Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Άγγελος από τη Μολδαβία

Μέσος όρος:    6.3
Εμφάνιση κοπέλας:   8.0  
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:   6.0  
Χώρος/καθαριότητα χώρου:   5.0  
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:   5.0  
Πρόσβαση/Parking:   7.0  
Σχέση απόδοσης/τιμής:   7.0  

από paiktoura
31-12-2010
Στους top 1000 Αξιολογητές

Τα είχα γυρίσει σχεδόν όλα, είχα μάθει τα πάκια με τα μικρά τους ονόματα, είχα αρχίσει να απογοητεύομαι όταν είδα το βυζί που πρέπει να είχε η Εύα στον παράδεισο . Άσπρο άσπρο, δυόμισι με τρία, στητό και μυτερό, στο σώμα της περίπου 23χρονης Κλεοπάτρας από τη Μολδαβία. Κόμματος η Κλεοπάτρα . Μπαίνει στο δωμάτιο, κατεβάζει το βρακάκι της και κάθεται στο κρεβάτι και τη ρωτάω να το φιλήσω λίγο;, δείχνοντας το βυζί. Να το φιλήσεις, όχι όμως να το γλύψεις μου λέει, κι εκείνη την ώρα πέρασαν από το μυαλό μου οι ορδές όλων των φυλών του κόσμου να προσπαθούν να γλύψουν - μπουκώσουν - κατσιάσουν αυτό το βυζί. Πάλι δεν ήθελα σεξ (αν και τώρα που το σκέφτομαι δεν μου έμεινε ούτε μια εικόνα από τον κώλο της), της είπα να ξαπλώσει δίπλα μου και να μου τον παίξει χωρίς καπότα. Πρόθυμη η Κλεοπάτρα, μου έβαλε και το ένα βυζί στο στόμα (αφού ήδη είχα συμπεριφερθεί πολύ ευγενικά) ενώ χάιδευα το άλλο με το χέρι μου. Η μαλακία δεν ήτανε και τίποτα σπουδαίο, αφού ίσα ίσα μου τον έπιανε προφανώς για να μη λερωθεί. Έφυγα πάντως ατενίζοντας το 2011 με περισσότερη αισιοδοξία.

Υ.Γ. Όπως μου είπε, εκτάκτως δούλευε εκεί. Κανονικά είναι στο δίπλα με την κόκκινη πόρτα.



Κατα τη γνωμη μου αυτο που εκανες ΕΙΝΑΙ σεξ. ΓΑΜΗΣΙ δεν ειναι, αλλα το handjob EINAI σεξ. :)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Ο paiktoura έχει όλες-όλες τρεις κριτικές, οι οποίες είναι ενδιαφέρουσες, όχι μόνο για την ηθογραφία που περιέχουν, αλλά κυρίως λόγω του αυτοσαρκασμού.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
τυπε την εχω δει αυτην,δεν ηξερα οτι ειναι τοσο καλη
αλλα εκτος του οτι ειναι κοντυλο εχει και περιεργο σωμα,σαν πυγμαια ειναι

Μηπως ομιλεις για αυτην
που επαιζε απο Σεπτεβριο εκει τυπε?
κυριως πρωινα... Μονη της παρουσιαζεται αυτη
δεν εχει τσατσο νομιζω η καθεται στην κουζινα αυτος
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μηπως ομιλεις για αυτην
που επαιζε απο Σεπτεβριο εκει τυπε?
κυριως πρωινα... Μονη της παρουσιαζεται αυτη
δεν εχει τσατσο νομιζω η καθεται στην κουζινα αυτος
την εχω πετυχει πολλες φορες τυπε
και πρωι και απογευμα
ειναι χαρακτηριστικη μουτσουνα
κοντυλο με περιεργο σωμα,σαν να την εχουν φουσκωσει ενω δεν ειναι χοντρη
δεν μπορω να το εξηγησω δικε μου
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
την εχω πετυχει πολλες φορες τυπε
και πρωι και απογευμα
ειναι χαρακτηριστικη μουτσουνα
κοντυλο με περιεργο σωμα,σαν να την εχουν φουσκωσει ενω δεν ειναι χοντρη
δεν μπορω να το εξηγησω δικε μου

τυπε ξεχασε το την ιδια λεμε
μολις τα ειπες αυτα την φανταστηκα
ειναι σαν να την εχουν φουσκωσει στις πλατες απο πισω
και να τις εχει ελαφρα σηκωμενες ενα πραμα
στο σαλονι βγαινει γυμνοστηθη  καστανοξανθο ειναι
τα κρεβατια
μεσα ειναι με υαλοτουβλά.. ειναι το καθαροτερο
μπουρδελο στην Λιοσιων μαζι με το Ξανθιπης αυτο

Χωματιανου μην παει κανεις... δεν ξαναπαταω
χαλια μαυρα... ειχανε κατι σαν γκραφιτυ μεσα στα δωματια τυποι
κατι ειχανε γραψει στα ρωσικα δεν θυμαμαι γτπ τελειως
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873



Ακριβέστατη η κριτική από τον αξιότιμο συνάδελφο professorx. Ήθελα μόνο να προσθέσω ότι το κουλουράκι του ξινού πιπινιού είναι άκρως ενδιαφέρον και θεωρώ ότι ο συνάδελφος θα το διασκέδαζε μια χαρά, αν το είχε ζητήσει ή την είχε ζορίσει λιγάκι να το δώσει, όπως εξάλλου είχε υποχρέωση να κάνει λόγω του προγράμματος που ανακοινώνει στο σαλόνι και είναι υποχρεωμένη να εκτελέσει. Διευκρινίζω ότι είναι πολύ περισσότερο δουλεμένο απ' ότι στις αρχές, που δυσκολευόταν ιδιαίτερα. Τώρα μπορώ να πω ότι το δίνει χωρίς τραβήγματα και με ελάχιστους αναστεναγμούς πόνου. Η αίσθηση είναι ιδιαίτερα ικανοποιητική. Σ' αυτό που  είναι ελάχιστα έως καθόλου συνεργάσιμη είναι στο ελεύθερο τελείωμα στο στόμα. Είναι δε τέτοια η απέχθεια/ξινίλα της για την προαναφερθείσα πράξη, που σε αντάλλαγμα σου προσφέρει οικιοθελώς κουλούρι για τελείωμα μέσα στο προφυλακτικό και μάλιστα στέκεται αρκετά καλά στο σφυροκόπημα.

Αυτά είχα να προσθέσω και ευχαριστώ το συνάδελφο για τις κριτικές και κυρίως για τις χρησιμότατες ενημερώσεις του.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δηλαδη συμφωνεις οτι η εμφανιση ειναι για 7...ελεος ρε...οσο για την αλλη κριτικη του (achro1416) του δηθεν βιαστη,σιγα μη σκισεις κανα καλσον ρε καραγκιοζη...καλο θα ηταν να σβηστει αμεσα...
 

Επισκέπτης
...οσο για την αλλη κριτικη του (achro1416) του δηθεν βιαστη,σιγα μη σκισεις κανα καλσον ρε καραγκιοζη...καλο θα ηταν να σβηστει αμεσα...

Δε νομιζω οτι πρεπει να σβηστει η κριτικη του. Εμενα μου φαινεται απλα ειλικρινης.
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Πολυ καλή και αναλυτική η κριτική του as mananger για την Σαμπρινα


Μονο που σαφως απο λάθος, εβαλε ημερομηνια επισκεψης 20-1-2011, και υποθετω πως θα εννοπυσε 20-12-2010.

Συμβαινουν αυτα.....


Ευχαριστώ πολύ φίλε.Έχεις απόλυτο δίκιο.Πάνω στη βιασύνη μου, δεν το πρόσεξα.Και δεν ξέρω, αν μπορώ να το διορθώσω.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368


Ακριβέστατη η κριτική από τον αξιότιμο συνάδελφο professorx. Ήθελα μόνο να προσθέσω ότι το κουλουράκι του ξινού πιπινιού είναι άκρως ενδιαφέρον και θεωρώ ότι ο συνάδελφος θα το διασκέδαζε μια χαρά, αν το είχε ζητήσει ή την είχε ζορίσει λιγάκι να το δώσει, όπως εξάλλου είχε υποχρέωση να κάνει λόγω του προγράμματος που ανακοινώνει στο σαλόνι και είναι υποχρεωμένη να εκτελέσει. Διευκρινίζω ότι είναι πολύ περισσότερο δουλεμένο απ' ότι στις αρχές, που δυσκολευόταν ιδιαίτερα. Τώρα μπορώ να πω ότι το δίνει χωρίς τραβήγματα και με ελάχιστους αναστεναγμούς πόνου. Η αίσθηση είναι ιδιαίτερα ικανοποιητική. Σ' αυτό που  είναι ελάχιστα έως καθόλου συνεργάσιμη είναι στο ελεύθερο τελείωμα στο στόμα. Είναι δε τέτοια η απέχθεια/ξινίλα της για την προαναφερθείσα πράξη, που σε αντάλλαγμα σου προσφέρει οικιοθελώς κουλούρι για τελείωμα μέσα στο προφυλακτικό και μάλιστα στέκεται αρκετά καλά στο σφυροκόπημα.

Αυτά είχα να προσθέσω και ευχαριστώ το συνάδελφο για τις κριτικές και κυρίως για τις χρησιμότατες ενημερώσεις του.
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!Ο λόγος που αυτή την φορά δεν επέμεινα ιδιαίτερα για πρωκτικό ήταν ο οίκτος που ένιωσα για αυτήν την κοπέλα.Δεν νομίζω να την ξαναδοκιμάσω.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
δηλαδη συμφωνεις οτι η εμφανιση ειναι για 7...ελεος ρε...οσο για την αλλη κριτικη του (achro1416) του δηθεν βιαστη,σιγα μη σκισεις κανα καλσον ρε καραγκιοζη...καλο θα ηταν να σβηστει αμεσα...
Αγαπητέ φίλε μου hardcora η βαθμολογία για την εμφάνιση της κοπέλας για μένα θεωρώ οτι είναι 7.Και πιστεύω οτι ανταποκρίνεται με την πραγματικότητα.Δεν μπορώ να καταλάβω τι σε πείραξε.Εσύ πόσο την βαθμολογείς;Aν προσέξεις εκεί έχω βάλει άλλωστε τον μεγαλύτερο βαθμό.
Όσο για τον αchro416 η κριτική του αποτυπώνει την ωμή πραγματικότητα γι αυτό το λόγο άλλωστε δεν πήρα και πρωκτικό.Δεν νομίζω οτι θα έπρεπε να χαρακτηρίσεις τον συναγωνιστή έτσι όπως τον χαρακτήρισες γιατί η παρομοίωση του ήταν αρκετά εύστοχη και σαφώς δεν υπονοούσε οτι είναι βιαστής.Απλά τόνισε οτι όταν συνευρίσκεσε με αυτό το κορίτσι οτι έχεις την αίσθηση σαν να την βιάζεις αφου το κορίτσι εκτελεί απλά αγγαρεία.Φιλικά πάντα.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
και εσυ αφου τα ξερεις ολα αυτα γιατι πηγες παλι μαζι της,μαλλον για να της κανεις καζουρα,ετσι δεν ειναι...πως ειναι δυνατον να μπαινεις αφου βλεπεις οτι ειναι ξυνη και απροσιτη οπως λες...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
και εσυ αφου τα ξερεις ολα αυτα γιατι πηγες παλι μαζι της,μαλλον για να της κανεις καζουρα,ετσι δεν ειναι...πως ειναι δυνατον να μπαινεις αφου βλεπεις οτι ειναι ξυνη και απροσιτη οπως λες...
...ισως επειδη τον εφτιαχνε η σκεψη να μπει και να τιμωρησει  :knockinb: το ξέκωλο με το ξυνο υφάκι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
και εσυ αφου τα ξερεις ολα αυτα γιατι πηγες παλι μαζι της,μαλλον για να της κανεις καζουρα,ετσι δεν ειναι...πως ειναι δυνατον να μπαινεις αφου βλεπεις οτι ειναι ξυνη και απροσιτη οπως λες...

Η ανθρωπινη ψυχολογια εχει πολλες
δυαδικοτητες αγαπητε συναδελφε  :grin:
Αναλογα την στιγμη και την διαθεση
τρως και την αναλογη φλασια.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
και εσυ αφου τα ξερεις ολα αυτα γιατι πηγες παλι μαζι της,μαλλον για να της κανεις καζουρα,ετσι δεν ειναι...πως ειναι δυνατον να μπαινεις αφου βλεπεις οτι ειναι ξυνη και απροσιτη οπως λες...
Έψαξα να βρώ τι είχα γράψει την πρώτη φορά που την πήρα πριν αρκετούς μήνες για να στο παραθέσω αλλά δυστυχώς το είχα γράψει στο ημερήσια ενημέρωση και είχε σβηστεί.Εν συντομία όταν την είχα πρωτοπάρει δεν ήταν τόσο έπιπλο όπως είναι τώρα και την είχα προτείνει στους συναγωνιστές για μία φορά.Τώρα δεν την προτείνω καθόλου.Ο σκοπός που μπήκα έχει αναφερθεί δεν ήταν ούτε για να κάνω καζούρα όπως λες εσύ ούτε για να την τιμωρήσω που λέει έταιρος συναγωνιστής.Δεν είχα άλλο χρόνο να συνεχίσω λόγω του ιδιαίτερου της μέρας γιατί πολύ απλά λόγω Πρωτοχρονιάς έπρεπέ να πάω με παρέα να το κάψουμε σε κάποιο μαγαζί.Έτσι μην έχοντας καταλήξει πουθενά αλλού αποφάσισα να μπώ στο τελευταίο μαγαζί.Αλήθεια δεν σου έχει τύχει ποτέ εσένα να βιάζεσαι και να επιλέγεις στα γρήγορα;Αν ήθελα να κάνω καζούρα δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα να το έλεγα στο site.Για το θέμα της βαθμολογίας δεν μου έχεις απαντήσει ακόμα.Εσύ δηλαδή τι θα της έβαζες της συγκεκριμένης κοπέλας.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
εχει σημασια η βαθμολογια? απλα θα πω οτι ειναι κατω του μετριου...αληθεια εσυ τι ωραιο βρισκεις πανω της και βαζεις 7? προσωπο,ματια,μαλλια,ποδια,σωμα,τι σε τραβαει να πας μαζι της? το 7 σημαινει οτι ειναι ωραια κοπελα,ετσι δεν ειναι?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
εχει σημασια η βαθμολογια? απλα θα πω οτι ειναι κατω του μετριου...αληθεια εσυ τι ωραιο βρισκεις πανω της και βαζεις 7? προσωπο,ματια,μαλλια,ποδια,σωμα,τι σε τραβαει να πας μαζι της? το 7 σημαινει οτι ειναι ωραια κοπελα,ετσι δεν ειναι?
Για μένα προσωπικά είναι ωραία κοπέλα.Δεν είπα όμως οτι είναι και μούναρος.Αυτή δεν την λες για μπάζο σίγουρα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Το προσωπικο γουστο του καθενος διαφερεει κατα πολυ απο αυτο κάποιου αλλου.

Εγω στις κριτικες μου ο μικροτερος βαθμος που βαζω στην εμφανιση ειναι το 6, μιας και ενα θεωρω την εμφάνιση κάποαις κοπελς κατω απο 7 το πολυ, δεν θα παω μαζι της.
Αυτο δεν σημαινει οτι η συγκεκριμενη κοπελα για άλλον δεν θα ειναι του 8-9-10.

Οποτε θεωρω ανούσια την μεγαλου μεγεθους διαφωνια σε θεματα εμφανισης.
Σαφως υπαρχουν κοριτσια αποδεκτα κατα κοινη ομολογια ομορφα και ναλόγως άσχημα.

Ενα παραδειγμα: Με τον SPEED εχω κανει πάμπολλες τσαρκες. Ουτε στο 10% των κοριτσιων που περναει δεν θα πέρναγα, και αντιστροφα.

Ομως περι ορέξεως................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom