Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Θεσσαλονικη.......η πολη της αρπαχτης !!!!!!!!! Βρε και δε πανε να κλεισουν ολα τα στριπτιτζα(λι)δικα...τοσο ερασιτεχνες που ειναι,τι  περιμενουμε...Μηπως νομιζουν οτι δουλευουν σε καμια δημοσια υπηρεσια ????? Απο επιχειρηματικοτητα 0, ΚΟΥΛΟΥΡΑ ,Εχει χαρη που παντρευεται φιλαρακι αλλιως........
 

mpimpikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Παιδια χθες βραδυ επισκεφθηκα Μπλου Ιγκουανα.Φετος τα γυρισα ολα.Πρεπει να πω οτι μου αρεσε.Κ η Μαρλεν βεβαια φοβερη.Βαθμολογω πρωτο le cabaret και μετα blue iguana.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Παιδια χθες βραδυ επισκεφθηκα Μπλου Ιγκουανα.Φετος τα γυρισα ολα.Πρεπει να πω οτι μου αρεσε.Κ η Μαρλεν βεβαια φοβερη.Βαθμολογω πρωτο le cabaret και μετα blue iguana.
Απορω πως υπαρχουνε ατομα που λενε για την Μαρλεν καταρχην ειναι 35-38 χρονων,στο στομαχι εχει μια μεγαλη τομη απο εγχειρηση,κολος πεσμενος,το κυριοτερο ομως ειναι πολυ επικυνδινη.Ελεος πια με αυτην.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
και το χειροτερο ειναι οτι ποτιζεται με οτι κυκλοφορει στην πιατσα..ενας στριπερ στο ντριμς ειχε αρνηθει να κανει σοου με τη μαρλεν ουτε για διπλο νυχτοκαματο
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Οντως θα μπορουσα να πω οτι η Μαρλεν δεν την παλευει ασε που οταν μας ηρθε ειχε μια παραξενη μυρωδια δεν ξερω ετσι μου φανηκε!!Τωρα για το επικυνδινη τι εννοεις?
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Οντως θα μπορουσα να πω οτι η Μαρλεν δεν την παλευει ασε που οταν μας ηρθε ειχε μια παραξενη μυρωδια δεν ξερω ετσι μου φανηκε!!Τωρα για το επικυνδινη τι εννοεις?
[/quote
Οταν σε καθε χορο(σχεδον)κανει παπι ,δεν ειναι επικυνδινη?Την εχω τυχει σε φασεις που ηταν για γελια και για κλαματα
 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Βασικα τοτε που ειχαμε παει με εναν φιλο μου ανα 5 λεπτα το πολυ πηγαινε τουαλετα τι να εκανε το κοριτσι εκει μεσα ενας θεος ξερει παντως δεν φρεσκαριζονταν
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
παιδια ξερη κανησ τι παιζη με το μωρο απο le cabaret marcela.εχω παθη πλακα. :think: :think:
Τώρα το είδα αυτό...
Μαρκέλα Μελαχρινή, μακρύ μαλλί, μαύρα μάτια, αδύνατη με σχετικά καλό βυζί Ρουμάνα από Κραϊόβα? Την ίδια λέμε? :think: :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
θα ηθελα να με πληροφορησει καποιος εμπερειστατωμενα για το που δουλευει η μιλφ ρωσιδα τουμπανο μελαχροινη ζινα που εργαζοταν στο καλοκαιρινο Le cabaret περσυ.Επίσης μια ξανθια κουκλα βαλερια που επισης δουλευε στο καλοκαιρινο καθως και μια καρλα μελαχροινη με ενα κωλι απιστευτο!Επισης ηταν και μια ευα ξυλαγκουρο που ειχε ερθει απο στριπ της ροδου περσυ και αν εξαιρεσεις τη φατσα ειναι σουπερ.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
θα ηθελα να με πληροφορησει καποιος εμπερειστατωμενα για το που δουλευει η μιλφ ρωσιδα τουμπανο μελαχροινη ζινα που εργαζοταν στο καλοκαιρινο Le cabaret περσυ.Επίσης μια ξανθια κουκλα βαλερια που επισης δουλευε στο καλοκαιρινο καθως και μια καρλα μελαχροινη με ενα κωλι απιστευτο!Επισης ηταν και μια ευα ξυλαγκουρο που ειχε ερθει απο στριπ της ροδου περσυ και αν εξαιρεσεις τη φατσα ειναι σουπερ.
Η Καρλα ειναι Ρουμανα ψιλη αδυνατη?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η καρλα ελεγε πως ειναι γαλλιδα και ηταν απο την καυλων οπως ελεγε χαρακτηριστικα ο ντιτζει!μελαχροινη με μακρυ ισιο μαλλι και εναν πατο απιστευτο!φατσα μεσα στην καυλα!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Πρόεδρε σόρυ το ξέρω ότι σας έχω πρήξει, αλλά κι εγώ δεν μπαίνω συχνά το τελευταίο δίμηνο κι έχω χάσει λίγο εξελιξεις..!

Κανα νέο από Εμμα έχουμε..; Αν κ να ήρθε υποθέτω ότι θα ξανάφυγε γιατί τέτοια εποχή θα ΄ναι σίγουρα Ίμπιζα..!

Όσο για τη Μαρλέν ούτε για ένα free dance δεν κάνει πλέον..; Κινδυνεύουμε να κολλήσουμε τίποτα..;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Πρόεδρε σόρυ το ξέρω ότι σας έχω πρήξει, αλλά κι εγώ δεν μπαίνω συχνά το τελευταίο δίμηνο κι έχω χάσει λίγο εξελιξεις..!

Κανα νέο από Εμμα έχουμε..; Αν κ να ήρθε υποθέτω ότι θα ξανάφυγε γιατί τέτοια εποχή θα ΄ναι σίγουρα Ίμπιζα..!



Όσο για τη Μαρλέν ούτε για ένα free dance δεν κάνει πλέον..; Κινδυνεύουμε να κολλήσουμε τίποτα..;

Η Εμμα ειναι Ιμπιζα
Οσο για την Μαρλεν μακρια
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Κατι θα ξερει παιδια ο Προεδρος για να το λεει αυτο. Ειναι απο τα πιο αξιοπιστα μελη στην ενημερωση των στριπτιζαδικων της Θεσσαλονικης.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Υπαρχει περιπτωση να παιξει κανενα φραπεδακι σε κανενα μαγαζι στην πολη παιδια? Προτεινεται καμια φραπεδιαρα στριπτιζου παιδια? Στο σαιτ των Αθηνων υπαρχει ολοκληρη λιστα. Θυμαμαι τι χαμος γινοταν στο πλατινουμ πριν λιγο καιρο.....αλλα τωρα τιποτα.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Και τ'ιποτα παραμένει φίλε μου, για φραπέ αλλού.... (σε καφετέρια ή σε κωλόμπαρο)
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Παιδιά να ρωτήσω κάτι άλλο.. Την περασμένη βδομάδα πέρασα έξω απ' το Blue Iguana κι είδα ότι είχε είσοδο.. Σε κάτι περσινές κριτικές είχα διαβάσει ότι δεν είχε..!
Κρίμα γιατί είχα περιέργεια να δω τι κομμάτια έχει..
Απ' ότι λέτε τα καλύτερα μαγαζιά αυτή την περίοδο είναι αυτό κ το Le Cabaret..
Δε μου λέτε, από βυζαρούδες έχουν τίποτα..;
Μιλώντας για βυζαρούδες παρεπιπτόντως, είδα σήμερα το βράδυ τη Μαρλέν να περνάει απ' τη πλατεία Αριστοτέλους κ να μπαίνει σ' ένα απ'τα μπαράκια εκεί..
Μαυρισμένη πολύ και με τους βύζους απέξω, έκλεινε κ το μάτι στους περαστικούς που τη χάζευαν..!
 

TASOS2002

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα το είδα αυτό...
Μαρκέλα Μελαχρινή, μακρύ μαλλί, μαύρα μάτια, αδύνατη με σχετικά καλό βυζί Ρουμάνα από Κραϊόβα? Την ίδια λέμε? :think: :think:
Τώρα το είδα αυτό...και εγω.οχι κανονικη στο υψως μπλε ματαρες souper βυζι πολυ γλυκο προσωπο,απο τσεχια
:tits:
 

TASOS2002

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οντως θα μπορουσα να πω οτι η Μαρλεν δεν την παλευει ασε που οταν μας ηρθε ειχε μια παραξενη μυρωδια δεν ξερω ετσι μου φανηκε!!Τωρα για το επικυνδινη τι εννοεις?
[/quote
Οταν σε καθε χορο(σχεδον)κανει παπι ,δεν ειναι επικυνδινη?Την εχω τυχει σε φασεις που ηταν για γελια και για κλαματα
η μαρλεν εχη περαση συφηλη.για αυτο την εδιωξαν απο platinoum και καλιγουλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom