Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
χαχαχαχαχ σωστοοοοοοοος
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αλλά καλού κακού κράτα και 150 Ευρά μην και είναι του συναφιού. Obiwan  :2funny:
Πως θα καταλάβω πως είναι του συναφιού? Αυτή στις διακοπές θα φερθεί σαν κυρία μη μου άπτου... Μάλλον πρέπει να πετάξω πάκο για μια μικροπληρωμή για να γυαλίσει το μάτι της? Και πως θα παιχτεί? Πόσο έμεσα θα το φέρει ή θα το φέρω...Δεν τα ξέρω αυτά τα παιχνίδια...
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
http://[URL unfurl="true"]www.aerasnews.gr/wp-content/uploads/seferlis-selfie-mega.jpg[/img[/URL]]

O ορισμος του κουασιμοδου  ;D ;D
[/quote]

Just a wannabe. Άνευ καμπούρας, Κουασιμόδος δεν λογίζεται. ;D

[img]http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140217174059/lyricwiki/images/8/89/Pavlov%27s_Dog_-_At_The_Sound_Of_The_Bell.jpg
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Πως θα καταλάβω πως είναι του συναφιού? Αυτή στις διακοπές θα φερθεί σαν κυρία μη μου άπτου... Μάλλον πρέπει να πετάξω πάκο για μια μικροπληρωμή για να γυαλίσει το μάτι της? Και πως θα παιχτεί? Πόσο έμεσα θα το φέρει ή θα το φέρω...Δεν τα ξέρω αυτά τα παιχνίδια...

Όχι πάκο, ανεβαίνει η ταρίφα αμα δει επιφάνεια. Ξεκινάς ώς γκόμενα. Αν το παίξει εκνευριστικά αδιάφορη μέχρι τέλους και δεν έχεις σκοπό να την ξαναπροσπαθήσεις, πές της ευγενικά ότι σου αρέσει πολύ αν και δεν μπορείς να την ψυχολογήσεις αλλά αισθάνεσαι πολύ ερωτικά μαζί της και θέλεις να περάσετε την νύχτα μαζί ακόμα και αν βοηθούσε κάποιο ποσό. Αν είναι και δεχθεί, πηδάς PSE. Αν δεν είναι σε βρίζει ανώμαλο και λέει άσε με και φύγε, αλλά έχει φάει ήδη την αντιξενέρα λόγω απαξίωση της επι χρήμασι φαινόμενης. :dancing:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Όχι πάκο, ανεβαίνει η ταρίφα αμα δει επιφάνεια. Ξεκινάς ώς γκόμενα. Αν το παίξει εκνευριστικά αδιάφορη μέχρι τέλους και δεν έχεις σκοπό να την ξαναπροσπαθήσεις, πές της ευγενικά ότι σου αρέσει πολύ αν και δεν μπορείς να την ψυχολογήσεις αλλά αισθάνεσαι πολύ ερωτικά μαζί της και θέλεις να περάσετε την νύχτα μαζί ακόμα και αν βοηθούσε κάποιο ποσό. Αν είναι και δεχθεί, πηδάς PSE. Αν δεν είναι σε βρίζει ανώμαλο και λέει άσε με και φύγε, αλλά έχει φάει ήδη την αντιξενέρα λόγω απαξίωση της επι χρήμασι φαινόμενης. :dancing:
Χαχα!!!! Μου αρέσει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σε ευχαριστώ φίλε Obiwan

*PSE???
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Λέω στη ρεσεπτιον ότι έχω μια πελάτησα και δεν θυμαμε αν είναι το δωμάτιο ..8 ή το ..9! Η ρεσεψιονίστρια χαμογελώντας μου λέει αυτή αυτή είναι στο ..8 όλο σιγουριά και χαμόγελο (πως όλοι αυτό ψάχνουν)
Με το που σηκώνει το τηλέφωνο, τη χαιρετώ και ακουλουθεί ο εξής διάλογος--->

Rwsida -I told you 22:30

Egw    -I think we didn't said time! I'm the guy we walked together out of your Hotel

R      -A yes sorry. Forget forget
R      -I'm going for dinner now and after I will relax

E      -Ok I just wanted to see you 10 mins for today at the enterance of your hotel
R       -No today please
E       -No problem, I can call you tomorow round this time
R       - Yes please call me

 

Unidentified X

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
176
Like
22
Πόντοι
1
Κάτι μου λέει ότι θα περάσεις καλά τυπε. Είχα και εγώ μια τέτοια γκόμενα, ότι πιο ξέκωλο έχω δει στην ζωή μου  :tits2: όπου πηγαίναμε χαμός,κοιτούσαν άντρες και γυναίκες.
 

Συνημμένα

  • IMG_3364.jpg
    IMG_3364.jpg
    107,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • IMG_3465.jpg
    IMG_3465.jpg
    80,8 KB · Εμφανίσεις: 17

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Πάλι καλά να λες που μόνο κοιτούσαν,πως δεν πέσατε σε τίποτα πακιστανούς στην Πλάκα να την γεμίσουν ζωντανό κρέας  :2funny: 
 

Unidentified X

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
176
Like
22
Πόντοι
1
Άμα με δεις θα καταλάβεις τους λόγους για τους οποιους είναι πολύ δύσκολο να συμβεί κάτι τέτοιο  :grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.294
Κριτικές
19
Like
9.254
Πόντοι
9.095
Λέω στη ρεσεπτιον ότι έχω μια πελάτησα και δεν θυμαμε αν είναι το δωμάτιο ..8 ή το ..9! Η ρεσεψιονίστρια χαμογελώντας μου λέει αυτή αυτή είναι στο ..8 όλο σιγουριά και χαμόγελο (πως όλοι αυτό ψάχνουν)
Με το που σηκώνει το τηλέφωνο, τη χαιρετώ και ακουλουθεί ο εξής διάλογος--->

Rwsida -I told you 22:30

Egw    -I think we didn't said time! I'm the guy we walked together out of your Hotel

R      -A yes sorry. Forget forget
R      -I'm going for dinner now and after I will relax

E      -Ok I just wanted to see you 10 mins for today at the enterance of your hotel
R       -No today please
E       -No problem, I can call you tomorow round this time
R       - Yes please call me
τυπικη ρωσσιδα που καβαντζωνει γκομενους για να διαλεξει στο τελος το ποιo high bidder....glock,παιξε φιλε σαν να εχεις αλλες δεκα να σε περιμενουν,μη το παιξεις καψουρης ουτε αγαπουλης[quote author=Unidentified X  link=topic=3034.msg6276883#msg6276883 date=1431886500]
Κάτι μου λέει ότι θα περάσεις καλά τυπε. Είχα και εγώ μια τέτοια γκόμενα, ότι πιο ξέκωλο έχω δει στην ζωή μου  :tits2: όπου πηγαίναμε χαμός,κοιτούσαν άντρες και γυναίκες.
[/quote] τυπε ευγε!το βυζι βρεμενο απο ιδρωτα η εκανες κανα μινι μπουγελομα?  
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Η ρεσεψιονίστρια χαμογελώντας μου λέει αυτή αυτή είναι στο ..8 όλο σιγουριά και χαμόγελο (πως όλοι αυτό ψάχνουν)

H πελατειακή βάση δείχνει να αυξάνεται με γεωμετρική πρόοδο. :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
[quote author=Unidentified X  link=topic=3034.msg6276906#msg6276906 date=1431887281]
Άμα με δεις θα καταλάβεις τους λόγους για τους οποιους είναι πολύ δύσκολο να συμβεί κάτι τέτοιο  :grin:
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Unidentified X

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
176
Like
22
Πόντοι
1
τυπικη ρωσσιδα που καβαντζωνει γκομενους για να διαλεξει στο τελος το ποιo high bidder....glock,παιξε φιλε σαν να εχεις αλλες δεκα να σε περιμενουν,μη το παιξεις καψουρης ουτε αγαπουλης τυπε ευγε!το βυζι βρεμενο απο ιδρωτα η εκανες κανα μινι μπουγελομα?  
Άδειασε πάνω της ένα μπουκάλι νερό για δροσιά  ;)
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
Πάλι καλά να λες που μόνο κοιτούσαν,πως δεν πέσατε σε τίποτα πακιστανούς στην Πλάκα να την γεμίσουν ζωντανό κρέας  :2funny:  

Κεραμεικός μοιάζει ακόμα πιο επικίνδυνα. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom