Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zoogle

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει παει κανενας τελευταια να μας διαφωτισει? παιζει κανα καλο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
εχει παει κανενας τελευταια να μας διαφωτισει? παιζει κανα καλο?
έχει 2 πολύ καλά μικρά κοντοπούτανα με ωραία βυζάκια και καλή περιποιηση.
Ξανθά και τα 2. Η Σονια και την άλλη δεν θυμάμαι το όνομα.
Βεβαια μην περιμένεις πολλά πράγματα απο μασάζ...
Μπορείς να τις πάρεις και τις 2 αν θές.
Και το μιλφ που ανοιγει την πόρτα στο δωμάτιο είναι πολυ φιλότιμο ,αν και δεν είναι του γούστου μου εμφανισιακά...
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η Σόνια είναι κορυφή σε εξυπηρέτηση.
 

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
αν λες την ολγα, προ ημερων εβγαζε το παξιμαδι της στη στουρναρη..

Μάλλον αποδήμησε προς άλλη φωλιά η μις Ολγα-Μύδια. Δεν ήτο Στουρναρ 63 και δεν ήξεραν/ δεν έλγαν αν θα ξαναείναι.
Την αναζητώ...
Ξέρεις κανείς συνθεραπευόμενος;
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Βουρ στο μεζέ
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Παίζει ανάκριση την πρώτη φορά στο εν λόγω μαγαζί παιδια?
 

Επισκέπτης
παιδες σε ποιο οροφο ειναι?το κουδουνι τι λεει?γνωριζετe ωρες λειτουργιας κ κανα τηλ

thanks
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
αλεξανδρα εισαι τρελαααααααααα , ( φιλος απο το περαμα )
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Επισκέφθηκα το εν λόγω ίδρυμα χθες το μεσημέρι καθώς είχα διαβάσει πολλά. Η αλήθεια είναι ότι έχει αξιοπρεπέστατα τεμάχια. Πήρα Σόνια, ένα κοντοπούτανο καστανόξανθο με ένα σωματάκι κάβλα. Δυστυχώς για μένα δεν έφαγα μπριζόλα, ούτε καλαμάκι, ούτε φραπέ --> σκέτο μασαζάκι... Ίσως να φταίω και γω καθώς μέχρι τώρα όπου έχω πάει έχω φάει full με την πρώτη και γιαυτό ίσως να ήμουν υπέρ το δέον σίγουρος και να είχα ένα υφάκι θα τα γαμήσω όλα..!
Δεν πειράζει όμως... 60 € μείον προς γνώση και συμμόρφωση. Πάντως θα το σκεφτώ πολύ για να ξαναπάω στο συγκεκριμένο καθώς με την οικονομική κρίση οι δουλειές τους έχουν πέσει πάρα πολύ και στην τελική τα 80άρια μου θα τα δίνω εκεί που τα εκτιμούν καλύτερα... 
 

Επισκέπτης

:huh:

εγω ειχα φαει απο την πρωτη.Τι παιζει τελικα?μηπως φοβοντουσαν τους μπατσους λογο στουρναρη?Μηπως πρεπει κ να σε γουσταρει η γκομενα για να μπριζολιαστει?(φιλε brblust μην το παρεις προσωπικα απλα για συζγτησει το αναφερω) για να δουμε τι θα που κ οι παλιοτεροι :huh:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
:huh:

εγω ειχα φαει απο την πρωτη.Τι παιζει τελικα?μηπως φοβοντουσαν τους μπατσους λογο στουρναρη?Μηπως πρεπει κ να σε γουσταρει η γκομενα για να μπριζολιαστει?(φιλε brblust μην το παρεις προσωπικα απλα για συζγτησει το αναφερω) για να δουμε τι θα που κ οι παλιοτεροι :huh:

Δεν ξέρω γιατί δεν έφαγε ο συναγωνιστής brdlust, ο οποίος έχω την εντύπωση ότι είναι αρκέτα έμπειρος παίχτης, αλλά το να σε γουστάρει η γκόμενα θα το έβαζα τελευταίο στη λίστα... Αν ήταν να δίνανε μόνο σε όσους γουστάρουν, θα υπήρχε πρόβλημα ανεπαρκούς προσφοράς κρέατος.
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
...... αλλά το να σε γουστάρει η γκόμενα θα το έβαζα τελευταίο στη λίστα... Αν ήταν να δίνανε μόνο σε όσους γουστάρουν, θα υπήρχε πρόβλημα ανεπαρκούς προσφοράς κρέατος.

Ακριβώς έτσι είναι...  Στην προκειμένη περίπτωση πιστεύω ότι δεν έκανε καλή εντύπωση η σιγουριά που έδειχνα σε σχέση με τον χώρο...
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Επισκέφθηκα το εν λόγω ίδρυμα χθες το μεσημέρι καθώς είχα διαβάσει πολλά. Η αλήθεια είναι ότι έχει αξιοπρεπέστατα τεμάχια. Πήρα Σόνια, ένα κοντοπούτανο καστανόξανθο με ένα σωματάκι κάβλα. Δυστυχώς για μένα δεν έφαγα μπριζόλα, ούτε καλαμάκι, ούτε φραπέ --> σκέτο μασαζάκι... Ίσως να φταίω και γω καθώς μέχρι τώρα όπου έχω πάει έχω φάει full με την πρώτη και γιαυτό ίσως να ήμουν υπέρ το δέον σίγουρος και να είχα ένα υφάκι θα τα γαμήσω όλα..!
Δεν πειράζει όμως... 60 € μείον προς γνώση και συμμόρφωση. Πάντως θα το σκεφτώ πολύ για να ξαναπάω στο συγκεκριμένο καθώς με την οικονομική κρίση οι δουλειές τους έχουν πέσει πάρα πολύ και στην τελική τα 80άρια μου θα τα δίνω εκεί που τα εκτιμούν καλύτερα... 


φιλε κατι λαθος εκανες αποκλειεται σε αυτο το μαγαζι να πας και να μεινεις αμπριζολος...ακομα και στην στουρναρη ποιο αυστηρη ειναι η κυρια καιτη απο την κυρια αννα..να ξαναπας για τον τεμαχισμο παραυτα.. :rockon:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Καμια προταση για το πως να σιγουρέψουμς την μπριζόλα στο εν λόγω μαγαζί και να μην την πατήσουμε και εμείς???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καμια προταση για το πως να σιγουρέψουμς την μπριζόλα στο εν λόγω μαγαζί και να μην την πατήσουμε και εμείς???
δεν ισχυει κατι ιδιαιτερο στο συγκεκριμενο μαγαζι. ισχυει ο,τι σε ολα τα μασατζιδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom