπονοειται με το "μπλα μπλα μπλα" κ.πυραυλε,οτι ειμαι φλυαρος? σας παρακαλω...
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Σύμφωνα με τα δικά μου αισθητικά κριτήρια, τα οποίο βλέπω ότι δεν συμφωνούν με όλους τους συνάδελφους, το ξινό πιπίνι είναι όμορφο. Έχει όμορφο πρόσωπο, ωραία μάτια και ικανοποιητικό σε αναλογίες σώμα, παρά το γεγονός ότι έχει βάλει μερικά κιλάκια επιπλέον τον τελευταίο καιρό. Το στήθος είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό, σφριγηλό και ευμεγέθες. Συμφωνώ με τη βαθμολογία 7 που δόθηκε και δεν τη βρίσκω καθόλου υπερβολική. Κι εγώ την ίδια θα είχα βάλει.
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Την κοπελα δεν την εχω δει, οποτε δεν μπορω να εχω αποψη και μιλαω εντελως θεωρητικα.

Ομως για να δουλευει σημαίνει οτι σε κάποιους  κατι επανω της θα αρεσει, και το κυριοτερο θα ΦΕΡΝΕΙ ΚΕΡΔΗ στο μαγαζι, αλλοιως θα την ειχαν στειλει.......

Αν λάβεις δε υπ' όψη το ύφος της, σίγουρα θα την είχαν στείλει εδώ και καιρό, διότι η ξινίλα δεν είναι κάτι ευχάριστο. Ωστόσω θεωρώ ότι είναι όμορφη και ότι οι υπηρεσίες της έχουν έστω και κατ' ελάχιστον βελτιωθεί.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Σύμφωνα με τα δικά μου αισθητικά κριτήρια, τα οποίο βλέπω ότι δεν συμφωνούν με όλους τους συνάδελφους, το ξινό πιπίνι είναι όμορφο. Έχει όμορφο πρόσωπο, ωραία μάτια και ικανοποιητικό σε αναλογίες σώμα, παρά το γεγονός ότι έχει βάλει μερικά κιλάκια επιπλέον τον τελευταίο καιρό. Το στήθος είναι ιδιαίτερα ικανοποιητικό, σφριγηλό και ευμεγέθες. Συμφωνώ με τη βαθμολογία 7 που δόθηκε και δεν τη βρίσκω καθόλου υπερβολική. Κι εγώ την ίδια θα είχα βάλει.
:thumbsup:;;;;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Φυλής 92Β

Μαυρο στο γυφτακι

Μετα απο πολλη αναμονη 20 λεπτα περιπου εμφανηζεται στο σαλονι κοντη μαυρηδερη με 2.5 προς 3 (αν δε κανω λαθος το νουμερο) βυζι και μας λεει το προγραμμα σαν ποιημα.Το τουρμπο βυζι με εκανε να πεταξω το 20αρικο γιατι καλυτερα να το εχανα.Στο δωματιο ηρθε στο 5λεπτο και το πρωτο που ειπε ηταν αν ηθελα εχτρα με 50 ευρω τελειωμα στο στηθος, στο προσωπο και στο κωλο,πως 3 τελειωματατα σε 3 μερη δεν το καταλαβα ποτε.Οταν αρνηθηκα λογο κοστους αρχησαμε τα μην ακουμπας τις ρογες μου γιατι νευριαζω εβαλε μια χουφτα αλοιφη και οταν ηρθε το τελος στο 2λεπτο στη πρωτη και μοναδικη σταση (ιεραποστολικο) μου ειπε οτι τη πεθανα κιολας ενω αν ειχε παρει το 50αρικο οπως της ειπα δεν θα ειχε προβλημα γιαυτο μαυρο στο γυφτακι.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Ημερ/νια επίσκεψης 02-01-2011
Όνομα κοπέλας Τζένη
Προκαταρκτικά Όχι
Βάρδια επίσκεψης 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)




H τύπισα είναι απ' τις στάνταρ απάτες που κυκλοφορούν.
Μαυρο κι άραχνο.
Κι όμως ρε μάγκα αυτό το γυφτάκι είναι τόσο καιρό στην Αθήνα και δουλεύει το κόσμο κάνοντας αυτά που ακριβώς περιγράφει ο συναγωνιστής.
Δυστυχώς τη σήμερον όμως κανεις δε πιστευει κανένα με αποτέλεσμα να πετιουνται τσάμπα εικοσάρικα ακόμα και απο συναγωνιστές που διαβάζουν το σάιτ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

τυπε μου σπιντ εχω παει 4 φορες για να βρω την συγκεκριμενη αλλα δεν την εχω πευχει ποτε
παω πρωι βρισκω μια βουλγαρα
παω απογευμα βρισκω την κατερινα την κρητικια
παω ξανα πρωι βρισκω ενα κοντο οργκ με μαυρα μαλλια
παω ξανα απογευμα βρισκω την ισαβελλα
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368

τυπε μου σπιντ εχω παει 4 φορες για να βρω την συγκεκριμενη αλλα δεν την εχω πευχει ποτε
παω πρωι βρισκω μια βουλγαρα
παω απογευμα βρισκω την κατερινα την κρητικια
παω ξανα πρωι βρισκω ενα κοντο οργκ με μαυρα μαλλια
παω ξανα απογευμα βρισκω την ισαβελλα
Tύπε εγώ ψάχνω Ανδριάννα απο Αλκιβιάδου και Ραμόνα απο Αγκύρας.
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Καθυστεριμένη κριτική εκ μερους μου μια μερα πριν την πρωτοχρονια εγεινε αυτο αλλα δεν ειχα χρόνο να γραψω κριτικη .
Το συγκεκριμένο ρωσιδάκι/μολδαβη ,δεν ξερω ακριβως τι ειναι, ειναι ενα πορνιδιο που γουστάρει να γαμιεται με τρελη όρεξη,μου το εδειξε .
Η τσατσα δεν ειταν η ευα απλα μια τυπικη ξανθια ρωσιδα τσατσα, σαν της συνηθισμένες,λιγα λογια, μετρια συμπεριφορα ως προς τον πελάτη και αδιάφορη.Την Άννα την ειχα ξαναπάρει παλια ,μετριες εντυπωσεις και μιας και εβλεπα οτι η κριτικες για αυτην ολο και αυξάνονταν ,ειπα να της δώσω μια δευτερη κατάθεση.Τα δωμάτια γεμάτα,και η αναμονη συνολικα τρια τέταρτα, 25 λεπτα στο σαλόνι, και 15 στο δωμάτιο με ρολοι,ευκαιρεία να χαλαρώσω κιολας για να ειμαι ετοιμος.Μπαίνει και αννουλα, με ενα αυστηρο υφος,ολο ορεξη ,ξεροντας οτι αυτην τη φορα θα γαμήσω καλα.Ξεκιναει λοιπον με γλειψίματα, στο στηθος,στο λαιμο,εδεινε και κανα πεταχτο φιλή,και υστερα απο αυτα μια πολυ ευχάριστη και καλη πιπα ,deepthroat,με βλέμα που σε κοβει στα 2. Η συνέχεια ακουλουθει με 2 στάσεις μεγάλης διαρκείας,ανεβένει πάνω μου στην αρχη οπως συνηθηζω σε καθε κατάθεση μου ,και ξεκινάει ενα καβάλημα που να σου πεταχτούν τα μάτια εξω.Τα βογγητα της αληθινα,πολυ ρεαλιστικα,συνεχίζουμε με στάση στα 4,η θεα του κώλου της μονο και μονο που το βλέπεις σε κάνει να γουστάρεις να της το σκίσεις,αλλα δυστηχώς δεν δίνει. Σε αυτην την στάση το σφυροκόπημα ειταν απίστευτα δυνατό,βογγούσε και ακουγόνταν μεχρι το σαλόνι,γουσταρει η κοπέλα να γαμιέται,τι να κανουμε. Επειδη ηθελα με καποιο να χαρω την κωλάρα της εστω και με χούφτωμα της ειπα να ανέβει παλι πάνω μου αλλα με πλάτη αυτη τη φορα για να μπορώ να χουφτώνω με δύναμη τα κωλομέρια της. Μετα απο 2-3 λεπτα καταθέτω το ασπρο υγρο μου με μεγάλη ηδονη υστερα απο ενα τρελο γαμήση..
Τα αξίζει τα λεφτα της, για οσους γουστάρουν σκληρο πηδημα και οχι σοφτ ,ειναι οτι πρέπει..
Ακουλουθει και μια δευτερη κριτικη για την Αννα..
Κανεις ομως δεν θα κλάψει τα λεφτα του...











ακριβεστατη η κριτικη του stam90.λαικο προσκυνημα γινετε καθε απογευμα στην αννα.λειπουν και αρκετα καλα τεμαχια απο την περιοχη και εχει μαζεψει ολο το χαρτι.την εχω τσεκαρει και διπλοβαρδια αυτες τις μερες.3 30 ειχα περασει απο εκει και δουλευε με φουλ δωματια
 

Επισκέπτης
δηλαδη συμφωνεις οτι η εμφανιση ειναι για 7...ελεος ρε...οσο για την αλλη κριτικη του (achro1416) του δηθεν βιαστη,σιγα μη σκισεις κανα καλσον ρε καραγκιοζη...καλο θα ηταν να σβηστει αμεσα...

αντρακι,σου απαντησε ο φιλος εδω:

Αγαπητέ φίλε μου hardcora η βαθμολογία για την εμφάνιση της κοπέλας για μένα θεωρώ οτι είναι 7.Και πιστεύω οτι ανταποκρίνεται με την πραγματικότητα.Δεν μπορώ να καταλάβω τι σε πείραξε.Εσύ πόσο την βαθμολογείς;Aν προσέξεις εκεί έχω βάλει άλλωστε τον μεγαλύτερο βαθμό.
Όσο για τον αchro416 η κριτική του αποτυπώνει την ωμή πραγματικότητα γι αυτό το λόγο άλλωστε δεν πήρα και πρωκτικό.Δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να χαρακτηρίσεις τον συναγωνιστή έτσι όπως τον χαρακτήρισες γιατί η παρομοίωση του ήταν αρκετά εύστοχη και σαφώς δεν υπονοούσε οτι είναι βιαστής.Απλά τόνισε οτι όταν συνευρίσκεσε με αυτό το κορίτσι οτι έχεις την αίσθηση σαν να την βιάζεις αφου το κορίτσι εκτελεί απλά αγγαρεία.Φιλικά πάντα.

και δεν νομιζω πως υπονοησα πουθενα τιποτα για βιασμους.. απλα ειπα πως το γαμησι με μια τοσο αμετοχη κοπελα ειναι σαν να την βιαζεις συναισθημα που προσωπικα δεν μου αρεσει...

οσο για το καραγκιωζης στα κουμπια φιλε μπορεις να το παιζεις οσο μπαγκας θελεις.. τα λεμε

υ.γ.
Δε νομιζω οτι πρεπει να σβηστει η κριτικη του. Εμενα μου φαινεται απλα ειλικρινης.



οσο για την αλινα η αληθεια ειναι πως οταν ειχε πρωτοερθει και δουλευε πρωινα στο κατω ηταν και παλι αμετοχη αλλα ηταν πιο προθημη και δεν σε εκανε να νιωθεις πως σε σιχαινετε οπως κανει τωρα...
οσο για την αλυσιδα της κολοκυνθους πιστευω πως συντομα θα ερθει καινουργιο αιμα γιατι η κοπελες που διαθετει τωρα ειναι λιγες (με το ζωρι βγαινουν οι βαρδιες) και εκτος της ελενας καμια αλλη δεν ειναι για να δωσεις το 20αρικο... σε παρομοια περιπτωση και εποχη περσυ ειχαν ερθει αποτομα καινουργιες κοπελες...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τοτε σορρυ,μαλλον εξελαβα λαθος το σχολιο σου τελικα...αλλα σε τετοιες περιπτωσεις (μου ετυχε και μενα μια προσφατα,γιαννα,αχιλλεως 51) περνεις τα λεφτα σου πισω και φευγεις,δεν αρχιζεις καν την πραξη...
αλλα βεβαια και συ παρε πισω το "αντρακι" γιατι πιστεψε με ειμαι κατα πολυ μεγαλυτερος σου...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Ωραια περιπετεια!!
Μέσος όρος: 

6.9
Εμφάνιση κοπέλας:

8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:

7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου:

5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:

7.0
Πρόσβαση/Parking:

8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

7.0
Σας βοήθησε αυτή η κριτική;
ΝΑΙ ΟΧΙ
από LonelyTraveller
04-01-2011

Link κριτικής
Δες όλες τις κριτικές μου
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Αγαπητοι αναγνωστες γεια σας και καλη χρονια.
ειπα κα εγω να γραψω μια κριτικη υστερα απο μακροχρονη θητεια στον αγοραιο ερωτα. Μονο που την εκθετω καθυστερημενα...δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας παντως μου εκανε εντυπωση η προστυχη συμπεριφορα της στο σαλονι (και δεν φορουσε κατω εσωρουχο, ειδα το αιδιο και καθοτι αρκετα στερημενος ενιωσα αρχεγονες ορμες να ξυπνουν και τρεμουλο να με πιανει ορμησα αμεσως σε δωματιο που μου υπεδειξε η υπηρεσια η οποια μπηκε αμεσως στο νοημα). Γδυθηκα, τσεκαρα οτι ειμαι φρεσκος και καθαρος και περιμενα χαρουμενος που θα συνουσιαζομουν ξανα υστερα απο τοσο καιρο και κοιτουσα το οργανο μου σε ημικαυλη κατασταση να κουνιεται, νιωθωντας εκεινο το γνωστο τρεμουλο αναμονης.Ηρθε σε 2-3 λεπτα η κοπελα, μελαχρινη, σωστες αναλογιες, στηθος σωστο και σιγουρα ειχε προστιχα χειλη. Αφου εσβησε το τσιγαρο στο νιπτηρα καθησε διπλα μου, με χαιδεψε λιγο και μετα αρχισε να περιεργαζεται το ''φιλο μου'' και ολη την φρεσκοξυρισμενη περιοχη δειχνοντας χαρουμενη που ειμουν καθαρος και απαλος. Ετσι χωρις να μου πει ιποτα τον πηρε στο στομα της (χωρις προφ/κο)και ειδα στα ματια της ιχνη ηδονης. Αρχισα να χαιδευω και γω και να βαζω δαχτυλα παντου χωρις να διαμαρτυρείτα ενω κοιτουσα το θεαμα των προστυχων χειλιων της γυρω απο το οργανο μου, τη γλωσσα της που τοσο υπεροχα επαιζε και καποτε ρουφαγε τις μπαλες μου (ονειρικες στιγμες, μου προσεφερε ξεχασμενες και αναπολημενες αισθησεις). μετα απο 7 λεπτα, εκανε την κινηση που με ξαφνιασε αλα λογω τουοτι ημουν καθηλωμενος τη δεχθηκα χωρις αντισταση, καθησε πανω στην κοιλια μου και ετριβε το αιδιο της πανω στο πεος μου, εκει κοντεπσα να τελιωσω οτανεβλεπα τα χειλη του αιδιου της να αγκαλιαζουν το γυμνο μου οργανο, και τοτε το οδηγησε στηντρυπα της και με μια κινηση εκανε να τον βαλει μεσα. στα μισα της διαδρομης καταφερα και απεδρασα. της ειπα να συνεχισει με το στομα οπου και εκει ολοκληρωθηκε το χυσιμο(απο τα πιο ηδονικα της ζωης μου). Μετα σηκωθηκε τ φτυσε στο νιπτηρα και εφυγε χαιρετωντας με. Ορεα και ειρηνικα ντυθηκα, και φευγωντας εμαθα το ονομα της barbara


[move]
Να το πουμε πιο απλα?
Της τον σφυριξες ακαποτα?[/move]
Ρε μαγκες ουτε για πλακα τετοια πραγματα...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μπαρμπορα!!!!
Οταν καποτε ελεγα εγω οτι κανει ακομα χειροτερα απο αυτο που εκανε στον συναγωνιστη δεν με πιστεψε κανεις!!! :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μπαρμπαρα?
Μπα. Μαλλον θα εννοει
την Μπαρμπορα ο τυπος  :grin:

Για την συγκεκριμενη τυπισσα
αν και δεν την εχω παρει εγω
αλλα ενας φιλος μου σε τσαρκα μας
πριν απο λιγο καιρο
διατηρω παρα πολλες
πολλες επιφυλαξεις...ευτυχως ο φιλος
μου ηταν πολυ προσεκτικος  ξεκινωντας
απο το "Εμενα ετσι μ αρεσει" στην πιπα που
στον παιρνει ακαποτα χωρις να σε ρωτησει και φτανοντας
τωρα στο "ΜΟυ τον επαιζε με τα μουνοχειλα της"

Η τυπισσα ισως ειναι τελειωμενη
και θελει με την σειρα της να τελειωσει και αλλο κοσμο.
Θελει προσοχη.
 

delonios

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
366
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
11
Μπαρμπορα!!!!
Οταν καποτε ελεγα εγω οτι κανει ακομα χειροτερα απο αυτο που εκανε στον συναγωνιστη δεν με πιστεψε κανεις!!! :P
μακρια ρεεεε.ηθελα μια εποχη να την παρω αλλα οταν διαβασα κατι σκηνικα που εκανε σε συναδελφους ουτε απ εξω δεν περασα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μπαρμπορα!!!!
Οταν καποτε ελεγα εγω οτι κανει ακομα χειροτερα απο αυτο που εκανε στον συναγωνιστη δεν με πιστεψε κανεις!!! :P

συγκεκριμενα ο φιλος μου ειπε
πως οση ωρα ηταν στο δωματιο
με τις μαλακιες που πηγαινε να κανει
αρχισε να τον κομπλαρει
και προς στιγμην φοβηθηκε μηπως δεν τελειωσει
η πουτανα πρεπει να κανει αυτα που της λεμε
δεν μπορεις να μπαινεις στο δωματιο και να χεις και το αγχος
μην σου καμια μαλακια. Ημαρτον δηλαδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom