Νέα

Ρουμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα romouniaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Φιλοι μου, Δεν συνιστω καθολου την Ρουμανια... Σε ολες τισ υπολοιπες χωρες, με τις οποιες συνορευει, Βρισκεις πολυ πιο ΗΟΤ Κοπελες και πολυ πιο οικονομικες ! ΟΥΓΓΑΡΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ - ΟΥΚΡΑΝΙΑ - ΜΟΛΔΑΒΙΑ - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ειναι πιο καλα να "επενδυσετε" παρα στην Ρουμανια...
εχεισ κανει τουρ στην ρουμανια να δεισ που μιλασ για τιμεσ ασε το βουκουρεστι εξω που εχει ακριβινει αλλα αν θα πασ του θα παρεισ γκομενα ολο το βραδι με 1.500 λει=50 ευρο αν ειναι ακριβα πεσ μου οσο για πσαγμενουσ αυτα πεζουν και στο βουκουρεστι(κατα την αποψη μου οι ρουμανεσ ειναι μουναρεσ και ακομπλεξαριστεσ)
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
παιδια εγω ρουμανια παντως που πηγα 3 φορες περασα πολυ καλα
οι γυναικες ειναι απιστευτα ομορφες
εχουμε και λεμε
1η φορα το 2000.Εβγαλα γκομενα απο στριπτιζαδικο. εννοω χωρις πληρωμη και χωρις να μου φαει λεφτα σε δωρα βολτες κλπ
2η φορα το 2002 ειχαμε κονε απο φοιτητη και ειχαμε παρει πολυ ωραιεσ γκομενες για παρτουζα και λεσβιακο με 30 ευρω για 1μιση ωρα
3η περσι καλοκαιρι 2006 αξιζει πραγματικα να επισκεφτητε τα Mamaia. επειδη δεν ειχαμε κονε και απο αγγελια απο εφημεριδα φαγαμε μεγαλη φολα ειπαμε να δοκιμασουμε να ρωτησουμε ταξιτζη. Λοιπον με ταξιτζη 2 φορες βρηκαμε πουτανακια 19-20 φοιτητριουλες που προφανως ειχαν αναγκη απο λεφτα. 30 ευρω 1 ωριτσα. οι τιμες τους παντως εχουν ξεφυγει τελευταια χρονια. καθως μια πολυτελειας απο στριπτιζαδικο για παραδειγμα κοστιζει 200 για μια ωρα
απλα θελει υπομονη και καποιον να ξερει την γλωσσα
εγω ημουν παντα με παιδι που ειχε σπουδασει εκει
την 1η πρωτη φορα που πηγα ηταν ακομα φοιτητης. επισης δοκιμασαμε πιπα στο παρκο της κοσταντζας απο κοπελες που κανουν πιατσα με 8 ευρω :dancing: :dancing:
ολα αυτα βεβαια που ανεφερα ηταν για κοσταντζα. καλοκαιρι βεβαια ολες οι πουτανες της ρουμανιας μαζευονται εκει
και χειμωνα στο μπρασοφ
εχω ακουσει και για εκει καλα λογια
οταν μπορεσω θα κανω και εκει μια επισκεψη
 

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η πατρίδα της  triple anal τιμημένης Sandra Romain! Γραψτε πληροφορίες όποιος ξέρει γαι Ρουμανία ή Σαντρα
 

thibet

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
10
Like
4
Πόντοι
11
τελικά εγώ την πάτησα για τα καλά.
όντας στην ρουμανία για δουλειά, είπα να πάρω ένα τηλέφωνο απο το βιβλιαράκι bucharest by night.
ήρθε ένα μπάζο, καμία σχέση με την φωτογραφία που μόνο no ήξερε να λέει...
χάλια μάυρα, την έδιωξα, τα πιο άδικα ξοδεμένα 100 ευρώ...
γενικά αποφύγετε τηλέφωνα, μονο σε massage house παίζουν καλά μωρά.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
αυτο το βιβλιαρακι που βαζουν στα ξενοδοχεια η στα ενοικιαζομενα διαμερισματα μονο μαλακιες εχει αλλα υπαρχουν αλλεσ πηγες να βρεισ καλη βιζιτα , 100 ευρω που πληρωσες ειναι πολλυ μεγαλη τιμη για ρουμανια , τα μασαζ επι των πληστων εχουν καλα μωρα αλλα εκτοσ απο 2-3 ολλα τα αλλα ειναι ξεπετα
 

vassilios

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες
Την επομενη εβδομαδα θα ειμαι στην ρουμανια και θα ειναι η πρωτη μου φορα που θα βρεθω εκει
Για να μην την πατισω κι εγω υπαρχει κανενας εμπειρος να με διαφωτισει τι να προσεξω αλλα και κανενα εγκυρο site για callgirls η καποιο τηλεφωνο ?
ευχαριστω
 

Skilopnixtis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Παιδία έχω κανονίσει για Βουκουρέστι σε 2 εβδομάδες, αν ξέρει κάποιος τι φάση παίζει ας κάνει τον κόπο να με πληροφορήσει  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Παιδία έχω κανονίσει για Βουκουρέστι σε 2 εβδομάδες, αν ξέρει κάποιος τι φάση παίζει ας κάνει τον κόπο να με πληροφορήσει  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Εγώ Βουκουρέστι έχω πάει αρκετές φορές και πέρασα πολύ καλά.

Η τελευταία ήταν πριν 4 χρόνια όμως.

Τώρα ακούω ότι οι τιμές έχουν ανέβει πολύ.

Να είστε προετοιμασμένοι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Εγώ αυτό που έκανα πάντα στο Βουκουρέστι ήταν να πάω σε δυο-τρία στριπτιτζάδικα κάθε νύχτα, μέχρι να βρω το κορίτσι που μου αρέσει. Το να διαλέγω κοπέλα είναι πολύ σημαντικό για ‘μένα.
Μετά κανόνιζα μαζί της την τιμή και την έπαιρνα στο ξενοδοχείο.

Γενικά μου έβγαινε γύρω στα 200€ η βραδιά. Εννοώ 100€ η κοπέλα 1 ώρα στο ξενοδοχείο μαζί μου και τα υπόλοιπα στα ποτά και τα κεράσματα.

Α, δεν συμφωνώ καθόλου με τον φίλο μας που λέει παραπάνω ότι δεν είναι όμορφες. Οι Ρουμάνες είναι πανέμορφες. Σίγουρα το τελευταίο καιρό πολλές καλές έχουν πάει στη Δυτική Ευρώπη και κυρίως Ιταλία, αλλά πάλι βρίσκεις πολύ όμορφες κοπέλες.
 

violatores1973

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ζω στη Ρουμανία 3 χρόνια τώρα. Το σίγουρο είναι ότι δεν χρειάστηκα ποτέ να ψάξω για εππαγγελματίες συνοδούς, άσε που οι πληροφορείες μου είναι ότι στον τομέα αυτό η κοροιδία πάει σύνεφο. Ομως η ρουμανία είναι μια χώρα που βγάζεις πολύ εύκολα γκομενάκια. Εμάς τους Ελληνες μας πάνε πολύ. Εχουμε πολυ καλή φήμη ως άντρες. Στο Βουκουρέστη τα πράγματα είναι λίγο πιο δύσκολα. Βλέπεται όλη η Ευρώπη είναι εδώ και έχουν καλομάθει οι ρουμάνες. Το καλύτερο μέρος να βρεις γκομενάκι είναι στα φοιτητικά καφέ και club. Γεμάτο νέα κορίτσια ψάχνονται για γκόμενους και για λίγα λεφτά. Στην επαρχία τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα.
Δεν έχω τηλεφωνα για συνοδούς να δώσω αλλα αν εχει κανεις καλή εμπειρια ας μας το πει (αν και δεν νωμιζω)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πράγματι στη Ρουμανία τα πράγματα ειναι δυσκολα αν εισαι ξένος - όπως εγω.

Δε μπορώ να πω οτι εχω περάσει καλα, οι τιμές ειναι υψηλές.

Αντε λίγες μέρες μεινανε μέχρι να επιστρέψω. Πριν ξαναφύγω για άλλα εξωτικά μέρη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ζω στη Ρουμανία 3 χρόνια τώρα. Το σίγουρο είναι ότι δεν χρειάστηκα ποτέ να ψάξω για εππαγγελματίες συνοδούς, άσε που οι πληροφορείες μου είναι ότι στον τομέα αυτό η κοροιδία πάει σύνεφο. Ομως η ρουμανία είναι μια χώρα που βγάζεις πολύ εύκολα γκομενάκια. Εμάς τους Ελληνες μας πάνε πολύ. Εχουμε πολυ καλή φήμη ως άντρες. Στο Βουκουρέστη τα πράγματα είναι λίγο πιο δύσκολα. Βλέπεται όλη η Ευρώπη είναι εδώ και έχουν καλομάθει οι ρουμάνες. Το καλύτερο μέρος να βρεις γκομενάκι είναι στα φοιτητικά καφέ και club. Γεμάτο νέα κορίτσια ψάχνονται για γκόμενους και για λίγα λεφτά. Στην επαρχία τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα.
Δεν έχω τηλεφωνα για συνοδούς να δώσω αλλα αν εχει κανεις καλή εμπειρια ας μας το πει (αν και δεν νωμιζω)
εκανες το καλητερο πραγμα που πηγες και ζεις στον παραδισος.οι Ρουμανες σαν γυναικες ειναι πολυ πιο καυλιαρες απο της Ρωσσιδες!Ρουμανες δεν εχουμε μονο Μολδαβες.που ειναι φανταστικες στο γαμησι!!!!και στην Ρωσσια ετσι ειναι οπως το ειπες.στην επαρχια ειναι πιο ευκολο.βεβαια πιστευω οτι στο Βουκουρεστι αν εχεις δικο σου διαμερισμα και αυτοκηνιτο δεν θα εχεις κανενα προβλημα οπως και στην Ρωσσια.πολυ θα ηθελα και Ρουμανια να πηγαινα αλλα μαλλον το βλεπω να πηγαινω Μολδαβια που ειναι και Ρωσσοφωνοι και δεν θα εχω προβλημα συνεννοησης.αν και Ισπανικα ξερω αρκετα καλα που με τα Ρουμανικα μοιαζουνε πολυ.εσυ εισαι μονιμα εκει?βλεπω οτι εισαι ενα χρονο μεγαλητερος μου εγω ειμαι του΄74 γεννηθεις
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Επειδη ετυχε να μιλησω με ρουμανο προσφατα.Οι μισθοι εκει ειναι της πεινας και η ακριβεια καλπαζει πλεον μετα το ευρω.Σε ειδη διατροφης σχετικα στα ιδια υψη με το χωριο μας,την ελλαδιτσα.
Ξυπνησαν και οι ρουμανοι σα τα δικα μας λαμογια βλεπεις.
Το γελιο ειναι οτι οταν μπηκαν στην ευρωπη χαιροντουσαν οπως κατι ηλιθιοι δικοι μας τοτε,οτι και καλα θα γινουν τα πραγματα καλυτερα για τη χωρα κτλ.
Σαφως βεβαια θα φανε το ακυρο σε λιγα χρονια.Εχει να πεσει πολυ πεινα.
Απο τιμες-γαμησια κανε ενα σερτς και ολο και κατι θα βρεις.

η Ρουμανία δεν συμμετέχει στην ζώνη του Ευρω ...
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ζω στη Ρουμανία 3 χρόνια τώρα. Το σίγουρο είναι ότι δεν χρειάστηκα ποτέ να ψάξω για εππαγγελματίες συνοδούς, άσε που οι πληροφορείες μου είναι ότι στον τομέα αυτό η κοροιδία πάει σύνεφο. Ομως η ρουμανία είναι μια χώρα που βγάζεις πολύ εύκολα γκομενάκια. Εμάς τους Ελληνες μας πάνε πολύ. Εχουμε πολυ καλή φήμη ως άντρες. Στο Βουκουρέστη τα πράγματα είναι λίγο πιο δύσκολα. Βλέπεται όλη η Ευρώπη είναι εδώ και έχουν καλομάθει οι ρουμάνες. Το καλύτερο μέρος να βρεις γκομενάκι είναι στα φοιτητικά καφέ και club. Γεμάτο νέα κορίτσια ψάχνονται για γκόμενους και για λίγα λεφτά. Στην επαρχία τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα.
Δεν έχω τηλεφωνα για συνοδούς να δώσω αλλα αν εχει κανεις καλή εμπειρια ας μας το πει (αν και δεν νωμιζω)
Η αλήθεια φυσικά είναι κάπου στη μέση. Όπως σε ΄¨ολες τις χώρες, αυτοί που μένουν εκεί ξέρουν και τα φτηνά και τα ακριβά και τα καλά και τα κακά. Οι τουρίστες συνήθως ψωνίζουν στα ψαχτά και άλλες φορές είναι κωλόφαρδοι άλλες φορές πετυχαίνουν μπάζα και κλαίνε τα λεφτά τους.
Γενικά στο Βουκουρέστι βρωμάει ο κόσμος από αγγελίες στο ίντερνετ. Υπάρχουν αρκετές που είναι αλήθεια αλλά η ταρίφα των 100€ πάει να καθιερωθεί. Λίγες κοπέλες ξέμπαρκες παίρνουν λιγότερα αλλά με αμφίβολη ποιότητα υπηρεσίας. Όχι πως οι άλλες που θα έρθουνε παίρνουν άριστα με τόνο, ετσι; Σαν να παίρνετε μια Ρουμάνα εδώ είναι και χειρότερα μάλιστα γιατί πρέπει εσύ να μιλάς τη γλώσσα της και όχι εκείνη τη δική σου.
Μεγάλο πλεονέκτημα να μιλάς τη γλώσσα τους. Αν δεν μιλάς ... δεν τρως από τα ελέυθερα ό,τι και να σας λένε. Αγγλικά μιλάνε αρκετές κοπέλες αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θα θελήσουν να μιλήσουν μαζί σας.
Κι αυτό γιατί συνηθως συνοδεύονται οπότε εσύ δεν ξέρεις ποια να χτυπήσεις.
Τέλος πάντων, θα γράψω περισσότερα τώρα που θα έχω παρέες πρώτα ο θεός με κάποιους έλληνες που εργάζονται μόνιμα εκεί.
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:

Γαματο.
Καλα τυπους σαν κ αυτους με τις αλυσιδες τις χοντρες(αλλα χρυσες) ειδα αρκετους εκει.Και βεβαια κυκλοφορουσαν με θεομουνα.
Οσο για τους Ρουμανους οδηγους,αστα να πανε :idiot:.Βεβαια να ομολογησουμε οτι σταματανε στις διαβασεις για να περασουν οι πεζοι.
 

spartakos2000

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Γαματο.
Καλα τυπους σαν κ αυτους με τις αλυσιδες τις χοντρες(αλλα χρυσες) ειδα αρκετους εκει.Και βεβαια κυκλοφορουσαν με θεομουνα.
Οσο για τους Ρουμανους οδηγους,αστα να πανε :idiot:.Βεβαια να ομολογησουμε οτι σταματανε στις διαβασεις για να περασουν οι πεζοι.
ο απόλυτος οδηγός..
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny:

Γαματο.
Καλα τυπους σαν κ αυτους με τις αλυσιδες τις χοντρες(αλλα χρυσες) ειδα αρκετους εκει.Και βεβαια κυκλοφορουσαν με θεομουνα.
ρε μπας και ηταν οι νταβατζογκομενοι των θεομουνων αυτοι οι εμφανισιακα αισχως τυποι;την λεξη νταβατζογκομενοι τη δανειστηκα απο αλλο θρεντ που καποιοι τυποι πονηροι εκμεταλλευονται φτωχοφαντασμενες χωριατισσες για να κονομησουν.κοιτα πως τα φερνει η ζωη.γαμανε θεομουνα και τους τα ακουμπανε!!!
 

freiheit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες!
Ανακαλειψα πριν λίγο το φορουμ και μου κοπηκε η ορεξη να παω ρουμανια !
Εδω οταν ερχονται οι καριολες που πανε?
Ακουω απο ενα γνωστο οτι πανε παραλια κατερινης και πηδιουνται αβερτα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom