Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Επισκεψη χθες το μεσημερακι στο συγκεκριμενο σωματοτριβειο οπου μπορω να πω οτι αγγιξε την τελειοτητα που λεει και ο Τοκος. Πηρα Χριστινα και τρελαθηκα....!!!! για την εμφανιση της εχουμε ξαναπει σε προηγουμενα post. Αυτο που ηταν τελειο ηταν οτι η συναντηση κρατησε 30-35 λεπτα!!!!!! Απιστευτο και ομως αληθινο!! Περιττο να π πιστευω για την τελεια πιπα που περνει, για το ποσο το γουσταρει και ποσο με καυλωσε που ηταν υγρη...εσταζε το μουνακι της....Στο τελος την εχυσα εκει που γουσταρει...στις απιστευτες βυζαρες της..

Παντως και η Αλεξανδρα που ειχε μια χαρα φαινοταν....γλυκια, μελαχρινη, ψηλη...Θα την τιμησω την επομενη φορα...Οι αλλες κοπελες ηταν η Σονια, η Μονικα, η Τζουλια και μια αλλη ξανθια που το παιζει ψιλοντιβα και συνεχεια ξεχναω το ονομα της.
καταφερε ενασ να κατσει μιση ωρα!!!!οντως απιθανο για το εν λογω μαγαζι!ηρωας συνηθως παει μερχι 20 λεπτα αλλα αυστηρα!και φυσικα στην εισοδο μιλαμε για 45 και παπαριες!
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
καταφερε ενασ να κατσει μιση ωρα!!!!οντως απιθανο για το εν λογω μαγαζι!ηρωας συνηθως παει μερχι 20 λεπτα αλλα αυστηρα!και φυσικα στην εισοδο μιλαμε για 45 και παπαριες!

Εγω οταν πηρα Μονικα και Ναταλια ειμουν εκει σχεδον 2 ωρες μαζι με το ντουζ.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Εγω οταν πηρα Μονικα και Ναταλια ειμουν εκει σχεδον 2 ωρες μαζι με το ντουζ.
καλο,ξερεισ και αλλο? συγνωμη αλλα αμα δεν το δω,δεν μπορω να το πιστεψω αυτο εκτοσ και εαν κανεισ μπανιο μιση ωρα πριν και μετα...
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
καλο,ξερεισ και αλλο? συγνωμη αλλα αμα δεν το δω,δεν μπορω να το πιστεψω αυτο εκτοσ και εαν κανεισ μπανιο μιση ωρα πριν και μετα...

Με την Χριστινα ειμουν 50 λεπτα ανετα συνολο.

Με την ΑΦροδιτη, 1 ωρα και 10 λεπτα

Με την Τζουλια 45 λεπτα

Με την Ρανια ανετα 55 λεπτα. 

Δεν καταλαβαινω γιατι το περιεργο.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Με την Χριστινα ειμουν 50 λεπτα ανετα συνολο.

Με την ΑΦροδιτη, 1 ωρα και 10 λεπτα

Με την Τζουλια 45 λεπτα

Με την Ρανια ανετα 55 λεπτα. 

Δεν καταλαβαινω γιατι το περιεργο.
εχω παει 2 φορες και τισ 2 ηταν κατω απο 30 σιγουρα χωρις τα ντους και τις καλησπερες και εχω παει και αλλου και δεν ηταν ετσι οποτε να το περιεργο....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Με την Χριστινα ειμουν 50 λεπτα ανετα συνολο.

Με την ΑΦροδιτη, 1 ωρα και 10 λεπτα

Με την Τζουλια 45 λεπτα

Με την Ρανια ανετα 55 λεπτα. 

Δεν καταλαβαινω γιατι το περιεργο.
  ΗΟΛΛΥ να πω και εγω την γνωμη μου? οι χρονοι που λεs μου φαινονται υπερβολικοι,για τα 80 ευρω.  εκτοs αν πληρωθηκαν παραπανω, και εμειναν περισσοτερο. αντε να δεχτω οτι με καποιεs απο αυτεs μαζι με τα μπανια  ολο το εργο κρατησε 40-45 λεπτα με τα 80 ευρω. αλλα να κατσει η  αφροδιτη 1 ωρα και 10 λεπτα με την κανονικη τιμη, δεν γινεται με τιποτα αυτο φιλε. καποιο λαθοs θα κανειs.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εχω παει 2 φορες και τισ 2 ηταν κατω απο 30 σιγουρα χωρις τα ντους και τις καλησπερες και εχω παει και αλλου και δεν ηταν ετσι οποτε να το περιεργο....
alex, εσυ φταιs που στο μιχαλακοπουλου τελειωνειs γρηγορα. μαλλον εκει σε εμπνεει καλυτερα η εχει πιο καλo masaz. :2funny:
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
alex, εσυ φταιs που στο μιχαλακοπουλου τελειωνειs γρηγορα. μαλλον εκει σε εμπνεει καλυτερα η εχει πιο καλo masaz. :2funny:
το μασαζ 10 λεπτα η μαλακια η το φαγοποτι 15 λεπτα....δεν παω να κανω ερωτα....ασε που ξενερωνω με το 10λεπτο προγραμμα οποτε λεω να τεειωνουμε και αντε γεια....1 φορα,2 ε 3 δεν θα υπαρξη...οπως και να χει 45-55 λεπτα αποκλειεται θεωρα...καλο κομματι η σονια και η χριστινα αλλα για στουντιο οχι για μασαζ νομιζω...και καλυτερα 50 αντε 60 ε θα κοστιζε και πιο ανετα σε κρεβατι θα μαμαγες
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
συμφωνο , η αλεξαδρα στην ισπανικη ειναι πολυ καλη , προσφατη καταθεση , χωρισ ντα ντουζ περιπου 45 λεπτα , με τα μασαζ μου με της ισπανικε μου και γενικα ολα ωραια !!!!!!!!!!
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Κι ομως εγινε.  Δεν υπερβαλω.

   ΗΟΛΛΥ να πω και εγω την γνωμη μου? οι χρονοι που λεs μου φαινονται υπερβολικοι,για τα 80 ευρω.   εκτοs αν πληρωθηκαν παραπανω, και εμειναν περισσοτερο. αντε να δεχτω οτι με καποιεs απο αυτεs μαζι με τα μπανια  ολο το εργο κρατησε 40-45 λεπτα με τα 80 ευρω. αλλα να κατσει η  αφροδιτη 1 ωρα και 10 λεπτα με την κανονικη τιμη, δεν γινεται με τιποτα αυτο φιλε. καποιο λαθοs θα κανειs.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ολα καλα, αλλα τι εκανες με εκεινη την μπουρουχα την Αφροδιτη για μια ωρα δεν καταλαβαινω...  :S

Σορρυ, εννοουσα Αλεξανδρα.  Την "καινουργια" Ρουμάνα.  Με αδροδιτη δεν πηγα ποτε.  Η Αφροδιτη δεν ειναι η αδερφη της Χριστινας?  Που εφυγε?  Εαν ναι, τοτε με την Αλεξανδρα πηγα 1 ωρα και 10 λεπτα.  Ηταν η πρωτη φορα.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνο , η αλεξαδρα στην ισπανικη ειναι πολυ καλη , προσφατη καταθεση , χωρισ ντα ντουζ περιπου 45 λεπτα , με τα μασαζ μου με της ισπανικε μου και γενικα ολα ωραια !!!!!!!!!!

Εννοεις με την Αφροδιτη?  Η Αλεξ δεν εχει πολυ μεγαλο στηθος.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μουνί σαν την κάρλα προ ενός έτους και βάλε και βυζί σαν της συμπατριώτισσας της αγκάτα δεν πρόκειται να ξαναβρούμε σε αυτό το μασαζάδικο οπότε......από τότε δεν ξαναπατήσαμε..
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
σιγουρα μπορει να χουν κατσει μια ωρα και ...παντως το μαγαζι θεωρειται απο τα γρηγορα και απο αυτα που εχουν καλεσ κοπελες πιο πολυ ομως σαν στουντιο φαση δυστηχως και ως προς το μασαζ και ως προσ την αντιμετωπιση...συγκεκριμενα μια κοπελα με μεγαλα :boobies:,λιγο κοιλιτσα που ηταν και καφανταρη και τωρα δεν ειναι πουθενα,ξερεται το ονομα της??μελαχρινη...οχι αφροδιτη,πρι κανα χρονο περιπου
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σορρυ, εννοουσα Αλεξανδρα.  Την "καινουργια" Ρουμάνα.  Με αδροδιτη δεν πηγα ποτε.  Η Αφροδιτη δεν ειναι η αδερφη της Χριστινας?  Που εφυγε?  Εαν ναι, τοτε με την Αλεξανδρα πηγα 1 ωρα και 10 λεπτα.  Ηταν η πρωτη φορα.
  ok holly, με  αλεξανδρα η με καποια αλλη για τουs χρονουs που ειπεs. εγω αυτο που ειπα ηταν  ειδικα για την αφροδιτη. ο μεγαλυτεροs ευρωφονιαs εκει μεσα. δεν καθοταν περισσοτερο ,αν δεν πληρωνοταν παραπανω. και δεν ειναι αδελφεs με την χριστινα. συνηθιζαν να λενε οτι ειναι αδελφεs,επειδη καταγονται απο το ιδιο μεροs, και γνωριζονται απο μικρεs,σαν αδελφεs.και ο λογοs  που εφυγε απο εκει,και τι κανει θα τα πουμε αλλη φορα φιλε
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μουνί σαν την κάρλα προ ενός έτους και βάλε και βυζί σαν της συμπατριώτισσας της αγκάτα δεν πρόκειται να ξαναβρούμε σε αυτό το μασαζάδικο οπότε......από τότε δεν ξαναπατήσαμε..
  καλωs  τον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom