Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redmoon

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2020
Μηνύματα
13
Like
13
Πόντοι
0
Είναι περίεργο να πάει μια γυναίκα να κάνει ό,τι κάνει ένας άντρας σε κάποιο στριπτιτζάδικο; Θέλω να πάω αλλά δεν έχω παρέα και μόνη μου προφανώς φοβάμαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Είναι περίεργο να πάει μια γυναίκα να κάνει ό,τι κάνει ένας άντρας σε κάποιο στριπτιτζάδικο; Θέλω να πάω αλλά δεν έχω παρέα και μόνη μου προφανώς φοβάμαι.
Άθελά σου δείχνεις ότι είσαι άντρας και σε ανάβουν οι λεσβίες. Να θυμάσαι ότι οι περισσότερες λεσβίες δε θα χρησιμοποιήσουν τη λέξη αυτή, θα προτιμήσουν λέξεις όπως gay ή ομοφυλόφιλη. Τίποτα προσωπικό αλλά παραδέξου το, είσαι άντρας, έχεις ήδη 2-3 προφίλ εδώ και μπήκες ως λεσβία επειδή σε ανάβει η ιδέα και επειδή βαριόσουν ε? (βασικά πιο πολύ το δεύτερο)
 

Nick_Thess

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2017
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα. Παιδια εχει μεινει κανενα εστω μετριο στη Θεσσαλονικη?
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Προς το παρον αξιζει το lacabaret. Μεγαλος χωρος, αρκετες κοπελες ολων των ειδων, εκ των οποιων 2-3 ειναι πολυ καλες (πχ Julia). Τα πριβε γινονται στον πανω οροφο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι χορευει και ενας λακαμας αντρας αν ερθουν πελατισες. Επισης, αν σε πει ο πορτιερης ¨περαστε, θα κερασουμε και σφηνακια" ειναι b8, δεν ερχονται ποτε. Απλα πας για την καυλα σου.
Κατι ακομα, επειδη πηγαινω ανα μεγαλα τακτα διαστηματα και δεν το εχω παρατηρησει να συμβαινει συχνα, καμια φορα σου ριχνουν ακυρο για τα κουπονια, πληρωνεις κανονικη τιμη χωρου.
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονιά. Επειδή σκοπεύω να πάω με μεικτή παρέα, ξέρουμε ποιο μαγαζί στη πόλη έχει αξιοπρεπές αντρικό στριπτίζ και επίσης ποιες μέρες;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Προς το παρον αξιζει το lacabaret. Μεγαλος χωρος, αρκετες κοπελες ολων των ειδων, εκ των οποιων 2-3 ειναι πολυ καλες (πχ Julia). Τα πριβε γινονται στον πανω οροφο. Το μονο αρνητικο ειναι οτι χορευει και ενας λακαμας αντρας αν ερθουν πελατισες. Επισης, αν σε πει ο πορτιερης ¨περαστε, θα κερασουμε και σφηνακια" ειναι b8, δεν ερχονται ποτε. Απλα πας για την καυλα σου.
Κατι ακομα, επειδη πηγαινω ανα μεγαλα τακτα διαστηματα και δεν το εχω παρατηρησει να συμβαινει συχνα, καμια φορα σου ριχνουν ακυρο για τα κουπονια, πληρωνεις κανονικη τιμη χωρου.
ο αντρας χορευτης ερχεται πανω σου και ζηταει ποτο οπως κανουν οι κοπελες?ελπιζω οχι...LOL
 

peoglou

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2022
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
ο αντρας χορευτης ερχεται πανω σου και ζηταει ποτο οπως κανουν οι κοπελες?ελπιζω οχι...LOL
οχι ρε. Εδω δεν παει καν στις γκομενες, θα ερθει σε μας; Μονο αν χορεψει (που θα χορεψει μονο αν εχει γκομενες το μαγαζι) τοτε θα παει να τις κανει τιποτα τσαλιμια, αλλα μεχρι εκει.
 

stroumfakios93

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε. Εδω δεν παει καν στις γκομενες, θα ερθει σε μας; Μονο αν χορεψει (που θα χορεψει μονο αν εχει γκομενες το μαγαζι) τοτε θα παει να τις κανει τιποτα τσαλιμια, αλλα μεχρι εκει.
Γνωρίζεις μήπως αν έχει στο Le Cabaret καθημερινά ; Διάβασα στο αντίστοιχο θέμα ότι γίνεται παρόμοια φάση όπως την περιέγραψες.
 

VeryPRepi

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Γειά χαρά συνάδελφοι και συναδέλφισσες, μία ερώτηση από έναν άσχετο σαν εμένα:
Εν έτη 2023 και εποχή άνοιξης, ποιό μαγαζί αξίζει για να πάει ζευγάρι άβγαλτο να περάσει καλά;
Ευχαριστώ για τις επιστημονικές τοποθετήσεις εκ των προτέρων.
 

γαμαθ???

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2023
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Ποια ιδρύματα θα προτείνατε για κάποιον που δεν έχει επαφή καθόλου με Θεσσαλονίκη;

Υπάρχουν αντίστοιχα του Αθηναϊκού στυλ, σε φάση kinky opera, alcatraz, babylon, caissa;
Δηλαδή σχετικά μουνάρες με 10 ευρώ τον απλό χορό;
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
393
Πόντοι
21
Ποια ιδρύματα θα προτείνατε για κάποιον που δεν έχει επαφή καθόλου με Θεσσαλονίκη;

Υπάρχουν αντίστοιχα του Αθηναϊκού στυλ, σε φάση kinky opera, alcatraz, babylon, caissa;
Δηλαδή σχετικά μουνάρες με 10 ευρώ τον απλό χορό;
Καλά μούνια σχετικά μόνο στο le cabaret αλλά θα σου βγει ακριβά η φάση...δεν αξίζει κανένα μαγαζι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom