Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Το Σάββατο ετοιμάζουμε αποστολή Θεσσαλονίκη... Επειδή έχω να ασχοληθώ καιρό που να πάμε ??
Με μια γρήγορη ματιά λέω για Ιγκουάνα... Με τα τωρινά δεδομένα τι προτείνετε?

Όλες οι προτάσεις είναι καλοδεχούμενες...

Λοιπόν.. ??? :cheesy:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Εσυ διαλεγεις φιλε
Στο καμπαρε εχει γενικα παλιες και μεγαλες κοπελες στην ηλικια,μεσως ορος 30 -35 χρονων.
Στον Καλιγουλα εχει πολυ φρεσκαδουρα απο κοπελες και πολλες πιτσιρικες 23-28 χρονων
Ιγκουανα για εμενα ειναι off
Διαλεγεις και παιρνεις
 

Apathetic29

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πλεον Dreams τελικα..ειναι ακριβο το ατιμο,αλλα κατι Ελβιροντενιζοκατεριναλεξανδρες κανουν τη διαφορα.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Dreams by Platinum χωρίς αμφιβολία the best!! Δίνεις κάτι παραπάνω αλλά στη ζωή αυτό δε γίνεται πάντα; Ό,τι δίνεις παίρνεις...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Θα ψηφίσω κι εγώ για το Dreams. Την Παρασκευή το βράδυ είχε 18 κοπέλες! Η πλειοψηφία αστέρια.

Ας όψεται το κόλλημα και απλά κοιτούσα...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Θα ψηφίσω κι εγώ για το Dreams. Την Παρασκευή το βράδυ είχε 18 κοπέλες! Η πλειοψηφία αστέρια.

Ας όψεται το κόλλημα και απλά κοιτούσα...

Κόλλημα; Α, κατάλαβα! Ερωτευμένος ή σε σχέση κι εσύ και "απαγορεύεται" να ξενοκοιτάξεις. Ένα σου λέω φίλε μου, θα το μετανοιώσεις! Χούφτωσε, χούφτωσε!! Άκου τον παλιό!  ;)
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
και μια σοβαρη απαντηση .

σε ολα τα μαγαζια θα βρεθουν και καλα και κακα κομματια .

φραπες ΔΕΝ παιζει . στο 99.999 % των περιπτωσεων . ( αν παιξει ανηκει στο στατιστικο λαθος )

τιμες ... στην ουσια εχουμε 3 μαγαζια . δεν υπαρχει ανταγωνισμος . προφανως τα εχουν κανονισει μεταξυ τους , οποτε ειναι ολοι ευχαριστημενοι . οι μαγαζατορες ... γιατι οι πελατες δεν ειναι ... και αρκετες φορες και οι κοπελες δεν ειναι ευχαριστημενες ...

εν πασει περιπτωσει αυτα τα λιγα ...

Συμφωνώ απολύτως. Λίγα τα μαγαζιά άρα μπορούν πιο εύκολα να κάνουν "καρτέλ". Εμπάργκο είναι η μόνη λύση...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Το εμπάργκο είναι λύση αλλά πιό πολύ ως ουτοπική μου κάνει εμένα... Όταν είσαι fan του ποδοσφαίρου, για παράδειγμα, και θες να δεις μπάλα αλλά στο χωριό που μένεις έχει 2 ομάδες που παίζουν μέτρια, γίνεται να μην πας ποτέ; Αφού γουστάρεις! Έτσι και με τα εν λόγω μαγαζιά, αν το'χεις το "μικρόβιο", είναι δύσκολο να απέχεις...  :think:
 

ugabuga

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2007
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
Οταν σε καθε χορο(σχεδον)κανει παπι ,δεν ειναι επικυνδινη?Την εχω τυχει σε φασεις που ηταν για γελια και για κλαματα

Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Τι είναι το "παπί" και γιατί είναι επικίνδυνη εξ αιτίας του;

:think: :think: :think:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Τι είναι το "παπί" και γιατί είναι επικίνδυνη εξ αιτίας του;

:think: :think: :think:
Κάνε αναγραμματισμό και βάλε ι αντί για α και α αντί για ι. Το έγραψε έτσι για να μη φάει πέναλτυ... :)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Κόλλημα; Α, κατάλαβα! Ερωτευμένος ή σε σχέση κι εσύ και "απαγορεύεται" να ξενοκοιτάξεις. Ένα σου λέω φίλε μου, θα το μετανοιώσεις! Χούφτωσε, χούφτωσε!! Άκου τον παλιό!  ;)

Όχι ακριβώς! Διάβασε εδώ:

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε παιδες,καλο μπορει να ειναι το dreams αλλα σε σχεση με τοκ κοσμο που ειχε παρασκευη κ σαββατο οι κοπελες φαινοταν πολυ λιγες....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πράγματι. Την Παρασκευή που ήμουν εγώ γινόταν χαμός!

Και το αξιοσημείωτο είναι ότι μπήκαν και γυναικοπαρέες! Πρέπει να μέτρησα καμιά 20αριά γυναίκες!

Πάντως, απ'ό,τι έμαθα, και την Πέμπτη έγινε πανικός από κόσμο!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Πράγματι. Την Παρασκευή που ήμουν εγώ γινόταν χαμός!

Και το αξιοσημείωτο είναι ότι μπήκαν και γυναικοπαρέες! Πρέπει να μέτρησα καμιά 20αριά γυναίκες!

Πάντως, απ'ό,τι έμαθα, και την Πέμπτη έγινε πανικός από κόσμο!
κ το σαββατο γινοταν πανικος γιατι ημουν στην περιοχη κ ειδα τα αυτοκινητα απ εξω.τρομαξα
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η ποιότητα πολύ ανεβασμένη πάντως.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Θα ήθελα να το επισκεφτώ, αλλά έχω φάει κόλλημα στο Dreams, οπότε κρατιέμαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom