Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μια και μιλάμε για μπούρδες!!!
www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10274]Για τη συγκεκριμένη κριτική.[/url]

Έλλη ...«όπως συνήθως», Σάββατο 26 Σεπ 2009, στις 01:21
Γράφτηκε από τον farkeli   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Έλλη)  
Συνολική βαθμολογία  7.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Η Έλλη η τρελοφρεγάτα (όπως έχει βαπτισθεί ...καθόλου τυχαία) πάντα (ή σχεδόν πάντα) συνηθίζει να κάνει ένα μικρό σόου είτε στο σαλονάκι του μπουρδέλου είτε μέσα στο δωμάτιο πριν ξεκινήσει ..."τα πνευστά".

Απο εμφάνιση είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο.

Είναι αρκετά γυμνασμένη στο σώμα, γεγονός το οποίο την βοηθάει να στήνεται και να ..."ξεστήνεται" αρκετά καλά στις διάφορες στάσεις.

Η περιποίηση της είναι "βαθιά" και αρκετά ικανοποιητική.

Τελειώνοντας δεν μπορείς να πεις ότι δεν άξιζε το εικοσάρικο.


Νομίζω...
1- Δεν ενδιαφέρει το πρωσονύμιο τρελοφρεγάτα , αλλα κάποιες χαρακτηριστικές λεπτομέρειες της συνάντησης.
2- Δεν ενδιαφέρει αν είναι η όχι γυμνασμένη, αλλα το πως είναι εμφανισιακά ιδιαίτερα για όσους δεν την έχουν δεί.

Αν με τη φράση "ότι Όχι βέβαια θα φωνάξουμε και ζήτω" διακαιολογείται η υψηλή βαθμολογία προσωπικά δεν πείθομαι ....
Δεν συζητάω κάν το 8άρι για την πρόσβαση παρκινγκ στην φυλής....

Θυμίζω τους :
Οδηγίες - κανόνες
- Δεν επιτρέπονται greeglish και μόνιμα κεφαλαία. Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες.
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται.
Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει:
α) ημερομηνία επίσκεψης,
β) βάρδια ή ώρα επίσκεψης (κατά προσέγγιση), γ) τιμή,
δ) όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε),
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ)αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.
Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα.
*Περιμένουμε απ’ τα μέλη σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους*



Τέλος θα περίμενα απο ένα πολυγραφότατο "τιμημένο"?  :headbang: μέλος , πολύ περισσότερες λεπτομέρειες και όχι με 30 λέξεις να κάνει κριτική όπως ένα νέος πχ. και αλλού να το παίζει χωροφύλακας με ότι γράφεται και δεν του αρέσει, προσβάλλοντας με βρισιές άλλα μέλη και αμέσως να σβύνει υβριστικά τα μυνήματα του σβύνοντας τα ίχνη.

Και απο εμένα <<συγνώμη και πάλι συγνώμη>> και με <<εκτίμηση>> και με πολύ συμπάθεια... και μόνο συμπάθεια.

www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10116]Παραπέμπω επίσης στην απο κάτω ακριβώς υπόδειγμα κριτική ώς παράδειγμα όχι μόνο για την ποίηση αλλα και για την περιγραφή του σπουδαίου μέλους βυζολάγνος  .
[/url]
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Μια και μιλάμε για μπούρδες!!!
www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10274]Για τη συγκεκριμένη κριτική.[/url]
Έλλη ...«όπως συνήθως», Σάββατο 26 Σεπ 2009, στις 01:21
Γράφτηκε από τον farkeli   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Έλλη)  
Συνολική βαθμολογία  7.5
Εμφάνιση κοπέλας  8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  7.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  8.0

Η Έλλη η τρελοφρεγάτα (όπως έχει βαπτισθεί ...καθόλου τυχαία) πάντα (ή σχεδόν πάντα) συνηθίζει να κάνει ένα μικρό σόου είτε στο σαλονάκι του μπουρδέλου είτε μέσα στο δωμάτιο πριν ξεκινήσει ..."τα πνευστά".

Απο εμφάνιση είναι σε ικανοποιητικό επίπεδο.

Είναι αρκετά γυμνασμένη στο σώμα, γεγονός το οποίο την βοηθάει να στήνεται και να ..."ξεστήνεται" αρκετά καλά στις διάφορες στάσεις.

Η περιποίηση της είναι "βαθιά" και αρκετά ικανοποιητική.

Τελειώνοντας δεν μπορείς να πεις ότι δεν άξιζε το εικοσάρικο.
Νομίζω...
1- Δεν ενδιαφέρει το πρωσονύμιο τρελοφρεγάτα , αλλα κάποιες χαρακτηριστικές λεπτομέρειες της συνάντησης.
2- Δεν ενδιαφέρει αν είναι η όχι γυμνασμένη, αλλα το πως είναι εμφανισιακά ιδιαίτερα για όσους δεν την έχουν δεί.

Αν με τη φράση "ότι Όχι βέβαια θα φωνάξουμε και ζήτω" διακαιολογείται η υψηλή βαθμολογία προσωπικά δεν πείθομαι ....
Δεν συζητάω κάν το 8άρι για την πρόσβαση παρκινγκ στην φυλής....

Θυμίζω τους :
Κώδικας:
Οδηγίες - κανόνες 
- Δεν επιτρέπονται greeglish και μόνιμα κεφαλαία. Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες. 
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται. 
Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει: 
α) ημερομηνία επίσκεψης, 
[b]β) βάρδια ή ώρα επίσκεψης (κατά προσέγγιση), [/b] γ) τιμή, 
δ) όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε), 
[b]ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και 
στ)αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες. [/b] Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα. 
*Περιμένουμε απ’ τα μέλη σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους*


Τέλος θα περίμενα απο ένα πολυγραφότατο "τιμημένο"?  :headbang: μέλος , πολύ περισσότερες λεπτομέρειες και όχι με 30 λέξεις να κάνει κριτική όπως ένα νέος πχ. και αλλού να το παίζει χωροφύλακας με ότι γράφεται και δεν του αρέσει, προσβάλλοντας με βρισιές άλλα μέλη και αμέσως να σβύνει υβριστικά τα μυνήματα του σβύνοντας τα ίχνη.

Και απο εμένα <<συγνώμη και πάλι συγνώμη>> και με <<εκτίμηση>> και με πολύ συμπάθεια... και μόνο συμπάθεια.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Μια και μιλάμε για μπούρδες!!!
www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10274]Για τη συγκεκριμένη κριτική.[/url]

Έλλη ...«όπως συνήθως», Σάββατο 26 Σεπ 2009, στις 01:21
Γράφτηκε από τον farkeli   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 100 αξιολογητές


Νομίζω...
1- Δεν ενδιαφέρει το πρωσονύμιο τρελοφρεγάτα , αλλα κάποιες χαρακτηριστικές λεπτομέρειες της συνάντησης.
2- Δεν ενδιαφέρει αν είναι η όχι γυμνασμένη, αλλα το πως είναι εμφανισιακά ιδιαίτερα για όσους δεν την έχουν δεί.

Αν με τη φράση "ότι Όχι βέβαια θα φωνάξουμε και ζήτω" διακαιολογείται η υψηλή βαθμολογία προσωπικά δεν πείθομαι ....
Δεν συζητάω κάν το 8άρι για την πρόσβαση παρκινγκ στην φυλής....

Θυμίζω τους :
Οδηγίες - κανόνες
- Δεν επιτρέπονται greeglish και μόνιμα κεφαλαία. Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες.
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται.
Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει:
α) ημερομηνία επίσκεψης,
β) βάρδια ή ώρα επίσκεψης (κατά προσέγγιση), γ) τιμή,
δ) όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε),
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ)αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.
Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα.
*Περιμένουμε απ’ τα μέλη σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους*



Τέλος θα περίμενα απο ένα πολυγραφότατο "τιμημένο"?  :headbang: μέλος , πολύ περισσότερες λεπτομέρειες και όχι με 30 λέξεις να κάνει κριτική όπως ένα νέος πχ. και αλλού να το παίζει χωροφύλακας με ότι γράφεται και δεν του αρέσει, προσβάλλοντας με βρισιές άλλα μέλη και αμέσως να σβύνει υβριστικά τα μυνήματα του σβύνοντας τα ίχνη.

Και απο εμένα <<συγνώμη και πάλι συγνώμη>> και με <<εκτίμηση>> και με πολύ συμπάθεια... και μόνο συμπάθεια.

www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10116]Παραπέμπω επίσης στην απο κάτω ακριβώς υπόδειγμα κριτική ώς παράδειγμα όχι μόνο για την ποίηση αλλα και για την περιγραφή του σπουδαίου μέλους βυζολάγνος  .
[/url]


Σεβαστή η γνώμη σου, εξάλλου είναι προσωπική σου γνώμη

Θα προσπαθήσω την επομενη φορά να γράψω τέτοια κριτική έτσι που να καλύπτει και τα δικά σου κριτήρια,
αν και δεν μπορεί να βρεθεί εκείνος ο τρόπος που θα είναι όλοι ικανοποιημένοι με την μορφή των κριτικών

Παράδειγμα : Κάποιος θέλει λίγα λόγια και με καλαμπούρι, άλλος θέλει πολλά λόγια (λεπτομέρειες, χαρακτηριστικά κλπ) χωρίς καλαμπούρι ...
άντε να βρεις άκρη

Θεωρώ ότι οι παρατηρήσεις σου ως προς την τήρηση των κανόνων στην δική μου κριτική μάλλον είναι "υπερβολικές" δεδομένου ότι αν δεν τηρούσα έστω και στο ελάχιστο τους κανόνες μάλλον δεν θα είχε γίνει η δημοσίευση της κριτικής απο τον διαχειριστή

Δεκτή η εκτίμηση σου και η πολύ συμπάθεια...

Καλημέρα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Να συμπληρώσω ότι συμφωνώ για την περιγραφή της κοπέλας

Θεώρησα ότι είναι γνωστά σε όλους τα χαρακτηριστικά της Έλλης, για αυτό και δεν τα έγραψα στην κριτική μου
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Νάνσυ η επιβήτορας, Παρασκευή 25 Σεπ 2009, στις 18:20

Γράφτηκε από τον loo  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Νάνσυ)
Συνολική βαθμολογία
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Κανω μια βολτα στιν φυλης και καταληγω στο 104.Μπαινω μεσα ερχετε η τσατσα μου λεει οτι ειναι ι Νανσυ και μου λεει τα προγραμματα.Ακουω αυταρχικο ρωταω τι ειναι αυτο μου εξηγει στα γριγορα και διαλεγω αυτο.Ερχετε η Νανσυ μετα απο κανα 5λεπτο με ολα της τα συνεργα.Πιανουμε λιγο την κουβεντα μιας και ειχα λιγο αχος.Πρωτη φορα αυτο που εκανα.Γδυνετε και μενουμε και οι δυο μας γιμνοι και αρχιζει να με χαιδευει.Κατεβενε σιγα σιγα μεχρι να φτασει στιν πουτσα μου που ηταν ηδη σκληρη,μου την επεκσε λιγο και κατευθηνθηκε προς την τρυπουλα μου.Μου την σαλιοσε και αρχισε να μου την χαιδεβει.Μετα απο λιγο πηρε εναν απο τουσ δονιτες της και με περιποιηθηκε σιγα σιγα.ειχα καυλωσει απιστευτα οποτε τησ ζιτησα να φορεσει το στραπ-ον και να με γαμισει.Στηθηκα στα 4 και μου ανοικσε τα κολομερια και μου το εβαλε μεσα με γαμαγε σκληρα και αγρια και ταυτοχρονα μου επεζε μαλακια.Μετα απο 5 10 λεπτα εχισα στα βιζακια της ηταν ιπεροχα ευχαριστω πολυ Νανσυ
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Αυταρχικό
Όνομα κοπέλας: Νάνσυ
Ημερ/νια επίσκεψης: 24.09.2009

Μου έκαναν εντύπωση τα πολλά ορθογραφικά λάθη και η ασυνταξία των προτάσεων αλλα τέλως πάντων. Δεν απαντάω εκ μέρους της Νάνσυς, αλλα επειδή την επισκέπτομαι σχεδόν ένα χρόνο πιστευω οτι είναι λίγο υπερβολικός ο φίλος, αφού απο όσο ξέρω δεν θέλει να τελειώνουν στο στήθος της (και μάλιστα πελάτης που την επισκέπτεται πρωτη φορά)...
 

Επισκέπτης
Μια και μιλάμε για μπούρδες!!!
www.bourdela.tv/content/view/446/225/#jreview_10274]Για τη συγκεκριμένη κριτική.[/url]
Νομίζω...
1- Δεν ενδιαφέρει το πρωσονύμιο τρελοφρεγάτα , αλλα κάποιες χαρακτηριστικές λεπτομέρειες της συνάντησης.
2- Δεν ενδιαφέρει αν είναι η όχι γυμνασμένη, αλλα το πως είναι εμφανισιακά ιδιαίτερα για όσους δεν την έχουν δεί.
......
Αν με τη φράση "ότι Όχι βέβαια θα φωνάξουμε και ζήτω" διακαιολογείται η υψηλή βαθμολογία προσωπικά δεν πείθομαι ....
......
Θυμίζω τους :
Οδηγίες - κανόνες
- Δεν επιτρέπονται greeglish και μόνιμα κεφαλαία. Γράφετε με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες.
- Οι κριτικές πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο κατατοπιστικές και ουσιαστικές. Σύντομα και άνευ ουσίας σχόλια θα απορρίπτονται.
Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει:
α) ημερομηνία επίσκεψης,
β) βάρδια ή ώρα επίσκεψης (κατά προσέγγιση), γ) τιμή,
δ) όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε),
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ)αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.
Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα.
*Περιμένουμε απ’ τα μέλη σεβασμό για τις κοπέλες και τη δουλειά τους*

Θεωρώ ότι οι παρατηρήσεις σου ως προς την τήρηση των κανόνων στην δική μου κριτική μάλλον είναι "υπερβολικές" δεδομένου ότι αν δεν τηρούσα έστω και στο ελάχιστο τους κανόνες μάλλον δεν θα είχε γίνει η δημοσίευση της κριτικής απο τον διαχειριστή


Γράφτηκε από τον aplamouareseitosite 
Κυριακή βράδυ, ήμουν εκεί, βρήκα αμέσως πάρκινγκ, εξ' ού και το 10άρι. cha2 .. κυρία !! Σκάει μύτη Βικτώρια ΚΑΙ Μ' ΑΡΕΣΕΙ... ( άριστα ) Πληρώνω orthodox double time και απόλαυσα αυτό που φαντασιωνόμουν ( όχι τίποτα ιδιαίτερο ), αλλά το στύλ της γυναίκας που μ' αρέσει..!!! Ομορφη, σλάβα με συμμετοχή και "τιμημένη" εργασία, κουβεντούλα στ' αγγλικά ( μιά χαρά , απλά δεν κατάλαβε τι σημαίνει mediterranian style !!! ) . Μην κουράζω, ούτε θα πώ τα του κρεβατιού στα fora. Πάντως ήταν η 2η φορά που μου άρεσε σε στούντιο. Η προηγούμενη 1η, ήταν πρίν 3 χρόνια !!! Οι ενδιάμεσες επισκέψεις ήταν απογοητευτικές.. :-((( Πάντως με την οργάνωση που έχουν πλέον τα studios, βλέπεις στα sites φωτό'ς των κοριτσιών, καθώς και τις βάρδιες, διαβάζεις ( καλή ώρα ) και τις κριτικές των συναγωνιστών και γενικά ξέρεις τι σε περιμένει.. Πάς διαβασμένος !!! Πάντως με την Βικτώρια μιά χαρά. Εύγε της. θα γίνω πελατάκι της..!!!

VFM-VICTORIA, Σάββατο 01 Αυγ 2009, στις 14:21
Γράφτηκε από τον aplamouareseitosite   
...το πολωνικό ροστεράκι... ΒΙΚΤΩΡΙΑ. Η κοπέλλα που θέλουμε όλοι εμείς που μας αρέσουν οι σλάβες.GFE σίγουρα, ίσως να είναι κρυφό ταλέντο και σε PSE, αλλά δεν τό'ψαξα. Χαίρομαι κάθε φορά που την παίρνω, είναι υπέρ το δέον VFM, μακάρι νά'χαν όλα τα στουντιάκια τέτοιες. Συστήνεται για αρχάριους, "καλά παιδιά" και για να πάτε τον "γιό σας" για πρώτη φορά σε γυναίκα !!! μόνο μην την ερωτευτεί :-))) θα τα πούμε λίαν συντόμως Βίκα..!!

Κι όμως, έγινε η δημοσίευση της κριτικής...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οταν φιλε  alexander33 θα τις κανεις δεκα τις κριτικες σου για τις Πιτσιρικες Margo & Diana τοτε εχεις τον λογο μου οτι υπαρχει και μια περιπτωση να περασω να δω πως εχουν γινει τα ραμολιμεντα !!! :tickedoff:

 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Οταν φιλε  alexander33 θα τις κανεις δεκα τις κριτικες σου για τις Πιτσιρικες Margo & Diana τοτε εχεις τον λογο μου οτι υπαρχει και μια περιπτωση να περασω να δω πως εχουν γινει τα ραμολιμεντα !!! :tickedoff:

 
το οτι δε γραφει τιμη μας βαζει σε υποψιες
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Προς hotyan:

Τώρα, άμα σου πω ότι δεν σε τιμά η συμπεριφορά σου (για να μην πω τίποτα πιο βαρύ), θα καταλάβεις; Μπα, δεν νομίζω.
Δηλαδή, άντε και τους τρόμαξες. Κοπέλα, τσατσά, φίλη τσατσάς, καθαρίστρια κ.ά. Αυτό σε έφτιαξε;
Δηλαδή, αν πλήρωνες κανένα city tours, τι θα έκανες; Πλάκα μας κάνεις; Παράδειγμα προς αποφυγή είσαι, φίλε. Κάτι άτομα σαν εσένα να βλέπουν οι κοπέλες μια φορά τη μέρα, την έχουν γαμήσει.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
συναδελφε υπηρχαν προσφατες κριτικες για τη συγκεκριμενη κοπελα απο τον  μιστερ farkeli και εμενα στο διπλα, φ86.το ιδιο παθαμε και εμεις :) ισως να ειχες γλυτωσει εσυ τη τσαντιλα και αυτη τα βασανιστηρια που της εκανες :grin:

πολλοι βεβαια ξεχναμε και τη παταμε.μοναδικη ισως λυση : το laptop παραμασχαλα οταν κατεβαινουμε τσαρκα... :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Προς hotyan:

Τώρα, άμα σου πω ότι δεν σε τιμά η συμπεριφορά σου (για να μην πω τίποτα πιο βαρύ), θα καταλάβεις; Μπα, δεν νομίζω.
Δηλαδή, άντε και τους τρόμαξες. Κοπέλα, τσατσά, φίλη τσατσάς, καθαρίστρια κ.ά. Αυτό σε έφτιαξε;
Δηλαδή, αν πλήρωνες κανένα city tours, τι θα έκανες; Πλάκα μας κάνεις; Παράδειγμα προς αποφυγή είσαι, φίλε. Κάτι άτομα σαν εσένα να βλέπουν οι κοπέλες μια φορά τη μέρα, την έχουν γαμήσει.
Άν είσαι συγγενής η ξάδελφος της κοπέλας σόρυ αλλα θα έπερεπε να μου το έχεις πεί.
Εσύ τι θα έκανες? Θα έφευγες σαν κύριος, πιθανώς χωρίς να την τιμήσεις και με -20!!
Και εγώ πάλι εφυγα σαν κύριος την τίμησα και χαλάλι και τα 20!!! ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άν είσαι συγγενής η ξάδελφος της κοπέλας σόρυ αλλα θα έπερεπε να μου το έχεις πεί.
Εσύ τι θα έκανες? Θα έφευγες σαν κύριος, πιθανώς χωρίς να την τιμήσεις και με -20!!
Και εγώ πάλι εφυγα σαν κύριος την τίμησα και χαλάλι και τα 20!!! ;)

Θα άφηνα το 20άρικο και θα πήγαινα αλλού. Να τη βασανίσω, πάντως, αποκλείεται. Επειδή δεν παίρνεις από λόγια, όμως, σε αφήνω να συνεχίσεις.
Ξέρεις, όμως, την επόμενη φορά μπορεί να είναι ο γκόμενός της ή ο νταβάς της μέσα και να σου το κόψει το πουλάκι (τουλάχιστον).  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
συναδελφε υπηρχαν προσφατες κριτικες για τη συγκεκριμενη κοπελα απο τον  μιστερ farkeli και εμενα στο διπλα, φ86.το ιδιο παθαμε και εμεις :) ισως να ειχες γλυτωσει εσυ τη τσαντιλα και αυτη τα βασανιστηρια που της εκανες :grin:

πολλοι βεβαια ξεχναμε και τη παταμε.μοναδικη ισως λυση : το laptop παραμασχαλα οταν κατεβαινουμε τσαρκα... :2funny:
Θα με ικανοποιούσε η αίσθηση ότι πήρα το αίμα σας πίσω και απο εσάς και απο άλλους ατυχήσαντες.
Μήν φανταστείς αγαπητέ  Deicidious όμως πως την έδειρα και τέτοια. Απλά μια τσιμπια και αυτό ήταν ..... της άλλαξε η καυλοπλευση. :2funny:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Θα άφηνα το 20άρικο και θα πήγαινα αλλού. Να τη βασανίσω, πάντως, αποκλείεται. Επειδή δεν παίρνεις από λόγια, όμως, σε αφήνω να συνεχίσεις.
Ξέρεις, όμως, την επόμενη φορά μπορεί να είναι ο γκόμενός της ή ο νταβάς της μέσα και να σου το κόψει το πουλάκι (τουλάχιστον).  ;)
γιατι οταν γινετε στραβη παντα θα σκεφτομαστε νταβαδες και αγαπητικους?? στην τελικη ουτε τριχα απο το κεφαλι δεν θα μας αγγιξουν. πολυ κλασιμο εχει πεσει τωρα τελευταια με αυτο το θεμα. δηλαδη ολο προστασιες κτλ θα σκεφτομαστε????
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αυτό είναι το δεύτερο. Το πρώτο είναι: ποιος είναι τόσο μαλάκας ώστε να βασανίσει (εντός ή εκτός εισαγωγικών) μια κοπέλα του επαγγέλματος (ακόμα και τη χειρότερη). Ζητήστε τα λεφτά σας πίσω, αν είστε μάγκες.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Αυτό είναι το δεύτερο. Το πρώτο είναι: ποιος είναι τόσο μαλάκας ώστε να βασανίσει (εντός ή εκτός εισαγωγικών) μια κοπέλα του επαγγέλματος (ακόμα και τη χειρότερη). Ζητήστε τα λεφτά σας πίσω, αν είστε μάγκες.
κατσε ρε φιλε. ποτε ζητησες και πηρες λεφτα πισω??? εκει δεν παιζει να μανουριασουνε δηλαδη???
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Όλα παίζουν. Εσύ επιλέγεις. Προσωπικά δεν έχω ζητήσει ποτέ χρήματα. Άλλες φορές δεν τόλμησα, άλλες λυπήθηκα, άλλες με έπιασε αηδία.
Ποτέ όμως δεν άρχισα να πιέζω την άλλη να κάνει ό,τι γουστάρω. Αν νομίζετε ότι με 20 (ή 500) ευρώ μπορείτε να κάνετε ό,τι γουστάρετε, χωρίς περιορισμό, είστε εντελώς φάουλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom