Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
η γνωρημια με το Ιντερνετ ειναι ενα πολυ λεπτο θεμα που χωραει πολυ συζητιση.δυστηχως στης 6 σελιδες δεν γραφει κανεις τιποτα για το θεμα!---καταρχην τα σα'ι'τ.εγω χτησημοποιο πιο πολυ το  αρκετες γκομενες βγαζω και απο το  το δεν ειναι κακο ισως να μην ειμουνα τυχερος γι αυτο δεν εβγαλα πολλες γκομενες απο 'κει.το  εχει παρα πολυ κοσμο αλλα και πολυ βρωμια.επησις χρησιμοποιο και το εκει εχει πολλα πιτσιρικια αλλα καμια φορα βγαζει κανει και απο 'κει γκομενα.καλο ειναι να εχει κανεις σελιδα στο που ειναι το Ρωσσικο facebook.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Μπραβο ρε δημητρη, μια φορα ποσταρες και εγραψες!
Ετσι, επι της ουσιας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
τα Αγγλικα σα'ι'τ διαγραψτε τα.σε μια χωρα οπου το 99% δεν μιλαει Αγγλικα ειναι πρακτικα αδυνατον να βρεις γκομενα που να ξερει Αγγλικα.αυτα τα σα'ι'τ ειναι μια απατη.---υπαρχουν πολλες κατηγοριες απο κοπελες στο ιντερνετ.μια κατηγορια ειναι αυτη που καθεται απο το πρω'ι' μεχρι το βραδυ δηλαδη ζουνε στο Ιντερνετ.αυτες μπορειται να της ξεχασεται!παρα πολλες τετοιες ειναι στο  .αρκετες κοπελες καθονται στο ιντερνετ στη δουλεια με αυτες γινεται παιχνηδι ΑΛΛΑ συνηθως ειναι μεγαλη ηληκιας.βαζουνε μια ηληκια 27-29 αλλα στην πραγματικοτητα ειναι 34-35.συνηθως χωρισμενες με παιδια.αυτες πηδιουνται ευκολα.εγω δεν της θελω ομως.γιατι και στην Ελλαδα να ζουσα 35αρες σιγουρα θα πηδαγα!αυτες οι γυναικες ειναι στο σα'ι'τ 11-18 περιπου δηλαδη ωρες γραφειου ---οι περισσοτερες στα σα'ι'τ που εγραψα ψαχνουν για καποιον για σοβαρη σχεση θα ελεγα δε οτι οι περισσοτερες ειχαν αποτυχημενες σχεσεις και τους ειναι δυσκολο να βρουνε αντρα.θελουν κατι το σοβαρο και πιστευουν οτι μεσα απο το ιντερνετ θα το βρουνε.συνηθως μετα απο καποιο διαστημα απογοητευονται!......
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Εχω την εξης απορια.
Περιδιαβαινοντας τα προφιλ των κοριτσιων στα παραπανω site, αρκετες, εχουν δηλωσει στο προφιλ τους, οτι ξερουν αγγλικα. Επισης, αρκετες, εχουν δηλωσει κι αλλες γλωσσες! (πχ γερμανικα κλπ).

Για τα αγγλικα ας πουμε, αφου το εχουν δηλωσει, να πιστεψω οτι μπορεις να συνενοηθεις μαζι της στα αγγλικα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
μερικα παραδειγματα:αυτη ειναι η Κατερινα.μενει λιγο εξω απο την πολη ειναι μηχανικος και δουλευει σε ενα εργοστασιο που φτιαχνει μηχανες πλοιων καθεται στα κομπιουτερ.γραφαμε στο λιγο πριν το νεος ετος.οταν γυρισα απο Ελλαδα(ειχα παει 27 Δεκεμβριου με 7 ή 8 Ιανουαριου)συναντιθηκαμε ειχαμε πριν μιλισει στο τηλεφωνο 4-5 φορες.βρεθηκαμε στο κεντρο της Αγιας Πετρουπολης.πρεπει να λεει αληθεια οτι ειναι 23 ετων.με τη φωτο εμοιαζε παρα πολυ.μου ειπε οπως λενε ολες οτι ειμαι πολυ πιο ωραιος απο της φωτο.πηγαμε σε ενα καφε και κατσαμε.μετα την πηγα σπιτι με τ'αμαξι.πριν κατεβει πλακωθηκαμε στα φιλια.και ειπαμε να βρεθουμε το επομενο σαββατοκυριακο να παμε για Sushi.φενοτανε οτι ειναι λιγο περιεργη οπως οι περισσοτερες απο το ιντερνετ.τηλεφωνηθηκαμε μερικες φορες αλλα δεν πολυηθελα να βρεθουμε γιατι 1000 το Sushi +500 το σινεμα +βενζινη σου ρχεται οσο και το σαλον περιπου.ειναι πιο ευκολο να δωσεις 1800 ρουβλια και να πας να γαμησεις μια ωρα.απο το να φας 4-5ωρες και δεν ειναι σιγουρο οτι θα τη γαμησεις?το σαββατο που ηταν και του Αγιου Βαλεντινου τηε εγραψα οτι ειμαι Φινλανδια και της ευχηθηκα για τη γιορτη των ερωτευμενων.και της ειπα οτι οταν γυρισω θα την παρω τηλεφωνο.τσαντηστικε αγρια :rockon:και με εδτηλε στο διαολο :2funny:!
 

Συνημμένα

  • katerina dating.ru4.jpg
    katerina dating.ru4.jpg
    37,9 KB · Εμφανίσεις: 78
  • katerina dating.ru6.jpg
    katerina dating.ru6.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 54
  • katerina dating.ru3.jpg
    katerina dating.ru3.jpg
    42,4 KB · Εμφανίσεις: 79

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εχω την εξης απορια.
Περιδιαβαινοντας τα προφιλ των κοριτσιων στα παραπανω site, αρκετες, εχουν δηλωσει στο προφιλ τους, οτι ξερουν αγγλικα. Επισης, αρκετες, εχουν δηλωσει κι αλλες γλωσσες! (πχ γερμανικα κλπ).

Για τα αγγλικα ας πουμε, αφου το εχουν δηλωσει, να πιστεψω οτι μπορεις να συνενοηθεις μαζι της στα αγγλικα;
Αγγλικα εννοουνε οτι εχουν μαθει στο σχολειο Αγγλικα :2funny:το μονο που ξερει να σου πει ειναι my name is Lena :2funny:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
κορμι θανατηφορο η κατερινα, αλλα δεν ξερει τι θελει μου φαινεται...

Α, τοσο καλα αγγλικα μιλαμε...

Εκτος απο τα τυποποιημενα κουμπακια που βλεπω στις επιλογες οταν φτιαχνεις το προφιλ σου, σε μερικα σημεια εχει δυνατοτητα να γραψεις κειμενακι να περιγραφεις τον εαυτο σου.
Οk, το σημαντικο ειναι πως θα τη χειριστεις μετα, αλλα το πρωτο πραγμα που θα κανει η γκομενα που θα της την πεσεις, ειναι να δει το προφιλ σου.

Πως θα συντασσαμε ενα πιασαρικο προφιλ, να το γουσταρουν οσο το δυνατον περισσοτερες?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
με αυτην γνωριστικα στο γραφει οτι ειναι 28 ετων?δεν την εχω δει δεν ξερω.φενεται ωραια κοπελα.μετα βρεθηκαμε και στο που ειχε πολλες φωτο της.τηλεφωνηθηκαμε πολλες φορες.λεει οτι ειναι απο την Αγια Πετρουπολη?αλλα νοικιαζει διαμερισμα.μεχρι πριν 2 μηνες εμενε λεει με τον αδερφο της αλλα ο αδερφοε της απολυθηκε απο τη δουλεια του λογω κρισης και πηγε και μενει σε μια γκομενα.δουλευει σε ενα πωλητρια σε ενα μαγαζι με Ιταλικα παπουτσια.ηταν παντρεμενη αλλα εχει χωρισει.και φυσικα οπως ολες οι χωρισμενες ειναι πολυ περιεργη!ηταν να συναντηθουμε να παμε βολτα σε κατι μαγαζια αλλα δεν τηλεφωνηθηκαμε και δεν εγινε η συναντιση.ρωταγε πολλες ερωτησεις του τυπου τη δουλεια κανεις?αν εχω δικο μου διαμερισμα?ενδιαφερεται να βρει καποιον για να μενει μαζι του.εκτος του οτι ειναι δυσκολη στο χαρακτηρα και θα σε παιδεψει δεν μου αρεσει οτι εχει μικρα βυζια(απο της φωτο φενεται).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
κορμι θανατηφορο η κατερινα, αλλα δεν ξερει τι θελει μου φαινεται...

Α, τοσο καλα αγγλικα μιλαμε...

Εκτος απο τα τυποποιημενα κουμπακια που βλεπω στις επιλογες οταν φτιαχνεις το προφιλ σου, σε μερικα σημεια εχει δυνατοτητα να γραψεις κειμενακι να περιγραφεις τον εαυτο σου.
Οk, το σημαντικο ειναι πως θα τη χειριστεις μετα, αλλα το πρωτο πραγμα που θα κανει η γκομενα που θα της την πεσεις, ειναι να δει το προφιλ σου.

Πως θα συντασσαμε ενα πιασαρικο προφιλ, να το γουσταρουν οσο το δυνατον περισσοτερες?
οπωσδηποτε πρεπει να εχεις πολλες πληροφωριες.και να ειναι ευχαριστο το προφιλ σου.και οι φωτο πρεπει να'ναι ευχαριστες και ομορφες
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αγγλικα εννοουνε οτι εχουν μαθει στο σχολειο Αγγλικα :2funny:το μονο που ξερει να σου πει ειναι my name is Lena :2funny:
ενταξει ρε παιδια, δεν ειναι ολες ετσι... Δημητρη δεν ησουν τυχερος απλα))))
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Oι ρωσιδες πασχουν σε αυτο το θεμα, στα βυζια. Αυτο με εχει προβληματισει πολυ, καθοτι και εγω δεν γουσταρω να ειναι μπροστα σαν κοντρα πλακε!
Αλλα ειναι λεπτες, μοντελες, και προσωπα το κατι αλλο.
Εχω δει βεβαια και κατι λιγες με στηθος στα sites αυτα, εκτος κι αν πεφτει photoshop ή ειναι εσωτερικη ενισχυση!

_________

προφιλ: φωτο ομορφες, δεν θελει συζητηση αυτο. αλλα απο πληροφοριες, ευχαριστες, σαν τι δηλαδη?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
με αυτην εγραφα στο ευτυχως που βρεθηκαμε και στο vkontakte και εκει ειχε πολλες φωτο και ειδα τι μπαζο και χοντρη ειναι!και δεν εγινε η θλιβερη συναντηση!γιατι μετα θα  :headbang:!!!θελει προσοχη το ιντερνετ.δειτε τι κουκλαρα ειναι στην πρωτη φωτο και τι μπαζο στις επομενες!
 

Συνημμένα

  • sveta belarus1.jpg
    sveta belarus1.jpg
    13,3 KB · Εμφανίσεις: 31
  • sveta belarus2.jpg
    sveta belarus2.jpg
    32,6 KB · Εμφανίσεις: 36
  • sveta belarus3.jpg
    sveta belarus3.jpg
    57,4 KB · Εμφανίσεις: 36

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μερικα παραδειγματα:αυτη ειναι η Κατερινα.μενει λιγο εξω απο την πολη ειναι μηχανικος και δουλευει σε ενα εργοστασιο που φτιαχνει μηχανες πλοιων καθεται στα κομπιουτερ.γραφαμε στο λιγο πριν το νεος ετος.οταν γυρισα απο Ελλαδα(ειχα παει 27 Δεκεμβριου με 7 ή 8 Ιανουαριου)συναντιθηκαμε ειχαμε πριν μιλισει στο τηλεφωνο 4-5 φορες.βρεθηκαμε στο κεντρο της Αγιας Πετρουπολης.πρεπει να λεει αληθεια οτι ειναι 23 ετων.με τη φωτο εμοιαζε παρα πολυ.μου ειπε οπως λενε ολες οτι ειμαι πολυ πιο ωραιος απο της φωτο.πηγαμε σε ενα καφε και κατσαμε.μετα την πηγα σπιτι με τ'αμαξι.πριν κατεβει πλακωθηκαμε στα φιλια.και ειπαμε να βρεθουμε το επομενο σαββατοκυριακο να παμε για Sushi.φενοτανε οτι ειναι λιγο περιεργη οπως οι περισσοτερες απο το ιντερνετ.τηλεφωνηθηκαμε μερικες φορες αλλα δεν πολυηθελα να βρεθουμε γιατι 1000 το Sushi +500 το σινεμα +βενζινη σου ρχεται οσο και το σαλον περιπου.ειναι πιο ευκολο να δωσεις 1800 ρουβλια και να πας να γαμησεις μια ωρα.απο το να φας 4-5ωρες και δεν ειναι σιγουρο οτι θα τη γαμησεις?το σαββατο που ηταν και του Αγιου Βαλεντινου τηε εγραψα οτι ειμαι Φινλανδια και της ευχηθηκα για τη γιορτη των ερωτευμενων.και της ειπα οτι οταν γυρισω θα την παρω τηλεφωνο.τσαντηστικε αγρια :rockon:και με εδτηλε στο διαολο :2funny:!
ε τι ηθελες? χωρις εξοδα κι'ολας??????
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
εχω συναντιθει με παρα πολλες απο το Ιντερνετ.δυστηχως οι περισσοτερες ειναι του τυπου που θελουν μια μονιμη σχεση και ειναι πολυ ζηλιαρες.για αυτο και προτιμαω να βγαζω γκομενες αυτες απο της ντισκο.ή και αυτες απο τα σαλον.το κακο με αυτες απο τα σαλον ειναι οτι δεν ειναι απο την Αγια Πετρουπολη και μπορει να θελουν να ερθουν να μενουν μαζι σου.---παντος και το ιντερνετ καλο ειναι για γνωρημια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ε τι ηθελες? χωρις εξοδα κι'ολας??????
γι αυτο και την εκλασα!πριν 3 μερες περιπου πηρα αυτα τα μυνηματα στο κινητο απο μια γκομενα που ολοι λενε πολυ συμπαθητικη αλλα δεν εχει καθολου βυζια!!!και δεν με καυλωνει . сколько ты хотел бы в месяц денег от меня?--δεν απαντουσα και μου εστηλε ответь!я должна знать! και μετα απο λιγο το επομενο μυνημα--- 200 ЕВРО хватит!-----αν ειναι να εδινα 1500-2000 και να φαω και 5-6 ωρες παω και στο σαλον και φχριστιεμαι γαμησι ριχνω 2 πουτσους της κανω και ενα καλο γλυψιμο.και μετα ειμαι ελευθερος και  παω και ντισκο.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
η σβετα πολυ παχια μας βγηκε τελικα...

Αν δεν δεις πολλες φωτο, δεν λεει να ρισκαρεις τελικα.

Παντως, αν εχει βυζια ή οχι, τελικα μπορεις να το κρινεις με ασφαλεια απο τις φωτογραφιες;
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γι αυτο και την εκλασα!πριν 3 μερες περιπου πηρα αυτα τα μυνηματα στο κινητο απο μια γκομενα που ολοι λενε πολυ συμπαθητικη αλλα δεν εχει καθολου βυζια!!!και δεν με καυλωνει . сколько ты хотел бы в месяц денег от меня?--δεν απαντουσα και μου εστηλε ответь!я должна знать! και μετα απο λιγο το επομενο μυνημα--- 200 ЕВРО хватит!-----αν ειναι να εδινα 1500-2000 και να φαω και 5-6 ωρες παω και στο σαλον και φχριστιεμαι γαμησι ριχνω 2 πουτσους της κανω και ενα καλο γλυψιμο.και μετα ειμαι ελευθερος και  παω και ντισκο.
ε τοτε τι ψαχνεσαι  στο ιντερνετ?)) μια χαρα ειναι και το σαλονι και ντισκο για τετοιες καταστασεις...)))
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
η σβετα πολυ παχια μας βγηκε τελικα...

Αν δεν δεις πολλες φωτο, δεν λεει να ρισκαρεις τελικα.

Παντως, αν εχει βυζια ή οχι, τελικα μπορεις να το κρινεις με ασφαλεια απο τις φωτογραφιες;
το αν εχει βυζι ειναι ευκολο να το καταλαβεις απο της φωτογραφιες.αλλα μπορει οπως μου ετυχε στο Νοβγκοροντ ειδεικα αν ειναι οι φωτογραφιες απο μακρια να ειναι πολυ ασχημη στο προσωπο!η πλακα ειναι οτι και αυτη και οσοες ερχονται με καποια φιλη τους παντα μου τυχαινει η φιλη να ειναι πολυ πιο ωραια!και εκει δεν μπορεις να κανεις τιποτα!απλως υποφερεις!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ε τοτε τι ψαχνεσαι  στο ιντερνετ?)) μια χαρα ειναι και το σαλονι και ντισκο για τετοιες καταστασεις...)))
καμακωνω και απο 'κει.ολο και κατι καλο μπορεις να βρεις.οταν ειμαι σπιτι ανοιγω το ιντερνετ.ειδεικα συτες της μερες που δεν εχει Ντισκο το βραδακι καμακωνω με το ιντερνετ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom