Νέα

Rasputin Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swonder
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 222K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.978
Κριτικές
490
Like
36.639
Πόντοι
41.447
Μεγαλο σπάσιμο, ούτε χάλια να σηκωθεις να φυγεις, ούτε πολύ καλά να το χαρείς. Ητανε και η Μιρέλα ρε συ καλή, αλλα καποιος καψουρης την σαμπάνιαζε.

σωστά, αυτην την ξέχασα...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ναι η ολγα κ η Λιντα τα μιλφακια μου ειχανε πει οτι θα πηγαινανε διακοπες μετα το κλεισιμο του μαγαζιου.την  μπελα την εχω χασει.την Σοφια τελικα δεν μαθαμε τιποτα  με την απορια θα μεινω.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ναι η ολγα κ η Λιντα τα μιλφακια μου ειχανε πει οτι θα πηγαινανε διακοπες μετα το κλεισιμο του μαγαζιου.την  μπελα την εχω χασει.την Σοφια τελικα δεν μαθαμε τιποτα  με την απορια θα μεινω.
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
221
Πόντοι
6
Έχει κλείσει το μαγαζί; Έλεγα να πάω καμιά βόλτα απόψε...
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές εγώ έχω γίνει φαν του μαγαζιού αυτού.
βέβαια μετά το ολιγοήμερο κλείσιμο του υπάρχει μια πτώση στην ποιότητα των κοριτσιών.
αλλά για μένα και από αυτά που διαβάζω παραμένει το must στριπτιτζάδικο σήμερα. Όχι η κυρίλα του ΣΤΑΡ και τα τσάμπα λεφτά και ούτε τα της Συγγρού. (πάει και το Ανατολή που άξιζε κάποτε πολύ).

ΜΠΕΛΑ σταθερή αξία και μοναδική εκει μέσα. Όταν δεν την βλέπετε την έχει καβατζώσει κάποιος με σαμπάνιες (μου έχει τύχει). Είπαμε, όχι και 400 ευρά για το κορίτσι...

Έχει καλά κορμιά και γενικά δεν είναι γεμάτο ποτέ. οπότε το ευχαριστιέσαι.

Είχε πριν κλείσει,  ένα ωραίο μαύρο πιπίνι την Κέλυ. Έχει κανείς σας εικόνα αν πήγε κάπου?? Η επανήλθε στη βαρβάκειο και αυτή???

 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
αμα εχεις αποψη για τετοια πραματα απο αυτα που διαβαζεις και οχι απο αυτα που βλεπεις-πιανεις-εμβολιαζεις αντε γεια

όχι ρε φίλος δεν το έπιασες το λεγόμενο. Εννοείται ότι έχω ιδία άποψη για κάποια μαγαζιά αλλά δεν έχω πάει και σε όλα. και όταν διαβάζω για ποτά 20 ευρώ, για πριβέ 60, όταν πάω για χωρό και δεν σε αφήνει να πιάσεις τίποτα εόχι ρε φίλαράκο... εγώ προτιμώ το παρακμιακό ρασπούτιν που διατηρεί την παλιά φιλοσοφία.

Όπως ήταν άλλωστε κάποτε και το ΑΝΑΤΟΛΗ όπου ήμουν εκεί συχνός επισκέπτης... και αυτό χάλασε.
όπως ήταν και το lido από τα λίγα με κλειστό πριβέ το οποίο και αυτό χάλασε.

πάντως επειδή το σκεφτόμουν τις προάλλες σε μια συζήτηση αυτό που πρόσεξα είναι ότι χάλασε η δουλειά τότε με τους ολυμπιακούς (είχε πέσει περιορισμός αν θυμάστε) οπότε οι τύποι καλόμαθαν και σου λέει γιατί να τα δίνουμε όλα στους πελατες αφού ούτως ή άλλως δουλεύει το μαγαζί.

Είδα και το ΣΤΑΡ που μεγάλωσα εκεί μέσα. Τέλος το full strip, τέλος το πιάσιμο, τέλος όλα. Ποτό 40 ευρώ, σφηνάκι 20? έλεος....

πιστεύω τώρα να σε κάλυψα
 

Επισκέπτης
όχι ρε φίλος δεν το έπιασες το λεγόμενο. Εννοείται ότι έχω ιδία άποψη για κάποια μαγαζιά αλλά δεν έχω πάει και σε όλα. και όταν διαβάζω για ποτά 20 ευρώ, για πριβέ 60, όταν πάω για χωρό και δεν σε αφήνει να πιάσεις τίποτα εόχι ρε φίλαράκο... εγώ προτιμώ το παρακμιακό ρασπούτιν που διατηρεί την παλιά φιλοσοφία.

Όπως ήταν άλλωστε κάποτε και το ΑΝΑΤΟΛΗ όπου ήμουν εκεί συχνός επισκέπτης... και αυτό χάλασε.
όπως ήταν και το lido από τα λίγα με κλειστό πριβέ το οποίο και αυτό χάλασε.

πάντως επειδή το σκεφτόμουν τις προάλλες σε μια συζήτηση αυτό που πρόσεξα είναι ότι χάλασε η δουλειά τότε με τους ολυμπιακούς (είχε πέσει περιορισμός αν θυμάστε) οπότε οι τύποι καλόμαθαν και σου λέει γιατί να τα δίνουμε όλα στους πελατες αφού ούτως ή άλλως δουλεύει το μαγαζί.

Είδα και το ΣΤΑΡ που μεγάλωσα εκεί μέσα. Τέλος το full strip, τέλος το πιάσιμο, τέλος όλα. Ποτό 40 ευρώ, σφηνάκι 20? έλεος....

πιστεύω τώρα να σε κάλυψα
με καλυψες απο αποψη προθεσης αλλα οχι απο επιπεδο γνωσεων.
για το σταρ δεν γνωριζω αλλα για τα αλλα δυο που αναφερεις πρεπει να εχεις να πας πολυ καιρο.
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
με καλυψες απο αποψη προθεσης αλλα οχι απο επιπεδο γνωσεων.
για το σταρ δεν γνωριζω αλλα για τα αλλα δυο που αναφερεις πρεπει να εχεις να πας πολυ καιρο.

Υπάρχει και το ενδεχόμενο τα δύο που αναφέρω να ήταν τοσο καλά παλιά που όταν χαλάει μπορεί να είναι καλύτερο από τα άλλα γύρω, αλλά αν το γνώρισες σούπερ, μετά σε ξενερώνει.
τέσπα.... το συμπέρασμα γενικό και πάντα αυτά είναι προσωπικές απόψεις. ο καθένας ψάχνει διαφορετικά πράγματα σε ένα στριπ μαγαζί.

να ρωτήσω κάτι τώρα επειδή κοίταζα το χάρτη.
Το mystic απέναντι από ρασπούτιν και του ιδίου νομίζω, τι παίζει? έχει πάει κανείς? μήπως να κάνουμε καμια αναγνωριστική??
 

Επισκέπτης
Υπάρχει και το ενδεχόμενο τα δύο που αναφέρω να ήταν τοσο καλά παλιά που όταν χαλάει μπορεί να είναι καλύτερο από τα άλλα γύρω, αλλά αν το γνώρισες σούπερ, μετά σε ξενερώνει.
εδω σωστος. αλλα τη συγκεκριμενη χρονικη περιοδο νομιζω οτι ειναι πιο ανετα και πιο 'άγρια' τα πραματα στα αλλα δυο.
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
εδω σωστος. αλλα τη συγκεκριμενη χρονικη περιοδο νομιζω οτι ειναι πιο ανετα και πιο 'άγρια' τα πραματα στα αλλα δυο.


ε τότε στείλε πληροφορίες (σε πμ δεν με πειράζει) να κατεβούμε να επανεξετάσουμε για να δώσουμε νέο ISO :))))
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
πεσμας την λιστα με τα κοριτσια?αν μπορεις...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πεσμας την λιστα με τα κοριτσια?αν μπορεις...

άμα αναγνώσεις την τελευταία λίστα του καφεδο-σίντλερ(εμού του ιδιου :grin: δηλ.όπως υπογράφω στις επιταγές όταν παραλαμβάνω τον βραζιλιάνικο από γκαζάδικο του περαία) τότε θα έχεις απάντηση στην ερώτηξήν σου.
 

alx-athens

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα σάββατο 19/12... στεναχωρήθηκα λίγο γιατί αν και θαμώνας δεν μου άρεσε το θέαμα.. δεν ξέρω.. ίσως να φταιει το σάββατο? ήταν φουλ το μαγαζί οπότε οι καλές ήταν καβατζωμένες? πάντως αυτό που γυρόφερνε ήταν το βασίλειο της κυτταρίτιδας...
μάλλον πρέπει να ξαναπάω καθημερινή να τσεκάρω τι παίζει.. η θεά μπέλλα τις τελευταίες φορές "ρεπό". περίεργο και αυτό...

ήταν πάντως ένα απίστευτο κοντοπούτανο που δεν το έκανες για ρωσιδάκι με τίποτα, τιτίνα, τατίνα, κατίνα κάπως έτσι με κάτι απίστευτους βύζους και ένα τσαμπουκαλεμένο πουτανίστικο βλέμμα... καλή περίπτωση..

τι να πώ..θα χτυπήσω μια επίσκεψη αυτή τη βδομάδα καθημερινή που είναι πιο ήσυχα τα πράγματα να επανατσεκάρω...

λέτε να χάλασε τόσο? :(:(
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ήταν πάντως ένα απίστευτο κοντοπούτανο που δεν το έκανες για ρωσιδάκι με τίποτα, τιτίνα, τατίνα, κατίνα κάπως έτσι με κάτι απίστευτους βύζους και ένα τσαμπουκαλεμένο πουτανίστικο βλέμμα... καλή περίπτωση..

tanita φίλε....αλλά μακρυά...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom