Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Ουτε εγω καταλαβαινω φιλε μου  τι γινεται εδω περα.Αλλες κριτικες περνανε και αλλες οχι.Μηπως το site δεν εχει μελη αλλα μονο φιλους?Αλλιως δεν εξηγηται μια τετοια συμπεριφορα
απλο μελος ειμαι και οι κριτικες μου ανεβαινουν απο την αρχη που γραφτηκα,εστω και αν αργουν καμια φορα λιγες ωρες.μονο μια φορα δεν ανεβηκε και ηταν απο λαθος μου κατω στο code και με κατι refresh τα μπερδεψα μαλλον.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
το ζουμι ειναι αν γνωριζεις κατι να βγεις και να το πεις και να μη κανεις υπονοουμενα.αυτο εινι το σωστο
Βαριεμαι να αφηνω υπονοουμενα!
Εσυ και ο mounomagnitis ειστε ενα και το αυτο!Σου φτανει η απαντηση μου ή θελεις να ψαξω και για αλλους κλωνους σου μιας και μπηκαμε στο παιχνιδι?
Μαλλον δεν το θελεις οποτε ας το σταματησουμε εδω
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ειναι πολυ απλο γιατι και εγω δεν ειμαι και πολυ νεος εδω μεσα !!!
Πρωτα οι Ρωσσιδες πρεπει να μαθουν να ξεχωριζουν το [size=20pt]Φι[/size] και το [size=20pt]Θητα[/size] αλλιως μια ζωη θα καρφωνονται εδω μεσα !!
Απλα πραγματα ,τα υπολοιπα τα εγραψε ο PIATSAS και φτανουν !!!
Οκ Φειτσα sorry Θειτσα !!!
 

lela35

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
Βαριεμαι να αφηνω υπονοουμενα!
Εσυ και ο mounomagnitis ειστε ενα και το αυτο!Σου φτανει η απαντηση μου ή θελεις να ψαξω και για αλλους κλωνους σου μιας και μπηκαμε στο παιχνιδι?
Μαλλον δεν το θελεις οποτε ας το σταματησουμε εδω
εκανες λαθος δεν παιζω παιγνιδια σεβομαι και εκτιμω το κοσμο που μου δινει ψωμι.επισης ας μη σταματησουμε τιποτα εδω αν  εχεις κατι πες το ξεκαθαρα
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Owned!!!, Πέμπτη 24 Σεπ 2009, στις 21:58
Γράφτηκε από τον OwnedByNancy   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου
...

Παλικαρι,με το συμπαθειο. Εισαι γκει με σμαρτακι ή νταβας του μαγαζιου? :idiot:

ΧΑ, Χα, χα! Μεγάλε, τι μου θύμισες!
:2funny:
...την ατάκα του Χάρρυ Κλυνν που έλεγε για έναν που πήρε σμαρτάκι και τώρα κάνει τον πούστη για να το ξεπληρώσει!
:2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εκανες λαθος δεν παιζω παιγνιδια σεβομαι και εκτιμω το κοσμο που μου δινει ψωμι.επισης ας μη σταματησουμε τιποτα εδω αν  εχεις κατι πες το ξεκαθαρα
Σας δίνουμε και ψωμί και ψω....ή!!!  :grin:
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Άρα το σωστό είναι "Την συνιστώ ανεπιφύλακτα".Δηλαδή την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Ας το προσέξουν οι συναγωνιστές.
Όπως και γενικότερα την διατύπωση της Ελληνικής γλώσσας γιατί

μας θέλουν και μας έχουν καταντήσει απαίδευτους και προσπαθούν να μας κάνουν ανελλήνιστους!

Τουλάχιστον όσοι από τους συναγωνιστές έχουν την βασική υποδομή από τα μαθητικά τους χρόνια.
Αλλά και όσοι δεν την έχουν, που νιώθουν όμως μια φλόγα να σιγοκαίει μέσα τους εκτός από σεξ, φαί, λεφτά και ύπνος.Βέβαια και τα τέσσερα τελευταία είναι απαραίτητα!
Ο πνευματικός λήθαργος (ύπνος) είναι ταφόπλακα για έναν λαό!

Καλα  τα  λες φιλε
Εδω  επεσα  μεσα

Ο  πνευματικος  ληθαργος  ειναι  ασθενεια  και  ως  γνωστον  για να  καταφερεις  να  θεραπευτεις,
πρεπει  να  καταλαβεις    πρωτα  οτι  εισαι  αρρωστος.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Paradise

Ποιός πλησιάζει την πραγματικότητα για την συγκεκριμένη κόρη??? :headbang: :headbang:
απανωτές κριτικές μπράβο  :think: ζήτηση!!!!


www.bourdela.tv/content/view/629/224/#jreview_10469]εδώ???  05 Οκτ [/url]
Συνολική βαθμολογία  9.2
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  8.0
...Η άψογη συμμετοχή της συνεχίστηκε, για να περάσουμε στην όρθια στάση για λίγο....
...Χωρίς βιασύνη έκατσε και μιλήσαμε, σχετική πλακίτσα και καληνύχτα

Η Κατερίνα τείνει να γίνει ένα ακόμα στανταράκι μου. Η εμφάνιση είναι κάτι το υποκειμενικό, αλλά οι υπηρεσίες της είναι από τις υψηλότερες που έχω συναντήσει τον τελευταίο καιρό...

www.bourdela.tv/content/view/629/224/#jreview_10464]ή εδώ? 05 Οκτ[/url]
Συνολική βαθμολογία  5.3
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  6.0
...Να σας πώ την αλήθεια δεν μπορώ να πώ ότι ούτε το ευχαριστήθηκα ούτε με ανθουσίασε η συγκεκριμένη κοπέλα.....Πιό μεγάλη ηλικιακά.....
Μετά συζήτησαμε λίγο (το μόνο ευχάριστω στο όλο σκηνικό,ήταν ευδιάθετη).
Δεν ξέρω αν θα την ξαναεπισκεφτώ τουλάχιστον την συγκεκριμένη κοπέλα.Κάποια άλλη όμως μπορεί.....Ελπίζω απλά να την πέτυχα σε κακή μέρα και αν αποφασίσω να την επισκεφτώ ξανά την ίδια να είναι περισσότερο κεφάτη
www.bourdela.tv/content/view/629/224/#jreview_10414]ή μήπως εδώ? 05 Οκτ [/url]
Συνολική βαθμολογία  6.3
Εμφάνιση κοπέλας  7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  6.0
Αν και το πρόγραμμα του ιδρύματος έχει μεγάλη ποικιλία, μόνο αυτή η κοπέλα εκμεταλλεύεται όλες τις δυνατότητες του γυναικείου σώματος. Δεν ήθελε και πολύ σκέψη και τα 100 ευρώ αποχαιρέτησαν το πορτοφόλι.

Προσωπικά δεν την έχω συναντήσει την συγκεκριμένη και δεν έχω άποψη.
Νομίζω όμως ότι ίσως θα έπρεπε κάποια απο τις 3 αυτές  κριτικές να μην έμπαινε καθόλου λόγω αντιφάσεων....
;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
hotyan,αν εχεις διαβασει προσεκτικα την δευτερη κριτικη, λεει οτι δεν δινει γλωσσοφιλα... ναι δεν δινει και καμια σε μας δεν δινει γιατι ειναι πολυ προσωπικο θεμα... το οτι λεει ειναι ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ηλικια- γουστα ειναι αυτα, ετσι δεν ειναι, δλδ δεν κρυβεται απο κανεναν οτι ειναι για τα ΜΙΛΦ γουστα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Προσωπικά δεν την έχω συναντήσει την συγκεκριμένη και δεν έχω άποψη.
Νομίζω όμως ότι ίσως θα έπρεπε κάποια απο τις 3 αυτές  κριτικές να μην έμπαινε καθόλου λόγω αντιφάσεων....
;)

Αγαπητε Hotyan

Μην σου κανει εντυπωση η διασταση αποψεων επισκεπτων στη ιδια κοπελα,
Οπως εχω επανειλημενα γραψει, μεγαλο ρολο παιζει και η διαθεση της κοπελας την συγκεκριμενη στιγμη, τα προβληματα που ενδεχομενως την απασχολουν, η "χημεια" τολμω να πω με τον εκαστοτε πελατη.
Χωρις κανενα ιχνος μομφης στον φιλο που δεν εμεινε ευχαριστημενος, μεγαλο ρολο παιζει και η συμπεριφορα μας στην εκαστοτε κοπελα.

Εμενα προσωπικα μου εχει τυχει να περασω με την ιδια κοπελα (Δεν εννοω την Κατερινα) την μια φορα χαλια και την αλλη super.

Παντως σε γενικες γραμμες οι κριτικες της Κατερινας ειναι πολυ επανω απο τον μεσο ορο.
Το πιθανοτερο ειναι ο φιλος μας να την πετυχε σε ασχημη στιγμη.

Δυστυχως ειναι και αυτα μεσα στο προγραμμα.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
hotyan,αν εχεις διαβασει προσεκτικα την δευτερη κριτικη, λεει οτι δεν δινει γλωσσοφιλα... ναι δεν δινει και καμια σε μας δεν δινει γιατι ειναι πολυ προσωπικο θεμα... το οτι λεει ειναι ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ηλικια- γουστα ειναι αυτα, ετσι δεν ειναι, δλδ δεν κρυβεται απο κανεναν οτι ειναι για τα ΜΙΛΦ γουστα...
Ακριβώς, αγαπητή ντάρια την 2η κριτική την θεωρώ ψιλομούφα.....
Αγαπητε Hotyan
Μην σου κανει εντυπωση η διασταση αποψεων επισκεπτων στη ιδια κοπελα,
Οπως εχω επανειλημενα γραψει, μεγαλο ρολο παιζει και η διαθεση της κοπελας την συγκεκριμενη στιγμη, τα προβληματα που ενδεχομενως την απασχολουν, η "χημεια" τολμω να πω με τον εκαστοτε πελατη.
Χωρις κανενα ιχνος μομφης στον φιλο που δεν εμεινε ευχαριστημενος, μεγαλο ρολο παιζει και η συμπεριφορα μας στην εκαστοτε κοπελα.

Εμενα προσωπικα μου εχει τυχει να περασω με την ιδια κοπελα (Δεν εννοω την Κατερινα) την μια φορα χαλια και την αλλη super.

Παντως σε γενικες γραμμες οι κριτικες της Κατερινας ειναι πολυ επανω απο τον μεσο ορο.
Το πιθανοτερο ειναι ο φιλος μας να την πετυχε σε ασχημη στιγμη.

Δυστυχως ειναι και αυτα μεσα στο προγραμμα.

Φίλε και αγαπητέ CHEYENNE ποτέ δεν αμφέβαλα για τις κριτικές που γράφεις. Ίσα ίσα είσαι παλιό και έμπειρο μέλος, εκτιμώ τη στάση και τις εν γένει τοποθετήσεις σου εδώ και θα ήταν αδιανόητο και αδύνατο για μένα εσύ να γράψεις ποτέ κάτι το οποίο δεν ισχύει. Απλα μου έκανε εντύπωση η 2η κριτική του μέλους papacrest  την οποία προσωπικά την θεωρώ αναξιόπιστη η τουλάχιστον ατυχή χωρίς να θέλω να προσβάλω τον  γράψαντα. Ίσως επειδή είναι νέο μέλος εδώ δεν έχει γράψει ούτε μισό μύνημα παρα μόνο αυτή την κριτική.
Δέν μπορεί να λέει την μία ότι η κοπέλα ήταν ευδιάθετη και την άλλη ότι θα ξαναπάει αν είναι περισσότερο κεφάτη...:headbang: πως να πιστέψεις για τα υπόλοιπα που γράφει αν και κατα πόσο ισχύουν???
Επαναλαμβάνω δεν την γνωρίζω καν την συγκεκριμένη κοπέλα αλλα αισθάνθηκα ότι αδικείται.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κατι πινει και δεν μας δινει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Έπεσα σήμερα πάνω σε αυτή την κριτική:
Αντιγράφω:

Ναταλί όλα τα λεφτά!!!, Τρίτη 06 Οκτ 2009, στις 00:37 - Γράφτηκε από τον polidoro

Συνολική βαθμολογία 6.7
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 6.0
Πρόσβαση/Parking 5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 7.0

Θα την βαθμολογουσα με 10 αλλα λογω κανονισμου δεν γινεται.Η επισκεψη στισ 14.30.Η κοπελα πολυ εντυπωσιακη,ξανθια,ψηλη με μεγαλα βυζια,και εκφυλη φατσα.Πηρα το προγραμα,το πρωκτικο.Μπικα και περιμενα,μουσικη τσοντα φουλ.ΟΛΑ πολυ καθαρα.Εφανιστηκε ο μωρακλοσ στο δωματιο.!Σε καρφωνει με τισ ματαρεσ τισ και τα χανεισ.Σε κανει να νοιθεισ οτι θα τα δεισ ΟΛΑ!! Και ετσι ειναι .Η γυναικα τα κανει τελεια,και ΤΕΛΕΙΑ.εγλειφε ο τι εβρισκε.Πιπα ΤΡΕΛΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!.απο γαμηση ,σε ολεσ τισ στασεισ ,και μην σε νοιαζει,ΔΕΚΤΗ ΣΕ ΟΛΑ!!! Πολυ δυναμικη ΚΑΙ υπομονετικη.Θα ξαναπαω σιγουρα.ΦΙΛΑΚΙΑ ΝΑΤΑΛΙ!!!!!!


Μα καλά, πόσο μαλάκες μας νομίζει ο Πολύδωρος (που είναι στα πόδια γρήγορος); Κατ' αρχήν, φαίνεται ότι κάτι παίζει, επειδή αυτή είναι η πρώτη του κριτική ever. Μετά λέει "μεγάλα βυζιά" και μαλακίες... Ρε παπάρα Μήτσο, αφού το ρημαδοsite του μαγαζιού έχει φωτογραφία της εν λόγω κοπέλας... Εμείς τυφλοί είμαστε; Δε βλέπουμε ότι με το ζόρι το βυζί της πάει στο 2; Αμ εκείνο το "ΔΕΚΤΗ ΣΕ ΟΛΑ"... Σιγά μη "ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΙΣΤΩΤΙΚΕΣ ΚΑΡΤΕΣ".

Το θα ξαναπάει σίγουρα, μάλλον εννοεί τη δωρεάν επίσκεψη που του έταξαν για να γράψει την κριτική ο λιγούρης!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Ακριβώς, αγαπητή ντάρια την 2η κριτική την θεωρώ ψιλομούφα.....
Φίλε και αγαπητέ CHEYENNE ποτέ δεν αμφέβαλα για τις κριτικές που γράφεις. Ίσα ίσα είσαι παλιό και έμπειρο μέλος, εκτιμώ τη στάση και τις εν γένει τοποθετήσεις σου εδώ και θα ήταν αδιανόητο και αδύνατο για μένα εσύ να γράψεις ποτέ κάτι το οποίο δεν ισχύει. Απλα μου έκανε εντύπωση η 2η κριτική του μέλους papacrest  την οποία προσωπικά την θεωρώ αναξιόπιστη η τουλάχιστον ατυχή χωρίς να θέλω να προσβάλω τον  γράψαντα. Ίσως επειδή είναι νέο μέλος εδώ δεν έχει γράψει ούτε μισό μύνημα παρα μόνο αυτή την κριτική.
Δέν μπορεί να λέει την μία ότι η κοπέλα ήταν ευδιάθετη και την άλλη ότι θα ξαναπάει αν είναι περισσότερο κεφάτη...:headbang: πως να πιστέψεις για τα υπόλοιπα που γράφει αν και κατα πόσο ισχύουν???
Επαναλαμβάνω δεν την γνωρίζω καν την συγκεκριμένη κοπέλα αλλα αισθάνθηκα ότι αδικείται.

Σε ευχαριστω ειλικρινα για τα καλά σου λόγια.

:cool2: :cool2: :cool2:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
"Η επισκεψη ελαβε χωρα γυρω στις 15.00.
Πολυς κοσμος στην αναμονη. Η κοπελα απο μακρυα εντυπωσιακη. Ομως οταν γδυθηκε αποκαλυφθηκαν 2 υπερμεγεθη, αφυσικα στο σχημα βυζια και υπερβολικα κρυα στη αφη. Με ξενερωσαν τα βυζια της. Πηρα το απλο και εχυσα ενω που επερνε πιπα. Ισως δεν φταιει αυτη αλλα η κακη εντυπωση που μου εκαναν τα στηθη της.
Τελικα ισχυει το "οπου ακους πολλα κερασια..."

:2funny: :2funny:ωραίο ανέκδοτο,ε?
 

speed81

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0

Αθηνά=κα(ο)λοστημένη παγίδα (μαζί κι η τσατσά στο κόλπο), Κυριακή 04 Οκτ 2009, στις 18:07

Γράφτηκε από τον kostakis27  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Αθηνά)
Συνολική βαθμολογία
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Την πάτησα μάγκες,μου την έφεραν αυτή η κολοτσατσά κι η γαμημένη Ελεεινίδα με τα ψευτοχαμογελό της.Το σκηνικό παίχτηκε Παρασκευή 02/10,γύρω στις 22:00.Ήμουν μαζί μ ένα κολλητό που κάνει θητεία στη Χίο και είχα καιρό να τον δω,μπουκάρουμε λοιπόν στο μαγαζί κι η τσαστσά μας κάνει λόγο για Ελληνίδα,ονόματι Αθηνά.Ο κολλητός πείστηκε αμέσως και μπήκε σφαίρα μέσα,εγώ δεν πολυγούσταρα,αλλά επειδή με πιλάτευε κάμποσο η τσατσά να περάσω γιατί είναι και καλά απ τις καλύτερες κοπέλες που έχει δουλέψει και είναι και Ελληνίδα,λέω δεν γαμιέται και μπαίνω(μεγάλη μου μαλακία τελικά)Αφού ξεπετάει τον φίλο μου στο 5λεπτο έρχεται και σε μένα.Πίπα διάρκειας 25 δευτερολέπτων και μετά από μόνη της στα 4,χωρίς να με ρωτήσει!Λόγω μεγάλης κάβλας της έσκισα την τρύπα και τελικά κατάφερα να τελειώσω(αν και δεν έκανε τίποτα για να με βοηθήσει)Α! και ούτε κουβέντα για άλλη στάση.Ο φίλος λόγω νεύρων και μόνο την ξαναπήρε, για εκτόνωση απ ότι κατάλαβα(καλός μαλάκας κι αυτός)Στην έξοδο ρωτάω την τσατσά το όνομα και μου είπε Αθηνά(δεν ξέρω αν είναι το αληθινό γιατί με ρώτησε πρώτα αν θα γράψω κριτική)Τέλος πάντων όπως καταλάβατε άλλη μια περίπτωση ελλεεινίδας που θέλει πολύ ξύλο για να μάθει έστω τα βασικά της αυτής της δουλειάς.Όσο για την τσατσά,και γαμώ τις ηθοποιείες.Αφού δεν την δείραμε πάλι καλά να λέει...
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Αθηνά
Ημερ/νια επίσκεψης: 02.10.2009

  διαβασα αυτη την κριτικη και κολλησα στο οτι ηθελαν να δειρουν την τσατσα αλλα παρα τα αυτα την βαθμολογησαν με [9] εννεα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom