Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Διαβασα το θρεντ και βλεπω πος αρκετοι αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα δεν ανεβαινουν οι κριτικες.Εβαλα μια για την Νταρια που επισκεφτηκα τη Δευτερα και μετα απο 2 μερες ειναι αφαντη.Αλλα βλεπω πως κι αλλοι παραπονιουνται οτι δεν ανεβαινουν κριτικες.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Διαβασα το θρεντ και βλεπω πος αρκετοι αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα δεν ανεβαινουν οι κριτικες.Εβαλα μια για την Νταρια που επισκεφτηκα τη Δευτερα και μετα απο 2 μερες ειναι αφαντη.Αλλα βλεπω πως κι αλλοι παραπονιουνται οτι δεν ανεβαινουν κριτικες.
Μήπως ήταν προσβλητική ή παρέβαινε τους κανονισμούς? Αλλιώς δεν νομίζω να στην έκοβε ο admin...  :think: :think: :think:
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ήταν προσβλητική ή παρέβαινε τους κανονισμούς? Αλλιώς δεν νομίζω να στην έκοβε ο admin...  :think: :think: :think:
Καθε αλλο αφου εγινα Νταριοφιλος να πω κακα λογια ?Αλλα δεν καταλαβαινω τι γινεται.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Διαβασα το θρεντ και βλεπω πος αρκετοι αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα δεν ανεβαινουν οι κριτικες.Εβαλα μια για την Νταρια που επισκεφτηκα τη Δευτερα και μετα απο 2 μερες ειναι αφαντη.Αλλα βλεπω πως κι αλλοι παραπονιουνται οτι δεν ανεβαινουν κριτικες.
τι εχεις γραψει εκει μωρακι μου που δεν σου την ανεβαζουν??? :think: :think: :think: :think: :think:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
263
Πόντοι
4.195
τι εχεις γραψει εκει μωρακι μου που δεν σου την ανεβαζουν??? :think: :think: :think: :think: :think:
τιποτα μωρε τα βασικα εγραψε ο φιλος. οτι μυριζε η μασχαλη σου και τα ποδια σου :2funny: :2funny: :2funny: (σε πειραζω νταριουλα)
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τι εχεις γραψει εκει μωρακι μου που δεν σου την ανεβαζουν??? :think: :think: :think: :think: :think:

Την παραθετω μιας και την εχω ευκαιρι στο pc:

Ευκολα απο τα καλυτερα μαμισια ever η Νταρια.Αυτη τη κοντουλα ρωσιδα ειναι η δευτερη φορα που παω και με αφηνει κατευχαριστημενο.Ξανθουλα, με γυαλακια,γλυκο προσωπακι και σωμα φωτια.Βυζαρες και κωλαρακι φοβερο.Πηρα το προγραμμα των 50 και την περιμενα στο δωματιο.Η Νταρια μολις τελειωσε με τον αλλο συναγωνιστη ηρθε σε μενα με καλη διαθεση.Αρχισαμε να πειραζομαστε και τελος αρχισαμε τα παιχνιδια, φιλια στο στηθος, χαδια, και μετα ακουλουθησε το απιστευτο γλυψιμο στα @@ και η τελεια πιπα!Δεν ξερω για τους υπολοιπους αλλα με καβλωνει οταν βλεπω την φατσουλα με τα γυαλια να με πιπωνει.Στη σκηνη του σεξ τα λογια είναι περιττα.Συμμετοχη 10΄΄΄΄΄, στασεις οτι ηθελα και το τελειωμα αυτή τη φορα ηρθε με εκεινη απο πανω.Τι άλλο θελω?Περασα ενα ευχαριστο πρωινο με την καλυτερη παρεα.
Μην σας πτοει το δυσκολο παρκινγκ γιατι η Νταρια ξερει πως να σας κανει να ξεχνατε την ταλαιπωρια.
Ευχαριστω Νταρια!



 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μια χαρά μου φαίνεται! Μήπως δεν έκανες σωστά την διαδικασία? :think:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
www.bourdela.tv/content/view/2503/1/#jreview_10373]
Inglourious Basterd![/url], Τετάρτη 30 Σεπ 2009, στις 16:01

Γράφτηκε από τον Burtoniac  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
7.0
Γενική συμπεριφορά
10.0
Επικοινωνία
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0
Τι να πρωτοπεί κανείς για την Margo... Την έχω πάρει κι άλλες φορές στο παρελθόν, αλλά κάθε φορά μου φαίνεται καλύτερη. Οχι εμφανισιακά, επειδή η ηλικία δυστυχώς δεν κρύβεται, αλλά στην όλη συμπεριφορά της - τόσο στο σεξ, όσο και... στα διαλείμματα. Για τις υπηρεσίες της, τα ξέρετε όλοι. Απλά, αυτή η γλώσσα της είναι κυριολεκτικά απο άλλο πλανήτη. Δεν ξέρω πώς ακριβώς το έχει καταφέρει αυτό, αλλά μιλάμε για εμπειρία άλλου επιπέδου, που άλλες μικρότερές της περνάνε και δεν ακουμπάνε. Ας με συγχωρήσει για τις βαθμολογίες στην εξωτερική εμφάνιση - θέλω να είμαι ειλικρινής. Αλλά επειδή αυτό που μετράει πάνω απ'όλα είναι η συμπεριφορά, η Margo ανήκει στην κατηγορία "δεν το χάνω με τίποτα" και, ειλικρινά, θες να επαναλαμβάνεται ξανά και ξανά και ξανά!
Πληροφορίες Συνάντησης Citytour
Ημερ/νία συνάντησης: 30.09.2009
Διάρκεια συνάντησης: 1 ώρα
Κόστος συνάντησης: 350 Ευρώ
Incall-Outcall: Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης: Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου: Μέτρια
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;: Σίγουρα!
Υπηρεσίες Κοπέλας Citytour
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών: Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
A-level (πρωκτικό): Όχι
Πεολειχία: Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση: Στο πρόσωπο






ο τιτλος που κολλαει? :S
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γράφτηκε από τον DIMITRIS71000   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου

Παρασκευη 25/9/09 και Σαββατο 26/9/09 ,και τις δυο φορες κατα τις 00:30
Τι να λέμε.. Η κοπέλα το ζει.
Χαλαρή κουβεντούλα, καυλιάρικη παρουσία. Ματάρες..
Φιλια και γλυψιματα σε ολα το σωμα, το στηθος, το λαιμο, με πεταχτα φιλακια στο στομα
Ισπανικη , μιας και το στηθος που διαθετει ειναι οτι πρεπει για τετοια υπηρεσια.
Εξισου καλη και στο στοματικο.. Πολυ καλη περιποιηση και της γυρω περιοχης επισης, deepthroat, εναλλαγες αργου και γρηγορου ρυθμου.
Την εστησα στα 4 με θεα τη μαγευτικη κωλαρα της και μετα απο ενα δυνατο γαμησι της εδωσα το υγρο ζωμο μου.


Μετα το τελος εκατσε διπλα μου, για κουβεντα, πειραζοντας με και γαργαλωντας με ταυτοχρονα.Φιλακι και καληνυχτα.

Η Βαλεντινα ειναι μια γυναικα που ξερει τα μυστικα του sex.
Παιχνιδιαρα, ναζιαρα,παθιαρα και κυριως εμπειρη.
Ξερει τι πρεπει να κανει για να την θυμαται ενας ανδρας.
Τιμαει τα χρηματα που περνει, προσπαθωνστας για το καλυτερο.
θεωρω απιθανο να φυγει καποιος δυσαρεστημενος.
[move]
Επισης πολυ καλη η υποδοχη απο τον Βασιλη.
[/move]

O Μαεστρος της Χωριστρας επεστρεψε :rockon:
Ολα τα αλλα ειναι περιττα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Παραθετω την κριτικη που εχω κανει για Bαλεντιnα την 1η Ιουλιου επισης στο studio Eros

Tελικα δεν ειναι να βγαινω εξω....

Η συναντηση με συναγωνιστες για καφε κατεληξε (φυσικα) σε στουντιοτσαρκα....

Mετα απο αρκετη περιπλανηση σε διαφορα studio των Αθηνων, πρvτες ωρες του Ιουλιου πλεον, ο δρομος μας εφερε στο studio Eros στην Κυψελη, οπου ηξερα οτι θα βρω την Βαλεντινα....
Χτυπαμε το κουδουνι και χαμογελαστος και κεφατος ο κυριος επι της υποδοχης μας περναει στο σαλονι.

Γνωστος, πλεον, χωρος το studio Εros.
Αναλυση των προγραμματων της Bαλεντινaς η οποια μεσ΄στην ωρα κανει την εμφανιση της.

Eντυ[ωσιακη γυναικα, γυρω στα 35, πληθωρικη, με μεγαλο φυσικο στηθος, πιασηματα, καστανοκοκκινα μακρυα μαλια με ανταυγειες, προσωπο που υποσχεται πολλα, με piercing στην γλωσσα.
Οι φωτογραφιες στο banner του studio δεν απεχουν πολυ απο την πραγματικοτητα.

Περασα φυσικα....

Δεν ηταν η πρωτη φορα που "συναταω" την Βαλενινα. Ειχαμε ξανασυνατηθει πριν 3 μηνες περιπου στο studio Paradise της Αγιου Μελετιου, σαν Καρολινα ομως τοτε.
Εντυπση μου εκανε πως με θυμηθηκε, μιλωντας μου για την προηγουμενη φορα.Μαλιστα μου εκανε και "παραπονακια" γιατι ειχα χαθει.
Βρηκε την απαντηση μου "Αφου ειστε τοσες πολλες", πολυ διασκεδαστικη. μιας και ξεσπασε σε αυθορμητα γελια. Λιγη κουβεντα επιπλεον, ευχαριστη ατμοσφαιρα.

Ομως τα λογια τελειωσαν και αρχισαν τα εργα....

Εξαιρετικη στα προκαταρκτικα. Φιλια και γλυψιματα σε ολα το σωμα, το στηθος, το λαιμο, με πεταχτα φιλακια στο στομα (οχι γλωσοφιλα).
Ισπανικη για oscar, μιας και το στηθος που διαθετει ειναι οτι πρεπει για τετοια υπηρεσια.Χρηση Bebanthol για καλυτερη ολισθηση, μια απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει.
Εξισου καλη και στο στοματικο.. Πολυ καλη περιποιηση και της γυρω περιοχης επισης, deepthroat, εναλλαγες αργου και γρηγορου ρυθμου.

Και στο sex πολυ καλη. Εγω "φταιω" που δεν αλλαξαμε πολλες στασεις γιατι δεν αντεξα πολυ..... δυο ηταν αρκετες για να παραδωσω.

Μετα το τελος εκατσε διπλα μου, για επιπλεον κουβεντα, πειραζοντας με και γαργαλωντας με ταυτοχρονα.Σταυρωτο φιλακι και καληνυχτα.

Η Βαλεντινα ειναι μια γυναικα που ξερει τα μυστικα του sex.
Παιχνιδιαρα, ναζιαρα,παθιαρα και κυριως εμπειρη.
Ξερει τι πρεπει να κανει για να την θυμαται ενας ανδρας.
Τιμαει τα χρηματα που περνει, προσπαθωνστας για το καλυτερο.
θεωρω απιθανο να φυγει καποιος δυσαρεστημενος.


Ξερει για το site, τις κριτικες για τις οποιες φροντιζει να ενημερωνεται.Μαλιστα με ρωτησε εαν και τι θα γραψω.
"Θα γραψω την αληθεια" της ειπα...
Και αυτο εκανα.


Παραθετω και την κριτικη του dimitris71000


Παρασκευη 25/9/09 και Σαββατο 26/9/09 ,και τις δυο φορες κατα τις 00:30
Τι να λέμε.. Η κοπέλα το ζει.
Χαλαρή κουβεντούλα, καυλιάρικη παρουσία. Ματάρες..
Φιλια και γλυψιματα σε ολα το σωμα, το στηθος, το λαιμο, με πεταχτα φιλακια στο στομα
Ισπανικη , μιας και το στηθος που διαθετει ειναι οτι πρεπει για τετοια υπηρεσια.
Εξισου καλη και στο στοματικο.. Πολυ καλη περιποιηση και της γυρω περιοχης επισης, deepthroat, εναλλαγες αργου και γρηγορου ρυθμου.

Την εστησα στα 4 με θεα τη μαγευτικη κωλαρα της και μετα απο ενα δυνατο γαμησι της εδωσα το υγρο ζωμο μου.


Μετα το τελος εκατσε διπλα μου, για κουβεντα, πειραζοντας με και γαργαλωντας με ταυτοχρονα.Φιλακι και καληνυχτα.

Η Βαλεντινα ειναι μια γυναικα που ξερει τα μυστικα του sex.
Παιχνιδιαρα, ναζιαρα,παθιαρα και κυριως εμπειρη.
Ξερει τι πρεπει να κανει για να την θυμαται ενας ανδρας.
Τιμαει τα χρηματα που περνει, προσπαθωνστας για το καλυτερο.
θεωρω απιθανο να φυγει καποιος δυσαρεστημενος.



Με τιμαει ιδιετερα η χρηση φρασεων μου στην κριτικη του.
Τις παραθετω με bold-γραφη
 

Επισκέπτης
{6 στους 16 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Aλέξια, θέα από τη Ρωσία, Δευτέρα 21 Σεπ 2009, στις 09:18
Γράφτηκε από τον mkavlos  - Στους Top 1000 αξιολογητές
(Αλέξια) 
Συνολική βαθμολογία  6.0
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0
Η επίσκεψη έλαβε χώρα στις 16.09.2009 και ώρα 17.30. Η κοπέλα είναι καστανόξανθη με εκπλητικά μάτια, κανονικού αναστήματος. Είχα ήδη πάει 2 φορές μαζί της. Πήρα το πρόγραμμα των 50 Eυρώ και η περιποίηση και οι υπηρεσίες ήταν άψογες από κάθε άποψη (πεοθηλασμός, συμμετοχή, στάσεις κλπ.)Δεν γράφω περισσότερα γιατί δεν θα είναι πλέον κριτική αλλά ερωτική εξομολόγηση.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα}

"Την συστήνω ανεπιφύλακτα"
Πολλοί συναγωνιστές χρησιμοποιούν αυτήν την έκφραση η παραλλαγές της με το ρήμα "συστήνω"
Το ρήμα "συστήνω" προέρχεται ετοιμολογικά από το "συστήσω", υποτακτική του αορίστου του αρχαίου ρήματος "συνιστῶ" αλλά στην νεοελληνική γλώσσα εκφράζει το εξής νόημα:
παρουσιάζω κάποιον σε κάποιον άλλον για πρώτη φορά, κάνω τις συστάσεις
Π.Χ.:Να σας συστήσω τον κύριο Τάδε

Τα ρήματα συστήνω και συνιστώ, ενώ δεν συμπίπτουν σημασιολογικά, στην καθημερινή ομιλία πολλές φορές συγχέονται μεταξύ τους. Ο Αόριστός τους στην οριστική (σύστησα = έκανα τις συστάσεις - συνέστησα αλλά και σύστησα = πρότεινα), την υποτακτική (να συστήσω) και οι περιφραστικοί χρόνοι (έχω συστήσει) που ταυτίζονται δημιουργούν τη σύγχυση.
Άρα το σωστό είναι "Την συνιστώ ανεπιφύλακτα".Δηλαδή την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Ας το προσέξουν οι συναγωνιστές.
Όπως και γενικότερα την διατύπωση της Ελληνικής γλώσσας γιατί

μας θέλουν και μας έχουν καταντήσει απαίδευτους και προσπαθούν να μας κάνουν ανελλήνιστους!

Τουλάχιστον όσοι από τους συναγωνιστές έχουν την βασική υποδομή από τα μαθητικά τους χρόνια.
Αλλά και όσοι δεν την έχουν, που νιώθουν όμως μια φλόγα να σιγοκαίει μέσα τους εκτός από σεξ, φαί, λεφτά και ύπνος.Βέβαια και τα τέσσερα τελευταία είναι απαραίτητα!
Ο πνευματικός λήθαργος (ύπνος) είναι ταφόπλακα για έναν λαό!
 

Επισκέπτης
Κατά τα άλλα, mkavlos, ο περιορισμός που έχεις στην βαθμολόγηση σου επέτρεπε να βάλεις 7 στην Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας αφού "η περιποίηση και οι υπηρεσίες ήταν άψογες από κάθε άποψη (πεοθηλασμός, συμμετοχή, στάσεις κλπ.)".Αλλά έβαλες 6.

"Δεν γράφω περισσότερα γιατί δεν θα είναι πλέον κριτική αλλά ερωτική εξομολόγηση."
Την δάγκασες την λαμαρίναααα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounomagnitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
εχω γραψει δυο κριτικες  και δεν περνανε.γινετε να μου εξηγησετε το γιατι
 

mayroskoufis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εχω γραψει δυο κριτικες  και δεν περνανε.γινετε να μου εξηγησετε το γιατι
Το πρόβλημα αυτο το αντιμετωπίζουν αρκετοί τελευταία είδα.Αλλά κάνε υπομονή και ίσως τις βάλουν πιο μετά.μερικες φορες αργουν πολυ.Τωρα εβαλα μία για χθεσινη μου μαχη με την Άννα-Μαρια και περιμένω.Όλα θελουν υπομονη.
 

mounomagnitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ουτε εγω καταλαβαινω φιλε μου  τι γινεται εδω περα.Αλλες κριτικες περνανε και αλλες οχι.Μηπως το site δεν εχει μελη αλλα μονο φιλους?Αλλιως δεν εξηγηται μια τετοια συμπεριφορα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Ουτε εγω καταλαβαινω φιλε μου  τι γινεται εδω περα.Αλλες κριτικες περνανε και αλλες οχι.Μηπως το site δεν εχει μελη αλλα μονο φιλους?Αλλιως δεν εξηγηται μια τετοια συμπεριφορα
Να φανταστω οτι οι κριτικες σου αναφεροντουσαν σε κοριτσια των ιδρυματων...Λελας Καραγιαννη 35,Αριστομενους 72,Κων/λεως 94 και Δοξατου 2α??
 

mounomagnitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
μπορεις να φανταζεσαι οτι φελεις.δεν απαντας ομως  .οι κριτικες ειναι για τα μελη η  .................τους φιλους.ερτηση κανω
 

lela35

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
Να φανταστω οτι οι κριτικες σου αναφεροντουσαν σε κοριτσια των ιδρυματων...Λελας Καραγιαννη 35,Αριστομενους 72,Κων/λεως 94 και Δοξατου 2α??
εαν θελεις να πεις κατι να το λες ανοικτα χωρις υπονοουμενα και να γραφεις οτι ξερεις και οχι οτι φανταζεσαι :huh: :huh:καληνυκτα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
μπορεις να φανταζεσαι οτι φελεις.δεν απαντας ομως  .οι κριτικες ειναι για τα μελη η  .................τους φιλους.ερτηση κανω
Οτι φελω?Οκ!!Να σου απαντησω λοιπον..
Κριτικες εχει γραψει κι η κουτση κλωνομαρια!Εχει πηξει το site με κριτικες που γραφονται απο κλωνους που προωθουν μαγαζια των συμφεροντων τους!Κι εσυ εισαι στανταρ ενας απο αυτους οπως και πολλοι αλλοι βεβαια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom