Νέα

Rasputin Live Show

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα swonder
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 221K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ωραιος ευχαριστω που το ξεκαθαρισες. Αν δεν ξερεις, που να στην περγραφω τωρα. Τελος παντων υπαρχει τιποτα χρησιμο που μπορεις να μου πεις για το Ρασπουτιν; και ρε παιδια αν υπαρχει κανενα αλλο στριπτιτζαδικο καλο στα βορεια προαστεια;

Star στη Μετμόρφωση, όχι  :jerking: ++, αλλά ωραία κορίτσια και shows :thumbsup:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Χθες. Ένα από τα ατού του μαγαζιού έιναι η ανανέωση του εργαζόμενου πλυθησμού. Τρεις καινούργιες Ρουμάνες, με τις δύο τρελό ?λιώσιμο :grouphug: την Κυριακή. Αννέτ νεό δερμάτινο συνολάκι για πολλά  :knockinb:. Επειδή στο συγκεκριμένο μαγαζί χρειάζομαι ποτοχοροκάρτα απεριορίστων, θα κάνω ρόστερ και των πελατών. Για αλλή μία φορά παίρνει πελάτης prive την πρώην κα Υπουργού. Πώς είναι αυτός ο άνθρωπος βρε παιδιά. Ίδιος ο Καραγκίοζης. Καμπουριαστός, με καράφλα και μαλλί στο πλάι, 45 χρ και μεγάλη μύτη. Όταν πήγαινε στο σαράι..εεε στο prive ήταν να ακούς τα ανάλογα
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Λέω να παω απόψε Rasputin υπάρχει καμιά καλή πρόταση τι να ψωνίσω?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Με αυτή τη σειρά Nikita, Marianna, Valeria, Annet και άλλα πολλά ιδίοις όμασιν
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστω αυριο θα σου πω αν είχες δίκιο
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
το σκοτεινό δωματιο στο ρασπουτιν ειναι ολα τα λεφτα.
δεν θυμαμαι με ποια ειχα παει
 

theledi3

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
τί είναι το σκοτεινο δωμάτιο του rasputin και πως το ζητάς; :huh:
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
βασικα για το σκοτεινο δωματιο πρεπει να εισαι γαμπρος απο μπατσελορ παρτυ. τοθλαχιστον ετσι να πεις. με το ποθ το ακοθσε αυτο η κοπελα εφυγε και γυρισε και με πηρε απ το χερι και με πηγε στο δωμΑΤΙΟ ΑΥΤΟ. μου τα εβγαλε ολα και τρυβοταν επανω μου με προφιλακτικο. και πιπα μετα μονο. παραπερα δεν προχωραγε το πραμα αν και εχω ακοθσει οτι γινεται σε αυτο το μαγαζι
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
βασικα για το σκοτεινο δωματιο πρεπει να εισαι γαμπρος απο μπατσελορ παρτυ. τοθλαχιστον ετσι να πεις. με το ποθ το ακοθσε αυτο η κοπελα εφυγε και γυρισε και με πηρε απ το χερι και με πηγε στο δωμΑΤΙΟ ΑΥΤΟ. μου τα εβγαλε ολα και τρυβοταν επανω μου με προφιλακτικο. και πιπα μετα μονο. παραπερα δεν προχωραγε το πραμα αν και εχω ακοθσει οτι γινεται σε αυτο το μαγαζι
και πόσο πήγε το μαλλί ρε γαμπρέ;
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
φιλε δεν πλήρωσα εγω. απο οτι μου είπαν 120? νομίζω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
παιδια....θερμη παρακληση.......κοφτε το εδω για το συγκεκριμενο..... ;) ;) ;) ;) :tickedoff: :tickedoff:
 

walter

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Πήγα στο Ρασπούτιν το Σάββατο ξημερώματα και έτσι δεν πρόλαβα κανένα απο τα ονόματα που μου δώθηκαν όλα ήταν με πριβέ ή με ποτά. Πάντως σαν γενική εντύπωση το μαγαζί δείχνει καλό και έχει αρκετές γυναίκες που σαν φιγούρες είναι αξιόλογες τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Αν και η ώρα είχε πάει 6 τα σόου συνεχίζονταν κανονικά. Δεν πήρα χορό μόνο κέρασα 2 ποτά που στοίχιζαν 22? το καθένα. Η κοπέλα που κάθησε μαζί μου ήταν Ρωσίδα και ήταν πολύ ευχάριστη δεν συγκράτησα το όνομα πάντως είχε κοντα καρέ κόκκινα μαλλιά, όμορφο πρόσωπο και αρμονικό σώμα. Ίσως κάποιος να ξέρει περισσότερα. Πάντως το μαγαζί χρήζει κι άλλης επίσκεψης σε καλύτερη μέρα και ώρα.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η Νικιτα μου εχει φαει πολλα φραγκα!με την αξια της η κοπελα.εχει βρει εμας τους καλους χορηγους!πως αγορασε αλλωστε την Πορσε ?οι γνωστες των πραγματων θα καταλαβουν !Νικιτα και ξερο ψωμι!
 

Επισκέπτης
η Νικιτα μου εχει φαει πολλα φραγκα!με την αξια της η κοπελα.εχει βρει εμας τους καλους χορηγους!πως αγορασε αλλωστε την Πορσε ?οι γνωστες των πραγματων θα καταλαβουν !Νικιτα και ξερο ψωμι!
η porche ηταν δωρο αδελφε....οχι με την αξια της...με το μουνι της να λες καλυτερα.....:):):):):):):):)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom