Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πριν δύο εβδομάδες είχε έρθη μια γνωστή μου από Υφα και είχε πρόβλημα με το αιφον 5 που κατειχε. Το πήγαμε στην αντιπροσωπεία και ο υπαλληλος που τον έπιασε στα χέρια του μας είπε ότι είναι μαϊμού και η γκόμενα έμεινε κόκαλο. Άρχισε να λέει τα δικά της ότι το αγόρασε τριακόσια κάτι ευρώ από μαγαζί έχει εγγύηση κτλ και αποκλιετε να είναι μαϊμού. Ο υπαλληλος πήρε ένα γνήσιο και το έφερε δίπλα να δουμε τις διάφορες. Τελικά η γκόμενα ειπε ότι δεν πρέπει να έχεις καμία εμπιστοσύνη στην ρωσική αγορά  :2funny:    
Αν το πάρεις απο αλυσίδα καταστημάτων δεν έχεις πρόβλημα το Media Market και στην Αφρική είναι Media Market!
  Το Samsung μπορω να το ελεγξω θα το βαλω να συνδεθει με το ρολό'ι' αν το τηλέφωνο ειναι γνήσιο θα συνδεθούνε.Το Sony ομως δεν μπορώ να το ελεγξω?!
  Βεβαια αν ειναι μα'ι'μου κακης ποιοτητας το καταλαβαινεις αμέσως αν ομως είναι τέλεια φτιαγμένο μπορει να μην το καταλάβεις!
 

Συνημμένα

  • RTGaL1n131I.jpg
    RTGaL1n131I.jpg
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 20

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τι εννόεις,πως γίνεται να εξακριβωσεις εαν ειναι γνήσίο;
Το ρολό'ι' Samsung Gear s που έχω μπορεί να συνδεθει μόνο με ορισμένα μοντέλα Samsung S3 S4 S5 S6 Α5 Α7 Note 4 καθως και με τα S4 mini και S5 mini (δεν ξερω για Note 3 και το s3 mini?) ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕ ΤΟ Α3!Οπως και με τα τάμπλετ Tab 4 και Tab S
  Τα μοντέλα που μπορει να συνδεθει μεσω bluethooth εχουν μια εφαρμογη στο menu τους που τα άλλα που δεν μπορουν δεν την έχουν.Αν το τηλεφωνο δεν είναι γνήσιο δεν θα μπορέσει να συνδεθεί με το ρολό'ι' δεν θα βρισκει το ενα το άλλο  :).
   Σχετικά με την Εγγυηση Ευρψπα'ι'κης αντθπροσωπειας βρηκα αυτο στο kaizerstore.gr
   Μερικές συσκευές έχουν ένδειξη Ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας και άλλες Ελληνικής, ποια είναι η διαφορά τους; Μήπως δεν έχουν εγγύηση;

Η διαφορά τους είναι ότι, οι συσκευές Ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας δεν έχουν βιβλιαράκι στα ελληνικά και σε περίπτωση βλάβης η Ελληνική αντιπροσωπεία καθυστερεί 2-3 εργάσιμες περισσότερο ώστε να επισκευάσει ή αντικαταστήσει τη συσκευή. Όλες οι συσκευές που εμφανίζονται σε αυτή την ιστοσελίδα συνοδεύονται από την εργοστασιακή τους εγγύηση.


  Και μια αλλη ερώτιση υπαρχει εκτος απο Kaizerstore και kaizershop


. kaizershop.gr/κινητά-τηλέφωνα/samsung-65/samsung-g920f-galaxy-s6-32gb-white-eu


  Εκει βρηκα το galaxy s6 που θέλω με 599 Ευρώ.Το ξέρει κανεις?Ειναι καλό? Ειχα περάσει απο'κει ξέρω που είναι αλλα αν έχει καποιος αγωράσει κάτι απο 'κει ας μας γράψει σχετικά.
 

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Εγω θα σου ελεγα να παρεις iphone6 plus or samsung galaxy s6 Edge
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εγω θα σου ελεγα να παρεις iphone6 plus or samsung galaxy s6 Edge
i phone ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!το edge εχει στο πλά'ι' γυαλί και αν το χτυπίσεις θα χαραχθει.Ενω το απλο galaxy s6 στο πλά'ι' ειναι κανονικο.
  Μηπως ειναι καλητερα να παρω κινητο σαν του Dirty? Eιδες με το κινητό του πόσες γκόμενες βγάζει  :2funny:  :knockinb: τεσσερις σε τρεις μέρες στη Μολδαβια την πρωτη φορα και τρεις σε τεσσερις μερες στο Τσερνοφτσί και στην επιστροφη  :knockinb: και μια 35χρονη Μολδαβή που είχε απο παλιά.Και τωρα του ήρθε και μια Σέρβα  για να πηδηχτεί μαζι του :jerking: :2funny:Οποτε λεω να παρω Nokia 1100 και φυσικά σπορ αμάξι  :2funny: Με αυτα τα 2 θα εχω σιγουρα τρομερη επυτηχία οπως έχει και ο Dirty  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • nokia-1100.jpg
    nokia-1100.jpg
    123,2 KB · Εμφανίσεις: 46
  • megane coupe (1).jpg
    megane coupe (1).jpg
    94,9 KB · Εμφανίσεις: 17

Enginieros

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
915
Like
4
Πόντοι
6
Τωρα προβληματιστηκα ειδα αυτα τα νοκια κ δεν ξερω τι να παρω :2funny: ..
Παντως αμαξι κουπε μεγκαν  παλιο με γκας δεν εχω δει...πηγε και οδικως ο ηρωας γιατι το αεροπλανο κοστιζει... :2funny:


Παντως εγω προτεινω iphone6plus !!!οι ψευτες θα παρουν κανα elephone που μοιαζει καπως.... :2funny:
samsung με απογοητευσε....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τωρα προβληματιστηκα ειδα αυτα τα νοκια κ δεν ξερω τι να παρω :2funny: ..
Παντως αμαξι κουπε μεγκαν  παλιο με γκας δεν εχω δει...πηγε και οδικως ο ηρωας γιατι το αεροπλανο κοστιζει... :2funny:


Παντως εγω προτεινω iphone6plus !!!οι ψευτες θα παρουν κανα elephone που μοιαζει καπως.... :2funny:
samsung με απογοητευσε....
Το καλητερο κατα τη γνώμη μου ειναι το Sony!Εχω το ultra ειναι κλάσεις ανωτερο απο το Samsung S5 αλλα το καλοκαιρι που δεν φοραω γουνα δεν χωραει σε τσεπη παντελονιου!Γάυτο θα παρω το Z3 compact .Το Samsung εχει πολλες δυνατοτητες με το ρολό'ι' γ'αυτό το θέλω.i phone δεν μου αρεσουν καθολου!
  Αν και το Nokia 1100 του Dirty ειναι το καλήτερο  :2funny: είδες πόδες γκόμενες  :knockinb:  :2funny:?
  Θα το είχε κάνει απο παλιά με γκάζι!Η πλάκα ειναι οτι στο δικο μου που ειναι 3200 κυβικα και 241 αλογα (συν το τσιπαρισμα και την αφαιρεση καταλυτη το υπολογιζω κοντα 260) χάνει δυναμη με το γκάζι αρκετα μεγαλη διαφορά!Δεν μπορω να φανταστω ενα αμαξι 1400 κυβικα και 75-80 άλογα με γκάζι  :2funny: και με βενζινη σερνετε  :2funny: στις ανηφόρες κατεβαινει να το σπρώχνει :2funny:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.390
Κριτικές
3
Like
3.230
Πόντοι
786
2500 χρόνια πίσω τα γκομενάκια τα παντρεύανε 15 χρονών και τα κλειδώνανε, παντρεμένη αν γαμούσε κάποιος εραστής ο σύζυγος δικαιωματικά τον σκότωνε χωρίς συνέπειες, τα μπουρδελάκια ητανε για πλούσιους, και παραμόνευε ο γκέουλας τους νέους σαν όρνεο. :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
BREAKING NEWS:

Παρατηρώ τις πρώτες Ρωσίδες που έρχονται φέτος και βλέπω πως τα All Star γίνονται μαζική μόδα όπως στη Σκανδιναβία!!!!!!!!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:


Ελπίζω να μην χαλάσουν και τα ωραιότερα γυναικεία πόδια με αυτό το αισχρό παπούτσι που φοριέται το ίδιο από άντρα και από γυναίκα....
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Τα ευχαριστα νεα ειναι οτι ερχονται,  :tits: στα παπουτσια θα κολλήσουμε ?
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τα ευχαριστα νεα ειναι οτι ερχονται,  :tits: στα παπουτσια θα κολλήσουμε ?
Όχι μονο αυτό αλλά  :knockinb: και σχετικά ευκολα!!

Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα σεφτέ με Καζάν όπως και άλλοι φίλοι και τώρα πάμε για δευτερη από τα μέρη του Δημητράκη!! :rockon:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Όχι μονο αυτό αλλά  :knockinb: και σχετικά ευκολα!!

Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα σεφτέ με Καζάν όπως και άλλοι φίλοι και τώρα πάμε για δευτερη από τα μέρη του Δημητράκη!! :rockon:
Πάντα εύκολες ήταν.Καλό βόλι να έχετε παίκτες. Και να μαθαίνουμε τα νέα σας. Δυστυχώς εγώ έχω καταθέσει τα όπλα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Απλά μια σημείωση για όσους διαβάζουν το θέμα: Το να πει κάποιος οι Ρωσίδες είναι έτσι ή αλλιώς είναι σα να λέει οτι οι Ευρωπαίες είναι έτσι ή αλλιώς. Η Ρωσία είναι τεράστια χώρα με μεγάλες διαφορές στη νοοτροπία από περιοχή σε περιοχή. Το Καζάν νομίζω ασιατοφέρνει αν δεν κάνω λάθος (ας με διορθώσουν οι πιο έμπειροι).
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
:thumbsup:
Απλά μια σημείωση για όσους διαβάζουν το θέμα: Το να πει κάποιος οι Ρωσίδες είναι έτσι ή αλλιώς είναι σα να λέει οτι οι Ευρωπαίες είναι έτσι ή αλλιώς. Η Ρωσία είναι τεράστια χώρα με μεγάλες διαφορές στη νοοτροπία από περιοχή σε περιοχή. Το Καζάν νομίζω ασιατοφέρνει αν δεν κάνω λάθος (ας με διορθώσουν οι πιο έμπειροι).
  :thumbsup:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36

Απο το Περμ είναι απο της πιο φτωχομπινεδιάρες που υπάρχουν εντελώς χωριάτες!Είναι σαν ο Κωστάκης και ο Βλάκμαν να στο παίζουνε λεφτάδες  2funny
  Το θέμα όμως είναι άλλο οι γυναίκες είναι μεγάλοι ψυχολόγοι!Μπορούνε με 2 διαφορετικους αντρες να φερθούνε εντελώς διαφορετικά!π.χ. έχω μια γκομενιτσα που δουλευει σε σαλόν 26-27 ετων απο την πόλη Σαμάρα κοντούλα με μαύρο μαλί δεν την βάζω φωτογραφία γιατι δεν εχω φωτογραφίες μαζι της και ουτε της προτεινα ποτέ να βγάλουμε.Αυτή η κοπέλα έχει ενα γκόμενο χωριατόπαιδο που τωρα δουλεύει μαραγκός σε κάποια βιοτεχνία στη Μόσχα φυσικά και δεν ξέρει τι δουλειά κάνει νομιζει οτι δουλευει Σερβιτόρα  2funny.Εγω τη συνανταω που και που και ειμαι ο ψυχαναλιτης της  2funny πριν μερικές μέρες είχαμε πάει για πίτσα.Μου αρέσει πολύ να την τα'ί'ζω σαν να είναι μωρό (στις μισες γκομενες αρέσει στις μισές όχι) αυτη τρελενετε!και φυσικα  Knockin' Boots θελει να μεινει μαζι μου ΑΛΛΑ ειναι τρομερά ζηλιάρα και φοβαται οτι θα τρελαθεί μαζι μου  2funny.Το πιο αστειο της υπόθεσης ποιό ειναι? 2funny Εχει ενα συμφοιτητη της (σπουδάζει δια αλληλογραφίας) που 2 χρόνια τον συναντάει σπάνια (μια φορα το μήνα περίπου) για τα μαθήματα αυτος ειναι 33 ετων παντρεμενος και της εχει εξομολογηθεί οτι ειναι ερωτευμένος μαζι της ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΕΙ  2funny.Μου λέει τι να τον κάνω ειναι παντρεμένος,μενει σε ενα μικρο παλιό διαμέρισμα λίγο εξω απο την πόλη με τη γυναίκα του και έχει ενα Renault Logan (θυμαμαι που μου ειπε οτι δεν ειχε καν ηλεκτρικα παραθυρα δηλαδη στην πιο απλη εκδοση).
  Αυτό για να δείτε τι ψυχολόγοι ειναι οι γυναίκες!Γ'αυτό δεν πιστεύω τίποτα απο αυτά που λέει ο ψεύτης της Μολδαβίας που ειναι οπως και ο παραπάνω που ανέφερα μέτριος,ντυμένος οπως ντυνονται Ελλάδα και φένεται οτι με της γυναικες δεν έχει εμπειρία.Η 35χρονη είναι πολυ πιθανόν να τον σταύρωσε για να του κάτσει.
   Στις γυναικες πρέπει να το παιξεις λιγακι αδιάφορος,με σεβασμο ευγενικός,γλυκός αλλα ΟΧΙ ΛΙΓΟΥΡΗΣ αν δει οτι έχεις πολλές γκόμενες απο μόνη της θα προσπαθίσει να πάει μαζί σου.Βεβαια εσυ δεν είσαι εδω και πιθανότατα στη Ρόδο υπαρχουν πολλοι που θα της την πεσουν.Πρεπει να της δειξεις κάτι που δεν έχουν οι άλλοι  :think:Γιατι εκει αυτη εχει το πάνω χέρι.Στη Μόσχα γ΄αυτην ειναι πρακτικα αδυνατον να βρει Μοσχοβίτη με δικό του διαμέρισμα για σοβαρη σχεση (μονο για πήδημα μπορει να βρει αν ειναι όμορφη).Η ιδια γυναικα στη Ρόδο έσενα σου το παιζει οτι καποια είναι  2funny.Εμένα θα ντρεπόταν να μου πει απο που είναι! Headbaning!
[/quote]είχες 100% δίκιο!!!!!!Όσοι σε αμφισβητούν απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται και δεν θέλουν να δουν τι τους φταίει που τρώνε σφαλιάρες απο παντου...Αν είμουν ψέυτης θα έλεγα πως ξεσκίστηκα και πήρα 3-4 σε μια εβδομάδα!Η αλήθεια είναι πως μια πήρα και έφαγα δύο γερά στραπάτσα με άλλες δυο σαβουρορωσίδες όπως αποδείχτηκε...
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Αυτά της έγραψα σήμερα το πρωί και όλοι θα καταλάβεται τι παίχτηκε --->


"From the time I heard that you are from the dark Russian land and you moved to the capital I scared!But I still tried to behave normal and be nice and kind with you althought you didn't deserved it..Now you probably fucking with a dirty dick you trusted in few minutes in the same time you was trying to be a Lady to me!It's amazing how easy you can reach the bottom of Houman behaviour...You are more near to animal actually...You will be the greatest example for me of what kind of woman I must never meet!!!Our meeting was big disappointment and disaster for me from every kind of view!"

(My friends yesterday night named you "COCKROACH" and I find it the ideal match with you!When you go back to Perm I advice you to visit a psychiatrist to give medicine for your terrible dark soul)
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ρε τύπε τώρα με αυτό που της έστειλες πιστεύεις πως της έκανες τα μούτρα κρέας; Δηλαδή ότι αυτή τώρα το διάβασε αυτό και σκέφτηκε "πω πω τι έχασα" ή μήπως "δες από τι γλίτωσα";

Φιλική συμβουλή, όχι μόνο για τις γκόμενες αλλά και για τη ζωή σου γενικότερα, προσπάθησε να είσαι πιο ψύχραιμος. Σε έχω δει πως ενθουσιάζεσαι και απογοητεύεσαι πολύ εύκολα. Φαντάζομαι θα είσαι πιτσιρικάς. Πιο χαλαρά.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ρε τύπε τώρα με αυτό που της έστειλες πιστεύεις πως της έκανες τα μούτρα κρέας; Δηλαδή ότι αυτή τώρα το διάβασε αυτό και σκέφτηκε "πω πω τι έχασα" ή μήπως "δες από τι γλίτωσα";

Φιλική συμβουλή, όχι μόνο για τις γκόμενες αλλά και για τη ζωή σου γενικότερα, προσπάθησε να είσαι πιο ψύχραιμος. Σε έχω δει πως ενθουσιάζεσαι και απογοητεύεσαι πολύ εύκολα. Φαντάζομαι θα είσαι πιτσιρικάς. Πιο χαλαρά.
Υπήρχε και η επιλογή να γράψω "Nice to meet you, have a nice trip back home"
Θα ήταν ειρωνία που θα έσπαγε κόκκαλα...
Όπως και να έχει είναι αρνητικός Τουρισμός και επίπεδο δάπεδο! Ο Δημητράκης προέβλεψε από πρώτη στιγμή τη κατάσταση! Γι αυτό μπαίνω στο φόρουμ! Για να μην μπορεί η κάθε Ντέβουσκα να μου το παίζει μάνατζερ στη Μόσχα την ώρα που κυλιέται στα σκατά...

*θα ήθελα πολύ τη γνώμη του νύχτερου επι του θέματος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom