Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
το εχεις ξεπερασει εσυ το 45λεπτο????

Εγω οταν πηγα και πηρα ντουο την Μονικα και την Ναταλια ειμουν εκει 1 ωρα και 20 λεπτα μαζι με το 10λεπτο ντουζ.  Κατσε να βρω το ριβιου απο αλλο φορουμ και να το βαλω.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Review απο 3 Σεπτεμβριου το παρακατω:
-----------------------------------------------

Πηγα για πρωτη φορα και ειναι πανω κατω οπως τα διαβασα.  Η τσατσα εχαψε οτι ερχομουν παλια την εποχη της Παολας και αρα επηδει δεν ηταν εκει να το επιβεβαιωσει καλυφθηκα.  Ειρθαν οι κοπελες μια μια και οντως ενω υπαρχει ποικιλια, 5-7 κοπελες, η Σονια και η Μονικα αξιζουν.  Πηρα Σονια αφου ακουσα πολλα καλα λογια.  Ειναι και οι δυο νεες κοπελες με ωραια σωματα, η Σονια ΠΟΛΥ ωραιο στηθος και καλο σφιχτο κολαρακι, φενεται πιο νεα απο τα 24 που ειναι.  Το προσωπο ειναι το αδυνατο της σημειο ομως επηδει ειναι τοσο νεα καλυπτεται καπως η αδυναμια.

Εξ αρχης με ρωταει για Παολα.  Μετα κανει γενικη συζητηση.  Μετα σταματαμε να μιλαμε για 30 δευτερα και μου λεει "δεν μιλας καθολου", αυτο 5 λεπτα μες στο μασαζ.  Της λεω τι εννοεις. Μου λεει, "τι αλλο εχεις κανει με την Παολα?".  Λολ.  Λεω, τα παντα.  "Ανα μπραβο μου λεει, τωρα μιλας σωστα".  Εκπληκτος εγω.  Λεω μη στεναχωριεσαι δεν θα γλιτωσεις και εσυ, λολ.  Τελος παντων, στο γυρισμα ολα καλα και τελεια, το μασαζ δεν ηταν πανω απο 7-10 λεπτα, και ηθελα ενα καλο μασαζ εκεινη τη μερα.  Πολυ καλο bbbj η Σονια.  FS λοιπον και ολα μια χαρα.  ΤΟ μονο που δεν μου αρεσε στη Σονια ηταν οτι οταν μιλαει το κανει σαν να ειναι ο αρχηγος, ο μανατζερ, αυτος που οδηγαει.  Εμενα μ'αρεσει το αντιθετο.  Αφου και οταν εφευγα και ρωτησα την τσατσα για το τηλ του μαγαζιου, μου το ειπε η Σονια, η τσατσα βουρλο και δεν ηξερε τιποτε.  Εν το μεταξυ ολες οι κοπελες καθοντουσαν ανετα στο καναπε οταν εφευγα, ενω κανεις δεν ηταν εξω οταν μπηκα εκτος απο την τσατσα.  Στην εισοδο της πολυκατιοκιας καθοταν υποποτο ατομο που εισως να ριχνει συρμα, δεν ειμαι σιγουρος.  Μια καμερα θα ηταν καλυτερα ομως.  Χτυπησε ενα κουδουνι οταν ειμουν εκει.

Tip για ολους: Μου ειπε την αλλη φορα να ζητησεις το σαλονι.  Λεω γιατι?  Μου λεει γιατι εχει καναπε και ταιριαζει καλυτερα για FS.  Αρα μαγκες εαν ειστε καινουργιοι και πητε ερχομουν παλια στην εποχη της Παολας και θελω το σαλονι, αρα θεωριτικα πρεπει να χαλαρωσει και η τσατσα και η κοπελα που θα διαλεξετε.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Και αυτο απο 21 Σεπτ:
-----------------------------------------------

Πηγα και ειχα μια απο τις καλυτερες εμπειριες τετοιου ειδους ποτε.  Ειδα ολες τις κοπελες.  Υπαρχουν δυο καινουργιες αφιξεις.  Η μια ειναι η Ναταλια η οποια ειναι στυλ Μονικας. 

Να τις συγκρινω:

Η Ναταλια:

1. Στην ηλικια ειναι σχεδον ιδια με την Μονικα, ισως λιγο πιο μικρη. Αρα περιπου 22.
2. Στο προσωπο πιο ομορφη, αλλα η Μονικα πιο ξεκολ με χυλια για πιπες.
3. Στο κωλο, η Ναταλια εχει πολυ ωραιο, αλλα της Μονικας ειναι ακομη ενα επιπεδο πιο πανω.
4. Ν Νατ. στην πιπα δεν λεει, η Μονικα πολυ καλυτερη
5. Στην διαθεση και οι δυο στα ιδια περιπου, η Ναταλια φενεται ξεκαθαρα πιο αβγαλτη.

Και οι δυο Ρουμανες, τα Ελληνικα της Ναταλιας χειροτερα της Μονικας και δεν ξερει καθολου Αγγλικα.

Το θεμα τωρα ειναι οτι τις πειρα και τις δυο.  Εγινα, απλα χαμος!  Τις πηδουσα και με ρουφουσαν για τουλαχιστον 50 λεπτα, χωρις καμια υπερβολη.  Συν το μασαζ (10 λεπτα), συν το μπανιο, συνολο 1 ωρα και 20 λεπτα εκει για 2 κατοσταρικα συνολο.  Θα αφησω την φαντασια σας να οργιασει, πηρα και το δωματιο με τον καναπε που ειναι must σε διπλη κατασταση.

Επισης η τσατσα, Αννα δεν πεζεται, με κερασε μεχρι και ουισκι που ηταν και πολυ καλο!  Και πηγα και αργα, στις 7:30.  Οι καλες ωρες να παει κανεις ειναι απο τις 1 το μεσημερι μεχρι τις 4:30 το απογευμα.  Μετα κουραζοντε.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Και αυτο 28 Σεπτ.:

------------------------------------------

Λοιπον πηρα την Συλβια σημερα.  Ξανθο βαμμενο μαλι, απο Ρωσια αλλα απτεστα Ελληνικα, με καμπυλες και κωλο (μ'αρεσει αυτο), το βυζι μετριο, αλλα λεει θα κανει πλαστικη σε ενα μηνα, αρα να την περιμενουμε δρυμητερη στο μελλον.  Το μεγαλο της ατου για μενα ειναι η ξεκολ φατσα.  Ζητησα και CIF και CIM αλλα αρνηθηκε και στα δυο.

Τις ειπα να επειμηνει στο μασαζ διοτι ειμαι πιασμενος και οντως δεν το βιασε το μασαζ και ηταν και καλουτσικο.  Το στοματικο της ηταν πανω απο μετριο και το ατου της ειναι ξερει πως να φενεται εντελως slut ενω σου το κανει.  Ειναι λιγο ντροπαλη επισης, αρα εξαρταται απο σενα να τη κανεις να νιωθει ανετα.

Τελος εχει απο τα μικροτερα σε μεγεθος "γενητικα οργανα" που εχω δει.  Απλα χαρακτηριστικο αυτο.

Η Συλβια τελικα ειναι απλα μια εναλλακτικη λυση για αυτους που βαρεθηκαν την Μονικα και τη Σονια και ισως και αλλες.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Και αυτο 28 Σεπτ.:

------------------------------------------

Λοιπον πηρα την Συλβια σημερα.  Ξανθο βαμμενο μαλι, απο Ρωσια αλλα απτεστα Ελληνικα, με καμπυλες και κωλο (μ'αρεσει αυτο), το βυζι μετριο, αλλα λεει θα κανει πλαστικη σε ενα μηνα, αρα να την περιμενουμε δρυμητερη στο μελλον.  Το μεγαλο της ατου για μενα ειναι η ξεκολ φατσα.  Ζητησα και CIF και CIM αλλα αρνηθηκε και στα δυο.

Τις ειπα να επειμηνει στο μασαζ διοτι ειμαι πιασμενος και οντως δεν το βιασε το μασαζ και ηταν και καλουτσικο.  Το στοματικο της ηταν πανω απο μετριο και το ατου της ειναι ξερει πως να φενεται εντελως slut ενω σου το κανει.  Ειναι λιγο ντροπαλη επισης, αρα εξαρταται απο σενα να τη κανεις να νιωθει ανετα.

Τελος εχει απο τα μικροτερα σε μεγεθος "γενητικα οργανα" που εχω δει.  Απλα χαρακτηριστικο αυτο.

Η Συλβια τελικα ειναι απλα μια εναλλακτικη λυση για αυτους που βαρεθηκαν την Μονικα και τη Σονια και ισως και αλλες.
μπραβο......
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Και αυτο 7 Οκτ:
-------------------

Πηγα χτες λοιπον στο εν λογω μαγαζι.  Τσατσα εκει κανονικα.  Η Μονικα λειπει εδω και 2 εβδομαδες, ειναι στο αλλο μαγαζι και θα λειπει ακομη μια εβδομαδα.  Εκει ηταν η Σονια, η Χριστινα, μια καινουργια Ελληνιδα η Ρανια που δεν την ειδα διοτι ειχε φυγει μολις, η Συλβια και η Κατερινα, η Βουλγαρα.  Ηθελα Χριστινα αλλα η τσατσα μου λεει μολις της ειρθε περιοδος.  Λεω αμαν, λολ.  Μου λεει παρε την Κατερινα και θα με θυμηθεις.  Λεω αντε καλα.

Λοιπον η Κατερινα ειναι χαμογελαστη και δεν σου σπαει τα νεφρα με φλυαρια.  Καλα και τα δυο αυτα.  Το ατου της ειναι ομως το μασαζ της.  Μου εκανε απιστευτα καλο μασαζ για περιπου 45 λεπτα.  Με ορεξη.  Η κοπελα ιδρωσε για τα 60 Ευρω.  Τα κερδισε με το παραπανω.

Ειναι ΜΙΛΦ καθαρο η Κατερινα απο πλευρας σεξουαλικης.  Δηλαδη μην περιμενει κανεις το σωμα της Μονικας ή της Σονιας.  Το στηθος της ειναι πλαστικο ομως και ωραιο, ισως και καλυτερο απο ωραιο.  Μου αρχισε το στοματικο, ουτε καν νυξη για προφιλακτικο (ενω η Σονια σου θυμιζει οτι "θα ειναι παραπανω χωρια", και σου χαλαει την ατμοσφαιρα, αλλα τεσπα).  Το στοματικο πολυ καλο και επηδει ειμουν κουρασμενος και κοιμισμενος απο το τοσο καλο μασας τελειωσε το θεμα εκει, δεν πηγαμε παραπερα.

Γενικα, θετικοτατη εμπειρια κυριως επηδει βαζω το μασαζ οσο σημαντικο οσο και τα εξτρα.  50/50 ειναι για μενα.  Αρα οποιος θελει και (πολυ) καλο μασαζ, παρτε Κατερινα.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Και η Χριστινα αξιζει φιλε....Κανει την πιο καλη πιπα εκει μεσα και το γουστερει τρελα...Εχω παρει παλιοτερα ντουετακι Σονια-Χριστινα και ηταν ΠΑΡΑ πολυ καλο.......!!! Δοκιμασε και πες μας

Αυτο ακουγεται ενδιαφερον.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
παντως αυτο με την πισω πορτα φοβερο!!!!!!! οποιος και να το ζητησει ολο η ιδια δικαιολογια. αχ αχ δεν μπορω μια φορα το εκανα και πονεσα. χα χα χα. εχουν καλη δασκαλα την σονια εκει μεσα. μαγκες αυτη κανει κουμαντο και στα ντουετακι ρωτηστε την ποια να παρω μαζι σου???? θα δειτε απαντηση κατευθειαν.
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
παντως αυτο με την πισω πορτα φοβερο!!!!!!! οποιος και να το ζητησει ολο η ιδια δικαιολογια. αχ αχ δεν μπορω μια φορα το εκανα και πονεσα. χα χα χα. εχουν καλη δασκαλα την σονια εκει μεσα. μαγκες αυτη κανει κουμαντο και στα ντουετακι ρωτηστε την ποια να παρω μαζι σου???? θα δειτε απαντηση κατευθειαν.

οταν τελικα κατεληξα να κανω ντουετο με Σονια-Χριστινα, στην αρχη ειχα πει Σονια. Οταν ειχε μπει στο δωματειο και αρχισαμε τα χαμουρεματα, εκεινη ηταν που μου ειπε "να ερθει και η Χριστινα που γλειφει καλα?". Εμεινα κοκκαλο και η τσαπου εγινε αγκιρα ταυτοχρονα!!! Ειχαν πολυ καλη χημεια. Παλιοτερα ειχα παρει Σονια-Μονικα, οι οποιες δε κολλαγανε σαν ομαδα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εχουν καλη δασκαλα την σονια εκει μεσα. μαγκες αυτη κανει κουμαντο και στα ντουετακι ρωτηστε την ποια να παρω μαζι σου???? θα δειτε απαντηση κατευθειαν.
  πολυ σωστα ioanni. παντωs εμειs που ειμαστε παλιοι εκει μεσα, ξερουμε καλυτερα τι ακριβωs  γινεται. την θυμασαι καθολου την τζουλια? την κατια την λεττονη την ειχεs πετυχει πριν κανενα χρονο ενα ψηλο 25 χρονο με 4-5αρια βυζια?
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Εδώ θα διαφωνήσω καλέ μου φίλε....
Όσες φορές έτυχε να επισκεφτώ το εν λόγο κατάστημα δεν έφυγα σε λιγότερο από μισή ώρα.....
θα ελεγα οτι ειναι 20 λεπτο ...ουτε λεπτο παραπανω εκτος και αν σε ξερουν...δηλ εχεισ παει πανω απο 10 φορες η κανει καποιοσ να τελειωσει πανω απο 15 λεπτα γιατι το μασαζ δεν κραταει παραπανω απο 7-10 λεπτα!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η κανει καποιοσ να τελειωσει πανω απο 15 λεπτα
μωρε alex  ναταν 15 λεπτα  καλα θα ηταν. ασε να πανε. μην βαζειs χροναδιαγραμματα και παιζειs με τον πονο μαs, kai γινομαστε και ρεζιλι εδω μεσα. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom