Νέα

Σάσα Μπάστα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diokaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε τη Σάσα

  • Ξανθιά

    Ψήφοι: 308 20,9%
  • Μελαχρινή

    Ψήφοι: 50 3,4%
  • Κοκκινομάλλα

    Ψήφοι: 68 4,6%
  • Ξυρισμένη

    Ψήφοι: 28 1,9%
  • Ξυρισμένη στα 4

    Ψήφοι: 672 45,5%
  • Τίποτα απ' αυτα. Μ'ενδιαφέρει ΜΟΝΟ ο εσωτερικός της κόσμος

    Ψήφοι: 350 23,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.476

Επισκέπτης
υπαρχει πατριωτακι της ελενης?και δεν το λετε?καλααααααα!ποτε συναγωνιστη θα με πας στο χωριο της να της κανω προταση γαμου???ολα για παρτυ της!!!!!!!!!!!!!!
 

klewnas

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ρε φίλε πλάκα κάνεις ???

πρώτα θα της κάνω εγώ,μην περιμένεις να σε πάω...θα ανεβω στο χωριο το σκ κ θα περασω μια βολτα απο το πατρικό της...ισως πετύχω κ τον πεθερό απ'εξω... :o
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • SasaBasta-topless.jpg
    SasaBasta-topless.jpg
    22,1 KB · Εμφανίσεις: 329
  • SasaBasta-boobs.jpg
    SasaBasta-boobs.jpg
    29,8 KB · Εμφανίσεις: 351
  • SasaBasta-ass.jpg
    SasaBasta-ass.jpg
    20,2 KB · Εμφανίσεις: 1.968

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Mελλοντική πουτάνα στην Ιάσωνος  :cheesy:
Την λυπάμαι
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
το σίγουρο είναι οτι η κοπέλα το καννελόνη το ριζογαλο... ;) :grin:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
παντως την ελενη πιτσια την παντρευομαι και αυριο!!!!!!!!!!!!απλα οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη!!!

Συναγωνιστή δες τι έγραφε γι' αυτήν το ΜΑΧΙΜ (τεύχος 12)

Ελένη Πίτσια
Μαγκάκι από τα ωραία, αυθεντικά μαγκάκια, που δεν «το παίζουν» για να κερδίσουν τις εντυπώσεις, αλλά είναι δυναμικές και το δείχνουν. Χαβαλές, συνειδητοποιημένη, αεράτη και ώριμη, παρά τη μικρή της ηλικία, χωρίς μειξοπαρθενιές ούτε πουτανιές, όπως τα κατάφερνε απέναντι στα SMS των κάφρων στο Polis, θα τα πάει ακόμα καλύτερα σε πρωινάδικο μεγάλου καναλιού. Για πλάκα...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Mελλοντική πουτάνα στην Ιάσωνος  :cheesy:
Την λυπάμαι

Συναγωνιστή δες τι έγραφε γι' αυτήν το ΜΑΧΙΜ (τεύχος 12)

Σάσα Μπάστα
Όταν «πολύ γνωστός τραγουδιστής με το που μπήκε στο καμαρίνι της είπε: “Ποπό, τι καύλα είσαι εσύ! Δεν μου λες, το μουνάκι σου είναι ξυρισμένο; Σε πηδάει καλά ο δικός σου;”», όταν «άσημη τραγουδίστρια τη στρίμωξε και άρχισε να της χουφτώνει το στήθος», όταν «φίλη της γύρισε και της είπε: “Σε σκέφτομαι να κοιμάσαι και χαϊδεύομαι”», τότε η δημοσιογραφική «επιστήμη» σηκώνει τα χέρια ψηλά και παραδίδεται στο σκίσιμο στον κώλο του τζιν της Μπάστα – όπως δηλαδή εμφανίστηκε ένα απόγευμα στα γραφεία μας...
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
:grin: Μήν τα πιστεύουμε και όλα όσα λέει!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κάτι πρέπει να βρουν κι αυτοί να γράψουν για να γεμίσουν τις σελίδες!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Ευγε στο παλικαρι που λεει για την Πιτσια.

Εχω και εγω τρελο κολλημα με την γκομενα, ειναι απλα αλλου.

Οσο για την μπαστα, να πεθανει στα παπαρια μου ! :cheesy:

Ελενη Πιτσια για παντα, ελπιζω να μην "εξελιχθει" και γινει οπως ολα τα αλλα πουτανακια στην τηλεοραση! ( αν και ποτε δεν ξερεις τι παιζεται πισω απο τις εκπομπες κτλ κτλ ... )

Υ.Γ. Και οσο για την φωτο της Πιτσια, λειπει το σημαντικοτερο σημειο της φωτογραφιας ρε συναδελφε!!! Φαινεται το κιλοτακι της... εχω τιμησει την συγκεκριμενη φωτογραφια αρκετες φορες :cheesy:
 

VAMOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή δες τι έγραφε γι' αυτήν το ΜΑΧΙΜ (τεύχος 12)

Ελένη Πίτσια
Μαγκάκι από τα ωραία, αυθεντικά μαγκάκια, που δεν «το παίζουν» για να κερδίσουν τις εντυπώσεις, αλλά είναι δυναμικές και το δείχνουν. Χαβαλές, συνειδητοποιημένη, αεράτη και ώριμη, παρά τη μικρή της ηλικία, χωρίς μειξοπαρθενιές ούτε πουτανιές, όπως τα κατάφερνε απέναντι στα SMS των κάφρων στο Polis, θα τα πάει ακόμα καλύτερα σε πρωινάδικο μεγάλου καναλιού. Για πλάκα...

Την πιτσια την πετυχα μια μερα (μεσημερι) στον κολωνο που μενει οχι ακριβως κολωνο αλλα πολυ κοντα μου διαφευγει πως λεγετε η περιοχη.Ειχε κατεβει χυμα να παρει καλαμακια (σουβλακια) απο καντινα λαικης.Μαγκες δεν πολυ ελεγε,με τεραστιους βυζους μεν αλλα καμια σχεση με αυτο που βλεπουμε στην T.V. και το λεω παροτι την γουσταρω πολυ...καλο μωρο αλλα λιγα πραγματα χωρις επαγγελματικο μακιγιαζ.Να σας πω την αληθεια ψιλοαπογοητευτικα.
 

Επισκέπτης
εγω παντως δηλωνω τρελα καψουρης με την ελενη!!εχω βαλει λυτους και δεμενους για να την γνωρισω και θα τα καταφερω!!ηδη  ξερω την αδερφη της και θα κανονισω να γνωρισω και την ελενιτσα!!τι γυναικα ρε παιδια!!!να την εχεις αυτην και δεν θες τιποτα αλλο στη ζωη σου!!!και γουσταρω που ειναι μαγκακι και ταυτοχρονα γυναικαρα!!ειναι πολυ γοητευτικη!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Και ολόκληρο το βίντεο από τη φωτογράφιση που έκανε για το MAXIM
ΕΔΩ
Είναι 65,8 ΜΒ, 9 λεπτά σχεδόν και πολύ καλής ποιότητας. :cheesy: :cheesy:

Ρε μανία όλοι με την Πίτσα... ήμαρτον. Είστε off topic άλλωστε. :grin: Το θέμα είναι η Σάσα εδώ. :cheesy: Πώς σας φάνηκε το βιντεάκι παίδες;
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Με την Πίτσια πια....
 

Συνημμένα

  • blimp-kein-zeppelin[1].jpg
    blimp-kein-zeppelin[1].jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 67

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Έλα τώρα Yorgos, τι να λέμε για τον πρίγκιπα της πόζας και της διπροσωπίας. Μπορούσε να είναι σκέτο έμπορας αλλά ήθελε και φήμη και τζίφραρε η μοσχαροκεφαλή. Και πολύ του πάει που έγγραψες.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Πάντως το ΚΛΙΚ για να μην είμαστε και τελίως άδικοι, ήταν μεγάλη επανάσταση στον ελληνικό περιοδικό τύπο, έστω και με klepsiright άρθρα και το γούσταρα πολύ ως πιτσιρικάς εκεί στις αρχές της δεκαετίας του '90...Μην ξεχνάτε ότι έως τότε τα πιο χαβαλετζίδικα περιοδικά ήταν το ταχυδρόμος και οι εικόνες!
Ό,τι γράφεται ακόμη και σήμερα στο lifestyle τύπο έχει τις ρίζες του σε εκείνα τα ΚΛΙΚ (και ως περιεχόμενο και ως τρόπος γραφής)...

Βέβαια από το 96-97 και μετά το Νιτρο (ως διάδοχο έντυπο του ΚΛΙΚ) αφού "πειραματίστηκε" λίγο με πολιτική (κάποια άρθρα του Αναστασιάδη που συνδύαζαν επιστημονική φαντασία με υπαρκτά πολιτικά πρόσωπα) έχει γίνει σήμερα μια ιλουστρασιον και gay-friendly Εσπρέσσο όπου ο ένας κολλητός σπρώχνει (με την έννοια του προμοτάρει και όχι μόνο) τον άλλον...

Όσο για το μεγαλοεκδότη είναι άλλη μια ζωντανή απόδειξη ότι αν τα πεντακοσάρικα (δραχμές κάποτε, τώρα €) είχαν φόλες η γενιά του πολυτεχνείου θα είχε αφανιστεί πριν τους δεινοσαύρους...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Σασα Μπάστα είναι για εκσπερμάτωση πάνω στα μάτια και στο στόμα. Δέν είναι το καλύτερο γκομενάκι αλλα επειδή είναι ψωνάρα και έχει ύφακι της αξίζει...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Σασα Μπάστα είναι για εκσπερμάτωση πάνω στα μάτια και στο στόμα. Δέν είναι το καλύτερο γκομενάκι αλλα επειδή είναι ψωνάρα και έχει ύφακι της αξίζει...

Ασπρισέ την συναγωνιστή... :grin:
 

Συνημμένα

  • SasaBasta-proswpo.jpg
    SasaBasta-proswpo.jpg
    29,2 KB · Εμφανίσεις: 171
  • SasaBasta-matia.jpg
    SasaBasta-matia.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 155
  • SasaBasta-stoma.jpg
    SasaBasta-stoma.jpg
    10,1 KB · Εμφανίσεις: 173

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Eγώ όταν βλέπω την μούρη της βγαίνει απο μέσα μου ο "Αφέντης κοπρολάγνος".

Γουστάρω να της σπάσω την μούρη και να την χέσω  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom