Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
συγκεκριμενα μια κοπελα με μεγαλα :boobies:,λιγο κοιλιτσα που ηταν και καφανταρη και τωρα δεν ειναι πουθενα,ξερεται το ονομα της??μελαχρινη...οχι αφροδιτη,πρι κανα χρονο περιπου
  ποια  λεs ρε alex? μικρη η μεγαλη ηταν? μηπωs λεs την αγκατα την πολωνεζα? αυτη καθισε για πολυ λιγο. αλλη δεν μπορω να θυμηθω.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Το αδελφάκι του στην Καφαντάρη έχει κλείσει; Όλο κλειστά τα βλέπω τα ρολά πλέον.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Δεν πήγα, γιατί βρήκα ένα στανταράκι κάπου και δίνω όλα τα λεφτά εκεί. :)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Μουνί σαν την κάρλα προ ενός έτους και βάλε και βυζί σαν της συμπατριώτισσας της αγκάτα δεν πρόκειται να ξαναβρούμε σε αυτό το μασαζάδικο οπότε......από τότε δεν ξαναπατήσαμε..

H Kαρλα βρισκεται Κυμης 9
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Μουνί σαν την κάρλα προ ενός έτους και βάλε και βυζί σαν της συμπατριώτισσας της αγκάτα δεν πρόκειται να ξαναβρούμε σε αυτό το μασαζάδικο οπότε......από τότε δεν ξαναπατήσαμε..
πεστο ψεμματα ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
   ok holly, με  αλεξανδρα η με καποια αλλη για τουs χρονουs που ειπεs. εγω αυτο που ειπα ηταν  ειδικα για την αφροδιτη. ο μεγαλυτεροs ευρωφονιαs εκει μεσα. δεν καθοταν περισσοτερο ,αν δεν πληρωνοταν παραπανω. και δεν ειναι αδελφεs με την χριστινα. συνηθιζαν να λενε οτι ειναι αδελφεs,επειδη καταγονται απο το ιδιο μεροs, και γνωριζονται απο μικρεs,σαν αδελφεs.και ο λογοs  που εφυγε απο εκει,και τι κανει θα τα πουμε αλλη φορα φιλε

Ενδιαφερον.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα προχτες και ειδα τα νεα μωρα (Νικολ και Παολα).  Την Νικολ την ειδα τη προ-προηγουμενη φορα, αλλα ηταν πολυ ντροπαλη και της ειχε ερθει περιοδος μου ειπε η Χριστινα αργοτερα.  Εκεινη την φορα η αλλη νεα ηταν η Μαρια ο οποια δεν υπαρχει πια.  Αυτη την φορα ηταν και η νεα/νεα Παολα.  Οντως ψηλη και εντυπωσιακη, ομως λογο σωματος, πηρα την Παολα.  Δεν πεζεται σε σωμα.

Κατα αρχην κανει και καλο μασαζ και εχει και διαθεση να κανει.  Ειναι ντροπαλουλα το οποιο γκαβλωνει.  Ολο της το σωμα ειναι πολυ ωραιο, ειδικα ο πισινος της. Δεν κανει CIM και δεν ζητησα κουλουρι.  Επισης φιλαει στο στομα και μαλιστα πολυ πολυ καλα (δεν προσπαθησα να φιλισω αλλη γκομενα εκει μεσα ποτε, και με την Νικολ, πηγα για το μαγουλο και με φιλισε στο στομα αυτη, μετα επεσα στην παγιδα αφου ειδα οτι το κανει πολυ καλα).

Στοματικο πανω απο το μετριο και μπορεις να την κουμανταρεις οσο και οπως θες.  Γκαβλωνει αν της παιξεις την κλιτοριδα, γουσταρει να πηδιεται.  Ο κωλος πολυ πολυ καλος.

Τελος πρεπει να πω οτι η Μονικα εχει χασει πολλα κιλα και ο πολυ καλος της κωλος εχει εξαφανισθει, σημειωση.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Εκανα ενα λαθος πιο πανω.  Πηρα την Νικολ ηθελα να γραψω.  Οχι την Παολα.
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
Εκανα ενα λαθος πιο πανω.  Πηρα την Νικολ ηθελα να γραψω.  Οχι την Παολα.

καλημερα συναγωνιστες,

επειδη εχω καιρο να παω στο αγαπημενο μου σωματοτριβειο λογω καποιων περιπετειων υγειας, πως ειναι εμφανισιακα οι Νικολ και Παολα. Την τελευταια φορα που ειχα παει πριν κανα μηνα, θυμαμαι μια καινουργια - ψηλολιγνη, μελαχροινη, καλο μουνακι- αλλα δε συγκρατησα ονομα.

ευχαριστω
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Φιλε μου ειχα παει πριν μια εβδομαδα απο εκει περα, μου ανοιξε μια ξανθια σχετικα νεα. Μου εδειξε την Σονια και μια αλλη . Οταν ρωτησα για Νικολ - Παολα ,μου το επαιξε τρελη, οτι δεν υπηρχαν τετοιες κοπελες ή οτι ειχαν σταματησει πριν πολυυυυυ καιρο. Επειδη ειναι η δευτερη φορα που πουλανε τρελα (η πρωτη ηταν η Σονια που ελεγε οτι ειχε περιοδο καθε 2 μερες, κι ενω ημουν πελατης), αντε γεια απο μενα εκει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom