Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Ρωσσιδα η δασκαλα?

Εγω παλι μαθαινω μονος μου τα βασικα με πολυ υλικο και πουθενα δε λεει σντρασβουι......
Μαθαινω ουγγρικα-τσεχικα-ρωσικα τα βασικα για την ωρα.
Αντε και πρεσβης :sunglasses:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ρωσσιδα η δασκαλα?

Εγω παλι μαθαινω μονος μου τα βασικα με πολυ υλικο και πουθενα δε λεει σντρασβουι......
Ναι ρε σειρά, Ρωσίδα είναι. Λοιπόν μια και επιμένεις - ζντράσβουι είναι όταν μιλάς σε ένα πρόσωπο και ζντράσβουιτσι όταν μιλάς σε πολλούς... νομίζω.

Θα μας πει η Ντάρια...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι ρε σειρά, Ρωσίδα είναι. Λοιπόν μια και επιμένεις - ζντράσβουι είναι όταν μιλάς σε ένα πρόσωπο και ζντράσβουιτσι όταν μιλάς σε πολλούς... νομίζω.

Θα μας πει η Ντάρια...
σωστος...)))))
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Ναι ρε σειρά, Ρωσίδα είναι. Λοιπόν μια και επιμένεις - ζντράσβουι είναι όταν μιλάς σε ένα πρόσωπο και ζντράσβουιτσι όταν μιλάς σε πολλούς... νομίζω.

Θα μας πει η Ντάρια...
Και ποσο παει το μαθημα νεο?
Και ποσο καιρο θα κανεις μαθηματα?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ελα να ανεβένουμεεεεεεεεεεεεεεε
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ωραια τα λετε, αλλα μονο για την ψυχολογια των ρωσιδων και πως θα τις προσεγγισουμε δεν μιλαμε.
Στοχος η ρωσιδες γκομενες. Δεν μιλαω για επαγγελματιες πουτανες.
Γκομενες κανονικες κοπελες.

Και απο internet αν εχει ιδεα κανεις απο τροπους προσεγγισης, αν παιζει τιποτε ιδιαιτερο δηλαδη που πρεπει να ξερουμε στην προσεγγιση μιας ρωσιδας.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Κι ας ειναι μπαλλωμενο. ;)
Καλες ειναι οι Ρωσιδες αλλα μη τρελενοσαστε οι Ελληνιδες αν θελουν ειναι οι πιο θερμες στο Κρεβατι. :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eχεις χιουμορ τελικα!
Ωραιο Ανεκδοτακι! Θα το λεω στους φιλους μου!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Παίδες εδώ στο Manchester είναι στο πανεπιστήμιο ολόκληρη παρέα από αυτές.Είναι 4 μουνάρες και 1 θεογκόμενα ανάμεσά τους.Αυτή η θεογκόμενα η οποία είναι κυρίως λόγω φοβερού σώματος και υστερεί λιγάκι στο πρόσωπο πρέπει να της ψιλοαρέσω αφού διακριτικά έρχεται και κάθεται κοντά μου στο αμφιθέατρο,μου πιάνει κουβέντα για διάφορα,με ρωτά που βγαίνω,να της πω για Ελλάδα και σχετικά.Ωστόσο έχω κοπέλα και δεν είμαι για να το παίζω σε πολαπλό ταμπλό.Την είχα πετύχει και στο super market 1 βράδυ και δεν ξεκόλαγε!!Μακάρι να χα λίγο παραπάνω το διάολο μέσα μου να της έκανα κίνηση ΜΑΤ..Πάντως από εμφάνιση είναι γυναικάρες.Από συμπεριφορά πρέπει να πω ότι δεν μιλάνε πολύ.Μόνο τα τυπικά με εξαίρεση αυτή που σας είπα,την οποία δεν βλέπω να μιλά σε άλλους τόσο όσο σε μένα.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Παίδες εδώ στο Manchester είναι στο πανεπιστήμιο ολόκληρη παρέα από αυτές.Είναι 4 μουνάρες και 1 θεογκόμενα ανάμεσά τους.Αυτή η θεογκόμενα η οποία είναι κυρίως λόγω φοβερού σώματος και υστερεί λιγάκι στο πρόσωπο πρέπει να της ψιλοαρέσω αφού διακριτικά έρχεται και κάθεται κοντά μου στο αμφιθέατρο,μου πιάνει κουβέντα για διάφορα,με ρωτά που βγαίνω,να της πω για Ελλάδα και σχετικά.Ωστόσο έχω κοπέλα και δεν είμαι για να το παίζω σε πολαπλό ταμπλό.Την είχα πετύχει και στο super market 1 βράδυ και δεν ξεκόλαγε!!Μακάρι να χα λίγο παραπάνω το διάολο μέσα μου να της έκανα κίνηση ΜΑΤ..Πάντως από εμφάνιση είναι γυναικάρες.Από συμπεριφορά πρέπει να πω ότι δεν μιλάνε πολύ.Μόνο τα τυπικά με εξαίρεση αυτή που σας είπα,την οποία δεν βλέπω να μιλά σε άλλους τόσο όσο σε μένα.
Aυτο ειναι λαχειο!!!!
Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Aυτο ειναι λαχειο!!!!
Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!

Το σκεφτόμουν μεγάλε,όμως αν είναι για 1 γαμήσι να καταστρέψω τη σχέση μου,δηλαδή ότι έχτισα σε 1μιση χρόνο να το καταστρεψω σε 1 ώρα... (και σιγά μην οι Ρωσίδες μείνουν σε 1 γαμήσι και δεν θα σε εκδικηθούν μετά αν πας να τους την φέρεις)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ακου και τους μεγάλους ;)
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Έτσι μπράβω σου, χούφτωσε τηνε και αφησέ τηνε :jerking:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
..Μακάρι να χα λίγο παραπάνω το διάολο μέσα μου να της έκανα κίνηση ΜΑΤ..Πάντως από εμφάνιση είναι γυναικάρες.Από συμπεριφορά πρέπει να πω ότι δεν μιλάνε πολύ.Μόνο τα τυπικά με εξαίρεση αυτή που σας είπα,την οποία δεν βλέπω να μιλά σε άλλους τόσο όσο σε μένα...

Τα πραγματα δεν ειναι τοσο δυσκολα..Οι επιλογες σου ειναι 2..

1) Συνεχιζεις να δεχεσαι το φλερτ της μεχρι να βαρεθει και να πει.."αντε μωρε με τον μαλακο-πιτουρα"..

2) της λες την καταλληλη στιγμη.."Με τρελαινεις μωρο μου..σε θελω πολυ, αλλα εχω σχεση στην Ελλαδα"..Οποτε θα συμβουν τα εξης :

2-α) Ειτε θα μαμηθειτε χωρις κινδυνους, ενοχες και προσδοκιες για σοβαρη σχεση..
2-β) Η' θα σκυλιασει που δεν σε "πηρε απο την αλλη" και πιθανως θα ξεκοψει μαζι σου, αλλα μεσα της θα εισαι παντα το "απωθημενο της"..

Διαλεγεις και παιρνεις..

Αυτα..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom