Νέα

Σάσα Μπάστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diokaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 927K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε τη Σάσα

  • Ξανθιά

    Ψήφοι: 308 20,9%
  • Μελαχρινή

    Ψήφοι: 50 3,4%
  • Κοκκινομάλλα

    Ψήφοι: 68 4,6%
  • Ξυρισμένη

    Ψήφοι: 28 1,9%
  • Ξυρισμένη στα 4

    Ψήφοι: 672 45,5%
  • Τίποτα απ' αυτα. Μ'ενδιαφέρει ΜΟΝΟ ο εσωτερικός της κόσμος

    Ψήφοι: 350 23,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.476

Επισκέπτης
ελενη πιτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακραν η ομορφοτερη και πιο γοητευτικη ελληνιδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πάντως το ΚΛΙΚ για να μην είμαστε και τελίως άδικοι, ήταν μεγάλη επανάσταση στον ελληνικό περιοδικό τύπο, έστω και με klepsiright άρθρα και το γούσταρα πολύ ως πιτσιρικάς εκεί στις αρχές της δεκαετίας του '90...Μην ξεχνάτε ότι έως τότε τα πιο χαβαλετζίδικα περιοδικά ήταν το ταχυδρόμος και οι εικόνες!
Ό,τι γράφεται ακόμη και σήμερα στο lifestyle τύπο έχει τις ρίζες του σε εκείνα τα ΚΛΙΚ (και ως περιεχόμενο και ως τρόπος γραφής)...

Βέβαια από το 96-97 και μετά το Νιτρο (ως διάδοχο έντυπο του ΚΛΙΚ) αφού "πειραματίστηκε" λίγο με πολιτική (κάποια άρθρα του Αναστασιάδη που συνδύαζαν επιστημονική φαντασία με υπαρκτά πολιτικά πρόσωπα) έχει γίνει σήμερα μια ιλουστρασιον και gay-friendly Εσπρέσσο όπου ο ένας κολλητός σπρώχνει (με την έννοια του προμοτάρει και όχι μόνο) τον άλλον...

Όσο για το μεγαλοεκδότη είναι άλλη μια ζωντανή απόδειξη ότι αν τα πεντακοσάρικα (δραχμές κάποτε, τώρα €) είχαν φόλες η γενιά του πολυτεχνείου θα είχε αφανιστεί πριν τους δεινοσαύρους...

Το ότι θα 'είχε φάση' ήταν σίγουρο σε μια παρθένα αγορά, την στιγμή που υπήρχαν επι 10ετίες έξω. Σαν να φέρεις μπύρα εκεί που δεν ξανάπιαν. Έ, απο καλή εμπορική κίνηση για πάρτη του μέχρι το αξιόλογος έχει απόσταση.
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Όσο για το μεγαλοεκδότη είναι άλλη μια ζωντανή απόδειξη ότι αν τα πεντακοσάρικα (δραχμές κάποτε, τώρα ?) είχαν φόλες η γενιά του πολυτεχνείου θα είχε αφανιστεί πριν τους δεινοσαύρους...

Και μεταξύ μας ίσως να ήταν και καλύτερα.
Αν σκεφτείς ότι από το "Ψωμί, παιδεία, ελευθερία" φτάσαμε στο (όχι "Ψωμί, μπριζόλα, Coca-cola" που λέγαμε μικροί), αλλά στο "Mojito, Κλωνατέξ, Αυτό-το-κάτι-που-θέλω".
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
ελενη πιτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακραν η ομορφοτερη και πιο γοητευτικη ελληνιδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συναγωνιστή, τέτοιο κόλλημα που έχεις μαζί της... ::) γιατί δεν ανοίγεις ένα Θέμα ΕΙΔΙΚΑ γι' αυτήν... :grin: να της φτιάξεις και το Fan Club ; :o
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Και μεταξύ μας ίσως να ήταν και καλύτερα.
Αν σκεφτείς ότι από το "Ψωμί, παιδεία, ελευθερία" φτάσαμε στο (όχι "Ψωμί, μπριζόλα, Coca-cola" που λέγαμε μικροί), αλλά στο "Mojito, Κλωνατέξ, Αυτό-το-κάτι-που-θέλω".

Η γενιά αυτή δεν είναι παρά το ζωντανό αρχείο μιας ανώριμης νεοευκαιριακής κοινωνίας σε μετάλαξη.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Συναγωνιστή, τέτοιο κόλλημα που έχεις μαζί της... ::) γιατί δεν ανοίγεις ένα Θέμα ΕΙΔΙΚΑ γι' αυτήν... :grin: να της φτιάξεις και το Fan Club ; :o

Ναι, και το θέμα θα καταλήξει κάπως έτσι: καλή η Πίτσια, αλλά η Σάσα Μπάστα.... :grin: :grin: :grin:
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
εγω τη βρισκω πολυ ωραιο μωρο και εδινα πολλα για να την πηδηξω
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Σάσα Μπάστα εμφανίζεται LIVE σε παραλιακό νυχτερινό κέντρο... Στην 3η Μαρίνα Γλυφάδας... Το νυχτερινό κέντρο λέγεται LIFΕ Καράβι και έχουν εγκαίνια αύριο. Τραγουδάνε επίσης και άλλες μουνίτσες.... πχ Σοφία Πέτρου και Λίλια Μαδιανού.... Του σχήματος ηγείται ο ΤΑΣΣΙΟΣ 9Κίνα και τέτοια)
 

Επισκέπτης
Η Σάσα Μπάστα εμφανίζεται LIVE σε παραλιακό νυχτερινό κέντρο... Στην 3η Μαρίνα Γλυφάδας... Το νυχτερινό κέντρο λέγεται LIFΕ Καράβι και έχουν εγκαίνια αύριο. Τραγουδάνε επίσης και άλλες μουνίτσες.... πχ Σοφία Πέτρου και Λίλια Μαδιανού.... Του σχήματος ηγείται ο ΤΑΣΣΙΟΣ 9Κίνα και τέτοια)

Όλες πασίγνωστες...Θα πάω!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Α, εξαιρετική κυρία και η Πέτρου... πολύ καλή.
 

Συνημμένα

  • b1d_SophiaPetrou056.jpg
    b1d_SophiaPetrou056.jpg
    122,6 KB · Εμφανίσεις: 247

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Και πολύ ταλαντούχα έτσι;
 

Συνημμένα

  • petrou10c.jpg
    petrou10c.jpg
    86,9 KB · Εμφανίσεις: 284
  • petrou14c.jpg
    petrou14c.jpg
    101,9 KB · Εμφανίσεις: 232
  • petrou18b.jpg
    petrou18b.jpg
    40,4 KB · Εμφανίσεις: 245
  • petrou18c.jpg
    petrou18c.jpg
    89,9 KB · Εμφανίσεις: 228

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
πάντως ρε παιδία αυτη τη σασα μπάστα είναι χέστα και άστα... ούτε για κατούριμα δεν αξίζει.. το παίζει πολύ bi-sexual πιδηκλού...και έχει ένα στυλάκι "εγώ είμαι και καμία άλλη" μην χέσω... το τσόκαρο...
 

jimmye

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
234
Like
1
Πόντοι
1
γιαυτο εχει γινει πλουσιος ο μαλακας ο κωστοπουλος! βγαζει το καθε μαλακισμενο στο εξωφυλλο, του κολλαει και 2-3 ατακες ," στο σεξ τα δινω ολα" , " θα ηθελα να κανω τριο με το αγορι μου"  και παμε οι μαλακες και δινουμε τα λεφτακια μας... σασα μπαστα και τα αρχειδια μου κουνιουνται....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Μακάρι να'τανε μόνον αυτό...
Διαβάζουν τις δηλώσεις τους οι διάφορες γκομενίτσες και παίρνουν τα μυαλά τους ακόμα περισσότερο αέρα... για να μας πρίζουν τ' αρχίδια μετά!
ΧΤΕΣΙΝΟ παράδειγμα:
Επιστρέφω αργά το απόγευμα μετά από μια δύσκολη μέρα στην δουλειά, με το μετρό.
Μπαίνω κάθομαι κ μετά από λίγο έρχονται και κάθονται απέναντί μου 2 κοπέλες (μάλλον Φοιτήτριες) ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΕΚΩΛΑ ντυμένες, με το ΝΙΤRO στο χέρι! Βλέπει η μια την Σάσα στο εξώφυλο και λέει στην φίλη της...
- Πωπω τι βυζάρες που έχει!
- Ναι ρε συ... κι εγώ θέλω να πάω να βάλω... μήπως βρω κανέναν φραγκάτο γκόμενο και φτιαχτώ... γιατί από του χρόνου που τελειώνουμε με το σχολείο... δύσκολα τα πράγματα... ΛΕΕΙ Η ΑΛΛΗ...
-Καλα λες... να βρούμε κανέναν καλό μαλάκα ν' αποκατασταθούμε... να κάνουμε και κανένα παιδί να ξεμπερδεύουμε νωρίς... για να μην μπορεί να μας διώξει κι όλας.... ΑΠΑΝΤΑ Η ΦΙΛΗ ΤΗΣ !!!
ΕΕΕ στο σημείο αυτό αηδίασα... κι ευτυχώς ήταν η στάση μου να κατέβω γιατί αλλιώς δεν ξέρω τι θα έκανα με τα μαλακισμένα...
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
 

Επισκέπτης
γι αυτο φιλε αυτες οι κοπελλιτσες ειναι μονο για γαμησι!!οποιος φραγκατος τις βρει θα τις πηδαει και αν τις παντρευτει ποτε να με χεσεις!!και θα καταληξουν βιζιτουδες!!οσο για τον κωστοπουλο ,ενας μαλακας ειναι αλλα στην σημερινη εποχη η μαλακια δεν εχει οριο και μερικα ζωα πανε και αγοραζουν το περιοδικο του!!στο μαγαζι που θα εμφανιζεται η σασα μπαστα εχω γνωστους αρκετους!τον ιδιοκτητη μαλιστα,τον ανηψιο του γιατην ακριβεια που κανει κουμαντο εκει μεσα και τον πορτιερη!οτιδηποτε μαθω για τη σασα θα ενημερωσω!!και για να μην ξεχνιομαστε!!ελενη πιτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ελενη πιτσια!!!!!!!!!!την παντρευομαι  και αυριο!!!!!!!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Σάσα Μπάστα... την ξεκωλιάζω και σήμερα!!!  :cheesy: :cheesy:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Συναγωνιστή τέτοιο κόλλημα που έχεις με την Ελένη... γιατί δεν χτυπάς ένα tattoo με την φωτό+τ' όνομά της κι αφού έχεις τις άκρες... να φροντίσεις να το μάθει; ΣΙΓΟΥΡΑ θα εντυπωσιαστεί... και θα θελήσει να σε γνωρίσει ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Την Πίτσια οι θαυμαστές της την έχετε δει από κοντά; ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom