Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
"Η επισκεψη ελαβε χωρα γυρω στις 15.00.
Πολυς κοσμος στην αναμονη. Η κοπελα απο μακρυα εντυπωσιακη. Ομως οταν γδυθηκε αποκαλυφθηκαν 2 υπερμεγεθη, αφυσικα στο σχημα βυζια και υπερβολικα κρυα στη αφη. Με ξενερωσαν τα βυζια της. Πηρα το απλο και εχυσα ενω που επερνε πιπα. Ισως δεν φταιει αυτη αλλα η κακη εντυπωση που μου εκαναν τα στηθη της.
Τελικα ισχυει το "οπου ακους πολλα κερασια..."

:2funny: :2funny:ωραίο ανέκδοτο,ε?
:2funny: :2funny: :2funny:


To περιεργο ειναι που εχυσε στην πιπα ενω ηταν ξενερωμενος!!! :-
Πως γινετε αυτο?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Ειναι πολυ απλο γιατι και εγω δεν ειμαι και πολυ νεος εδω μεσα !!!
Πρωτα οι Ρωσσιδες πρεπει να μαθουν να ξεχωριζουν το [size=20pt]Φι[/size] και το [size=20pt]Θητα[/size] αλλιως μια ζωη θα καρφωνονται εδω μεσα !!
Απλα πραγματα ,τα υπολοιπα τα εγραψε ο PIATSAS και φτανουν !!!
Οκ Φειτσα sorry Θειτσα !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:thumbsup:
Και ακόμα το ντ με το δ. Στούδιο, δαβάς, μας πήραν με τις δομάτες κτλ κτλ ;)

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
"Η επισκεψη ελαβε χωρα γυρω στις 15.00.
Πολυς κοσμος στην αναμονη. Η κοπελα απο μακρυα εντυπωσιακη. Ομως οταν γδυθηκε αποκαλυφθηκαν 2 υπερμεγεθη, αφυσικα στο σχημα βυζια και υπερβολικα κρυα στη αφη. Με ξενερωσαν τα βυζια της. Πηρα το απλο και εχυσα ενω που επερνε πιπα. Ισως δεν φταιει αυτη αλλα η κακη εντυπωση που μου εκαναν τα στηθη της.
Τελικα ισχυει το "οπου ακους πολλα κερασια..."

:2funny: :2funny:ωραίο ανέκδοτο,ε?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απο ολα εχουμε και βυζια και κερασια !!!
Τιποτα αλλο θα ζητησεις !!! :think:
 
boobs.jpg
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Ρε τρέσουρα, είσαι ανεξάντλητος ! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

O ορισμός του PSE, Τετάρτη 07 Οκτ 2009, στις 17:38
Γράφτηκε από τον spoon  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Κορίνα)

Συνολική βαθμολογία
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
9.0
Πρόσβαση/Parking
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
10.0

Nαι καλα το διαβασατε στον τιτλο!Η Κιμ πλεον αποτελει το καλυτερο και πιο αγριο PSE για μενα αυτη την στιγμη στην πιατσα!Κυριακη κατα τις 7 το απογευμα και αφου ειχα κανει ηδη 2 καταθεσεις προηγουμενως (και αφου βεβαια ψηφισα για το καλο της χωρας χεχεχε) ειχα ακομα σηκωμαρες και η καυλυτερη λυση ηταν η Κιμ!!!Πρεπει να πω βεβαια οτι εχω παει απειρες φορες στην κοπελα,οχι οτι μου κανει τιποτα παραπανω απο αυτα που κανει στους υπολοιπους απλα με εχει μαθει πλεον και ξερει τι πρεπει να μου δωσει!!!
Τα κλασσικα στην αρχη κοπλιμεντα(τολμω να πω πως τα εχει μετριασει τελευταια) και αρχιζει το παιχνιδι με αυτην να γλυφει και να φιλαει απο το λαιμο και κατω φτανοντας στα αρχιδια και περιποιοντας τα με φοβερη τεχνικη!!!Αφου λοιπον "ντυνει" το "κουταλι" μου αρχιζει μια πιπα ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ κοιταζοντας με στα ματια και ποτε να τον χτυπαει στην γλωσσα της και ποτε στο μαγουλο της!!!Ευτυχως που ειχα ριξει δυο προηγουμενως αλλιως δεν θα τα εβγαζα περα μαζι της!!!
Ιεραποστολικο, πλαγιαστο, πισωκολλητο και τελειωσαμε στο καρεκλατο!!!!Η κοπελα γαμιοτανε λες και ειχε κανα χρονο να δει πουτσα τι το τι ελεγε το στομα της ειλικρινα ντρεπομαι να αναφερω!!!χαχαχα!!!Αφου τελειωσαμε επεσα στο κρεββατι μισοπεθαμενος!Ουτε να ντυθω μετα δεν ειχα δυναμεις!!!Ακολουθησε και 10λεπτη κουβεντουλα γενικου περιεχομενου.....αυτα απλα τα αναφερω γιατι στο σαλονι γινοτανε το ελα να δεις παλι αλλα η κοπελα δεν βιαζοτανε καθολου καθως η ολη διαδικασια κρατησε περιπου μιση ωρα!!!Ισως γι'αυτο να γινεται χαμος στη βαρδια της και να μη γραφει κανεις τιποτα!!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Κορίνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 04.10.2009

---------------------------------------------------

Spoon +100000000000000000000000000000000................!!!!!!!!!!!!!!!! Πάλι καλά που τα λες "έξω από τα δόντια" !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Υ.Γ. Να σημειώσω πως ενώ στην κριτική αναφέρεται το όνομα Κιμ στην κριτική σαν όνομα κοπέλας έχει καταχωρηθεί Κορίνα!!!!  ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
---------------------------------------------------

Spoon +100000000000000000000000000000000................!!!!!!!!!!!!!!!! Πάλι καλά που τα λες "έξω από τα δόντια" !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Υ.Γ. Να σημειώσω πως ενώ στην κριτική αναφέρεται το όνομα Κιμ στην κριτική σαν όνομα κοπέλας έχει καταχωρηθεί Κορίνα!!!!  ;)
Διορθώθηκε βλέπω...! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Spoon +100000000000000000000000000000000................!!!!!!!!!!!!!!!! Πάλι καλά που τα λες "έξω από τα δόντια" !!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Υ.Γ. Να σημειώσω πως ενώ στην κριτική αναφέρεται το όνομα Κιμ στην κριτική σαν όνομα κοπέλας έχει καταχωρηθεί Κορίνα!!!!  ;)
Ετσι πρεπει φιλε pitsiriko!!!!! :rockon:
Μαλακια δεν ειναι να μπαινεις σε ενα μαγαζι να το βλπεις γεματο και να μην ακους τιποτα μετα?



Υ.Γ. Οκ!!!Διορθωθηκε το προβλημα!!! :)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τα πάντα όλα  ...είναι "πιθανά" !!!

...αρκεί που περάσατε καλά

αυτό είναι σημαντικό,

αλλά και (επιπλέον) που κάνατε ενημέρωση  :thumbsup:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Γράφτηκε από τον kostas1924

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σουζάνα)

Στο Πειραιώς 193 είμαι τακτικός και φέυγω πάντα ευχαριστημένος αλλά το σημερινό ήταν το κάτι άλλο.Γύρω στις 11:30 έγινε η επίσκεψη και ακόμα τα πόδια μου τρέμουν.Η κοπέλα με κέρδισε από την παρουσίαση και έτσι πήρα το πρόγραμμα των 60 Ευρώ στο οποίο διαλέγεις μασάζ ή show χωρίς δεύτερη σκέψη.H Σουζάνα μπήκε γελαστή στο δωμάτιο την ώρα που έβγαινα από το ντουζ.Από εκείνη τη στιγμή οι ατάκες της ήταν η μία καλύτερη από την άλλη.Θα σας πω όσες θυμάμαι 1) Μωρό μου νιώθω άσχημα γιατί τα βυζιά μου είναι μικρότερα από τα δικά σου (αλήθεια είναι) 2)Έχεις ωραίο κεφάλι, έκανα να χτενιστώ και έβαλε τα γέλια γιατί κοίταγε το κάτω (αλήθεια είναι) 3)Είναι πολύ τυχερή αυτή που γαμάς (αλήθεια είναι)Στο σεξ τώρα η κοπέλα είναι πολύ πρόθυμη και δέχεται όλες τις στάσεις.Εγώ άλλαξα τρεις με δυνατό σφυροκόπημα ενδιάμεσα πίπα και τελέιωσα με πίπα , η οποία θέλει λίγο βελτίωση μετά από 20 λεπτά περίπου. Ακολούθησαν γελάκια και πειράγματα ,με αποχαιρέτησε με δύο γλυκά φιλάκια.
Η βαθμολογία μου στη συμμετοχή θα ήταν 10 αν μπορούσα.

Τωρα αυτο εδω λεγεται κριτικη ρε γαμωτο?
Κωστακη αν συμμετεχεις στα θρεντ ριξε και μια περιγραφη της κοπελας αν εχεις την καλοσυνη γιατι απο αυτα που εγραψες θα συμπερανει κανεις οτι πηγες στο Δελφιναριο σε παρασταση του Σεφερλη :P
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Γράφτηκε από τον kostas1924

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σουζάνα)

Στο Πειραιώς 193 είμαι τακτικός και φέυγω πάντα ευχαριστημένος αλλά το σημερινό ήταν το κάτι άλλο.Γύρω στις 11:30 έγινε η επίσκεψη και ακόμα τα πόδια μου τρέμουν.Η κοπέλα με κέρδισε από την παρουσίαση και έτσι πήρα το πρόγραμμα των 60 Ευρώ στο οποίο διαλέγεις μασάζ ή show χωρίς δεύτερη σκέψη.H Σουζάνα μπήκε γελαστή στο δωμάτιο την ώρα που έβγαινα από το ντουζ.Από εκείνη τη στιγμή οι ατάκες της ήταν η μία καλύτερη από την άλλη.Θα σας πω όσες θυμάμαι 1) Μωρό μου νιώθω άσχημα γιατί τα βυζιά μου είναι μικρότερα από τα δικά σου (αλήθεια είναι) 2)Έχεις ωραίο κεφάλι, έκανα να χτενιστώ και έβαλε τα γέλια γιατί κοίταγε το κάτω (αλήθεια είναι) 3)Είναι πολύ τυχερή αυτή που γαμάς (αλήθεια είναι)Στο σεξ τώρα η κοπέλα είναι πολύ πρόθυμη και δέχεται όλες τις στάσεις.Εγώ άλλαξα τρεις με δυνατό σφυροκόπημα ενδιάμεσα πίπα και τελέιωσα με πίπα , η οποία θέλει λίγο βελτίωση μετά από 20 λεπτά περίπου. Ακολούθησαν γελάκια και πειράγματα ,με αποχαιρέτησε με δύο γλυκά φιλάκια.
Η βαθμολογία μου στη συμμετοχή θα ήταν 10 αν μπορούσα.

Τωρα αυτο εδω λεγεται κριτικη ρε γαμωτο?
Κωστακη αν συμμετεχεις στα θρεντ ριξε και μια περιγραφη της κοπελας αν εχεις την καλοσυνη γιατι απο αυτα που εγραψες θα συμπερανει κανεις οτι πηγες στο Δελφιναριο σε παρασταση του Σεφερλη :P



δηλαδη κατα την προσωπικη σου αποψη θα επρεπε να γραψει εκθεση ιδεων οπως κανεις εσυ;;;;
ο καθενας εχει τον τροπο του για το πως γραφει και δεν νομιζω οτι σε εχει τοποθετησει καποιος
εσενα σαν χωροφυλακα των κριτικων...
ξερεις υπαρχουν και ατομα που δουλευουν εδω μεσα και δεν ξημεροβραδιαζονται στο σαιτ και στα μπουρδελα
για να εξασφαλισουν την ιντερνετικη δημοφιλια. . .

get a life. .  :P
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
δηλαδη κατα την προσωπικη σου αποψη θα επρεπε να γραψει εκθεση ιδεων οπως κανεις εσυ;;;;
Θα επρεπε να περιγραψει το πως ειναι η κοπελα...αυτο εγραψα...και κανονικα αυτη η κριτικη δεν θα επρεπε να ανεβει συμφωνα με τους κανονισμους των κριτικων!
Κανω λαθος?
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Θα επρεπε να περιγραψει το πως ειναι η κοπελα...αυτο εγραψα...και κανονικα αυτη η κριτικη δεν θα επρεπε να ανεβει συμφωνα με τους κανονισμους των κριτικων!
Κανω λαθος?


γιατι υποχρεωμενος ειναι ; ;
πως κανεις ετσι κιεσυ;
τοσο πολυ καιγεσαι να μαθεις τι κωλο εχει ? :idiot:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Θα επρεπε να περιγραψει το πως ειναι η κοπελα...αυτο εγραψα...και κανονικα αυτη η κριτικη δεν θα επρεπε να ανεβει συμφωνα με τους κανονισμους των κριτικων!
Κανω λαθος?

Στην συγκεκριμενη υποθεση ο PIATSAS εχει δίκιο.

Οι κριτικες διεπονται απο ορισμενους κανονισμους :
Δηλαδη:
Εμφανιση-περιγραφη κοπελας
Ημερομηνια επισκεψης
Ονομα (εαν το θυμομαστε)
περιγραφη της εμπειριας μας στο δωματιο, οσο αυτο ειναι δυνατον.
Τιμη

Οι λογοι που το site ζηταει αυτα τα χαρακτηριστικα δεν ειναι για κουτσομπολιο, αλλα για να δινεται η δυνατοτητα σε αυτους που διαβαζουν να σχηματισουν μια αποψη για την κοπελα και τις υπηρεσιες της ετσι ωστε να αποφασισουν εαν αξιζει να δοκιμασουν μια επισκεψη ή οχι.

Πολλες φορες οι κριτικες μελλων αντικρουονται. Ειναι ΦΥΣΙΚΟ. Εχω γραψει πολλες φορες το γιατι και δεν θα μπω στην διαδικασια να σας κουρασω με το να επαναλαμβανομαι.

Προσωπικα ολες οι κριτικες που εχω γραψει, ειναι η μεταφορα 100% των εμπειριων που ειχα με τις διαφορες κοπελες που εχω συναντησει, χωρις δοση υπερβολης ή με διαθεση να κρυψω κατι το ασχημο.

Σε αλλους αρεσουν σε αλλους οχι . Το σεβομαι απολυτα. Ειναι ομως η πραγματικοτητα και ο μονος μου σκοπος ειναι να βοηθησω τους συναγωνιστες στο site.

Ενδεχομενως νεοτερα μελη να μην γνωριζουν τους κανονες της συνταξης των κριτικων και να πεφτουν σε ατοπηματα..

Φιλε PIATSA ας τους κατανοησουμε και ας τους βοηθησουμε να μαθουν.....
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Κάνεις λάθος φίλε μου γιατί κάθεσαι και απαντάς στο κάθε φασιστοκλωνάρι που έκανε ένα ακόμα account πριν τις εκλογές, που τώρα έχει μείνει χωρίς “αντικέιμενο” και ποστάρει διάφορες παπαρίες ψάχνοντας αφορμή να “τσακωθεί”.
 

sakisxxx69

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Κάνεις λάθος φίλε μου γιατί κάθεσαι και απαντάς στο κάθε φασιστοκλωνάρι που έκανε ένα ακόμα account πριν τις εκλογές, που τώρα έχει μείνει χωρίς “αντικέιμενο” και ποστάρει διάφορες παπαρίες ψάχνοντας αφορμή να “τσακωθεί”.

:jerking:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Αποκλείεται να είναι η ίδια. Η Σουζάνα από Βουλιαγμένης 83 δεν μιλάει γρι ελληνικά.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom