Νέα

Σαλόνικα: ποιο στριπ είναι το καλύτερο από όλες τις απόψεις;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

temeteros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Like
8
Πόντοι
1
καλα τωρα εχει ξεφυγει το θεμα παντως γνωμη δικη μου ειναι οτι οι αθηναιες ειναι πιο "ξεπεταγμενες" σε σχεση με τις θεσσαλονικιες.Συνηθως ειναι πιο απεριποιητες και λιγοτερο καλης εμφανισης αλλα μπορεις να κανεις πολλα μαζι τους σε σχεση με τις θεσσαλονικιες που σου βγαινει η παναγια για να τις πηδηξεις...
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλα τωρα εχει ξεφυγει το θεμα παντως γνωμη δικη μου ειναι οτι οι αθηναιες ειναι πιο "ξεπεταγμενες" σε σχεση με τις θεσσαλονικιες.Συνηθως ειναι πιο απεριποιητες και λιγοτερο καλης εμφανισης αλλα μπορεις να κανεις πολλα μαζι τους σε σχεση με τις θεσσαλονικιες που σου βγαινει η παναγια για να τις πηδηξεις...
Αυτό Εννοούσα ... Πες τα Χρυσόστομε!!! Είπαμε κάτι κακό για τις Σαλονικιές και κοντέψανε να μας φάνε τα καρντάσια!  :cheesy:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
αν χαρισμα θεωρειται να εχεις μερσεντες κ πρωτο τραπεζι πιστα με γαρυφαλλα τοτε ναι οντως ξεσκιζεσαι στη θεσσαλονικη!!
εγω δεν ειμαι διατεθειμενος να φτασω μεχρι εκει μονο για να πηδηξω παντως προτιμαω αθηναιες που τουλαχιστον εκει εχεις κ πιθανοτητες χωρις το χαρισμα!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
325
Πόντοι
36
Συμφωνω μαζι σου και ειμαι και Θεσσαλονικιος
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια ενα στριπτιζαδικο που ειχε ανοιξει πιο παλια στην Καλλιθεα Χαλκιδικης ανοιξε καθολου φετος? Ηταν καλο μαγαζι? Ειχε παει κανενας σας? Τι γκομενες ειχε εκει περα? Επαιζε τιποτα παραπανω?
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Ειναι το lecabaret το ιδιο με της Θεσ/νικης
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Αυτην την περιοδο στην πολη το καλυτερο ειναι το le cabaret
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλα τωρα εχει ξεφυγει το θεμα παντως γνωμη δικη μου ειναι οτι οι αθηναιες ειναι πιο "ξεπεταγμενες" σε σχεση με τις θεσσαλονικιες.Συνηθως ειναι πιο απεριποιητες και λιγοτερο καλης εμφανισης αλλα μπορεις να κανεις πολλα μαζι τους σε σχεση με τις θεσσαλονικιες που σου βγαινει η παναγια για να τις πηδηξεις...
μπα εγω ξερω οτι οποτε ανεβαινω σαλονικη ποιο ευκολα βγαζω γκομενα σαλονικια παρα αθηναια.οι σαλονικιες προτιμουν τους αθηναιους[χαμουτζηδες].οι καλυτερες και οι θερμοτερες γυναικες ειναι στην σαλονικη νομος.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Και το χειροτερο,που καποτε ηταν το καλυτερο, ο Καλιγουλας.Σαν παρακμηακο κολομπαρο εχει γινει
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ τα επισκέφτηκα όλα μία φορά και τέλος,βαρέθηκα!!!
Καλύτερο μάλλον είναι το Blue Iguana κατά εμέ(από πρόγραμμα prive κυρίως) κατά τα άλλα όλα ίδια!!!
Τζάμπα κόπος,χρόνος και χρήμα το βασικότερο!!!
Αθήνα ψηφίζω και εγώ χωρίς να ξέρω τι ακριβώς παίζει!!! :rockon:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε παιδια τα εχουμε πει χιλιες φορες,στην αθηνα ειναι πολυ καλυτερα κ απο τιμες κ απο κοπελες αλλα να μην το κανουμε θεμα.πρεπει να αρκουμαστε σε αυτο που εχουμε γιατι δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως.εκτος κ αν μετα απο αυτην την περιοο ξηρασιας κ μη επισκεψημοτητας στα μαγαζια της πολης μας βαλουν μερικοι μυαλο
 

TASOS2002

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Και το χειροτερο,που καποτε ηταν το καλυτερο, ο Καλιγουλας.Σαν παρακμηακο κολομπαρο εχει γινει
Αν και πελατησ σε ολα ναι το le cabaret ειναι τωρα το καλητερο.παιδια ξερη κανησ τι παιζη με το μωρο απο le cabaret marcela.εχω παθη πλακα. :think: :think:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Σίγουρα το Λε Καμπαρέ πληροί τις προδιαγραφές και κατα την άποψη μου από την τελευταία μου επίσκεψη διαθέτει ικανοποιητικές παρουσίες, όχι και υπηρεσίες όμως. Η ερώτηση μου προς όλους τους Βόρειους Μαχητές του Στρίπ είναι η εξής. πως και δεν αναφέρεστε στο Ντριμς Πλατινουμ? Προσωπική εκτίμηση είναι πως διαθέτει αρκετά όμορφες κοπέλες. Μην ζώντας στην πόλη σας δεν μπορώ να έχω άποψη και γι'αυτό ρωτώ εσάς.

Προς ΠΡΟΕΔΡΟ
Μαγαζί με Ρωμαϊκή επωνυμία (Καλιγούλας, Νερωνας, Καίσαρας...) είναι καταδικασμένο σε παρακμή....
 

Apathetic29

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Σίγουρα το Λε Καμπαρέ πληροί τις προδιαγραφές και κατα την άποψη μου από την τελευταία μου επίσκεψη διαθέτει ικανοποιητικές παρουσίες, όχι και υπηρεσίες όμως. Η ερώτηση μου προς όλους τους Βόρειους Μαχητές του Στρίπ είναι η εξής. πως και δεν αναφέρεστε στο Ντριμς Πλατινουμ? Προσωπική εκτίμηση είναι πως διαθέτει αρκετά όμορφες κοπέλες. Μην ζώντας στην πόλη σας δεν μπορώ να έχω άποψη και γι'αυτό ρωτώ εσάς.

Προς ΠΡΟΕΔΡΟ
Μαγαζί με Ρωμαϊκή επωνυμία (Καλιγούλας, Νερωνας, Καίσαρας...) είναι καταδικασμένο σε παρακμή....

Γιατι οι τιμες στα καταστηματα που αναφερεις ειναι κομματακι απαγορευτικες...το χουν πει και αρκετοι απο δω μεσα αλλωστε.Απο υπηρεσιες πανω κατω σε ολα οι ιδιες ειναι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom