Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
οταν τελικα κατεληξα να κανω ντουετο με Σονια-Χριστινα, στην αρχη ειχα πει Σονια. Οταν ειχε μπει στο δωματειο και αρχισαμε τα χαμουρεματα, εκεινη ηταν που μου ειπε "να ερθει και η Χριστινα που γλειφει καλα?". Εμεινα κοκκαλο και η τσαπου εγινε αγκιρα ταυτοχρονα!!! Ειχαν πολυ καλη χημεια. Παλιοτερα ειχα παρει Σονια-Μονικα, οι οποιες δε κολλαγανε σαν ομαδα.

Ενδιαφερον ντουο (Σονια/Χριστινα).
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Απο 13 Νοεμβριου το παρακαρω:
--------------------------------------

Λοιπον πηγα σημερα διοτι η Αννα μου λεει οτι οι 2 καινουργιες Ρουμανες κανουν καλο μασας.  Διοτι της ειπα οτι θα ερθω μονο εαν υπαρχει καλο μασαζ.  Μπαινω μεσα και ειναι φουλ τα αλλα δυο δωματια αρα αναγκαστικα στο τριτο.  Την μια καινουργια, Ρουμανα την ειχε παρει ο ενας τυπος και την Χριστινα ο αλλος.  Αρα, επειδη η Σονια ειχε περιοδο (και μαλιστα ηταν και η τσατσα εκεινη την ωρα διοτι ειχε φυγει η Αννα), μας ειχανε μηνει, η Αφροδιτη, η Τζουλια (καινουργια Ρουμανα) και...αυτα νομιζω.  Η Τζουλια δεν μου αρεσε ιδιαιτερα εμφανισιακα, προτιμω Αφροδιτη, αλλα δεν κανει μασαζ, μου το ειπε μετα απο συζητηση, μου λεει μονο απαλα κανω, δυνατα δεν μπορω.  Σκεφτομαι γιαυτο εχει παχυνει τελευταια, γιατι δεν κουνας τον κωλο σου ουτε για χρημα.  Τεσπα.

Αρα περνω Τζουλια.  Btw, η αλλη καινουργια Ρουμανα η οποια μου φανηκε καλυτερη εμφανισιακα διοτι την ειδα στα γρηγορα οταν εμπενε στο αλλο δωματιο λεγετε Αλεξανδρα.

Τεσπα, η Τζουλια λοιπον κανει αρκετα καλο μασαζ, αν και η Κατερινα (που μαλλον εφυγε) και η Ρανια κανουν λιγο καλυτερο.  Η Τζουλια μιλαει πολυ λιγα Ελληνικα, και ΟΚ Αγγλικα.  ΧΑΛΙΑ στοματικο!!!  Το πιο χαλια ολων των εποχων ισως!  Απο την αλλη ειναι πολυ προθυμη και κανει οτι της πεις.  Στο μαμησι ειναι καλη διοτι το ευχαριστιεται.  Υγρενεται πολυ.  Γενικα ολα καλα, θα την ξαναεπερνα εαν το στοματικο της ηταν καλυτερο.

Το καλυτερο στοματικο μεσα εκει το κανει η Ρανια.  Ειναι ΜΙΛΦ Ελληνιδα.  Και κανει και γαμω τα μασαζ.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα σημερα και ειδα μια απο τις δυο καινουργιες ΡΟυμανες, την Αλεξανδρα (αρα τωρα εχω δει και τις δυο καινουργιες).

Η Αλεξανδρα ειναι εντελως ξεκολ, απο πλευρας απολευθερωσης στο σεξ.  Δεν καταλαβαινει τιποτε.  Ειναι γυρω στα 20 και το σωμα (αν και εχει λιγο κοιλια) το αποδεικνυει.  Το σωμα σφυχτο αρα.  Ειναι προς ψηλη με πολυ ωραια στυτο στηθος.  Μιλαει και καλα Ελληνικα και καλα Αγγλικα.

Κανει ΟΚ στοματικο αλλα δεν μπορει να το κανει για πολυ, κουραζεται.  Στο μαμησι, γουσταρει γερο σφηροκοπημα και προσπαθει να μην ακουγεται.  Απο μασαζ κανει ΟΚ μασαζ, αλλα ουτε απαραδεκτο ουτε πολυ καλο.  Την πηδουσα για πολυ ωρα και μετα την ρωτησα να συνεχισει στοματικο, δεν ελεγε οχι σε τιποτε.  Ειμασταν μαζι για πανω απο μια ωρα.

Η πλακα ειναι οτι μετα απο μηνες στην εξοδο ειδα την Μονικα να ειναι εκει και μου λεει οτι γυρισε.  Η Χριστινα και η Σονια ηταν εκει επισης.  Η Χριστινα φενεται ολο και πιο ωραια, δεν την εχω παρει ακομη.

Γενικα καλη εμπειρια την συνηστω.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
τιμές? :helpplea:
κάνουν εξτρα? :pipa2:
κ αν ναι ποσο τα χρεώνουν? :s&m_3:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
τιμές? :helpplea:
κάνουν εξτρα? :pipa2:
κ αν ναι ποσο τα χρεώνουν? :s&m_3:

Διαβασε φιλε μου το θρεντ.  Ναι βεβαιως κανουν εξτρα, τα παντα εκτος πρωκτικο.  60 το μασαζ, 20 φουλ και εαν θες χωρις προφυλακτικο, ισως να χρεωσει ακομη 20 ισως οχι.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Η πλακα ειναι οτι μετα απο μηνες στην εξοδο ειδα την Μονικα να ειναι εκει και μου λεει οτι γυρισε.  Η Χριστινα και η Σονια ηταν εκει επισης.  Η Χριστινα φενεται ολο και πιο ωραια, δεν την εχω παρει ακομη.

μονικα??η γνωστη απο λεκκα???
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
Ποιο  είναι  το  καλύτερο  δίδυμο  στο  διπλό  ??? 
 

kostasm2005

Μέγας
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.389
Πόντοι
4.407
επίσκεψη  πριν  λίγες  ημέρες  < Σονια >  …χμμμ  απλή  διεκπεραίωση  :headbang:  …έχει  χαλάσει  το  κατάστημα 
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
εχω καιρο να παω στο εν λογω μαγαζι....η Αλεξανδρα κια η Ρανια πως ειναι εμφανισιακα?
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα ειδα την Χριστινα.  Για πρωτη φορα.  Και ομολογω οτι κακως δεν την πηρα στο παρελθον.  Καλο εως πολυ καλο μασαζ, τα εδωσε ολα, κατα-ιδρωσε η κοπελα.  Περιπου 30 λεπτα μασαζ.  Το μειων εδω, ηταν μασαζ πλατης μονο.  Στο γυρισμα αρχιζει το στοματικο που ηταν απο πολυ καλο εως παρα πολυ καλο.  Η Χριστινα γουσταρει να ρουφαει και να τον παιρνει βαθια.  Πολυ ωραια μαλια (ειδικα οταν τα φτιαχνει ή παει σε κομμωτηριο, την εχω δει απο κομμωτηριο και βαμμενη προσεχτικα και ηταν πολυ καλυτερη απο αλλες φορες). Τα βυζια της πολυ μεγαλα, μια χαρα.  Ο κωλος της σφιχτος.  Η διαθεση της πολυ καλη, τελικα ειναι μια απλη κοπελα με χιουμορ και πολυ συζητησημη.  Σε κανει να νιωθεις ανετα απο την πρωτη φορα.  Δεν υποκρινεται.  Και πηδιεται πολυ καλα με δυνατες κραυγες.

Το μονο μειων της Χριστινας ειναι η κοιλια της.  Εαν αυτη ο κοπελα εχανε 7-8 κιλα θα ηταν η πιο ωραια εκει μεσα, ή κοντα σε αυτο.

Ειδα την Μονικα στην εξοδο και φενοταν χαλια.  Εντελως απεριποιητη, μοιαζει σαν γυφτισα.

Ανοιξε η Συλβια, η οποια φορουσε ενα πολυ σεξυ τζην, την χουφτωσα λιγο, ωραιος κωλος.  Πολυ ωραια κοπελα και η Συλβια το προβλημα της ειναι η διαθεση της δεν ειναι αυτη που θα επρεπε.  Ειναι λιγο ντιβε το στιλ της.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σημερα ειδα την Χριστινα.  Για πρωτη φορα.  Και ομολογω οτι κακως δεν την πηρα στο παρελθον.  Καλο εως πολυ καλο μασαζ, τα εδωσε ολα, κατα-ιδρωσε η κοπελα.  Περιπου 30 λεπτα μασαζ.  Το μειων εδω, ηταν μασαζ πλατης μονο.  Στο γυρισμα αρχιζει το στοματικο που ηταν απο πολυ καλο εως παρα πολυ καλο.  Η Χριστινα γουσταρει να ρουφαει και να τον παιρνει βαθια.  Πολυ ωραια μαλια (ειδικα οταν τα φτιαχνει ή παει σε κομμωτηριο, την εχω δει απο κομμωτηριο και βαμμενη προσεχτικα και ηταν πολυ καλυτερη απο αλλες φορες). Τα βυζια της πολυ μεγαλα, μια χαρα.  Ο κωλος της σφιχτος.  Η διαθεση της πολυ καλη, τελικα ειναι μια απλη κοπελα με χιουμορ και πολυ συζητησημη.  Σε κανει να νιωθεις ανετα απο την πρωτη φορα.  Δεν υποκρινεται.  Και πηδιεται πολυ καλα με δυνατες κραυγες.
ρε τι μας κανεις νυχτιατικα????
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
η Χριστινα τελικα ειναι η καλυτερη εκειμεσα. Και η Σονια καλη αλλα πολυ ξεπετα και κουτοπνηρια να στα παρει...Η Χριστινα και το ευχαριστιεται και καθεται περισσοτερο απο τις αλλες..Ειναι η αδυναμια λογω του τρομερου ταλεντου της στην πιπα και επειδη εχει βυζαρες και κωλαρα...Την Μονικα 1-2 φορες την ειχα παρει στην αρχη και ηταν μαπα...σα να πηδας ακτινογραφια!!
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
η Χριστινα τελικα ειναι η καλυτερη εκειμεσα. Και η Σονια καλη αλλα πολυ ξεπετα και κουτοπνηρια να στα παρει...Η Χριστινα και το ευχαριστιεται και καθεται περισσοτερο απο τις αλλες..Ειναι η αδυναμια λογω του τρομερου ταλεντου της στην πιπα και επειδη εχει βυζαρες και κωλαρα...Την Μονικα 1-2 φορες την ειχα παρει στην αρχη και ηταν μαπα...σα να πηδας ακτινογραφια!!

Δεν μπορω να καταλαβω πως δεν ειχα διαβασει ποτε στο παρελθον τοσα καλα λογια για την Χριστινα.  Αυτο ηταν ακιρβως αυτο που σκεφτηκα οταν βγηκα εξω.  Ολοι μιλατε για την Σονια και τη Μονικα, και εδω και αλλου.  Περιεργο.  Τωρα τουλαχιστον ξερω την αληθεια και ειναι και γραμμενη εδω για να ξερει και ο κοσμος.
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
Επισκεψη χθες το μεσημερακι στο συγκεκριμενο σωματοτριβειο οπου μπορω να πω οτι αγγιξε την τελειοτητα που λεει και ο Τοκος. Πηρα Χριστινα και τρελαθηκα....!!!! για την εμφανιση της εχουμε ξαναπει σε προηγουμενα post. Αυτο που ηταν τελειο ηταν οτι η συναντηση κρατησε 30-35 λεπτα!!!!!! Απιστευτο και ομως αληθινο!! Περιττο να π πιστευω για την τελεια πιπα που περνει, για το ποσο το γουσταρει και ποσο με καυλωσε που ηταν υγρη...εσταζε το μουνακι της....Στο τελος την εχυσα εκει που γουσταρει...στις απιστευτες βυζαρες της..

Παντως και η Αλεξανδρα που ειχε μια χαρα φαινοταν....γλυκια, μελαχρινη, ψηλη...Θα την τιμησω την επομενη φορα...Οι αλλες κοπελες ηταν η Σονια, η Μονικα, η Τζουλια και μια αλλη ξανθια που το παιζει ψιλοντιβα και συνεχεια ξεχναω το ονομα της.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
^ Για την ντιβα ξανθια που λες, μαλλον ειναι η Συλβια.  Οντως ετσι ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom