Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Υπήρχε και η επιλογή να γράψω "Nice to meet you, have a nice trip back home"
Θα ήταν ειρωνία που θα έσπαγε κόκκαλα...
Όπως και να έχει είναι αρνητικός Τουρισμός και επίπεδο δάπεδο! Ο Δημητράκης προέβλεψε από πρώτη στιγμή τη κατάσταση! Γι αυτό μπαίνω στο φόρουμ! Για να μην μπορεί η κάθε Ντέβουσκα να μου το παίζει μάνατζερ στη Μόσχα την ώρα που κυλιέται στα σκατά...

*θα ήθελα πολύ τη γνώμη του νύχτερου επι του θέματος
Ρωσίδα που που δινει σε κάποιον το τηλέφωνο της έχει βρει κάτι επάνω του που της αρέσει.Νομός  Από εκεί και πέρα κάτι δεν της έκανε στον χαρακτήρα σου η στους τρόπους σου και δεν προχώρησε το πράγμα.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρωσίδα που που δινει σε κάποιον το τηλέφωνο της έχει βρει κάτι επάνω του που της αρέσει.Νομός  Από εκεί και πέρα κάτι δεν της έκανε στον χαρακτήρα σου η στους τρόπους σου και δεν προχώρησε το πράγμα.
Αν μπορώ να εντοπίσω κάτι είναι πως ήταν από τις "πεινασμένες" για δύση...Δηλαδή μου μίλαγε για Αμερική και διεθνείς παρέες που εγώ τα περνάω ...βερεσε :jerking:
Μου μίλαγε με άσχημο τρόπο που ήταν από Ρωσία σαν να ντρεπόταν! Εγώ δεν τα μπορώ αυτά...
Μετά πήγε στα μουλωχτά στο κλάμπ που την είχα πάει την προηγούμενη μέρα και φασωνόταν παθιασμένα με τον πιο λεχρίτη Αλβανό ...
Όλα μου τα μετέφεραν οι φίλοι μου που με πέρναν τηλέφωνο τα χαράματα...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Αν μπορώ να εντοπίσω κάτι είναι πως ήταν από τις "πεινασμένες" για δύση...Δηλαδή μου μίλαγε για Αμερική και διεθνείς παρέες που εγώ τα περνάω ...βερεσε :jerking:
Μου μίλαγε με άσχημο τρόπο που ήταν από Ρωσία σαν να ντρεπόταν! Εγώ δεν τα μπορώ αυτά...
Μετά πήγε στα μουλωχτά στο κλάμπ που την είχα πάει την προηγούμενη μέρα και φασωνόταν παθιασμένα με τον πιο λεχρίτη Αλβανό ...
Όλα μου τα μετέφεραν οι φίλοι μου που με πέρναν τηλέφωνο τα χαράματα...
Εκτιμώ πολύ την ειλικρίνεια στα ποστ σου. Το ότι βγήκε και μαζί σου είναι ακόμα ένας περισσότερος λόγος να πιστεύω ότι σε γούσταρε, αν την έχασες είναι καθαρά και μόνο από λάθος χειρισμούς. Ήταν όλα στο χέρι σου. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίχτηκε για να έχω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη, αλλά γενικά το νεαρό της ηλικίας σου,η εμφάνιση σου και τη οικονομικό σου στάτους πιστεύω ότι σε βοηθούν πολυ για μια πρώτη προσέγγιση. Από εκεί και πέρα με τους σωστούς χειρισμούς μπορείς να έχεις επιτυχία 100% 
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Ο τσαρος δημητρακης ειχε δικιο  :rockon: ειναι η δουλεια του κιολας...καλα το dark city of perm!!!!  Ελιωσα :2funny: και πολυ αξια της εδωσες!!!!

Τι να κανουμε το σπορ εχει και ηττες και απογοητευσεις ..δεν ειμαστε ολοι σαν το μαγκα του τσερνιφτσι και της μολδαβιας που γαμει 4 στις 3 μερες ανετα και χωρις λεφτα !!! Ωπα !!!χαθηκε  :2funny:

Τα ταγματα της nkvd πρεπει να δρασουν!!!πρεπει να κατεβω στο νησι να κανω επιθεωριση !!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αν μπορώ να εντοπίσω κάτι είναι πως ήταν από τις "πεινασμένες" για δύση...Δηλαδή μου μίλαγε για Αμερική και διεθνείς παρέες που εγώ τα περνάω ...βερεσε :jerking:
Μου μίλαγε με άσχημο τρόπο που ήταν από Ρωσία σαν να ντρεπόταν! Εγώ δεν τα μπορώ αυτά...
Μετά πήγε στα μουλωχτά στο κλάμπ που την είχα πάει την προηγούμενη μέρα και φασωνόταν παθιασμένα με τον πιο λεχρίτη Αλβανό ...
Όλα μου τα μετέφεραν οι φίλοι μου που με πέρναν τηλέφωνο τα χαράματα...
Ο τσαρος δημητρακης ειχε δικιο  :rockon: ειναι η δουλεια του κιολας...καλα το dark city of perm!!!!  Ελιωσα :2funny: και πολυ αξια της εδωσες!!!!

Τι να κανουμε το σπορ εχει και ηττες και απογοητευσεις ..δεν ειμαστε ολοι σαν το μαγκα του τσερνιφτσι και της μολδαβιας που γαμει 4 στις 3 μερες ανετα και χωρις λεφτα !!! Ωπα !!!χαθηκε  :2funny:

Τα ταγματα της nkvd πρεπει να δρασουν!!!πρεπει να κατεβω στο νησι να κανω επιθεωριση !!!
Με το που ακουσα ΠΕΡΜ κατευθειαν σου ειπαν οτι ναι χωριατα για  :2funny:κατι τετοιες ειναι που εχουν παντρευτει Αραβες,Τουρκους κλπ. θυμαμαι ενας Μαροκινος ειχε μια τετοια καλη κοπελα λιγο χοντρουλα γαυτον ομως ηταν θεά.
    Πιθανοτα Μοσχα να πηγε μονο στο αεροδρομιο οταν πεταγε για να ερθει Ελλαδα :2funny: Δεν μπορειται να φανταστειτε πόσο υποτιμικα νιωθουν απεναντι στις Μοσχοβιτισες και της κοπελες πο την Αγια Πετρουπολη :2funny:Θεωρειται σαν βρισια να πεις σε καποια:Απο τα Ουράλια εισαι? Σαν λεμε εμεις βλάχος  :2funny: .Φυσικο ηταν να παει οχι μονο με Αλβανο αλλα με οτι  :shit: βρει  :2funny:.Οι Αλβανοι λενε οτι ειναι Ελληνες και πολλες φορες δεν ξεχωρίζονται.
  Η γκομενα σου εβγαλε τα αποθημένα της  :2funny: μια γυναικα που την φτυνουν στη Ρωσσια και νορμαλ γκομενο δεν μπορει να βρει ηρθε στη Ροδο και την θεωποιησανε  :2funny:.
    Ο Βασιλης σου ειπε με τη ευκολία και τι άνεση καμακωνα :) και τι επυτηχία ειχα.Εμενα αν μια γκομενα ειναι απο τετοια μέρη μου το λεει με πολυ ντροπή.Οταν γυρισω Ρωσσια θελει να ερθει μι γκομενιτσα απο το Ροστώφ φωτογραφιες της εχω αλλα οχι μαζι μου.Αν δεν εχω αποδηξεις δεν βαζω φωτο.Δενθελω να καταντισω σαν τον ψευτη της Μολδαβιας ή το Σινοχάρα :2funny Δεν ειναι η πρωτη που ερχεται οι κοπελες απο τη Νοτια Ρωσσια θελουν ευγένεια γιατι εκει οι ντοπιοι ειναι αγριοι  :jerking:.
    Παντος αν παει καποιος στο Περμ (εμφανησιμος σα το ρολογά) θα ξεσκιστει στο  :knockinb: οι γκομενες θα λενε οτι λενε για μενα στο Νοβγοροντ,τετοιους αντρες εδω δεν εχουμε κλπ.
    Αυτο το κακο γινεται με τους Πιρφορους στην Ελλαδα  :2funny:που μια γκομενα που στη Ρωσσια δεν την κοιταει κανενας τη θεωποιουνε  :headbang:.Σας ειχα πει οτι μια Λευκορωσιδα 35+ (μπορει και 40 αν και το πιθανοτερο ειναι να ηταν σχετικα νεα αλλα σπασμενη) μου την επεφτε στο αεροπλανο  :2funny: δηλαδη τι νομιζε ο θα τν καλεσω Ελλαδα ή Αγια Πετρουπολη? :2funny: :2funny:.Αυτο μου τη σπαει με τους Πιρφορους  :rockon:σας ςεχω πει για τους κακομοιρηδες Ελληνες που εχουν ερθει στην Αγια Πετρουπολη  :2funny: ευτυχως που ειναι πολυ λιι γιατι θα χαλάγαν την εικονα της Ελλαδας  :rockon:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Απο το Περμ είναι απο της πιο φτωχομπινεδιάρες που υπάρχουν εντελώς χωριάτες!Είναι σαν ο Κωστάκης και ο Βλάκμαν να στο παίζουνε λεφτάδες  2funny
 Το θέμα όμως είναι άλλο οι γυναίκες είναι μεγάλοι ψυχολόγοι!Μπορούνε με 2 διαφορετικους αντρες να φερθούνε εντελώς διαφορετικά!π.χ. έχω μια γκομενιτσα που δουλευει σε σαλόν 26-27 ετων απο την πόλη Σαμάρα κοντούλα με μαύρο μαλί δεν την βάζω φωτογραφία γιατι δεν εχω φωτογραφίες μαζι της και ουτε της προτεινα ποτέ να βγάλουμε.Αυτή η κοπέλα έχει ενα γκόμενο χωριατόπαιδο που τωρα δουλεύει μαραγκός σε κάποια βιοτεχνία στη Μόσχα φυσικά και δεν ξέρει τι δουλειά κάνει νομιζει οτι δουλευει Σερβιτόρα  2funny.Εγω τη συνανταω που και που και ειμαι ο ψυχαναλιτης της  2funny πριν μερικές μέρες είχαμε πάει για πίτσα.Μου αρέσει πολύ να την τα'ί'ζω σαν να είναι μωρό (στις μισες γκομενες αρέσει στις μισές όχι) αυτη τρελενετε!και φυσικα  Knockin' Boots θελει να μεινει μαζι μου ΑΛΛΑ ειναι τρομερά ζηλιάρα και φοβαται οτι θα τρελαθεί μαζι μου  2funny.Το πιο αστειο της υπόθεσης ποιό ειναι? 2funny Εχει ενα συμφοιτητη της (σπουδάζει δια αλληλογραφίας) που 2 χρόνια τον συναντάει σπάνια (μια φορα το μήνα περίπου) για τα μαθήματα αυτος ειναι 33 ετων παντρεμενος και της εχει εξομολογηθεί οτι ειναι ερωτευμένος μαζι της ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΙ  2funny.Μου λέει τι να τον κάνω ειναι παντρεμένος,μενει σε ενα μικρο παλιό διαμέρισμα λίγο εξω απο την πόλη με τη γυναίκα του και έχει ενα Renault Logan (θυμαμαι που μου ειπε οτι δεν ειχε καν ηλεκτρικα παραθυρα δηλαδη στην πιο απλη εκδοση).
 Αυτό για να δείτε τι ψυχολόγοι ειναι οι γυναίκες!Γ'αυτό δεν πιστεύω τίποτα απο αυτά που λέει ο ψεύτης της Μολδαβίας που ειναι οπως και ο παραπάνω που ανέφερα μέτριος,ντυμένος οπως ντυνονται Ελλάδα και φένεται οτι με της γυναικες δεν έχει εμπειρία.Η 35χρονη είναι πολυ πιθανόν να τον σταύρωσε για να του κάτσει.
  Στις γυναικες πρέπει να το παιξεις λιγακι αδιάφορος,με σεβασμο ευγενικός,γλυκός αλλα ΟΧΙ ΛΙΓΟΥΡΗΣ αν δει οτι έχεις πολλές γκόμενες απο μόνη της θα προσπαθίσει να πάει μαζί σου.Βεβαια εσυ δεν είσαι εδω και πιθανότατα στη Ρόδο υπαρχουν πολλοι που θα της την πεσουν.Πρεπει να της δειξεις κάτι που δεν έχουν οι άλλοι  :think:Γιατι εκει αυτη εχει το πάνω χέρι.Στη Μόσχα γ΄αυτην ειναι πρακτικα αδυνατον να βρει Μοσχοβίτη με δικό του διαμέρισμα για σοβαρη σχεση (μονο για πήδημα μπορει να βρει αν ειναι όμορφη).Η ιδια γυναικα στη Ρόδο έσενα σου το παιζει οτι καποια είναι  2funny.Εμένα θα ντρεπόταν να μου πει απο που είναι! Headbaning!
είχες 100% δίκιο!!!!!!Όσοι σε αμφισβητούν απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται και δεν θέλουν να δουν τι τους φταίει που τρώνε σφαλιάρες απο παντου...Αν είμουν ψέυτης θα έλεγα πως ξεσκίστηκα και πήρα 3-4 σε μια εβδομάδα!Η αλήθεια είναι πως μια πήρα και έφαγα δύο γερά στραπάτσα με άλλες δυο σαβουρορωσίδες όπως αποδείχτηκε...
μην ασχοληστε με τετοιες γκομενες. Αυτες δεν ειναι γυναικες, τυφλοποντικες ειναι που δραπετευσαν απο την τσιμεντογωνια που ειχαν για σπιτι για να χεζουν και να κατουρανε στο ρωσσικο σκατοχωρι που γεννηθηκαν.
τετοιες γκομενες αφηστε να τις γαμανε οι αλβανοι που το παιζοιυν αθηναιοι απο την ιταλια, ή κανενας πακιστανος που λιωνει ολη μερα στην λαντζα στο υπογειο κανενος ξενοδοχειου.

ανεβαστε τον πήχη και ασχοληθητε με κανενα μουνι ποιοτητας απο την ρωσια.
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Με το που ακουσα ΠΕΡΜ κατευθειαν σου ειπαν οτι ναι χωριατα για  :2funny:κατι τετοιες ειναι που εχουν παντρευτει Αραβες,Τουρκους κλπ. θυμαμαι ενας Μαροκινος ειχε μια τετοια καλη κοπελα λιγο χοντρουλα γαυτον ομως ηταν θεά.
   Πιθανοτα Μοσχα να πηγε μονο στο αεροδρομιο οταν πεταγε για να ερθει Ελλαδα :2funny: Δεν μπορειται να φανταστειτε πόσο υποτιμικα νιωθουν απεναντι στις Μοσχοβιτισες και της κοπελες πο την Αγια Πετρουπολη :2funny:Θεωρειται σαν βρισια να πεις σε καποια:Απο τα Ουράλια εισαι? Σαν λεμε εμεις βλάχος  :2funny: .Φυσικο ηταν να παει οχι μονο με Αλβανο αλλα με οτι  :shit: βρει  :2funny:.Οι Αλβανοι λενε οτι ειναι Ελληνες και πολλες φορες δεν ξεχωρίζονται.
  Η γκομενα σου εβγαλε τα αποθημένα της  :2funny: μια γυναικα που την φτυνουν στη Ρωσσια και νορμαλ γκομενο δεν μπορει να βρει ηρθε στη Ροδο και την θεωποιησανε  :2funny:.
   Ο Βασιλης σου ειπε με τη ευκολία και τι άνεση καμακωνα :) και τι επυτηχία ειχα.Εμενα αν μια γκομενα ειναι απο τετοια μέρη μου το λεει με πολυ ντροπή.Οταν γυρισω Ρωσσια θελει να ερθει μι γκομενιτσα απο το Ροστώφ φωτογραφιες της εχω αλλα οχι μαζι μου.Αν δεν εχω αποδηξεις δεν βαζω φωτο.Δενθελω να καταντισω σαν τον ψευτη της Μολδαβιας ή το Σινοχάρα :2funny Δεν ειναι η πρωτη που ερχεται οι κοπελες απο τη Νοτια Ρωσσια θελουν ευγένεια γιατι εκει οι ντοπιοι ειναι αγριοι  :jerking:.
   Παντος αν παει καποιος στο Περμ (εμφανησιμος σα το ρολογά) θα ξεσκιστει στο  :knockinb: οι γκομενες θα λενε οτι λενε για μενα στο Νοβγοροντ,τετοιους αντρες εδω δεν εχουμε κλπ.
   Αυτο το κακο γινεται με τους Πιρφορους στην Ελλαδα  :2funny:που μια γκομενα που στη Ρωσσια δεν την κοιταει κανενας τη θεωποιουνε  :headbang:.Σας ειχα πει οτι μια Λευκορωσιδα 35+ (μπορει και 40 αν και το πιθανοτερο ειναι να ηταν σχετικα νεα αλλα σπασμενη) μου την επεφτε στο αεροπλανο  :2funny: δηλαδη τι νομιζε ο θα τν καλεσω Ελλαδα ή Αγια Πετρουπολη? :2funny: :2funny:.Αυτο μου τη σπαει με τους Πιρφορους  :rockon:σας ςεχω πει για τους κακομοιρηδες Ελληνες που εχουν ερθει στην Αγια Πετρουπολη  :2funny: ευτυχως που ειναι πολυ λιι γιατι θα χαλάγαν την εικονα της Ελλαδας  :rockon:
Κόψε το δούλεμα ρε συ ,λένε για σένα οι γκόμενες ότι είσαι ωραίος  :2funny: :2funny: :2funny: Τι άλλο θα ακούσουμε ρε συ  :2funny: Θα εννοούσαν τετοιο χάλια δεν ξανάδαμε  :2funny: Έχεις πολύ πλάκα ,μόνο εσένα διαβάζω για να γελάω  :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Κόψε το δούλεμα ρε συ ,λένε για σένα οι γκόμενες ότι είσαι ωραίος  :2funny: :2funny: :2funny: Τι άλλο θα ακούσουμε ρε συ  :2funny:
αντε παιξε καμια  :jerking: κακομοιρη  :2funny: :2funny: :2funny:Εσυ να δουμε πως εισαι φουκαρά  :2funny:Σαν τα καμακια της Μολδαβιας? :2funny:

μην ασχοληστε με τετοιες γκομενες. Αυτες δεν ειναι γυναικες, τυφλοποντικες ειναι που δραπετευσαν απο την τσιμεντογωνια που ειχαν για σπιτι για να χεζουν και να κατουρανε στο ρωσσικο σκατοχωρι που γεννηθηκαν.
τετοιες γκομενες αφηστε να τις γαμανε οι αλβανοι που το παιζοιυν αθηναιοι απο την ιταλια, ή κανενας πακιστανος που λιωνει ολη μερα στην λαντζα στο υπογειο κανενος ξενοδοχειου.

ανεβαστε τον πήχη και ασχοληθητε με κανενα μουνι ποιοτητας απο την ρωσια.
Σιγουρα υπαρχουν ποιοτηκες γκομενες στη Ρωσσια αλλα αυτες πανε διακοπες με τον γκόμενο τους ή με φιλες τους σε 5αστερα ξενοδοχεια και δεν ψαχνονται να γνωριστουν με κανεναν
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
αντε παιξε καμια  :jerking: κακομοιρη  :2funny: :2funny: :2funny:Εσυ να δουμε πως εισαι φουκαρά  :2funny:Σαν τα καμακια της Μολδαβιας? :2funny:
Σιγουρα υπαρχουν ποιοτηκες γκομενες στη Ρωσσια αλλα αυτες πανε διακοπες με τον γκόμενο τους ή με φιλες τους σε 5αστερα ξενοδοχεια και δεν ψαχνονται να γνωριστουν με κανεναν
Για πες και αλλά πως κάνουν για πάρτη σου τα γκομενακια  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
BREAKING NEWS:

Παρατηρώ τις πρώτες Ρωσίδες που έρχονται φέτος και βλέπω πως τα All Star γίνονται μαζική μόδα όπως στη Σκανδιναβία!!!!!!!!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:


Ελπίζω να μην χαλάσουν και τα ωραιότερα γυναικεία πόδια με αυτό το αισχρό παπούτσι που φοριέται το ίδιο από άντρα και από γυναίκα....
Για να δωσει κάποιος τα φωτα του. Τωρα που το λετε το παρατηρησα στην Ουκρανια (Η μοδα ετσι ή αλλιως παει πακέτο). Πριν καμια 10αρια χρονια το 95% των Ουκρανεζων (ετσι μου αρεσει να τις αποκαλω αντι του σωστου "Ουκρανιδων") φορουσε τις 15 ποντες. Τωρα (καλοκαιριάτικα) ουτε το 10% δεν τις φοραει. Πανω από τις μισες φορανε παπουτσάκια τυπου "μπαλαρίνα". Ετσι είναι και στη Ρωσια ή τις μπαλαρίνες τις εχουνε κανει Ολ σταρ;
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Κόψε το δούλεμα ρε συ ,λένε για σένα οι γκόμενες ότι είσαι ωραίος  :2funny: :2funny: :2funny: Τι άλλο θα ακούσουμε ρε συ  :2funny: Θα εννοούσαν τετοιο χάλια δεν ξανάδαμε  :2funny: Έχεις πολύ πλάκα ,μόνο εσένα διαβάζω για να γελάω  :2funny:
Δεν θα σχολιασω την εμφανιση του Δημητρακη, διοτι δεν είμαι ...γκόμενα. Αφήστε το λοιπον αυτό για τις γκομενες. Αυτές εχουν αλλα κριτήρια. Θυμαμαι στο νησι πιτσιρικάδες που καναμε καμακι σε αλλοδαπες κυρίως Γερμανιδες και Αυστριακες. Τι καλυτερες και τις πιο πολλες γκομενες τις κτυπουσε ενας κοντοχονδρος τυπος που αν εκλεινες λιγο τα ματια σου και τον παρατηρούσες εμοιαζε με χιμπατζή. Ειχε όμως προσωπικοτητα και πολύ μπλα μπλα.... Αυτό θελουν οι γκόμενες και κοψετε τις μαλακιες... Ουτε τηλεφωνα, ουτε λεφτα, ουτε μποτες, ουτε αυτοκινητα κατά την Δημητρακιον θεωρια. ΔΕν λέω... παιζουν ρολο, αλλα δεν είναι το βασικο.Βλεπω ένα φιλαρακι μου τωρα.... ξεπεσμενος, μπατηρης, γυριζει περα δωθεν μπας και βρει κανα φραγκο δανεικο. Κι όμως... σφαζονται οι γκομενες στα ποδια του.  Θυμαμαι πριν καμια 15αρια χρονια ένα Γαλλο τραγουδιστη που ειχε πεθανει. ΔΕν θυμαμαι το ονομα του. Ενας κοντος με μια τεραστια γαμψη μυτη. Από κατω ητατε ολος ο αφρος, ολο το καιμάκι από τα καλυτερα μουνια της (τοτε)εποχης και τον κλαιγανε. Μπριζιτ Μπαρντο, Κατριν Ντενεβ και καμια 10αρια άλλες που δεν θυμαμαι. Ολες τις ειχε καβαλισει.....
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Δεν θα σχολιασω την εμφανιση του Δημητρακη, διοτι δεν είμαι ...γκόμενα. Αφήστε το λοιπον αυτό για τις γκομενες. Αυτές εχουν αλλα κριτήρια. Θυμαμαι στο νησι πιτσιρικάδες που καναμε καμακι σε αλλοδαπες κυρίως Γερμανιδες και Αυστριακες. Τι καλυτερες και τις πιο πολλες γκομενες τις κτυπουσε ενας κοντοχονδρος τυπος που αν εκλεινες λιγο τα ματια σου και τον παρατηρούσες εμοιαζε με χιμπατζή. Ειχε όμως προσωπικοτητα και πολύ μπλα μπλα.... Αυτό θελουν οι γκόμενες και κοψετε τις μαλακιες... Ουτε τηλεφωνα, ουτε λεφτα, ουτε μποτες, ουτε αυτοκινητα κατά την Δημητρακιον θεωρια. ΔΕν λέω... παιζουν ρολο, αλλα δεν είναι το βασικο.Βλεπω ένα φιλαρακι μου τωρα.... ξεπεσμενος, μπατηρης, γυριζει περα δωθεν μπας και βρει κανα φραγκο δανεικο. Κι όμως... σφαζονται οι γκομενες στα ποδια του.  Θυμαμαι πριν καμια 15αρια χρονια ένα Γαλλο τραγουδιστη που ειχε πεθανει. ΔΕν θυμαμαι το ονομα του. Ενας κοντος με μια τεραστια γαμψη μυτη. Από κατω ητατε ολος ο αφρος, ολο το καιμάκι από τα καλυτερα μουνια της (τοτε)εποχης και τον κλαιγανε. Μπριζιτ Μπαρντο, Κατριν Ντενεβ και καμια 10αρια άλλες που δεν θυμαμαι. Ολες τις ειχε καβαλισει.....
Α... Νατον... τον βρηκα τον τυπο... Ο Σερτζ Γκενσμουργκ. Πεθανε το 91. Δεν ξερω αν ειχε χρημα (προφανως θα ειχε) αλλα από εμφάνιση.... κοψτε φατσα, κοψτε μύτη και αυτια σαν προπέλα...  :2funny:
 

Συνημμένα

  • σερζ γκενσμπουργκ.jpg
    σερζ γκενσμπουργκ.jpg
    23,2 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Α... Νατον... τον βρηκα τον τυπο... Ο Σερτζ Γκενσμουργκ. Πεθανε το 91. Δεν ξερω αν ειχε χρημα (προφανως θα ειχε) αλλα από εμφάνιση.... κοψτε φατσα, κοψτε μύτη και αυτια σαν προπέλα...  :2funny:

Ἀτυχὲς παράδειγμα. Ὁ μακαρίτης εἶχεν σχέσεις μεθ'ὅλων τῶν κέντρων ἐξουσίας, ὡς πολλοὶ ὁμόφυλοὶ του.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.839
Κριτικές
8
Like
1.390
Πόντοι
216
psaltis_look_0.png


Εμεις εχουμε τον δικο μας χαχα Ψαλτης εχει σκισει τα καλυτερα μουνια  :grin: :grin:

Ξεκολλατε με τα κομπλεξ ... η ζωη δεν ειναι δικαια ετσι και αλλιως ... καποιοι ηταν κακασχημοι και σπρωξαν τα καλυτερα μουνια ... και καποια ομορφοπαιδα ακομα περιμενουν να κανουν το πρωτο απληρωτο ακαποτο τους χαχα :grin: :grin:
 

tarl talbot

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
10
Like
21
Πόντοι
11
Δεν ειναι Θεμα ομορφιας αλλα Ειδους humanoid.Προκειται για τους γνωστους Neanderthals με τις φοβερες νοητικες και καλλιτεχνικες ικανοτητες αλλα δυστυχως τελειως μισαλλοδοξοι και και επιθετικοι σε ακραιο βαθμο.Τους καταλαβαινεις απ την πρωτη ματια.Εδω ο Meyer Lansky (αρχιμαφιοσος)
 

Συνημμένα

  • 085.jpg
    085.jpg
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 29

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
psaltis_look_0.png


Εμεις εχουμε τον δικο μας χαχα Ψαλτης εχει σκισει τα καλυτερα μουνια  :grin: :grin:

Ξεκολλατε με τα κομπλεξ ... η ζωη δεν ειναι δικαια ετσι και αλλιως ... καποιοι ηταν κακασχημοι και σπρωξαν τα καλυτερα μουνια ... και καποια ομορφοπαιδα ακομα περιμενουν να κανουν το πρωτο απληρωτο ακαποτο τους χαχα :grin: :grin:

και ο Λεπα τυπε  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom