Νέα

Ρουμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα romouniaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Παραλια Κατερινης εχει κυριως Ρουμανες κ Βουλγαρες.Ανατολικες γενικοτερα.Τα βραδυα δεν πολυκυκλοφορουν,βγαινουν κυριως οταν εχει ladys night αλλα γυρω απο καθε γυναικοπαρεα εχει 45 λυκους που τις εχουν περικυκλωσει. :2funny:Και οχι δε γαμιουνται αβερτα.Απλα λιγο πιο ευκολα απο τις Ελληνιδες.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παραλια Κατερινης εχει κυριως Ρουμανες κ Βουλγαρες.Ανατολικες γενικοτερα.Τα βραδυα δεν πολυκυκλοφορουν,βγαινουν κυριως οταν εχει ladys night αλλα γυρω απο καθε γυναικοπαρεα εχει 45 λυκους που τις εχουν περικυκλωσει. :2funny:Και οχι δε γαμιουνται αβερτα.Απλα λιγο πιο ευκολα απο τις Ελληνιδες.
σχολιαζω. μου θυμιζει την πολωνεζα γυναικα ενος φιλου μου που ειχαν παει για χορο εξω και ηταν γυρω της μαζεμενοι σαν αρπακτικα ανδρες.ο φιλος μου της ειπε οτι τελευταια φορα πανε για χορο!!!παντως οι αλλοδαπες εδω βρηκαν τον παραδεισο των καραπεινασμενων ανδρων.και εγω συμπεριλαμβανομαι φυσικα.με συνεπεια να καβαλησουν καλαμι.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
σχολιαζω. μου θυμιζει την πολωνεζα γυναικα ενος φιλου μου που ειχαν παει για χορο εξω και ηταν γυρω της μαζεμενοι σαν αρπακτικα ανδρες.ο φιλος μου της ειπε οτι τελευταια φορα πανε για χορο!!!παντως οι αλλοδαπες εδω βρηκαν τον παραδεισο των καραπεινασμενων ανδρων.και εγω συμπεριλαμβανομαι φυσικα.με συνεπεια να καβαλησουν καλαμι.

Έτσι είναι
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
μηπως γνωριζει καποιος κανενα ρουμανικο φορουμ σαν το δικο μασ εδω????
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Παραλια Κατερινης εχει κυριως Ρουμανες κ Βουλγαρες.Ανατολικες γενικοτερα.Τα βραδυα δεν πολυκυκλοφορουν,βγαινουν κυριως οταν εχει ladys night αλλα γυρω απο καθε γυναικοπαρεα εχει 45 λυκους που τις εχουν περικυκλωσει. :2funny:Και οχι δε γαμιουνται αβερτα.Απλα λιγο πιο ευκολα απο τις Ελληνιδες.


Παραλία Κατερίνης έχει Σέρβες,Ρουμάνες κυρίως και μερικές Ρωσσίδες και Σλοβάκες,Πολωνέζες.(παλιά είχε πολλές Πολωνέζες αλλά τώρα με την ΕΕ αναβαθμίστηκαν και αυτές και πάνε σε νησιά).
Ας δούμε λίγο τι παίζει.
1.Σέρβες,FYROM ζόρικες.Μοιάζουν με Ελληνίδες στη νοοτροπία.Πάνε με Ελληνες αν είναι νέοι της ίδιας ηλικίας και εμφανίσιμοι.
2.Ρουμάνες.Αλητεία.Δείχνουν λίγο ενδιαφέρον στην αρχή και μετά τίποτα.Κυκλοφορούν με μικροσκοπικά ρούχα(και οι Σέρβες ντύνονται προκλητικά αλλά οι Ρουμάνες είναι άλλο πράγμα).Αν είναι εύκολες,υπάρχει ντουλάπα τύπος που τις συνοδεύει και είναι καλύτερα να μείνεις μακριά γιατί μιλάμε για πρωτόγονους τύπου balkan mafia.
3.Ρωσίδες.Παίδες,με τις Ρωσίδες ισχύει κάτι.Είναι ρομποτικές.Που σημαίνει αν γουστάρουν ξένους,πηδιούνται όλες με ξένους αν τους συναντήσουν.Αν υπάρχει γραμμή να μην πηδιούνται με ξένους,δεν πηδιέται καμία με ξένους.
Για Παραλία Κατερίνης η γραμμή είναι δυστυχώς να μην πηδιούνται με Ελληνες.Εντάξει ανοίγονται εύκολα,μιλάνε και εκεί που λες είναι σίγουρο χαιρετάνε και φεύγουν.Βγαίνουν πάντα αζυγάρωτες.Δε θέλουν τον Ελληνα ποιότητας καμακιού Κατερίνης.Αν ο ίδιος εμφανιζόταν στο Εκατερίνενμπουργκ,είναι άλλη υπόθεση,η ίδια γκόμενα μπορεί να τον γαμούσε.
Αλλά όχι στην Κατερίνη.

Καμιά φορά θα γράψω και για τις Πολωνέζες,Ουγγαρέζες,Σλοβάκες.
Γενικά τη ζημιά στην Παραλία(που είναι διάσημη σε κάποιες χώρες του εξωτερικού,σου λένε πήγα διακοπές στην Paralia),την κάνουν κάτι πλανόδιοι μηχανάκηδες με ένδυση καμακιού που δεν παραλείπουν να τρομάζουν τις γκόμενες και να τις φλομώνουν στη μαλακία με αποτέλεσμα αυτές να έχουν τη χειρότερη ιδέα για τους Ελληνες.Εάν η γκόμενα έχει έρθει την ίδια μέρα και δεν έχει τύχει να πέσουν οι γύφτοι πάνω της(παίζουν και Αλβανοί στην Κατερίνη όπως και Ρωσοπόντιοι),υπάρχουν ελπίδες.Αλλιώς σε παίρνει για Αλμπο που παριστάνει τον Ελληνα και τρέχα να αποδείξεις οτι δεν είσαι ελέφαντας.Η σε περνάει για stalker όπως οι μπόμπιρες με τις μηχανές.

Για αυτό θέλει φοβερή προσπάθεια να γαμήσεις Παραλία.Πλακώνει πρακτικά η μισή Θεσσαλονίκη,όλη η Κατερίνη και μεγάλο κομμάτι των γειτονικών πόλεων(Γιαννιτσά,Βέροια κτλ).Μιλάμε μπορεί να φτάσει η πυκνότητα πούτσου το Σάββατο σε αμύθητα επίπεδα στο κλαμπ,οπότε και η πλέον πατσαβούρα γκόμενα είναι χιλιοχτυπημένη.
Το μόνο καλό είναι οτι οι βόρειοι,οι Μακεδόνες γενικά δεν παίζουν τσαμπουκάδες,είναι ήρεμη δύναμη και σίγουρα πιο εμφανίσιμοι σε σχέση με κάτι νησιώτες-καμάκια της ελεεινής μορφής που μπορεί και να σου κολλήσουν ενώ είναι κότες.
Οι Μακεδόνες δε σε πειράζουν αν γαμάς στα μέρη τους αρκεί να μην ενοχλείς τις γκόμενές τους.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
φιλε kman ερχονται και ουγγαρεζες και πολωνες?
Και τελικα πως μπορεις να κανεις κατι,το λεω επειδη λες οτι στην παραλια ειναι δυσκολο.........
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
φιλε kman ερχονται και ουγγαρεζες και πολωνες?
Και τελικα πως μπορεις να κανεις κατι,το λεω επειδη λες οτι στην παραλια ειναι δυσκολο.........

Ναι έρχονται.Οι αναλογίες είναι 50% Σέρβες,15% Ρουμάνες,15% Πολωνές,10% Σλοβάκες,5% Ουγγαρέζες,5% Ρωσίδες.
Αυτές οι αναλογίες αλλάζουν κάθε χρόνο.Π.χ. πριν το 2004 δεν υπήρχαν καθόλου Ρουμάνες ενώ υπήρχαν περισσότερες Πολωνές και Σλοβάκες.Τώρα επειδή φαίνεται με την ΕΕ βελτιώθηκε η οικονομική κατάσταση αυτών των τουριστών και πάνε σε καλύτερες περιοχές όπως νησιά,τα πρακτορεία φέρνουν πολλές Ρουμάνες και μερικές Ρωσίδες να πιάσουν τα δωμάτια.
Ετσι έχει αλλάξει το σκηνικό.

Μπορείς να κάνεις κάτι.Εχεις φοβερό αβαντάζ αν μιλάς τις γλώσσες,π.χ. πολωνικά,ρωσικά ή ρουμάνικα.
Αλλά υπάρχει πολύς ανταγωνισμός,την πέφτουν μεγάλες παρέες από καμάκια που μετά μοιράζουν τις γκόμενες μεταξύ τους όπως κάνουν οι Θεσσαλονικείς.
Αν είσαι γρήγορος,κάτι γίνεται.Πάντα παίζει ρόλο και η εμφάνιση.Αλλά υπάρχουν και καλύτερα μέρη.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μιλάμε μπορεί να φτάσει η πυκνότητα πούτσου το Σάββατο σε αμύθητα επίπεδα στο κλαμπ,οπότε και η πλέον πατσαβούρα γκόμενα είναι χιλιοχτυπημένη.
Το μόνο καλό είναι οτι οι βόρειοι,οι Μακεδόνες γενικά δεν παίζουν τσαμπουκάδες,είναι ήρεμη δύναμη και σίγουρα πιο εμφανίσιμοι σε σχέση με κάτι νησιώτες-καμάκια της ελεεινής μορφής που μπορεί και να σου κολλήσουν ενώ είναι κότες.
Οι Μακεδόνες δε σε πειράζουν αν γαμάς στα μέρη τους αρκεί να μην ενοχλείς τις γκόμενές τους.
το πρωτο ειναι κλασικη ελληνικη πραγματικοτητα, δηλαδη πολυ πεινα ρε παιδι μου!!το δευτερο μου θυμισε πριν πολλα χρονια στη συρο οι ντοπιοι δεν γουσταραν τους αθηναιους που την πεφταν στις γκομενες και κανανε και τσαμπουκα.εμενα η καταγωγη ειναι απο μακεδονια παντως.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Κι εμένα μου θύμισε που το 90 στη Ρόδο βρίζαμε τους Ροδίτες γιατί κυκλοφορούσαν κάτι τρομερά καμάκια με χαίτες, βέσπα και μυτερά παπούτσια και δε μασάγανε. Την λέγανε σε όλες τις γκόμενες που κυκλοφορούσανε γύρω τους. Μετά από αρκετό καιρό που έμεινα εκεί και έμαθα πράγματα και άτομα, ανακάλυψα ότι ένας ήταν από τις Σέρρες, ο άλλος από το Αγρίνιο, ο άλλος από την Ξάνθη, άλλος από το Βόλο. Είχαν φύγει από τα χωριά τους, δούλεψαν κάποιες σεζόν, μετά άρχισαν να μένουν και τον χειμώνα και είχαν γίνει πιο αισχρά καμάκια από τους ντόπιους. Βέβαια σαν τουρίστας δεν έπαιρνες χαμπάρι και μιλούσες για τα τρομερά καμάκια τους Ροδίτες.
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Άσε που όταν τους ρωτούσαν οι ξένες από πού είναι, όλοι οι νότιοι δήλωναν Αθηναίοι. Οι δε Βόρειοι, ακόμα και σε μας τους Έλληνες δήλωναν ότι ήταν από τη Θεσσαλονίκη μιας και είχαν μείνει κανα χρόνο, κάποτε στη ζωή τους εκεί. Αφού θυμάμαι φάσεις με ξένες που δεν έρχονταν για πρώτη φορά στη Ρόδο, που όταν με ρωτούσαν από πού είμαι και πριν απαντήσω μου έλεγαν "Άσε ξέρω. Αθήνα; Θεσσαλονίκη;" και γελάγανε.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
και που κολαει η Ροδος με την Ρουμανια την Ξανθη Αθηνα Θεσ/νικη και με 5 μαλακες που πηγανε εκει και το παιζανε τζωβενια!!??
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ναι έρχονται.Οι αναλογίες είναι 50% Σέρβες,15% Ρουμάνες,15% Πολωνές,10% Σλοβάκες,5% Ουγγαρέζες,5% Ρωσίδες.
Αυτές οι αναλογίες αλλάζουν κάθε χρόνο.Π.χ. πριν το 2004 δεν υπήρχαν καθόλου Ρουμάνες ενώ υπήρχαν περισσότερες Πολωνές και Σλοβάκες.Τώρα επειδή φαίνεται με την ΕΕ βελτιώθηκε η οικονομική κατάσταση αυτών των τουριστών και πάνε σε καλύτερες περιοχές όπως νησιά,τα πρακτορεία φέρνουν πολλές Ρουμάνες και μερικές Ρωσίδες να πιάσουν τα δωμάτια.
Ετσι έχει αλλάξει το σκηνικό.

Μπορείς να κάνεις κάτι.Εχεις φοβερό αβαντάζ αν μιλάς τις γλώσσες,π.χ. πολωνικά,ρωσικά ή ρουμάνικα.
Αλλά υπάρχει πολύς ανταγωνισμός,την πέφτουν μεγάλες παρέες από καμάκια που μετά μοιράζουν τις γκόμενες μεταξύ τους όπως κάνουν οι Θεσσαλονικείς.
Αν είσαι γρήγορος,κάτι γίνεται.Πάντα παίζει ρόλο και η εμφάνιση.Αλλά υπάρχουν και καλύτερα μέρη.
μεγαλε ουτε σε τουριστικο γραφειο να δουλευες!!
μ αρεσει που χεις και ακριβη νουμερα....!
εγω παλι γιατι περισσοτερο βλεπω Βουλγαρια Ρουμανια....!
ειδεικα αν δεις απο βορεια Ελλαδα το τι αυτοκινητα μπαινουν.....και μου λες για 10%?? τεσπα...δεν λεω οτι δεν ερχονται Σερβες αλλα περιεργα ετσι οπως τα λες....!
οτι εχεις μεγαλο αβανταζ μιλωντας τις γλωσσες τους αυτο ειναι λογικο!
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
μεγαλε ουτε σε τουριστικο γραφειο να δουλευες!!
μ αρεσει που χεις και ακριβη νουμερα....!
εγω παλι γιατι περισσοτερο βλεπω Βουλγαρια Ρουμανια....!
ειδεικα αν δεις απο βορεια Ελλαδα το τι αυτοκινητα μπαινουν.....και μου λες για 10%?? τεσπα...δεν λεω οτι δεν ερχονται Σερβες αλλα περιεργα ετσι οπως τα λες....!
οτι εχεις μεγαλο αβανταζ μιλωντας τις γλωσσες τους αυτο ειναι λογικο!


Αυτές είναι οι αναλογίες στις ντίσκο και στο δρόμο.Τώρα για τα ακριβή νούμερα πρέπει να κάτσεις να μετράς τα λεωφορεία που έρχονται.Λεωφορεία με Σέρβες έρχονται κάθε μέρα,δύο φορές τη βδομάδα έρχονται Σλοβάκες κλπ.
Μερικοί έρχονται με αεροπλάνο και Ι.Χ.
Βουλγάρες δεν έχω δει.Πολύ Σκόπια.Ισως φέτος να έχουν έρθει και Βουλγάρες.Πριν το 2004 σχεδόν δεν υπήρχαν καθόλου Ρουμάνες,Ρωσίδες.Τώρα τις φέρνουν για να καλύψουν τα κενά.
Τέλος πάντων αυτό που ήθελα να πω είναι οτι οι Ρουμάνες είναι μάλλον από τις δύσκολες στην Παραλία και οτι για Σέρβες είναι καλό να είσαι μικρός,εμφανίσιμος και με όχημα.
Επίσης οτι υπάρχει σαφής οικονομική διαφορά εισοδημάτων Πολωνέζων,Ουγγαρέζων σε σύγκριση με Σέρβες,Ρουμάνες που παλιά δεν υπήρχε ενώ οι Ρωσσίδες παίζουν περίεργη μπάλλα.Τέλος πάντων,πολλά είπαμε.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ε αφου το λες εσυ τοτε ετσι θα ειναι...!
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
και που κολαει η Ροδος με την Ρουμανια την Ξανθη Αθηνα Θεσ/νικη και με 5 μαλακες που πηγανε εκει και το παιζανε τζωβενια!!??
Χαχα! Δίκιο έχεις. Προφανώς δε κολλάει, αλλά με έχει φάει η ζέστη και είπα να πω κι εγώ τη μαλακία μου μπας και θυμηθώ κανένα τουριστικό μέρος και δροσιστώ νοητά :)
 

vizolatris

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ημουν ρουμανια, απλα τελεια!!!!  ειμαι φιλος του ερωτικου μασαζ  τα γυρισα ολλα ενα ομως που μου εμεινε στο μυαλο απο ολλα! και θα το παραθεσο ωστε οποιος συναγωνιστης ειναι ρουμανια η ταξιδεψει πρεπει να περασει απο εκει μια βολτα ολλες η γκομενες ειναι ντυμενες με στολες  ειχε 6 κοπελες μεσα οταν πηγα  εγω , προτηνο την γκομενα με τα μεγαλα βυζια φυσικα σταδιακα εκανα μασαζ με ολλες τις 20 μερες που εκατσα ρουμανια!!!!! +++ οχι μονο μασαζ.....με ενα δωρακι προχορας
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
η ρουμανια ειναι ετη φωτος μπρωστα στα μασατζιδικα..........
 

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
φιλε vizolatri το μαλι ποσο παει στο μασατζιδικο που αναφερεις?
 

vizolatris

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το μασαζ 45 λεπτα κοστιζει 200ρον  τα οποια ειναι περιπου 55ευρο,+μινι μπαρ με μεγαλη γκαμα ποτων μεσα στην τιμη η κοπελα σε κανει ντουζ και πριν και μετα το οποιο δεν ειναι μεσα στα 45 λεπτα ,οσο για τα δωρα στις κοπελες δεν ειναι ιδια σε ολλες  αλλη με 50 ρον=15ευρο σου κανει πιπα  αλλη 100 ρον=30ευρο την πηδας  ειναι πως θα το διαπραγματευτης με τισ κοπελες  +  στον μασαζ συμπεριλαμβανετε εκτονοση με μαλακια μεσα στην τιμη ,το θεμα ειναι πως ειναι πεντακαθαρο!!! και σου βγαζει γουστα με τισ στολες ,πηγα σε πολλα μασαζ και ετυχε μεχρι να μου χτυπησουν την πορτα για να ετοιμαστο να φυγω πριν ο χρονος τελειωσει, απο την εμπειρια που ειχα νομιζω πως αυτο ειναι κορυφη στις υπηρεσιες τους!!!! και σε λιγοτερο απο μια εβδομαδα που γυριζω ρουμανια για δουλειες σιγουρα θα γινω θαμονας :grin:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
vizalatri στο πάρκο Harastrau παίζει τίποτα όπως παλιά ή όχι;

Σε στριπτιτζάδικα που φορτώνεις κοπέλες για ξενοδοχείο πήγες καθόλου;
Για πες τιμές.
Εγώ στο παρελθόν είχα περάσει φανταστικά στα στριπτητζάδικα του Βουκουρεστίου, τώρα ακούω ότι οι τιμές έχουν εκτιναχτεί. Δεν είμαι σίγουρος όμως ότι συμβαίνει σε όλα αυτό, ίσως να υπάρχουν κάποια που έχουν γίνει "τουριστικά".
Τέλος πάντων, επειδή η Ρουμανία είναι αγαπημένος προορισμός, αν πας συχνά το τελευταίο καιρό δώσε έγκυρες πληροφορίες σε παρακαλώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom