Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για το συγκεκριμενο ιδρυμα δυο ειναι τα δυνατα χαρτια....σονια,αφροδιτη....οι υπολοιπες ειναι μετριες εως αδιαφορες.....εχει και μια πολωνη που παλια επαιζε σολωμου...την εχει τιμησει κανεις...?

εισαι σιγουρος γιαυτο?παλια υπηρχε αλλη καρλα στο μιχαλακοπουλου 99.Μηπως λες αυτη?
 

Επισκέπτης
επειδη ειπες οτι θελει πουτσους , μηπως εχει δει κατι παραπανω ? , εγω παντως , μια μερα που ειχα παει δεν την ειχα δει στο καλοσορισμα , ενω στο φευγα με εβγαλε αυτη , λες να ηταν με πελατη ?  δεν ξερω , τι να πω ,

για αυτο εχω την απορια , και λεω μηπως ξερεις κατι παραπανω εσυ . . .

το κορίτσι είναι κανονικά εργαζόμενο! ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
να ρωτησω και κατι αλλο...εχω παρει αφροφιτη...την ξανθια με τα 'θηρια'......με +20 κανει τιποτα καλυτερο,η παμε για σονια(σταθερη αξια)?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
θηρια=βυζομπαλα......την εχω παρει μια μονο φορα και δεν τις ειπα τιποτα...απλα ρωταω την επομενη να ειμαι οκ.....για πες?....
 

Επισκέπτης
θηρια=βυζομπαλα......την εχω παρει μια μονο φορα και δεν τις ειπα τιποτα...απλα ρωταω την επομενη να ειμαι οκ.....για πες?....

σιγα τα θηρια υπαρχουν πολυ καλυτερα βυζομπαλα στην πιατσα

την πηρες κ εμεινες  στο μασαζ? ω λα λα λα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
...κανει τα παντα....?
 

Επισκέπτης


σήμερα το μεσημέρι πότισα με γαλατάκι στο στόμα το κοντοπούτανο Πάολα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ρε εγώ με τη θέληση μου τα έδωσα!!! να μην είμαστε καρμοίρηδες! να δώσουμε και κανένα δωράκι στα κορίτσια!!! Χρονιάρες μέρες είναι!!! :rockon: :rockon: :rockon:
ρε φιλε εδωσες +20 για ενα cim? την εχουνε που την εχουνε δει εκει περα αμα κανετε κ τετοια γαμα τα κ βραστα :headbang:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom