Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
το συγκεκριμενο μασατζιδικο ειναι καργα μπριζολαδικο. αντε κερατουκληδες να σας ενημερωσω οτι η σονια ξεκλειδωνει και την πισω πορτα. αα και με το συμφωνημενο δωρακι αδειασα στα ομπαλα της
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
το θέμα είναι ποιοι θα πιάσουν "πάτο", χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!
ποσως μας ενδιαφερει ...
αλλο ειναι το νοημα....
να σου κανουν τις τπηρεσιες,
και οχι να τις κανεις εσυ σ αυτες...
οποιος καταλαβε καταλαβε
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παπα γιωργη τι ηταν αυτα τα χαπια που μου δωσες? :2funny:
 

Επισκέπτης
το συγκεκριμενο μασατζιδικο ειναι καργα μπριζολαδικο. αντε κερατουκληδες να σας ενημερωσω οτι η σονια ξεκλειδωνει και την πισω πορτα. αα και με το συμφωνημενο δωρακι αδειασα στα ομπαλα της

με ποσα γιουρα το ξεκλειδωσε?για cob ποσα εξτρα εδωσες?
 

Επισκέπτης
το συγκεκριμενο μασατζιδικο ειναι καργα μπριζολαδικο. αντε κερατουκληδες να σας ενημερωσω οτι η σονια ξεκλειδωνει και την πισω πορτα. αα και με το συμφωνημενο δωρακι αδειασα στα ομπαλα της


αυτο εγραψες στο προηγουμενο ποστ.Κ σου ειπα οτι στα 80 που ειναι η ταριφα στο συγκεκριμενο περιελαμβανε κ cob χωρις εξτρα δωρακι.Εκτος αν εννουσες +20 για ξεκλειδωμα κ cob πακετο
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
αυτο εγραψες στο προηγουμενο ποστ.Κ σου ειπα οτι στα 80 που ειναι η ταριφα στο συγκεκριμενο περιελαμβανε κ cob χωρις εξτρα δωρακι.Εκτος αν εννουσες +20 για ξεκλειδωμα κ cob πακετο
ενταξει ρε φιλε.αφου τα θελεις να στα κανουν νια νια για να τα καταλαβεις ναι εχεις δικιο.
 

Επισκέπτης
ενταξει ρε φιλε.αφου τα θελεις να στα κανουν νια νια για να τα καταλαβεις ναι εχεις δικιο.


αλλος ορεξατος.Τι παθατε ολοι σημερα?δεν το συνεχιζω γιατι βαριεμαι.Εγω εχω παρει απο εκει υπηρεσιες χωρις εξτρα δωρακια που λες εσυ
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
αλλος ορεξατος.Τι παθατε ολοι σημερα?δεν το συνεχιζω γιατι βαριεμαι.Εγω εχω παρει απο εκει υπηρεσιες χωρις εξτρα δωρακια που λες εσυ
Mπραβο ρε. εισαι μαγκας εισαι και ο πρωτος. Που ησουν τοσο καιρο ρε φιλαρακο????Pε για δες κατι πρωτα παιδια που εχουμε.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
για το συγκεκριμενο ιδρυμα δυο ειναι τα δυνατα χαρτια....σονια,αφροδιτη....οι υπολοιπες ειναι μετριες εως αδιαφορες.....εχει και μια πολωνη που παλια επαιζε σολωμου...την εχει τιμησει κανεις...?
 

zoogle

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η βουλγαρα η milf που ανοιγει την πορτα προσφερεται ή ειναι μονο επι της υποδοχης?
 

Επισκέπτης
για το συγκεκριμενο ιδρυμα δυο ειναι τα δυνατα χαρτια....σονια,αφροδιτη....οι υπολοιπες ειναι μετριες εως αδιαφορες.....εχει και μια πολωνη που παλια επαιζε σολωμου...την εχει τιμησει κανεις...?

και η Πάολα είναι καλό ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ! Πολωνή θα εννοείς την Κάρλα.Κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλή και καβλιάρα! Γουστάρει ΠΟΥΤΣΟΥΣ!!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η βουλγαρα η milf που ανοιγει την πορτα προσφερεται ή ειναι μονο επι της υποδοχης?
και εγω εχω κοληση με την παρτη της , αλλα δεν . . .   χαμογελαει και σε αγηνει να διαλαξης , εαν την πιεσης πολυ . . .  φευγη και σοθ στελνει μια κοπελα

πρεπει να την φαμε , σαν χριστουγενιατικο δωρο !
 

zoogle

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
και εγω εχω κοληση με την παρτη της , αλλα δεν . . .   χαμογελαει και σε αγηνει να διαλαξης , εαν την πιεσης πολυ . . .  φευγη και σοθ στελνει μια κοπελα

πρεπει να την φαμε , σαν χριστουγενιατικο δωρο !

Πρεπει να την σκισουμε σαν περιτυλιγμα χριστουγεννιατικου δωρου!!χαχαχαχαχα
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η Κάρλα.

Κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλή και καβλιάρα! Γουστάρει ΠΟΥΤΣΟΥΣ!!!!

τι εννοείς ρε φίλε? Δεν έπιασα το υπονοούμενο!

επειδη ειπες οτι θελει πουτσους , μηπως εχει δει κατι παραπανω ? , εγω παντως , μια μερα που ειχα παει δεν την ειχα δει στο καλοσορισμα , ενω στο φευγα με εβγαλε αυτη , λες να ηταν με πελατη ?  δεν ξερω , τι να πω ,

για αυτο εχω την απορια , και λεω μηπως ξερεις κατι παραπανω εσυ . . .
 

Επισκέπτης
επειδη ειπες οτι θελει πουτσους , μηπως εχει δει κατι παραπανω ? , εγω παντως , μια μερα που ειχα παει δεν την ειχα δει στο καλοσορισμα , ενω στο φευγα με εβγαλε αυτη , λες να ηταν με πελατη ?  δεν ξερω , τι να πω ,

για αυτο εχω την απορια , και λεω μηπως ξερεις κατι παραπανω εσυ . . .


εφυγε για Πολωνια.Το εχω γραψει κ στο αλλο θρεντ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom