Νέα

Ψύλλοι στα αυτιά μου μπήκανε!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sackatack2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pozem

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
To ποιο σωστό για 'μένα το έγραψες μόνος σου.

Δεν θυμάμαι να έγραψες αν έχεις παιδιά.
Όπως και να έχει μην φανεί ότι παρατάς εσύ τον γάμο.
Μάζεψε στοιχεία, πήγαινε σε δικηγόρο να σου πει τι να κάνεις για να μην έχεις άλλα μετά.
Με τέτοια γυναίκα που αρχίζει να ξενοκοιτάει δεν ξέρω κατά πόσο θες να είσαι, εγώ πάλι όχι.
 

Pozem

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...
To ποιο σωστό για 'μένα το έγραψες μόνος σου.

Δεν θυμάμαι να έγραψες αν έχεις παιδιά.
Όπως και να έχει μην φανεί ότι παρατάς εσύ τον γάμο.
Μάζεψε στοιχεία, πήγαινε σε δικηγόρο να σου πει τι να κάνεις για να μην έχεις άλλα μετά.
Με τέτοια γυναίκα που αρχίζει να ξενοκοιτάει δεν ξέρω κατά πόσο θες να είσαι, εγώ πάλι όχι.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.726
Like
151
Πόντοι
16
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...

Εάν τα βρίσκετε στη καθημερινότητα σας και το μόνο πρόβλημα είναι οι υποψίες σου, ξέχνα το μη δίνεις βάση μη ψάχνεσαι και συνέχισε τη κοινή ζωή σας.
 
OP
OP
S

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
375
Πόντοι
281
Ο μονος τροπος να εισαι σιγουρος ειναι να της κανεις δωρο ενα τηλεφωνο στο οποιο να εχεις εγκαταστησει προγραμμα παρακολουθησης
Εχεις προσβαση σε τλεφωνηματα μηνυματα θεση και μπορει να λειτουργει και ως καταγραφεας φωνης ακομα και οταν φαινεται σε αναμονη

Έχεις κάποιο να μου προτείνεις;
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.543
Κριτικές
56
Like
6.324
Πόντοι
4.806
Σεξ απο εδω, σεξ απο εκεί. Μπορεί μια πιπούλα αραία και πού, στον συνάδελφο της να κάνει η κοπέλα για να ξερχαμανιάσει. Μην είστε απόλυτοι.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Έχω βάσιμες υποψίες ότι η γυναίκα μου βλέπει άλλον, παντρεμένος και αυτός αλλά είναι ακόμα στην αρχή, δεν έχουνε κάνει σεξ ακόμα.

Ξέρει κανείς τρόπο να είμαι σίγουρος για το τι παίζει;
Έχει τύχη σε κανένα από εδώ να με συμβουλέψει γιατί κοντεύω να τρελαθώ.
Τουλάχιστον να μαζέψω αποδείξεις να την στείλω στο διάολο εάν είναι όντως αλήθεια...
Σταμάτα να αγχώνεσαι..θα δεις ότι όλα μετά θα πάνε τέλεια..και αυτή θα περνάει καλά και εσύ θα είσαι χαλαρός γιατί αν είσαι από 40 και πάνω είσαι σε επικίνδυνη ζώνη για εγκεφαλικά , καρδιές κλπ..θες να είσαι ακόμη ένα εξαφανισμένο μέλος του bou; Δεν το πιστεύω.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • cartoon-sleeping.jpg
    cartoon-sleeping.jpg
    29 KB · Εμφανίσεις: 50

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.972
Like
23.501
Πόντοι
6.056
τυπε το γαμησι επι πληρωμη δεν πιανει για κερατο επειδη δεν υπαρχει συναισθημα.

το ιδιο ειναι που αυτος γαμει ενα call girl χωρις να νιωθει καποιο συναισθημα και

η γυναικα του που κανει σεξ με το γκομενο και τα κορμια τους παιρνουν φωτια απο τον ερωτα και το παθος ?
τα λεει ολα ο μητσος εδω...

το μασησε και σας το εδωσε να το φατε αλλα χαμπαρι  :blowup:
 
OP
OP
S

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
276
Κριτικές
4
Like
375
Πόντοι
281
Αυτό λέω καί εγώ : άλλο σεξ και άλλο έρωτας.
Άμα είναι έτσι να βρω και εγω γκόμενα να παίζω μπάλα συναισθηματική, αλλά δεν το κάνω διότι αγαπώ την γυναίκα μου και το μόνο που μου λείπει είναι καλό σεξ.
Κάτι το οποίο δεν υπάρχει μεταξύ μας εδώ και πολύ καιρό.(όχι ότι το βρήκα ακόμα σε κάποια εκδιδόμενη).
 

toons

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Αν δε κάνεις καλό σεξ με τη γυναίκα σου είναι σίγουρο ότι θα χωρίσεις, αργά ή γρήγορα. Δεν περνάνε τα χρόνια του έγγαμου βίου χωρίς καλό σεξ.
Οπότε 2 λύσεις υπάρχουν:
Ή συζητήστε το θέμα του κακού σεξ, δείτε τι έφταιξε και χάλασε (αν δε κάνατε καλό σεξ από την αρχή της σχέσης γιατί παντρεύτηκες?) διορθώστε το και αρχίστε πάλι να κάνετε καλό σεξ
ή διαζύγιο.
Στην αναζήτηση και των δύο για καλό σεξ κάποιος θα το βρει και θα φύγει πρώτος. Μπορεί και ΄συ!!!!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Καλά ρε μάγκες,δεν έχετε ακούσει αυτό που λέει ο σοφός λαός!
Ότι ύστερα από κάποια χρόνια γάμου-σχεσης .
Εγώ είτε τον κωλο μου πιάνω είτε της γυναίκας μου την ίδια αίσθηση νιώθω!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.986
Κριτικές
14
Like
3.971
Πόντοι
2.777
πάρτην και φύγετε ένα long weekend, εκεί φαίνονται πολλά.
ούτε Ουζούνης ούτε Κλουζώ χρειάζεται και στην τελική αν δεν ταιριάζει η φάση σας καλύτερα να παραδεχτείτε ότι ήσασταν λάθος επιλογή ο ένας για τον άλλον. Ιδιαίτερα αν δεν μπορείτε να αντέξετε παραστρατήματα σάρκας.

 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
Καλά ρε μάγκες,δεν έχετε ακούσει αυτό που λέει ο σοφός λαός!
Ότι ύστερα από κάποια χρόνια γάμου-σχεσης .
Εγώ είτε τον κωλο μου πιάνω είτε της γυναίκας μου την ίδια αίσθηση νιώθω!
:respect:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Καλά ρε μάγκες,δεν έχετε ακούσει αυτό που λέει ο σοφός λαός!
Ότι ύστερα από κάποια χρόνια γάμου-σχεσης .
Εγώ είτε τον κωλο μου πιάνω είτε της γυναίκας μου την ίδια αίσθηση νιώθω!
σοφη κουβεντα τυπε
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Αν δε κάνεις καλό σεξ με τη γυναίκα σου είναι σίγουρο ότι θα χωρίσεις, αργά ή γρήγορα. Δεν περνάνε τα χρόνια του έγγαμου βίου χωρίς καλό σεξ.
Οπότε 2 λύσεις υπάρχουν:
Ή συζητήστε το θέμα του κακού σεξ, δείτε τι έφταιξε και χάλασε (αν δε κάνατε καλό σεξ από την αρχή της σχέσης γιατί παντρεύτηκες?) διορθώστε το και αρχίστε πάλι να κάνετε καλό σεξ
ή διαζύγιο.
Στην αναζήτηση και των δύο για καλό σεξ κάποιος θα το βρει και θα φύγει πρώτος. Μπορεί και ΄συ!!!!
τα περισοτερα ζευγάρια μαν μετα από 20 χρονια γαμου μονο καλο σεξ δεν κανουν.
 

Επισκέπτης
Sac, αν δυσκολεύεσαι να απαντήσεις δημοσίως στις 5 ερωτήσεις μου, τότε μπορείς να μου απαντήσεις με p.m.

Οι δικηγόροι ενδιαφέρονται να βγάλουν λεφτά κι όχι να λύσουν προσωπικά προβλήματα, καθόσον χωρίς αυτά οι περισσότεροι από αυτούς θα ήσαν σήμερα άνεργοι!
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
187
Πόντοι
16
Δείτε το παρακάτω βίντεο ...να παίρνετε (παιρνουμε) ιδέες....

 

Επισκέπτης
Sac, η γυναίκα σου είναι κλασσική περίπτωση της σύγχρονης Ελληνίδας!

Πρέπει να ερευνήσεις τον κώλο της προσεκτικά όταν κάνετε πισωκολλητό για να δεις αν δίνει κώλο σε κάποιους. Εσένα σου έχει δώσει κώλο στο παρελθόν;

Η γυναίκα σου εργάζεται κάπου ή περνά τον χρόνο της στο σπίτι;

Το πιθανότερο είναι να έχει ευκαιριακές σχέσεις με πολλούς, είτε παντρεμένους είτε πιτσιρικάδες έως 20 ετών!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
Τι δουλειά κάνει η γυναίκα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom