Νέα

Rasputin Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swonder
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 221K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Xθεσινοβραδυνη δευτερη επισκεψη στο ιδρυμα, χωρος ικανοποιητικος μουσικη πολυ καλη,ροστερ δεν συγκρατεισα οι μονες γνωστες ηταν η κρισταλ ρουμανα αδυνατη απο λολιτα,μανταλινα ρουμανα σπασαρχιδα απο baby gold,lolita,princess,mirella τωρα λεγεται μελισα απο baby gold.Τι απιστευτο μουνι αυτη η Τανινα αλλα πρεπει η κοπελια να ειναι μεγαλη μουφα στους χορους,την παρατηρουσα οταν εκανε χορους στον διπλανο καναπε,παντως την τιμησα με την χουφτα μου πηγα με το αμαξι πισω απο τον υφαντη βαρεσα μια μαλακια και γυρισα σπιτι.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
......Τι απιστευτο μουνι αυτη η Τανινα αλλα πρεπει η κοπελια να ειναι μεγαλη μουφα στους χορους,την παρατηρουσα οταν εκανε χορους στον διπλανο καναπε,παντως την τιμησα με την χουφτα μου πηγα με το αμαξι πισω απο τον υφαντη βαρεσα μια μαλακια και γυρισα σπιτι.....

θεος φιλε ..... εγω τη μαλακια παντως την τραβαω μεσα στις τουαλετες των στριπ για να ακουω και μουσικη .... τουλαχιστον τα παριζακι ηταν Υφαντης ????
 

illy

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
εγω τη μαλακια παντως την τραβαω μεσα στις τουαλετες των στριπ για να ακουω και μουσικη ....
νταξ'

εσυ τελικα εισαι 4 χιλιαδες ετη φωτος συν 2 εκατομυρια νιούτονμίτερ μπροστα!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Xθεσινοβραδυνη δευτερη επισκεψη στο ιδρυμα, χωρος ικανοποιητικος μουσικη πολυ καλη,ροστερ δεν συγκρατεισα οι μονες γνωστες ηταν η κρισταλ ρουμανα αδυνατη απο λολιτα,μανταλινα ρουμανα σπασαρχιδα απο baby gold,lolita,princess,mirella τωρα λεγεται μελισα απο baby gold.Τι απιστευτο μουνι αυτη η Τανινα αλλα πρεπει η κοπελια να ειναι μεγαλη μουφα στους χορους,την παρατηρουσα οταν εκανε χορους στον διπλανο καναπε,παντως την τιμησα με την χουφτα μου πηγα με το αμαξι πισω απο τον υφαντη βαρεσα μια μαλακια και γυρισα σπιτι.


βλακεία.. έπρεπε να συνενοηθούμε...χαχαχαχα
μάλλν καθόσουν στον καναπέ κάτω από τον dj ε?

καλά χθες είδα αυτό που δεν το έχω ξαναπετύχει.. ο συναγωνιστής θα επιβεβαιώσει.. σκάνε σε μια φάση 2 τύποι με 3 γκόμενες και κάθονται καναπέ, μετά σκάει ζευγαράκι και μετά ήρθαν άλλοι 2 με μια απίστευτη γκόμενα.. γενικά όλα αυτά ήταν καλά κομμάτια... περίμενα μήπως δω καμιά περίεργη παραγγελιά αλλά τίποτα.. μόνο ποτάκι πίνανε.. ποιος ξέρει

τανίνα παιδιά όντως χάλια χωρό.. την πήρα έναν δεν άξιζε για δεύτερο... αλλά ρε φίλε σκάει το πιπίνι και σε κοιτά με ένα τσαμπουκαλεμένο ύφος, όλα τα λεφτά.. εμένα με μούρλανε στα βυζοσκάμπιλα...
δεν ξέρω.. όσο χάλια χορό να κάνει μάλλον θα την ξαναεπισκεφτώ μόνο για το βλέμα της...

ρε σεις.. τι κάνετε στις τουαλέτες? αη σιχτίρ θα αρχίσω να κατουράω στα χωράφια να μαι σίγουρος :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
το θέμα είναι πού είναι η θείτσα η λίνα?ξαναήρθε στο ίδρυμα?πού είναι?όποιος ξέρει ας μας πεί παρακαλώ...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Πολλες παρουσιες εχουν χαθει κ δεν ξερω για που...
Επαρχια , εξωτερικο ή πατριδα ?  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
:2funny:  :2funny:  :2funny: 

υ.γ. εσυ εισαι ο ρεπορτερ..εσυ θα μας πεις...

εγώ γέρασα μικρούλη και ώς είδες τό έχω ρίξει στην φαντασιοπληξία(βλ.φανταστικά rosteration) λόγω ατομικής μαλακίας και γερομαλάκυνσης που με δέρνει...ήρθε η ώρα σου για ενημέρωση,ήρθε η ώρα να παραλάβεις τη σκυτάλη από τον γιουσσέιν μπόλτ του φραπέ και να "κυνηγήσεις" τις μυστηριώδεις κόρες του σωλήνα που αξίζουν ακόμη το επικάρπιο βαλάντιο τουλάχιστο :grin:
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Επίσκεψη χθες στο οίκημα μετά από από καιρό (Ιούλιο).
Μεγάλη παρακμή.
Σάββατο βράδυ και μετά βίας μισογεμάτο.
Ποτό καθαρό αλλά οι ξηροί καρποί που σερβίρουν βρωμάνε σαν βόθρος (δεν δοκίμασα, μου το σφύριξε μια κοπέλα).
Μόνα δυνατά χαρτιά η Μπέλλα (αδυνατισμένη και σούπερ καβλερή, καβαντζωμένη από έναν αγαπούλη πιτσιρικά) και η Μισέλ η γνωστή Τσέχα με τα βυζιά-πυροβόλα. Οι υπόλοιπες μετριότητες και μπάζα και μία μαύρη σαν αθλήτρια στίβου με τρομερή σωματική διάπλαση. Η Βικτώρια έχει γυρίσει πίσω και η Ειρήνη (ψηλή, όμορφη Ουκράνα) έχει σταματήσει από τον χώρο. Οφείλω να δώσω τα εύσημα στην παλιά καραβάνα Πάολα, που ενώ δεν κερνάω σχεδόν ποτέ ποτά και το ήξερε έκατσε και μου έπιασε την κουβέντα για πολλή ώρα και τελικά την κέρασα για την καλή της διάθεση και ότι παραμένει άνθρωπος.
Ποτό 14 ευρώ, σφηνάκι-κέρασμα 24, πάρκινγκ 5. Η γνωστή αρπαχτή κατάσταση.
Γι' αυτό πάνε κατά διαόλου.
 

sylvestros

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευη πάντως ήταν τίγκα στον κόσμο. από κοπέλες πολύ λίγες, καμια 10aria νομίζω. μονο μια μικρή μου έκανε τρελό κλικ αλλα ήταν "καβατζωμενη" σε ένα "σαμπανοτραπεζι" από τις 2 που πήγα έως τις 5. στα μείων ο dj που μετά από κάθε παρουσίαση κοπέλας έκανε και ένα αχ vax σαν να χύνει... έλεος ρε "παλικαρε", δεν καυλώνουμε με εσένα. αυτά... ακόμα μου τα επρηξε και μια που μου ζήτησε 5 φορες xoyro αν και έλεγα συνεχεια όχι... κρίμα γιατί είναι της γειτονιάς μας και θέλουμε να το στηρίξουμε
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε πούστη μου...   Θα μπορούσε να μας μαζεύει καθημερινά!

αυτό φίλε ξαναπέστο.. πριν λίγο γυρνούσα από κρασά και είπα δεν πάω να πιο ένα ποτάκι από κει? και ευτυχώς το καλό αγγελάκι υπερσύσχισε του διαβόλου και δεν πήγα.. και τελικά μάλλον γλύτωσα τα φραγκάκια μου.

εμένα γενικα μου αρέσει το μαγαζί.. η ΜΠΕΛΑ είναι απόλυτη θεά και όσο είναι αυτή εκεί θα περνάω..
υπάρχουν κάτι σπαστικές όμως.. ωχ παναγία μου..

η μαύρη που διάβαζα πιο πάνω, μακριά.. όσο αστέρι είναι τόσο χάλια χορό κάνει... είναι και παρεξηγησιάρα (Τι ρώτησα για "φραπέ" και μόνο που δεν με έδειρε). Μόνο το αστέρι η κέλυ άξιζε από μαυρη εκεί, πάει και αυτή.

έφυγε και ο φίλος Θωμάς έμαθα την τελευταία φορά που πήγα και μας καβάτζωνε κανα καλό πριβέ.. οι τωρινοί σερβιτόροι στην κοσμάρα τους...

θα ξαναπάω κάποια στιγμή φυσικά καθημερινή για το μπελάκι. βέβαια τελευταία φορά που πήγα πριν τα χριστούγεννα (σχεδόν παραμονές) είδα κάτι καλά κομμάτια.. πρέπει να μαζέψουμε κανα μπάτζετ καλό να κάνουμε έρευνα ;)

(α τα χριστούγεννα και μεχρι προχτές είχε δώρο χριστουγέννων στα ποτά... αν είναι δυνατόν)

 

Proximo

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
αυτό φίλε ξαναπέστο.. πριν λίγο γυρνούσα από κρασά και είπα δεν πάω να πιο ένα ποτάκι από κει? και ευτυχώς το καλό αγγελάκι υπερσύσχισε του διαβόλου και δεν πήγα.. και τελικά μάλλον γλύτωσα τα φραγκάκια μου.

εμένα γενικα μου αρέσει το μαγαζί.. η ΜΠΕΛΑ είναι απόλυτη θεά και όσο είναι αυτή εκεί θα περνάω..
υπάρχουν κάτι σπαστικές όμως.. ωχ παναγία μου..

η μαύρη που διάβαζα πιο πάνω, μακριά.. όσο αστέρι είναι τόσο χάλια χορό κάνει... είναι και παρεξηγησιάρα (Τι ρώτησα για "φραπέ" και μόνο που δεν με έδειρε). Μόνο το αστέρι η κέλυ άξιζε από μαυρη εκεί, πάει και αυτή.

έφυγε και ο φίλος Θωμάς έμαθα την τελευταία φορά που πήγα και μας καβάτζωνε κανα καλό πριβέ.. οι τωρινοί σερβιτόροι στην κοσμάρα τους...

θα ξαναπάω κάποια στιγμή φυσικά καθημερινή για το μπελάκι. βέβαια τελευταία φορά που πήγα πριν τα χριστούγεννα (σχεδόν παραμονές) είδα κάτι καλά κομμάτια.. πρέπει να μαζέψουμε κανα μπάτζετ καλό να κάνουμε έρευνα ;)

(α τα χριστούγεννα και μεχρι προχτές είχε δώρο χριστουγέννων στα ποτά... αν είναι δυνατόν)
να μαζέψουμε κάνα μπάτζετ γιατί οι Ρουμανίες έχουν κρίση!!!!
 
OP
OP
S

swonder

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ακομα κανενα νεο για το που βρισκεται η αναστασια? το παρατησε το αθλημα τελικα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ναι ρε πούστη μου...   Θα μπορούσε να μας μαζεύει καθημερινά!

περίμενε εσύ στην ελλάδα του σήμερα να μας μαζεύουν καθημερινά κιόλας τα κωλόμπαρα!είναι πολύ απλό,δεν τους ενδιαφέρουν τα φράγκα μας,τα φράγκα μας ενδιαφέρουν μόνο τις κόρες του σωλήνα και τους σωληνοσερβιτόρους που ζούν από αυτά.Αν ζούσαν από τα ιδρύματά τους οι ιδιοκτήτες τότε εκτός του ότι θα γαμούσαμε όλοι όλες θα το είχανε ανοικτό 24ωρο αν γινότανε!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom